***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jita5
15. kvě 2009
Moni jak píše Bobul půjde to rychle :-N
Evel my spíme dopoledne na balkoně 1-2h, venku v kočáře nespí musí všechno vidět
Co dáváte dětem ke sváče? Terka přesnídávku moc nechce (odpoledne má jogurt - ten miluje)
bobulle
15. kvě 2009
Jiti, já dělám domácí přesnídávky. Podusím ovoce co mám doma (jablka, hrušky, maliny.... banán - ten nedusím) a mixnu to a Kláruš se oblizuje, ale většinou se dorazí rohlíkem 😉
berus
15. kvě 2009
moni, jen jednou denně spinkáte? =-) to malej ještě 2X

jitule, to se chce vypotit na cizím těle 😉 :-N
berus
15. kvě 2009
jo a my máme dopoledne přesnídávku, odpoledne jogurt
numi
15. kvě 2009
Ahoj holky,
tak musím potvrdit vaše slova,že jde vše skokově u těch našich dětí 😉 Malá se tento týden postavila na kolínka, začla chodit po 4 (jen pár "krůčků") a v lehátku se začla přitahovat do sedu x-) x-) a o tom,že se mi přitahuje za tepláky a si nemusím psát 🙂
Moni,takže se máš na co těšít 😃
Včera jsem malé koupila ve zdravé výživě rýžové burizony a malá z nich je nadšená, dám ji to do misky a ona si to těma prstíkama bere 😃
Pavli, s houpajdou na Tebe určitě budu myslet 😉
numi
15. kvě 2009
jo, a včerejší moje hrubka "kdový",tak to je nářež, samozřejmě kdoví :-N
numi
15. kvě 2009
Jo, a spíme 2x denně,ale chodíme spát tak kolem 21hod. a snídáme jogurt, pak přesnidávku, oběd, přesnídávku a kaše,občas jednu z přesnídávek nahradím kojením a v noci kojíme tak cca 2x 😉
bobulle
15. kvě 2009
Numi, gratulujeme x-)
A prosím Tě, jak dáváš ty budrizony, to jsou ty malé? Nemáš stach že to vdechne??? =-)
numi
15. kvě 2009
Vendy, děkujeme 😉 a burizonky, jsou to ty malé a zatím v pohodě,ono se jí to rozppustí,jak ty kukuřičné křupky, frajerka leží na boku, misku u sebe a baští 😉 My se dusíme sušenkama....
bobulle
15. kvě 2009
Jejda, já mám překlepů se omlouvám, ale píšu rychle a nekontroluju si to po sobě |-|
Tani, vlastně jo, ony se rozpouštějí... tak to je v pohodě 😉 ... a dáváte ty slazené? Kláruš sušenky miluje 🙂
No a na balík furt čekám a pošťáci nikde... axh jo... už jsem se těšila že na víkend bude houpajda... 😞
jita5
15. kvě 2009
Táni gratulka 😃
evelina0007
15. kvě 2009
Oni všechny děti to dělají skokově jen Kája ne :-S ta se takhle do sedupřitahuje už dva měsíce,ale sama si zatím nesedne jen v kočáře :-|
numi
15. kvě 2009
Vendy, to je síla s tou houpajdou,tak dlouho :-| Burizony dáváme natural 😉

Jo,a Pavli, teplotku už nemáme od víkendu,ale pořád dobíráme antibi.co 12hodin a vidím to tak ještě na 4dávky
numi
15. kvě 2009
Jituš, dík 🙂

Evi,malá si taky ještě sama nesedne,jen v tom kočáře jak říkáš (máme ho doma na chodbě) a když se zapře o židli na kolena,tak pak skončí na zadku v sedě...
evelina0007
15. kvě 2009
Táni 🙂
moranda
15. kvě 2009
Ahojky,
jen jdu sdělit, že v rizikové poradně jsme byly pochválené, malá začíná kolínkovat..máme malé zpoždění, ale vyvíjíme se správně. Nemám zbytečně posazovat - jako na deku na zem, mám pokládat do lehu a ať se snaží sama :-N .
Žádné následky po pádu z postele nemá, tak jsem si oddychla 🙂 .
Jestli chcete napíšu vám o akci rychlá proměna z časopisu Maminka - včera jsem se zúčastnila 🙂 .
Zítra jdeme znakovat do Prahy (mělo to být v ZOO, ale je změna konání) do Toulcova dvora (jih Prahy), budeme se učit jak vypadá králík a jak se znakuje atd. protože tam mají být domácí zvířátka x-) .
berus
15. kvě 2009
mor, určitě popiš proměnu 😉

na mě něco leze, tečou mi oči, bolí mě hlava a je mi na blinkání :-p to je vždycky, když máme něco naplánovanýho ]-(
kalerat
15. kvě 2009
Mori my jdeme zítra taky na znakování, ovšem do brna do zoo, tak jsem zvědavá, doufám, že nám bude přát počasí
evelina0007
15. kvě 2009
Mor,jj popiš nám to 😉

Do Zoo můžeš jít snáma 🙂

Beru,taky je mi divně dneska 😞
evelina0007
15. kvě 2009
Kal ahojky jak se s Kubíkem máte???? 🙂
kalerat
15. kvě 2009
Evi díky za optání, máme se fajn. A co vy s Karolínkou?
kalerat
15. kvě 2009
Holky mě mrzí, že sem nechodím častěji a mám k tomu své důvody........
berus
15. kvě 2009
ahoj kal 🙂

že on je ti tady někdo nesympatický, viď =-)

evi, už do sebe leju čaj s medem a citrónem, musím být fit, já chci zítra na výlet!!! :-N
kalerat
15. kvě 2009
nesympatický ne, ale daleko něco horšího 😃
bobulle
15. kvě 2009
Ahoj Mor a Kal 🙂
Mor, to je dobře že jste byly pochváleny.... a na info o proměně se moc těším.... tak nás nenapínej x-)
berus
15. kvě 2009
ještě jednou mi kvikne dítě, tak mi rupne hlava :-N
jak kdyby to ten zmeťour mrňavej věděl :-p 😃

kviknul..... hlava zatím drží 😃

kal a co? a s Luckou se vídáš? jak se má?
romi.r
15. kvě 2009
ahojky, mě z toho Davči asi taky raní, zase sceny u jídla, dnes měl na oběd jednu lžičku ]-( a to jíme už hodinu, zbytek je všude kolem, včera to samé, takže na koníka nemám čas když pul dne krmím a zbytek dne uklízím okolo a peru.Jede mu jen jogurt a banán, jo a rýž křupky.
Ahoj Kal, jak se máte a co Lucka?
Jo viděla jsem v letáku v kauflandu tuto houpajdu za 114 kč http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23142506&tab=4 začíná to v sobotu
romi.r
15. kvě 2009
jo a to jsem začala přidávat do jídla trochu bazalky kmín, protože dr vydedukovala, že má raději výraznější chutě, mám i solit, ale zatím jsem nesolila
bobulle
15. kvě 2009
Romi, to je mazec s tím jídlem u vás... 😞 .... no ale abych řekla pravdu tak i Kláruš se jaksi pokazila... půl skleničky sní ochotně, ale pak začne dělat blbosti a sahá mi po lžičce a už nechce... jogurt a ovoce jí v pohodě ale oběd a kaše nic moc.... dokonce se mi zdá že zhubla... a nebo se vytáhla... nevím... 😞
romi.r
15. kvě 2009
vendy, vy máte trochu nadehnáno s tím jídlem, ale ten muj syčák ne

Začni psát odpověď...

Odešli