• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni jak píše Bobul půjde to rychle :sweat_smile:
Evel my spíme dopoledne na balkoně 1-2h, venku v kočáře nespí musí všechno vidět
Co dáváte dětem ke sváče? Terka přesnídávku moc nechce (odpoledne má jogurt - ten miluje)
15. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, já dělám domácí přesnídávky. Podusím ovoce co mám doma (jablka, hrušky, maliny.... banán - ten nedusím) a mixnu to a Kláruš se oblizuje, ale většinou se dorazí rohlíkem :wink:
15. kvě 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, jen jednou denně spinkáte? :confused: to malej ještě 2X

jitule, to se chce vypotit na cizím těle :wink: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my máme dopoledne přesnídávku, odpoledne jogurt
15. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak musím potvrdit vaše slova,že jde vše skokově u těch našich dětí :wink: Malá se tento týden postavila na kolínka, začla chodit po 4 (jen pár "krůčků") a v lehátku se začla přitahovat do sedu :dizzy_face: :dizzy_face: a o tom,že se mi přitahuje za tepláky a si nemusím psát :slight_smile:
Moni,takže se máš na co těšít :grinning:
Včera jsem malé koupila ve zdravé výživě rýžové burizony a malá z nich je nadšená, dám ji to do misky a ona si to těma prstíkama bere :grinning:
Pavli, s houpajdou na Tebe určitě budu myslet :wink:
15. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a včerejší moje hrubka "kdový",tak to je nářež, samozřejmě kdoví :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a spíme 2x denně,ale chodíme spát tak kolem 21hod. a snídáme jogurt, pak přesnidávku, oběd, přesnídávku a kaše,občas jednu z přesnídávek nahradím kojením a v noci kojíme tak cca 2x :wink:
15. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, gratulujeme :dizzy_face:
A prosím Tě, jak dáváš ty budrizony, to jsou ty malé? Nemáš stach že to vdechne??? :confused:
15. kvě 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, děkujeme :wink: a burizonky, jsou to ty malé a zatím v pohodě,ono se jí to rozppustí,jak ty kukuřičné křupky, frajerka leží na boku, misku u sebe a baští :wink: My se dusíme sušenkama....
15. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já mám překlepů se omlouvám, ale píšu rychle a nekontroluju si to po sobě :pensive:
Tani, vlastně jo, ony se rozpouštějí... tak to je v pohodě :wink: ... a dáváte ty slazené? Kláruš sušenky miluje :slight_smile:
No a na balík furt čekám a pošťáci nikde... axh jo... už jsem se těšila že na víkend bude houpajda... :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni gratulka :grinning:
15. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni všechny děti to dělají skokově jen Kája ne :confounded: ta se takhle do sedupřitahuje už dva měsíce,ale sama si zatím nesedne jen v kočáře :unamused:
15. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, to je síla s tou houpajdou,tak dlouho :unamused: Burizony dáváme natural :wink:

Jo,a Pavli, teplotku už nemáme od víkendu,ale pořád dobíráme antibi.co 12hodin a vidím to tak ještě na 4dávky
15. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, dík :slight_smile:

Evi,malá si taky ještě sama nesedne,jen v tom kočáře jak říkáš (máme ho doma na chodbě) a když se zapře o židli na kolena,tak pak skončí na zadku v sedě...
15. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen jdu sdělit, že v rizikové poradně jsme byly pochválené, malá začíná kolínkovat..máme malé zpoždění, ale vyvíjíme se správně. Nemám zbytečně posazovat - jako na deku na zem, mám pokládat do lehu a ať se snaží sama :sweat_smile: .
Žádné následky po pádu z postele nemá, tak jsem si oddychla :slight_smile: .
Jestli chcete napíšu vám o akci rychlá proměna z časopisu Maminka - včera jsem se zúčastnila :slight_smile: .
Zítra jdeme znakovat do Prahy (mělo to být v ZOO, ale je změna konání) do Toulcova dvora (jih Prahy), budeme se učit jak vypadá králík a jak se znakuje atd. protože tam mají být domácí zvířátka :dizzy_face: .
15. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mor, určitě popiš proměnu :wink:

na mě něco leze, tečou mi oči, bolí mě hlava a je mi na blinkání :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je vždycky, když máme něco naplánovanýho :angry:
15. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori my jdeme zítra taky na znakování, ovšem do brna do zoo, tak jsem zvědavá, doufám, že nám bude přát počasí
15. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor,jj popiš nám to :wink:

Do Zoo můžeš jít snáma :slight_smile:

Beru,taky je mi divně dneska :frowning2:
15. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal ahojky jak se s Kubíkem máte???? :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky za optání, máme se fajn. A co vy s Karolínkou?
15. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě mrzí, že sem nechodím častěji a mám k tomu své důvody........
15. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kal :slight_smile:

že on je ti tady někdo nesympatický, viď :confused:

evi, už do sebe leju čaj s medem a citrónem, musím být fit, já chci zítra na výlet!!! :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesympatický ne, ale daleko něco horšího :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mor a Kal :slight_smile:
Mor, to je dobře že jste byly pochváleny.... a na info o proměně se moc těším.... tak nás nenapínej :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jednou mi kvikne dítě, tak mi rupne hlava :sweat_smile:
jak kdyby to ten zmeťour mrňavej věděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kviknul..... hlava zatím drží :grinning:

kal a co? a s Luckou se vídáš? jak se má?
15. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mě z toho Davči asi taky raní, zase sceny u jídla, dnes měl na oběd jednu lžičku :angry: a to jíme už hodinu, zbytek je všude kolem, včera to samé, takže na koníka nemám čas když pul dne krmím a zbytek dne uklízím okolo a peru.Jede mu jen jogurt a banán, jo a rýž křupky.
Ahoj Kal, jak se máte a co Lucka?
Jo viděla jsem v letáku v kauflandu tuto houpajdu za 114 kč http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23142506&tab=4 začíná to v sobotu
15. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to jsem začala přidávat do jídla trochu bazalky kmín, protože dr vydedukovala, že má raději výraznější chutě, mám i solit, ale zatím jsem nesolila
15. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, to je mazec s tím jídlem u vás... :frowning2: .... no ale abych řekla pravdu tak i Kláruš se jaksi pokazila... půl skleničky sní ochotně, ale pak začne dělat blbosti a sahá mi po lžičce a už nechce... jogurt a ovoce jí v pohodě ale oběd a kaše nic moc.... dokonce se mi zdá že zhubla... a nebo se vytáhla... nevím... :frowning2:
15. kvě 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, vy máte trochu nadehnáno s tím jídlem, ale ten muj syčák ne
15. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek