***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
31. srp 2009
bobulko děkuju 😉
arinautor
31. srp 2009
táky musím,jsme vzhůru,pááá pak jdem ven 😉
bobulle
31. srp 2009
Arin, není zač 😉
domiska
31. srp 2009
ahoj holky 🙂
dočítat celkem stíhám, ale psát už nee 😞
Ross drž se, snad už bude líp...když jsem to řekla u nás doma, tak můj taťka prohlásil, že by mu dal přes hubu (a to je taťka strašně hodný a velký kliďas)
Táňul moc gratuluju, škoda, že bydlíš tak daleko, asi bych taky zašla 😉
Jani, chudák hafík, to je hrůza, psovi od našich se to stalo taky, takže vím, o čem mluvíš 😞
a zbytku se omlouvám, ale už jsem zapomněla, co jsem chtěla 😃
evelina0007
31. srp 2009
Domi,zrovna dneska odpoledne jsem si říkala,že jsi tady dlouho nebyla a ty se tady oběvíš 😃 😃 😃
domiska
31. srp 2009
Evi ahoj, náhodička, co? 🙂
kouzlo
31. srp 2009
Ahojky domi x-)
katerinka.kr
31. srp 2009
Ahoj,

taky jsem si nedávno říkala,že jsem tu dlouho neviděla Kal, Ruzi a Domi 😉
domiska
31. srp 2009
no holky, já myslela, že jste už na mě zapomněly 🙂 jste hodné, ale to už vím dávno 😉
dneska začal Domča chodit sám delší trasy, přestává se bát, ještě neměl žádnou havárku, tak jsem zvědavá, kdy to přijde :-p
kouzlo
31. srp 2009
Domi paráda, tak přejem ať žádnej uraz není 😉
Holky viděly jste sportovní noviny jak si ten fotbalista zlomil tu nohu??? Tedy spíš jak musi zlomil ten protihráč :-o :-o :-o Teda úplně mi naskočila husina. Ten už si asi chudák nezahraje :-x
domiska
31. srp 2009
jj Moni zrovna to mám puštěné...pěkně mu ta noha plandala :-S
kouzlo
31. srp 2009
Já tu taky spousty holek postrádám. Lucenka, Kalerat, Lucinečku, Makak, Haník, Bublu 😃 😃 😃 😃 😃
kouzlo
31. srp 2009
Domi hnus co....... sportem k trvalé invaliditě 8-(
domiska
31. srp 2009
nj, kdo ví, co dělá bubla, co? 😃 asi se má dobře, že už tady nechodí :-N 😎
Lucenek je nevěrnice, beztak klábosí jinde ]-(
domiska
31. srp 2009
Moni když jsem četla, že už si Teďouše tolikrát stříhala, musela jsem tomu našemu pidižvíkovi ustřihnout aspoň ze dvě čupřinky, ať mám pocit, že na té hlavě něco má :-N hlavně, ať to má v pořádku v hlavě 😃
kouzlo
31. srp 2009
Domi asi jo čoveče. Hází na nás bobek, potvora jedna 😃 😃
Lucenek občas přijde, ale škoda, že tu není tak jako dřív...... no co se dá dělat :-|
kouzlo
31. srp 2009
Domi 😃 Neboj ještě bude mít hřívu 😉 Je fakt, že přáníčko, aby měl Tedíš hodně vlásků se mi splnilo na 200% 😎
domiska
31. srp 2009
nj, byla s ní sranda,...teď se sranduje jinde 😃 ale za to máme Beruš 😉
domiska
31. srp 2009
já doufám, že Domi bude po tatínkovi...ten má vlasů na rozdávání 🙂 pořád nevím, jestli bude brunet nebo blonďák, na sluníčku je to světlé, ale jinak tmavé, tož nevím...nás pěkně napíná 🙂
kouzlo
31. srp 2009
To máš tedy pravdu 😃 😃 Beruš je borec 😃
A dokážeš si představit ty dvě dohromady. No asi na počůrání 😃
domiska
31. srp 2009
jak ti spí Tedík? jako od kolika do kolika? (v noci) 🙂 ježiš to je složitá otázka 😃
domiska
31. srp 2009
nedokážu 😃
kouzlo
31. srp 2009
Jo to znám, nás takhle Tedíš napíná s očičkama. Pořád to má tak na půl ani né modrý ani né hnědý. Takovej brajgl......
evelina0007
31. srp 2009
Jsem zde 😉 alče né na dlouho 😉
domiska
31. srp 2009
no nic, jdu se dát do gala 🙂 možná ještě nakuknu 😉 kdyby ne, tak zítra...nemůžu to tak flákat, ať mě tady nepomlouváte jako bublu 😃 😃
evelina0007
31. srp 2009
ale ]-(
kouzlo
31. srp 2009
Domi malej spí cca od 19.30 do 7.30. Někdy se probudí a napije se trochu čajíka, dudána a pak spí dál. Ale poslední pár dní se někdy stane, že se probudí s pláčem a nédá se utišit, tak musíme chvilku chovat, aby se pořádně probral zjistil kde je a pak zase usne. Nevím možná zlé sny :-| Tak čauves Dom 😉
evelina0007
31. srp 2009
Tak tady ani noha 😞

Beru-(Štěpánku vykroč pravou) 😉
kouzlo
31. srp 2009
čoveče a já jsem coooooooooooooooo :-o 😞
domiska
31. srp 2009
jo tak to se máš, já vstávám v 6 😞

Začni psát odpověď...

Odešli