• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
co to má zítra Berunka? nějakou zkoušku? :confused:
31. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi snad mu to vydrží :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :slight_smile:

Kája spí od 7 do 7 :wink: ale občas se probudí s pláčem něco jako Tedík asi špatný sen :frowning2:

Beru,jde do školy :wink:
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu k sousedům na víno a pak se možná ukážu :wink:
31. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty naše děti se snad po sobě opičí :grinning:
31. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jj já to pořád říkám :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Si taky říkám, ještě že tu Berunu tady máme, idkyž občas mi leze na nervy, jak je impertinentní :sweat_smile: :grinning:

návštěva gyndy proběhla, ségru ani neprohlídl, prý je brzo, ale interupci jí schvaluje, když mu vyjmenovala to, co já tady vám :pensive:
no a já se teda nechala prohlídnout, ftipálek-prý kdy bude druhý, říkám čéče doktore, dostala jsem rozum, jdu si dodělat maturu, tak mě teda pochválil, napsal antikoncepci, ale prý po matuře se mám přijít ukázat, že mě prohlídne a dá svolení ke snažení :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a pak jsme jeli k našim, ségra nevydržela a vyslepičila, že je těhotná, já abych nebyla pozadu, jsem vykecala, že jdu do školy :sweat_smile: no netvářili se dobře ani na jedno :sweat_smile:
táta ségru tituloval DEBYLE, máma protočila oči a bulela
a u mě padl typický povzdech, doufám, že to už konečně doděláš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mates dědu zrychtoval, teď budu nechutná, ale musím to popsat :sweat_smile:
Máťula měl asi v 17 hodin přesnídávku, s dědou blbnul až okolo 18, no ale přesnídávka se nestrávila a Mates dědu poblink - no ale rovnou do otevřený pusy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prý ho nechce do 18let vidět - má smůlu, nutně potřebuju hlídání, až budu mít maturiťák :wink:

evi, děkuju, pokud si na to rozespalá vzpomenu, šlápnu do toho pravou :wink:
(dítě mi vstává okolo půl 9 a já musím zítra na budíka asi tak v půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
31. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru vyčerpávající info.
:grinning: Mates je borec :grinning: :grinning: se pomstil za tebe :grinning: Nejsi rád dědo, že jde mamka do školy, tak tě pobleju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jak je na tom ségra?
31. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on děda asi rád je, ale nějak mamce nevěří :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vlastně jako pokaždý se vším a pak čumí, jaká je Ája šikula, třeba když mu udělala k narozkám slanej dort :grinning:

ségra je v pohodě, až moc
si říkám, jestli to na ní padne a nebo je fakt taková povaha :unamused:
sice to narada píšu, ale ona je sobec a dítě by jí teď překáželo, jedině, že by z toho něco káplo :confounded:
ať už jde o peníze, soucit, nebo o cokoliv jinýho
no jo, je prostě mladá a budeme doufat, že z toho vyroste :wink:
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám teď dilema, nevím, co si vzít zítra na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
páč já mám momentálně jen věci ke kočárku :sweat_smile:
nemám ani kabelku, tu nepotřebuju, když mám emitexovou tašku :grinning:
31. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru igelitku? :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to vymyslela, vezmu si nějaký oblečení :sweat_smile:
jdu umít nádobí, připravit aktovku, kornout se sladkůstkama a rozvrh hodin s bárbínkama :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, další vtipná :grinning: :grinning: :grinning:
zítra stačí jen blok a propiska, co bude dál uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

normálně začínám mít lehké obavy :sweat_smile:
teda bojím se jak čert kříže, už vidím ty kyselý ksichty puberťáků na mě, starou matku :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
si vem mini a udělej culíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chápu tě, taky bych měla smíšené pocity :slight_smile: to je asi u lidí ve tvém věku normální :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
škovy voči, já a mini :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu jsem měla naposledy ve školce :grinning:
31. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
idu spat, mám v kuli, jsem si otevřela víno a teď se snažím rozvíjet konverzaci :sunglasses: papa
31. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem mladá, krásná, perspektivní i přesto, že mi za celých 9 dní bude 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj beru, tož se pak připomeň, mám blbou paměť na datumy :grinning: brou noc :wink:
31. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny pijete, fuj, styďte se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já si to nechám na víkend, v pondělí musím na kontrolu do nemocnice, tak ať mají co kontrolovat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
(musím si přece potvrdit, že ledviny fungujou :grinning: , navíc ve čtrvrtek doberu antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
31. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to nádobí
tak dobrou noc :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru pár decek denně je přece na zdraví...zavidíš, co? na narozky to roztočíš, neboj :grinning:
31. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár decek????
to bych pak měla trojku v žíle :grinning: :grinning: :grinning:

už mizím
31. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem už půl hodiny doma a Kája řve a řve :angry: :frowning2: asi jí něco bolí nebo se jí něco zdálo,protože normálně spí :pensive:

Beru,Maty je frajer
:grinning: :grinning: :grinning: to děda asi čuměl :grinning: :grinning: :grinning:

No nic jdu se vyspat pokud dítko dovolí zítra máme výročí tak ať jsem do růžova vyspalá :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bré ránko :slight_smile:
Tak dítě odevedeno a druhé spí,stávala v 5 :unamused:
Beru už jistě zasedla do lavic :grinning: :slight_smile:
Domi jj sem si taky říkala kde seš :confused: a o buble ani nemluv,ta tu už nebyla,ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak hezkej den všem :slight_smile:
Jak se malá vyspí půjden nakoupit drogišku do školky sem si konečně opsala seznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

tak nakonec noc dobrá :slight_smile: ,ale vstávala v půl 7 :angry:

Beru,pak chci podrobné info o škole a puboších :wink:

Jdeme ven :wink:
1. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem nevyspalým :slight_smile: my vstávali opět v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyrážím ven, protože mi tu mrčí, to je děs
1. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi Gábi stávala v pět a přes hodinu spí,potom taky vyrazíme :wink:
1. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :frowning2: http://www.babyweb.cz/Clanky/a3544-Test-kocarku-v-Nemecku-Katastrofa.aspx
Docela hukot zjistit, že nás kočík je pro Tedíše závadný. V testu propadl díky materiálům z kterých je vyroben. Ty materiály mohou způsobovat rakovinu :astonished: :astonished: :astonished: Nechápu jak se to vůbec může dostat na trh. Pos.... unie zakazuje dětská hříště a předepisuje jak by měla vypadat, aby byla bezpečná a další kraviny vymejšlí a základ jako je kočárek nechají vyrábět z nebezpečných materiálů :angry: :angry: :angry: Jsem fakt nas..... :angry: :angry: :angry:
1. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Moni,to je je děs :frowning2: už fakt nemůžeš věřit ničemu :angry: :angry: jak si tohle můžou dovolit :confounded:
1. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek