• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Evi já jsem z toho celkem v šoku. Nejradši bych ho vrátila :angry: A to já jim na maxi cosi napíšu co jak oni na to :angry:
1. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,jj napiš a dej vědět co ti odepíšou to by mě fakt zajímalo jak se zachovaj :angry: :angry: :angry: takovej drahej kočík a oni to vyráběj ze šuntů :confounded: :confounded: to mě fakt rozčiluje :angry: psali tam,že budou dělat test itady jsem zvědavá co zjistěj
1. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni :confused: to je mazec, hajzli! :angry:
1. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Až bude dnes víc času, tak jim napíšu :angry:
To je tedy dneska den, jsem se probudila malej prosranděnej až na postýlku, takže musel hned ráno do sprchy, hubu mám olezlou jebákama nevím co se zase děje, že mi to vylezlo, pak si přečtu to o tom kočárku :angry: No fakt na pěst :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :unamused:
1. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska se zavřu doma a radši nebudu vylejzat :confounded:
1. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Moni dnes je opravdu nějakej den "D" :confounded:
1. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Libu jo hrůza. Nebudu vám tady šířit špatnou náladu a jdu něco dělat. Tak se mějte papa
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já se sem vždycky dostanu tak po dvou dnech a nestíhám si všechno zapamatovat na co bych chtěla reagovat :sweat_smile:
Moni s tím kočárkem je to fakt děs :angry: Docela by mě zajímal test na našeho X-landera, když i takovéhle značky jsou na ho....
Beru držím palečky :grinning: Konečně mě dneska taky někdo pobavil :grinning:
Jo koukala jsem do albíčka naší "nevěsty" Kristínky od Táni a mooooc jí to tam sluší - si holt umíme vybrat :grinning:
Arin teď budeš mít teprve fofr. Málá, úkoly ....
1. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni my jsme rádi, že jsi tu s námi :wink: Co ta lipoška? Už jsi byla? Má to nějaký efekt?
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha tak jsem tu sama :cry:
Tak se mějte krásně a zatím paaaaa :grinning:
1. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lubi,, nejsi :wink:
Moni, no jeto mazec.... ale ... nechci to zlehčovat, ale aby byli děti fakt uchráněné škodlivinám, tak by nesměli vůbec nic... ty kočárky jsou jen vrcholek ledovce :pensive:

Beruš, toš coooo? Už jsi doma? Chceme info :wink:

No nic, je 1. září, tak jdu taky něco dělat do školy :wink:
1. zář 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:
Nás tam prudily (píšu s tvrdým, páč zatím jsem tam viděla jen učitelky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a držely až do 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spolužáci mi vykají :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když mě třídní představovala, čuměli na mě s otevřenou hubou :grinning:
Zbyla na mě první lavice, jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , rozvrh mám na hovno, 2x nultou hodinu, jsem zvědavá, jak to příští pololetí zvládnu s hlídáním :unamused:
Pro velký úspěch tam jdu zítra znovu, potřebuju učebnice
Za třeťák budu dělat jen 2 předměty a to estetiku a přádelnictví
jinak se musím biflovat anglinu, češtinu a ekonomiku

je to zvláštní pocit, vrátit se tam, kde to znám :sweat_smile:
jo a o přestávkách je zakázaný kouření, hmm, asi budu mít 3 z chování :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a evi, užijte si výročí :dizzy_face: nás to čeká 3.9. :wink:
1. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
a moni, to s tím kočárkem je hnus :angry: :angry: :angry:
nechápu, jak si tohle můžou dovolit!!!
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,to si děláš srandu oni ti vykaj jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě fakt pobavila,alespon někdo,když mě zkazil náladu ten podnájemník v našem bytě :angry: :angry: :angry:
Za 3 s chování,ale asi dostaneš rákoskou a nepojedeš na výlet do Prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Děkujeme si to užijeme až dám spát Kadlu musím jít vařit knedloše bo jsem je slíbila manželovi k večeři omajdu už mám :wink:
1. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no fakt vykaj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem je musela usměrnit, že zase tak stará bréca nejsem :grinning:
co udělal podnájemník?
a o výlet přijít nechci :wink: ale hulit budu chodit stejně :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Libu úkoly zatím nee,je jen ve školce :wink: a první den si užíváme hezky :slight_smile: byly jsme nakoupit,venku a ted´opět chrupe,já mám všecko hotovo i prádlo,tak jak se vyspí,nají tak pro něho zas půjdem a pak ven :slight_smile:
Beru :grinning: :grinning: :grinning: já jsem měla 3 z chování :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve třetˇáku a hádej za co?????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni tý vol. to su zvědavá jak jim dopadnou ty testy u nás a náš Xlanderák :confused: :fearful:
1. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic jsme mu nabídli byt za super peníze a on je nesehnal tak jsem mu zařídila konzultaci s mojí kamarádkou finanční poradkyní a on se na to vykašlal blbeček :confounded: a to brečel,že má 4 děti a 5 se má za měsíc narodit a ten byt chce a ted už na něj kašlu a nabídnu byt někomu jinýmu :wink:
1. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev simulant :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ho nabídni Berušákovým,atˇse máte nablízku :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin :grinning: :grinning:

Ne mě štve to jednání já vím,že moc rozumu nepobral,ale ten byt fakt chtěl a když něco chci tak se alespoň snažím,ale on ne tak má smůlu
1. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
však ho prodáš neboj :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin,to jo,ale tohle by bylo jednoduchý nemuseli bychom je vystěhovat a jen by se to převedlo a bylo by to hned takhle to bude složitější :frowning2: Já netvrdím,že by hypotéku dostal,ale dohodla jsem mu konzultaci a tam by se zjistili možnosti a on by nikam nemusel jen podepsat papír,ale on ne jen kňučí,že mají před porodem :angry: My už rozhodili kontakty jinde a za víc tak ted má smůlu,protože ted,když už bude chtít má cenu jako ostatní :wink:
1. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ev tak to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přidala jsem foto :wink:
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zatím jen v rychlosti, než malá půjde spát...

tak nám to dnes začalo... škola a už lítají peníze že se nestačím divit :confused: a taky problémy, a to jí je 8 let a už si přišla "postěžovat" sousedka, že holky vybírají peníze, aby k nim mohl jejich malej 5letej syn... :confounded: :confounded: to se chytla tý pravý...dnes večer až prijede manža, tak bude vážný rozhovor :pensive: :pensive:

jinak Beru, já bych to nedala jít takhle zpátky do školy a být s těma náctkama ve třídě, klobouk dolů :slight_smile:

Moni, s těma kočárama to je fakt síla... člověk už neví, čemu má věřit...tolik tisíc dá,a by měl dítě v bezpečí a ono prdlajs...
1. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Arin, super fotky :wink: to my pořád nechodíme.. tedy sem tam udělá pár krůčků sama, ale pak sebou kecne na zem a leze po čtyřech....
1. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj jani,já jsem to nepochopila :confused:
1. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani dík :slight_smile:
Jo holky připadá vám Gábi tlustá :confused: :fearful: včera venku mě jedna mamina povídá,že je pěkně vypapaná :confused: :fearful: mě přijde normální,některý děti když vidím ... :pensive:
1. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, píšu to asi zmateně, když nejste zainteresovaný :wink:

prostě Terindy spolužačka si začala dělat na zahradě bungr, Teri tam chodí s ní a už se tam přidali nějaký 2 starší kluci...a když tam chtěl jít malej Tomášek (ten od sousedky), tak prej musí za to zaplatit.... a pak ho stejně nezvali, že ten bungr je na soukr.pozemnku a nesmí tam...Tomášek brečel, řekl to mámě a už to jelo...nejhorší je, že Tomášek je TEri první kamarád,co tu bydlíme a než se "spřáhla" s tou spolužačkou, byli s malým denně a vyhráli si dostatečně... prostě ta její kámoška je na zabití, a Teri od ní chytá ty šílený móresy :confounded:
1. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani :frowning2:

Arin,pani potřebuje asi brejle ne :angry: Gábi je normální a vůbec né tlustá :wink:
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek