• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Ajo už to chápu,no to se taky bojím :frowning2: až půjde malej do školy :frowning2: zaujímají ho dominantní kluci,prostě ty největší potvory :confounded:
1. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev no mě právě připadá ,že je normál ale ona má malou holčičku od července,tak jí neše Gábi připadá tlustá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: však si počkáme až vyroste to její mimi :grinning:
1. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

dívali jste se na Sama doma? Nejaka Mudr. tam říkala, že do roku by dítě nemělo maso vubec, a po roce jenom 1x týdne. No sakra, neříkalo se ze děti maji postupně po zavádění příkrmů jíst maso? A pak dokonce jíst maso 6x týdně? Se fakt na všechny rady vyprdnu a budu to dělat podle svého. Ty názory a rady jsou kolikrát tak protichůdný, že se v tom nedá orientovat :angry:
1. zář 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak pevné nervy při řešení :frowning2:
Kat, já na ty rydy ohledně masa prdím, dle naší dr. od šesti měs. maso denně :unamused: ... já dávám tak 3x týdně :wink:
1. zář 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky jsem to nepochopila, ale pak jak jsi to vysvětlila, tak jo, mě to déle trvá. Pevné nervy :wink:

Gába není vubec vypapaná.

Ev, hele, tak já ti to vysvětlím, boreček nechtěl finanční poradkyni, hraje na city, abyste šli s cenou dolů :wink:

A máte pravdu, dnes je nějaký divný den.

Jo a byla jsem na kosmetice, udělala mi i stíny, a žeprý vypadám jak čínan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No takový prachy,a takový hodnocení jsem doma dostala :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, když mě právě ty pevný nervy chybí. okamžitě startuju jako tryskomyš :confounded:

Kat promiň. Míry Tomáška mám, jen jsem to nestihla hodit do tabulky, jdu hned na to :wink:
1. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábulišák není vypapaná, jestli třeba paní nechtěla upozornit na sebe :grinning:
Jani každá koruna dobrá, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eveli to jsou dneska lidi :angry: a to má fakt tolik dětí? :sweat_smile:
Katuš nahoď foto, ať zhodnotíme číňana :slight_smile: :grinning:
1. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,boreček má smůlu,protože ted se šlo s cenou vejš a za míń už to nedostane :grinning: :grinning: :grinning: a kosmetička je vtipná ne :grinning: :grinning: :grinning:

Jani,tak si musíš nervy nějak usměrnit :grinning: :grinning: ale vím,že je to těžký :wink:
1. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,je mu 35 2 děti má z prvního manželství ty má jen jednou za 14 dní na víkend,další dvě má se svou současnou ženou a další mimi se narodí na začátku října :grinning: bych se fakt zvencla 5 dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic jdeme na návštěvu pak nakouknu na foto Kat :wink:
1. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvencla :grinning: :grinning: to je dobré, odkud to máš :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár :slight_smile:
tak Sabík je nemocnej, rýma, kašel, teplota, zatím jen dáváme sirupek a stříkáme do nosu a odsáváme. Nesmí 5 dnů ven, co já si s ní celý den doma, počnu, fakt netuším, má úplně jiný režim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak je veselá a akční, právě vyházela celý šuplík spoďárů a hned ruhý ponožek. Co nového je tady?
1. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky, tak jsem jim tam chtěla na maxi cosi něco napsat a bohužel není kam :frowning2: Nenašla jsem nikde nic. Jen jak se tam ohánej normama a testama EU..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a asi prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, peníze domů nenosí...to je pro tu "super" kamarádku...prostě TEri sebou nechá holt manipulovat..
však se taky dočkáte výchovných trablů :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedy, i když to nikomu nepřeju...
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, tak ať je Sabinka brzy ok... taky si nedovedu představit být celý den doma....až se prďola probudí, mastíme ven,dokud je hezky :wink:
no ven, utrácet za věci do školy :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory chuděra, tak přeju brzké uzdravení.... :wink:
Arin malá je krásná a akorát..... :wink:
Jani to je tedy něco, ale nic nenormálního myslím. Takovéhle nápady nás čekaj všechny :confused: :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju pevné nervy :wink:
1. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tož sakra někde mít sídlo musí, ne? :angry: :angry: :angry:
cory ať jste brzy ok :wink:
jedu k našim, mějte se tu zatím :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi na jejich webovkách jsem nic nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je tak vždycky, když ho kupuješ, tak informace máš, ale běda jak dojde na reklamace. Kámoška reklamuje Peg Perego GT3, nejdřív jsem si myslela, že fakt přehání, když ríká, jak šíleně vrže přední kolo, ale pak jsem to slyšela na vlastní uši a bylo to teda blby, taky bych s tím nikde nechodila. Kočárek drahej, a to hlavní je teprve čekalo, reklamace děs běs, jedinej servis v Praze (musela to posílat poštou), kde je mají totálně na háku, pak mi kámoška četla jejich vyjádření, tak arogantní a stupidní dopis jsem už dlouho nečetla. Pořád se s nima hádají, a zatím výsledek veškerý žádný. Ten kočár bych já si už nekoupila ani za třetinovou cenu,když vím, jak se chovají ke klientům, když nastane nějaký problém. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. zář 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem posílala dopis Přímo Peg Perego do Italie, že nejsme spokojení se servisem v CR, a taloši nejak zatím nezareagovali, tak nevím, italsky neumím, anglicky tam asi nemluví. :angry:
1. zář 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, brzy se uzdravte :wink: V přehazování věcí v šuplíku také vyníkáme :grinning:

Domi, oči bych vyfotila, ale jsem ted u nasich, a tady nemam fotak, teda oni nasi maji fotak, jenze my jsme si ho tak nejak pujčili a máme ho u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ev, že vypadám jak Čínan mi řekl můj tatík, ale já se nezlobím, protože on tomu doopravdy nerozumí :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejné to je s pampers...taky nemají na webovkách žádné kontakty...jak si to tyto firmy můžou dovolit? asi ví proč..

Katy tak to máte jak my s kamerou, taky máme půjčenou už víc než rok :grinning:
1. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, snad jo,
- já už začala mýt okna a dal jsem prát záclony, otevřu pračku a vylítla na mě voda, koupelna plavala až na chodbu, musela jsem 3x vytřít :rolling_eyes: no ještě odejde a pračka a bude :confused:
Jo s kontaktama na firmy, to je radost, že...
1. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tady pochytila pár diskuzí, že ty testy jsou blbost a není se čeho bát bla bla bla...... Stiftung Warentest není jen tak nějaká partička co se rozhodně otestovat si pár kočárků a uměle vytvoří výsledky. Tady v N je to hodně uznávané..... Takže na tom asi něco bude :unamused:
1. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem náhodou zabrousila na téma Temřelo mi dítě :pensive: Co ty holky prožívají nebo prožily si vůbec nedokážu představit a fakt před nima smekám :pensive: :pensive:
1. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo - já raději na podobná témata ani nechodím :pensive:

Jinak jsem si trochu vyzdobila byt, jukněte, než mi to admin smázne :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory, pěkný, ale dej tam fotku trochu z dálky, at si to umím víc dát do prostoru :grinning:
To jsi malovala? Pokud to není nalepovací, tak bych to nezvládla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak malovala, lepila :wink: f.dám, až ze mě sleze vzteklounek marůdek :wink:
1. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Vámdítka roztrhají na co přijdou? Časopisy, noviny? Sabča trhá vše, co se jí dostane pod ruku a pak i ochutnává :grinning:
1. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ták jsme doma ze školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sice jsem pro něho šla o půl 3 ale prochajda a hřiště a maminy plný dojmů z prvních dnů ve školce :sweat_smile: :grinning: tak jsme se doštrachali až tedˇ,teda už jsou vykoupaní a malej kouká ne večerníček a Gábi to asi zalomila,nic neslyším :sweat_smile: no bylo to ok,dokud je hezky musím vypilovat venku to chození,jednou spadla,vypadalo to škaredě ,ale je to dobrý,zakopla o zkluzavku a ne tu jednu stranu spadla nosem a pusinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cory,tak se brzo uzdravte :wink:
Jinak díky za uklidnění,jsem měla trochu strach... protože ty děti co jsou stejně nebo trošinku mladší,jsou fakt menší,ale ona je celkově velká.. no nemá být po kom záprdek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: asi skočím některej den k dr na převážení a měření a konzultaci,jestli je to ok :sweat_smile: :fearful:
Tak jdu pověsit prádlo a kooonečně si natáhnout fajfky :wink: :slight_smile: hezkej večer všeeem :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek