***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
1. zář 2009
Jo jinak dneska mě rozkousala pemzu na tvrdou kožku :-p :-N fuj
domiska
1. zář 2009
Iris chuťovkaaaaa :-p
bobulle
1. zář 2009
Holky kontakty na firmy najdete v obchodním rejstříku 😉
Corýýýýý, já to neviděla.... pls ještě jednou 😞 .... a ať je Sabinka brzy ok 😉
bobulle
1. zář 2009
Arin, Gábi rozhodně není puclík 😉
rendex1
1. zář 2009
Ahoooojky holky
hlásíme, že máme PO TŘETÍ !!!! angínu !!!! Fakt tomu nerozumím, proč je malá zase nemocná. Dostala antiobitoka a má horečku se na to !!!!!
Jinak nám umřel pejsek a už jsem se z toho oklepala..
A aby toho nebylo málo, tak moje máma má to samé co BERU....
silný zánět močáku, horečky a jde to do ledvin
se asi picnu
coryna
1. zář 2009
bobul - je to tam 😉
rendex - ať se brzy uzdravíte, taky marůdkujeme 😞
arin - dobrý 😃
bobulle
1. zář 2009
Corý, dík.... moc hezké x-) , ale jak už kdosi psal, chtělo by to z větší dálky 😉
Ren, tak to je blbé... antibiotika blé 😞
coryna
1. zář 2009
jasan, dám i z větší dálky, ale až zítra, dnes jsem to nezvládla a teď jdu do hajan 🙂
evelina0007
2. zář 2009
Ahoj holky 😉 včera už jsem nějak nestíhala 😉

Jani,tak a´t je Gábinka brzo ok 😉

Beru,zas to se šprtáním tak nepřeháněj a někdy se doraž kuknout i na tetky koníkovky 😃 😃 😃 😃
arinautor
2. zář 2009
Brééé ráno 😉
Ren to je divný :-| tak at´je brzo líp 🙂
Beru má asi zaracha,nedostala první kulu???? :-N
kouzlo
2. zář 2009
Ahojky.... Tak nevím co se u nís děje, ale už třetí noc se malej probudí kolem 12h s pláčem a prokaděnej až na půdu. Dneska ještě ke všemu byl trochu poblinkanej. Vůbec nevím co byto mohlo bejt..... Má to i docela hřídké... Ale zase během dne je naprosto OK a bez průjmu. Dneska ráno byl zase posranděnej 😞 A máme pod okem monokla jako blázen. Ráno si ji štochnul o naši postel 8-( Chudíšek.

Jani taky přeju brzké uzdravení.. Vás se to nějak drží. Možná budou muset mandle ven :-S
Cory moc krásný a taky se přikláním z větší vzdálenosti 😉
domiska
2. zář 2009
Moni náš brouček má srajdule, když mu rostou zuby, zrovna poslední dny má semtam přes den úplně řídko :-p
Jani, to je hnus...ať jste brzo fit...i mamka 😉
bobulle
2. zář 2009
Ahojky,
Moni, no, taky bych to viděla naty zuby... nám teď už trčí dvě špičky stoliček a na jednou špičáku a další stoličce jsou boule jako blázen :-| .... takže kláruš má teď 10 zubů a dva se tlačí .... hnusáci bolaví ]-(
kouzlo
2. zář 2009
Holky asi jo, tedy doufám, že to jsou ty zuby. Holky nechala jsem si tady od jedný holčiny podle fotky namalovat malého a ještě pro švagrové jejích Kubíčky a je to prostě nááádherné. Teď mi poslala náhled prvního obrázku a řeknu vám nááádhera jako živej. Budou to mít holky jako dáre k na Vánoce. x-)
domiska
2. zář 2009
Moni sem s fotkou 🙂
domiska
2. zář 2009
holky když jste s malýma na pískovišti, co tam dělají? Domík jen hrabe rukama a sype si to na hlavu :-N nějaké hračky ho nezajímají :-|
evelina0007
2. zář 2009
Moni,to budou určo zuby Kája jich má 12 a opět asi rostou dálší 😉 stoličky má 4,ale vypadá to na špičáky :-S to budeš mít pěknej dárek

Jsem byla zapsat Káju na cvíčení a mají plno 😞 tak musím čekat zda někdo nevypadne nebo ještě uvažují,že otevřou ještě jednu hodinu 😉
arinautor
2. zář 2009
No tak se přidávám k posrankům :-p u nás to taky je už dýl,ráno ju mil donese skoro pokaždé posr... ale taky řídký :-p a dneska už 3 krát,blé jednou jsem ju musel i koupat,pr to měla všude |-| takže myslíte zuby =-) ? jsem už chtěla jít k dr,bojím se té alergie na mlíko 😞 a trvá to tak asi 2 týdny,ne každej den,z toho třeba 2 dny nekadí a z toho 3 -4 blé :-|
Domi nás písek nezajímá,pořád někde leze,schody prolízačky a zkluzavky :-p na písku ani nechce sedět,jak se jí to nalepí na ruce,tak dělá bee :-N
evelina0007
2. zář 2009
Domi,Kája si na písku docela hraje,ale na zahradě žádnej zatím nemáme tak moc nechodíme na pískoviště 😉 plánujeme,že jí pískoviště uděláme příští rok na jaře 🙂
kouzlo
2. zář 2009
Domi fotečky sem dám, až je budu mít všechny doma. Aby si ta paní třeba nemyslela, že tady něco przentuju a nemám to ještě ani zaplacený ok. Ale pak je určo ukážu 😉
kouzlo
2. zář 2009
Holčiny, tak už se maxi-cosi vyjádřili k tomu testu Stiftung Warentest. Maj to na stránkách a tam píšou, že proběhné podrobné zkoumání testu a pak dají další vyjádření, ale že vše probíhá podle evropských norem atad atd........
domiska
2. zář 2009
Eveli my začínáme cvičení příští týden a ten další i plavčo, tak se těším...ať vám to taky vyjde 😉
Moni jasan, ale pak to tu hoď, se těším 🙂
kouzlo
2. zář 2009
Domi nebuj hodím je to fakt nádherně namalované 😉
My chodíme 2x týdně do Kindergrupe dnes odpoledne zrovna jdem. Malej je tam nejstarší. :-N
domiska
2. zář 2009
kolik za to chce a jak je to velké? 🙂
domiska
2. zář 2009
jsem v šoku...šla jsem s malým na zahradu, dosud udělal v bytě jen pár krůčků sám...na zahradě jsem ho pustila a běhal tam jak torpédo úplně sám 😃 =-) :-N to hledím teda...taky jste to měli tak, že najednou začly děti běhat? prostě z ničeho nic? =-)
kouzlo
2. zář 2009
Domi chce 450 za obrázek plus poštovné 70kc (protože to posílá jako křehké zboží) a je to na A3.
domiska
2. zář 2009
tak to není tak hrozné 😉
kouzlo
2. zář 2009
Taky myslím. A fakt je to bomba 😉
bobulle
2. zář 2009
Moni, taky jsem zvědavá 🙂
Domi, mě zase dneska Klárka ušla asi 4 metry v prodejně s botičkama... asi se jí v těch nových dobře chodí 😃
Jo a asi su prdlá, ale koupila jsem Kláruš 3 zimní bundy... jsem se nemohla rozhodnout kterou :-p 😃
Teď ještě oteplovačky a kombinézu a pak už jen zimní boty a budeme na zimu pořešení 😉
kouzlo
2. zář 2009
Bobul tedá to jsi pokoupila 😃