• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Jo jinak dneska mě rozkousala pemzu na tvrdou kožku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: fuj
1. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris chuťovkaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kontakty na firmy najdete v obchodním rejstříku :wink:
Corýýýýý, já to neviděla.... pls ještě jednou :frowning2: .... a ať je Sabinka brzy ok :wink:
1. zář 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, Gábi rozhodně není puclík :wink:
1. zář 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojky holky
hlásíme, že máme PO TŘETÍ !!!! angínu !!!! Fakt tomu nerozumím, proč je malá zase nemocná. Dostala antiobitoka a má horečku se na to !!!!!
Jinak nám umřel pejsek a už jsem se z toho oklepala..
A aby toho nebylo málo, tak moje máma má to samé co BERU....
silný zánět močáku, horečky a jde to do ledvin
se asi picnu
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul - je to tam :wink:
rendex - ať se brzy uzdravíte, taky marůdkujeme :frowning2:
arin - dobrý :grinning:
1. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Corý, dík.... moc hezké :dizzy_face: , ale jak už kdosi psal, chtělo by to z větší dálky :wink:
Ren, tak to je blbé... antibiotika blé :frowning2:
1. zář 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, dám i z větší dálky, ale až zítra, dnes jsem to nezvládla a teď jdu do hajan :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: včera už jsem nějak nestíhala :wink:

Jani,tak a´t je Gábinka brzo ok :wink:

Beru,zas to se šprtáním tak nepřeháněj a někdy se doraž kuknout i na tetky koníkovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brééé ráno :wink:
Ren to je divný :unamused: tak at´je brzo líp :slight_smile:
Beru má asi zaracha,nedostala první kulu???? :sweat_smile:
2. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.... Tak nevím co se u nís děje, ale už třetí noc se malej probudí kolem 12h s pláčem a prokaděnej až na půdu. Dneska ještě ke všemu byl trochu poblinkanej. Vůbec nevím co byto mohlo bejt..... Má to i docela hřídké... Ale zase během dne je naprosto OK a bez průjmu. Dneska ráno byl zase posranděnej :frowning2: A máme pod okem monokla jako blázen. Ráno si ji štochnul o naši postel :rolling_eyes: Chudíšek.

Jani taky přeju brzké uzdravení.. Vás se to nějak drží. Možná budou muset mandle ven :confounded:
Cory moc krásný a taky se přikláním z větší vzdálenosti :wink:
2. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni náš brouček má srajdule, když mu rostou zuby, zrovna poslední dny má semtam přes den úplně řídko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, to je hnus...ať jste brzo fit...i mamka :wink:
2. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Moni, no, taky bych to viděla naty zuby... nám teď už trčí dvě špičky stoliček a na jednou špičáku a další stoličce jsou boule jako blázen :unamused: .... takže kláruš má teď 10 zubů a dva se tlačí .... hnusáci bolaví :angry:
2. zář 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi jo, tedy doufám, že to jsou ty zuby. Holky nechala jsem si tady od jedný holčiny podle fotky namalovat malého a ještě pro švagrové jejích Kubíčky a je to prostě nááádherné. Teď mi poslala náhled prvního obrázku a řeknu vám nááádhera jako živej. Budou to mít holky jako dáre k na Vánoce. :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni sem s fotkou :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když jste s malýma na pískovišti, co tam dělají? Domík jen hrabe rukama a sype si to na hlavu :sweat_smile: nějaké hračky ho nezajímají :unamused:
2. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to budou určo zuby Kája jich má 12 a opět asi rostou dálší :wink: stoličky má 4,ale vypadá to na špičáky :confounded: to budeš mít pěknej dárek

Jsem byla zapsat Káju na cvíčení a mají plno :frowning2: tak musím čekat zda někdo nevypadne nebo ještě uvažují,že otevřou ještě jednu hodinu :wink:
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak se přidávám k posrankům :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás to taky je už dýl,ráno ju mil donese skoro pokaždé posr... ale taky řídký :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska už 3 krát,blé jednou jsem ju musel i koupat,pr to měla všude :pensive: takže myslíte zuby :confused: ? jsem už chtěla jít k dr,bojím se té alergie na mlíko :frowning2: a trvá to tak asi 2 týdny,ne každej den,z toho třeba 2 dny nekadí a z toho 3 -4 blé :unamused:
Domi nás písek nezajímá,pořád někde leze,schody prolízačky a zkluzavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: na písku ani nechce sedět,jak se jí to nalepí na ruce,tak dělá bee :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,Kája si na písku docela hraje,ale na zahradě žádnej zatím nemáme tak moc nechodíme na pískoviště :wink: plánujeme,že jí pískoviště uděláme příští rok na jaře :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi fotečky sem dám, až je budu mít všechny doma. Aby si ta paní třeba nemyslela, že tady něco przentuju a nemám to ještě ani zaplacený ok. Ale pak je určo ukážu :wink:
2. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak už se maxi-cosi vyjádřili k tomu testu Stiftung Warentest. Maj to na stránkách a tam píšou, že proběhné podrobné zkoumání testu a pak dají další vyjádření, ale že vše probíhá podle evropských norem atad atd........
2. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli my začínáme cvičení příští týden a ten další i plavčo, tak se těším...ať vám to taky vyjde :wink:
Moni jasan, ale pak to tu hoď, se těším :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi nebuj hodím je to fakt nádherně namalované :wink:
My chodíme 2x týdně do Kindergrupe dnes odpoledne zrovna jdem. Malej je tam nejstarší. :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik za to chce a jak je to velké? :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v šoku...šla jsem s malým na zahradu, dosud udělal v bytě jen pár krůčků sám...na zahradě jsem ho pustila a běhal tam jak torpédo úplně sám :grinning: :confused: :sweat_smile: to hledím teda...taky jste to měli tak, že najednou začly děti běhat? prostě z ničeho nic? :confused:
2. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi chce 450 za obrázek plus poštovné 70kc (protože to posílá jako křehké zboží) a je to na A3.
2. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to není tak hrozné :wink:
2. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím. A fakt je to bomba :wink:
2. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky jsem zvědavá :slight_smile:
Domi, mě zase dneska Klárka ušla asi 4 metry v prodejně s botičkama... asi se jí v těch nových dobře chodí :grinning:
Jo a asi su prdlá, ale koupila jsem Kláruš 3 zimní bundy... jsem se nemohla rozhodnout kterou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Teď ještě oteplovačky a kombinézu a pak už jen zimní boty a budeme na zimu pořešení :wink:
2. zář 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul tedá to jsi pokoupila :grinning:
2. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek