• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ty jo vy už řešíte zimu a já jsem akorát mimo botiček dořešila podzim :grinning: :grinning: :grinning: na zimu budu nakupovat až tak v řijnu :wink:
2. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já kupuju na zimu jen když něco náhodou vidím a moc se mi to líbí. Cíleně zatím ještě ne.
2. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na první fotečku miminka od Lucinečky :dizzy_face: Když to tak vidím hned bych chtěla bejt zase těhule, ale pak si dám pro a proti a vyjde mi, že ještě počkáme nějakej ten pátek :slight_smile: Ale je to krásný. Moc bych jí přála tu holčičku.....
Jakpak se má asi ross :frowning2: Dlouho se neukázala. Snad je v poho.... holka jedna (i když to asi není po tom co teď prožívá :frowning2: )
2. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Mončo, ty šmíráku jeden :grinning: Ahoooj :slight_smile: Mně je fuk co to bude, klidně beru druhýho kloučka, aspoň budou s Lukym do party :wink: Na Ross teď taky dost myslím, nechtěla bych být v její kůži. Když jsem dneska viděla to blikající srdíčko našeho prďolky¨... Chudák :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Lucinko jo jo už jsem ti v albíču přehlídla :grinning: Hlavně ať je cipísek zdravej viď :wink:
Je mi moc líto toho, že ross musela jít na interu..... a určitě to pro ní muselo být moc těžký :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky,jsem šmírovala Cipíska :grinning: :grinning: :grinning: A taky doufám,že Ros je v pořádku :pensive:
2. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co je nezpravedlivé, že si tohle musí vždycky ta ženská vyž... až do dna sama. Chlap to má mnohem lehčí :angry:
2. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning:
2. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jj chlapi to mají v životě o moc víc jednoduché než my :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :slight_smile:

Máte recht holky, ženská si to opravdu vyžere až do dna :pensive: Pro Ross to teď musí být hodně těžké, místo aby se radovala z miminka tak si léčí rány na těle i na duši :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luc :wink: jak ti je ?
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning: :grinning: :grinning:
Luci a pociťuješ už nějakou nevolnost? Si pamatuju, že ty sis při Lukáškovi občas odložila viď :grinning:
2. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No od včera mi začaly nevolnosti, sice nebliju ale je mi skoro furt blbě. Hlavně nemám na nic chuť a tak moc nejím, už mám kilo dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: U Lukáše jsem asi 4x zvracela tak jsem zvědavá jak mě bude tentokrát trápit Cipís :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,chudáčku :frowning2: tak ať je brzo líp :wink:
2. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad bude po prvním trimestru :slight_smile: Je super že mě od všeho toho pozorování a zkoumání Lukáš dostatečně odpotává pozornost a tak ani nemám moc čas myslet na to že je mi vlastně zle :grinning:
2. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na nové fotky Lukyho :wink: je to šikula :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě i to je jedna z věcí proč chcem počkat. Mám strach z toho jak mi bylo blbě a nevím ja bych se postarala o malého, taky hraje u mě role to že sem po císaři a doktorka mi doporučila + a půl neotěhotnět a další problém je naše smlouva, která nám za 2 roky končí a já se zase nehodlám stěhovat s miminkem nebo těhule. Prostě až se podepíše nová smlouva a Tedík bude trochu samostatnější, tak pak se do toho znovu pustíme :wink:
2. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mělo bejt 1rok a půl :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to tě tedy chápu vím jak jsi byla nešťastná,když si neveděla co bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :confused: My se pokusíme tak za rok až rok a půl :wink:
2. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Evi, je to moje sluníčko šikovný :dizzy_face:

Moni to je jasný, ten císař a bydlení chápu. Mně zatím není tak blbě že bych se o Lukyho nezvládala starat a myslím že pokud je ženská fakt ko, tak je jedno jestli to dítě má rok nebo dva nebo tři, prostě když je nepoužitelná tak musí někdo jinej pomoct. Asi záleží i jaký to dítko je, Lukáš si i sem tam vyhraje sám nebo si hrajeme spolu a hodně jsme venku takže zatím mi to problém nedělá. Jen si připadám jako bych měla celodenní kocovinu :grinning:
2. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u nás je taky problém, že prostě kdybych byla ve stavu, že bych nemohla, tak mám smůlu, protože žádnou babičku tu nemám a manža si dovču vzít nemůže. Ten prostě musí trénovat a hrát.
Tak ať te cipísek moc nezlobí a Lukášek taky né... Už jsi přemýšlela jak mu o miminku řeknete a kdy???
2. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky na pomoc nikoho nemám, moje mamka pracuje, tchýně má 70 a dítě jí nesvěřím, manža je taky pořád v práci. Takže na to jsem a budu sama. Budu to prostě muset nějak zvládnout, ženská toho vydrží hodně a já se náhodou na ten kolotoč těším. Aspoň nebude nuda :grinning:

Jinak Lukymu říkám aby mi nehopsal po bříšku že tam má máma miminko ale on to stejně nevnímá, myslím že až uvidí růst pupík a třeba ucítí kopanečky bude to pro něj reálnější. Uvidíme.
2. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jo jo byla tu hrůůůza a už nechci přijít se 14den. miminkem do bytu, kde jsou jen holé zdi :rolling_eyes: a ještě ke všemu po císaři.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to se ti vůbec nedivím, asi bych tam seděla s děckem v náruči a bulela :sweat_smile: Takhle nějak mi bylo když jsme ve 30tt měnili okna, já pupek jako hrom a kolem strašnej bordel. Bylo mi do breku :pensive:
2. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty to zvládneš jsi holka šikovnááááááá. Já už se na naše druhý těhu strááášně těším :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,tak snad to nebude tak strašný :confused: já při Káje moc problémy s nevolnostma neměla,ale zase jsem musela víc jak měsíc ležet a nesměla jsem vstát :pensive:

Moni,to už se snad nebude opakovat :wink:
2. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni já si to druhý těhu taky strašně užívám, protože vím že je to naposled. Myslím že dva raubíři mi budou stačit :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky doufám že se mi nějaký extrémní nevolnosti vyhnou, ale i s Lukym se to dalo tak snad to bude stejný :wink: Taky jsem měsíc ležela, toho se bojím nejvíc, ale já to měla kvůli těm oknám, prostě jsem tělíčku dala hrozně zabrat, doufám že když se budu šetřit bude to ok :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek