• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
To ti věřím Luci. Já se na to taky strašně těším, ale mám strach aby to po tom císaří šlo tak rychle jak při Tedíkovi... :confused:
2. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,já musela ležet,protože jsem o Káju v 10tt málem přišla a měla jsem vedle plodu velkej hematom,ale naštěstí zmizel :wink: A okna máte hotový tak už budeš mít pokoj :wink:
2. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni snad půjde, musíš doufat. Já se taky bála, říkala jsem si kdo ví co se po porodu v těle změnilo a taky to byla rychlovka :dizzy_face:

Evi, máš pravdu, okna už měnit neplánujeme, žádný malování a velké uklízení mě nečeká tak to bude určitě ok :slight_smile:

Holky jdu na kutě, jsem ko. Tak se mějte krásně a ráda jsem vás zase "viděla" :slight_smile: pa pa a dobrou
2. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,dobrou a zase se ukaž :wink:
2. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko snad nám to taky tak rychle klapne. Krásné sny a podívej nám průběžně zprávičky jak se vám vede. A né že nám budeš víc zahýbat v dubnovkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky dobrou a Berušáku nebuď šprt :grinning: :grinning: :grinning: a alespoň nám dej vědět jak se máte :wink:
2. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

mám prosbu, chtěla bych Sabče už koupit zimní bundu nebo kabátek s kapucí, ale chi aby na té kapuci byli třeba jako medvědí ouška, nevíte kde to sehnat? Díky :slight_smile:
2. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:12 • jjjitule
Dobré ránko :wink:

u nás trochu prší hurááááááá konečně po těch vedrech :slight_smile:

Cory,to nevím musíš hledat,když na něco narazím pošlu odkaz :wink:

Beru,užijte si výročí kolik,že to máte? :slight_smile: a říkám ti nešprtej a koukej se ukázat jinak bude zle :angry: :angry: :grinning:
3. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj maminy,
Lucinko krásná fotka Cipíska :grinning:
Eviku ty jsi držák, jsem ráda, že tu jsi pořád :grinning:
Moni těším se na obrázky Tedíka :wink: Na kolik taková sranda příjde?
Cory také nevím, my takovou jednu dostali od babí vloni, ale nevím kde ji sehnala - popátrám :confused:
Holky už máme 12 zoubků :wink: roste nám to o 106 :sweat_smile: a běháme!!!!! :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Ty woe, na co jsem se to dala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chodím do školy celý 2 dny a už je mi blbě :confounded: :grinning: Pitomá textilka a já budu maturovat z 8!!! předmětů, se pos..u.
Ale zatím dobrý, si mám zítra na kontultaci vzít malýho a prý ten předmět (díky tomu, že mám Matese a je to jen estetika) vošulíme :sweat_smile: úča dobrá :grinning:

nevykaj mi jen spolužáci, ale celá škola :sweat_smile: , ráno musím projít celou budovou, páč ač to nikdy nebylo, máme třídu až úplně nahoře a všichni prváci, druháci i třeťáci na mě čumí a prý dobrý den :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
já se jen směju a nemůžu ani odpovědět, hlavně co taky - ahoj :sweat_smile:

evi, 4. výročí :dizzy_face: , sice už má prošlou lhůtu, ale ještě si ho nechám, dělá hezký děti :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu vás dočíst
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla a stejně nevm, na co odpovědět :sweat_smile:
ren, chudák malá i mamka :pensive:
moni, my si nechali malýho namalovat na jarmarku a moc si podobnej není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci, ty jo, už srdíčko :dizzy_face: za chvíli rodíš :grinning:

no tak já jdu vařit, vyprat a uklidit, když se pak musím šprtat :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: my sice 2,ale to už je vlastně taky prošlej vid :grinning: :grinning: :grinning: už 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Libu :wink: no jo jsem tady vždycky,když jsme doma nebo malá spí :wink:
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ptala jsem se švagrofky co mám koupit Báře k narozkám a prej jí mám předplatit Sluníčko :wink: nebo toho tlustýho línýho medvěda :confounded: tak hádejte kterej časák objednám :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by tlustýho línýho mědvěda :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jj, Aleš už je taky prošlej, ale děti taky dělá hezký :dizzy_face: , tak si ho ještě na jedno nech :wink: :grinning:
3. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme jak bude sekat latinu občas protestuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak všechny fotky, který mi došly na mail jsem upravila a už jsem v albu :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé markét, já ještě neposlala, jdu na to :wink:
3. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét děkujeme jsi šikulka a pozdravuj Kubíka :wink:
3. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru už to tam máš :slight_smile:

Evi díky za pozdrav, Kuba posílá Karolínce pusinu :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Kal, já jsem ti také poslala fotku, došlo ti to? Ale já jsem to posílala dávno, ne ted :wink:
3. zář 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, Luci, ne že nas budeš šulit a chodit do nového tématu :grinning: Tady je tvoje základna :grinning:

Beru, z osmi předmětu maturovat? No to si neumím představit, mě stačily 4 předměty :wink:
3. zář 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, ještě jednou děkujeme :dizzy_face:

Katy no jo, čeština, anglina, ekonomika, praxe a v rámci odbornýho předmětu bude tkalcovství, přádelnictví, netkaný textílie a vazby
jdu si hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj já to měla taky tak v jednom tématu 4 předměty :wink:

Kal,děkujeme Kubíkovi :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat kouknu se, jestli se mi někam mail neschoval a dám ti vědět
3. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....
Beru zatím mi poslala náhled namalovaného Kubíka od manžovo segry a je tam naprosto stejnej jak na tý fotce, fakt je to on, tak doufám, že i ty ostatní budou krásný jako ten první :slight_smile:
Nevíte kdo nám sem co psal nevhodného, že ho admin smazal???
Beru to je asi prča v tej škole co??? No, ale fandím ti a držím palce ať to dotáhneš do konce a s úspěchem
:wink:
Markétoko achoooj no to je dost, že se taky ukážeš :wink:
3. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :wink:
Jsme byli u zubáka s malým :confounded: 2 plomby :unamused: sem ho držela za ruce,nohy hlavu,jak chobotka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale máme to spravený,při té příležitosti dr prohlídl i Gábě zoubky a ok,máme 8 na stoličky je prý moc brzo :confused: takže stav chrupu přiměřený věku dítěte :grinning: by mě zajímalo,co by řekl některým vašim zubanům :sweat_smile: :slight_smile: máme koupit v lékárně co nejměkkčí kartáček a pomalu začít i sem tam pastou,ale né každej den :confused:
Tak jsem dopočívat a pak ven u nás je docela pěkně až na to dusno :wink:
3. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni jj chtěla hlas do nějaké soutěže ,psala to do hodně témat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A mě smazaly foto v pase Gábuš :angry: :angry: :angry: ju tam dám zas :grinning:
3. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru stejně tě obdivuju,já bych do toho nešla :pensive: nechtělo by se mě učit a chodit mezi ty puboše :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě seš DOBRÁ :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo :astonished: , Beruš 8 předmětů :confused: .... já dělala státnice jen ze tří.... to furt říkám že výška je lehčí než matura :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sím Tě, co to děláš vlastně za školu????
Cory, já viděla je podzimní kabátek s ouškama - chlupatku... od Nextu... aktuální kolekce ....
Kal jsi šikulka... a dojdi někdy i na pokec, ne jen že nám tu odedřeš fotky :slight_smile:
Lucinecko, to je paráda že už máte srdíčko... :dizzy_face:

No jinak jsme dnes byly na alergologii a jedeme do Brna na imunologii....
A Klráuš už taky běhá... se za poslední tři dny skvěle rozchodila... lozí už jen doma a jen když se někam potřebuje dostat rychle... zvědavá Blažková :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek