***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
kouzlo
2. zář 2009
To ti věřím Luci. Já se na to taky strašně těším, ale mám strach aby to po tom císaří šlo tak rychle jak při Tedíkovi... =-)
evelina0007
2. zář 2009
Luc,já musela ležet,protože jsem o Káju v 10tt málem přišla a měla jsem vedle plodu velkej hematom,ale naštěstí zmizel 😉 A okna máte hotový tak už budeš mít pokoj 😉
lucinecka
2. zář 2009
Moni snad půjde, musíš doufat. Já se taky bála, říkala jsem si kdo ví co se po porodu v těle změnilo a taky to byla rychlovka x-)

Evi, máš pravdu, okna už měnit neplánujeme, žádný malování a velké uklízení mě nečeká tak to bude určitě ok 🙂

Holky jdu na kutě, jsem ko. Tak se mějte krásně a ráda jsem vás zase "viděla" 🙂 pa pa a dobrou
evelina0007
2. zář 2009
Luc,dobrou a zase se ukaž 😉
kouzlo
2. zář 2009
Lucinko snad nám to taky tak rychle klapne. Krásné sny a podívej nám průběžně zprávičky jak se vám vede. A né že nám budeš víc zahýbat v dubnovkama :-p 😃 😃 😃
evelina0007
2. zář 2009
Jdu taky dobrou a Berušáku nebuď šprt 😃 😃 😃 a alespoň nám dej vědět jak se máte 😉
coryna
2. zář 2009
Holky,

mám prosbu, chtěla bych Sabče už koupit zimní bundu nebo kabátek s kapucí, ale chi aby na té kapuci byli třeba jako medvědí ouška, nevíte kde to sehnat? Díky 🙂
jjjitule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evelina0007
3. zář 2009
Dobré ránko 😉

u nás trochu prší hurááááááá konečně po těch vedrech 🙂

Cory,to nevím musíš hledat,když na něco narazím pošlu odkaz 😉

Beru,užijte si výročí kolik,že to máte? 🙂 a říkám ti nešprtej a koukej se ukázat jinak bude zle ]-( ]-( 😃
libuks
3. zář 2009
Hoj maminy,
Lucinko krásná fotka Cipíska 😃
Eviku ty jsi držák, jsem ráda, že tu jsi pořád 😃
Moni těším se na obrázky Tedíka 😉 Na kolik taková sranda příjde?
Cory také nevím, my takovou jednu dostali od babí vloni, ale nevím kde ji sehnala - popátrám =-)
Holky už máme 12 zoubků 😉 roste nám to o 106 :-N a běháme!!!!! x-)
berus
3. zář 2009
Ahoj ženský 🙂

Ty woe, na co jsem se to dala :-N :-p , chodím do školy celý 2 dny a už je mi blbě :-S 😃 Pitomá textilka a já budu maturovat z 8!!! předmětů, se pos..u.
Ale zatím dobrý, si mám zítra na kontultaci vzít malýho a prý ten předmět (díky tomu, že mám Matese a je to jen estetika) vošulíme :-N úča dobrá 😃

nevykaj mi jen spolužáci, ale celá škola :-N , ráno musím projít celou budovou, páč ač to nikdy nebylo, máme třídu až úplně nahoře a všichni prváci, druháci i třeťáci na mě čumí a prý dobrý den :-N 😃 😃 😃
já se jen směju a nemůžu ani odpovědět, hlavně co taky - ahoj :-N

evi, 4. výročí x-) , sice už má prošlou lhůtu, ale ještě si ho nechám, dělá hezký děti :-N 😃 😃 😃
jdu vás dočíst
berus
3. zář 2009
tak jsem dočetla a stejně nevm, na co odpovědět :-N
ren, chudák malá i mamka |-|
moni, my si nechali malýho namalovat na jarmarku a moc si podobnej není :-p
luci, ty jo, už srdíčko x-) za chvíli rodíš 😃

no tak já jdu vařit, vyprat a uklidit, když se pak musím šprtat :-N
evelina0007
3. zář 2009
Beru 😃 😃 😃 my sice 2,ale to už je vlastně taky prošlej vid 😃 😃 😃 už 2 dny :-p 😃

Libu 😉 no jo jsem tady vždycky,když jsme doma nebo malá spí 😉
evelina0007
3. zář 2009
Jo ptala jsem se švagrofky co mám koupit Báře k narozkám a prej jí mám předplatit Sluníčko 😉 nebo toho tlustýho línýho medvěda :-S tak hádejte kterej časák objednám 😃 😃 😃
berus
3. zář 2009
že by tlustýho línýho mědvěda :-N 😃 😃 😃

jj, Aleš už je taky prošlej, ale děti taky dělá hezký x-) , tak si ho ještě na jedno nech 😉 😃
evelina0007
3. zář 2009
Beru 😃 😃 😃 no uvidíme jak bude sekat latinu občas protestuje :-p :-p 😃
kalerat
3. zář 2009
ahoj holky,

tak všechny fotky, který mi došly na mail jsem upravila a už jsem v albu 🙂
berus
3. zář 2009
jé markét, já ještě neposlala, jdu na to 😉
evelina0007
3. zář 2009
Markét děkujeme jsi šikulka a pozdravuj Kubíka 😉
kalerat
3. zář 2009
Beru už to tam máš 🙂

Evi díky za pozdrav, Kuba posílá Karolínce pusinu x-)
katerinka.kr
3. zář 2009
Ahoj,

Kal, já jsem ti také poslala fotku, došlo ti to? Ale já jsem to posílala dávno, ne ted 😉
katerinka.kr
3. zář 2009
Jinak, Luci, ne že nas budeš šulit a chodit do nového tématu 😃 Tady je tvoje základna 😃

Beru, z osmi předmětu maturovat? No to si neumím představit, mě stačily 4 předměty 😉
berus
3. zář 2009
Markét, ještě jednou děkujeme x-)

Katy no jo, čeština, anglina, ekonomika, praxe a v rámci odbornýho předmětu bude tkalcovství, přádelnictví, netkaný textílie a vazby
jdu si hodit :-p
evelina0007
3. zář 2009
Beru,jj já to měla taky tak v jednom tématu 4 předměty 😉

Kal,děkujeme Kubíkovi 🙂
cervencovky2008
3. zář 2009
Kat kouknu se, jestli se mi někam mail neschoval a dám ti vědět
kouzlo
3. zář 2009
Ahojky holky....
Beru zatím mi poslala náhled namalovaného Kubíka od manžovo segry a je tam naprosto stejnej jak na tý fotce, fakt je to on, tak doufám, že i ty ostatní budou krásný jako ten první 🙂
Nevíte kdo nám sem co psal nevhodného, že ho admin smazal???
Beru to je asi prča v tej škole co??? No, ale fandím ti a držím palce ať to dotáhneš do konce a s úspěchem
😉
Markétoko achoooj no to je dost, že se taky ukážeš 😉
arinautor
3. zář 2009
Ahoj 😉
Jsme byli u zubáka s malým :-S 2 plomby :-| sem ho držela za ruce,nohy hlavu,jak chobotka :-p :-N ale máme to spravený,při té příležitosti dr prohlídl i Gábě zoubky a ok,máme 8 na stoličky je prý moc brzo =-) takže stav chrupu přiměřený věku dítěte 😃 by mě zajímalo,co by řekl některým vašim zubanům :-N 🙂 máme koupit v lékárně co nejměkkčí kartáček a pomalu začít i sem tam pastou,ale né každej den =-)
Tak jsem dopočívat a pak ven u nás je docela pěkně až na to dusno 😉
arinautor
3. zář 2009
moni jj chtěla hlas do nějaké soutěže ,psala to do hodně témat :-p
A mě smazaly foto v pase Gábuš ]-( ]-( ]-( ju tam dám zas 😃
arinautor
3. zář 2009
beru stejně tě obdivuju,já bych do toho nešla |-| nechtělo by se mě učit a chodit mezi ty puboše :-p prostě seš DOBRÁ x-)
bobulle
3. zář 2009
Ty jo :-o , Beruš 8 předmětů =-) .... já dělala státnice jen ze tří.... to furt říkám že výška je lehčí než matura 😃 :-p Sím Tě, co to děláš vlastně za školu????
Cory, já viděla je podzimní kabátek s ouškama - chlupatku... od Nextu... aktuální kolekce ....
Kal jsi šikulka... a dojdi někdy i na pokec, ne jen že nám tu odedřeš fotky 🙂
Lucinecko, to je paráda že už máte srdíčko... x-)

No jinak jsme dnes byly na alergologii a jedeme do Brna na imunologii....
A Klráuš už taky běhá... se za poslední tři dny skvěle rozchodila... lozí už jen doma a jen když se někam potřebuje dostat rychle... zvědavá Blažková 😉 😃 :-p

Začni psát odpověď...

Odešli