• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
arin, dobrá budu až to udělám, zatím mi jde z toho hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale děkuju všem za fandění a podporu, budu to potřebovat, až tady budu bulet, že se na to chci vykašlat :sweat_smile:

fuj, zubař :stuck_out_tongue_closed_eyes: , si nedokážu představit, jak bych tam toho raracha udržela :sweat_smile:

holky, já se nějak z tý nemocnice nemůžu aklimatizovat :sweat_smile: nestíhám Matese, vůbec, padám do postele o 3 minuty dýl než on a úplně vyfluslá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevím, jestli se víc rozjančil nebo je to tím klidem ve špitále, ale fakt padám únavou na hubu :unamused:
3. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, právě vylezl na gauč a snaží se ne sebe převrátit rychlovarku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bobul, střední průmyslová škola textilní :wink:

jdu dát dítě spát a já jdu s ním
3. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly s mamkou a Kájuš v obchodním centru,že se prej jen mrknem a mám prázdnou peněženku :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem Káje podzimní boty,knížku a manželovi tričko a náhradní břity do srojku a sobě nic no klasika :sweat_smile:

My tedy ještě nechodíme jen okolo nábytku a to už víc jak 2 měsíce :wink:

Beru :slight_smile: neboj to zvládneš :wink:
3. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak fotka dorazila :slight_smile: Budu se snažit co nejdříve hodit do alba
3. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, toje normálka, já jsem si nasebe nic nekoupila ani nepamatuju :wink: :wink:

Kal, díky moc :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo, tak nakukuju a tady začaly prázdniny ne? :grinning: :grinning: :grinning:

no, my měly jít dneska na nový kurz plavání a místo toho jsme skončily u Dr. Malá má nateklý očičko, hnisá jí a pořád jí slzí. No má tam infekční zánět, takže ještě že jsme na plavčo nešly. By se jí to zhoršilo a ještě by mohla někoho nakazit :pensive: Navíc nesmíme ven na sluníčko ani když fouká vítr, takže vlastně nemůžem ven :sweat_smile: ale snad to brzy povolí a po neděli už to bude ok.

jinak už absolutně netuším, co mám furt vařit, hlavně tedy aby to mohla i malá a nejedla furt jen špagety nebo brambory s mrkví nebo rajskou :confounded:

jo a Jaňula se začíná rozběhávat...včera pendlovala mezi mnou a manžou sem a tam asi 10 min a dnes to už natahovala a ušla přes 2 metry :slight_smile: takže asi za chvíli začne taky honička :slight_smile:

a když tak přemýšlím, sama jsem si na sebe taky už strááááášně dlouho nic nekoupila :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,chudáček Jaňulka :frowning2: ať je brzo líp :wink: jak to dopadlo s Terezkou?
3. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Ev, kapky snad zaberou :wink:

s Teri snad dobrý....jsme jí (tedy spíš já :grinning: :grinning:) promluvili do duše a zatím seká latinu...do bungru už chodí i malej sousedovic TOmášek, tak snad bude klid....během příštího týdne určitě, ptž. jedou na školandu :grinning:
3. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně,že to tak dopadlo :wink:
3. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak at se očičko brzo uzdraví :wink: Do neděle to bude fajn, tak to nenítak daleko :wink:

Jo a to je snad jasný, že Tomášek se musí nechat pustit do bunkru, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nás začal podzim.... :frowning2:

Dnes jsme byly s Kláruš u mě v práci, šli jsme tam poprvé bez kočárku, nosítka a nebo trojkolky... Kláruš tak půlku cesty ušla pěšky a druhou půlku jsem ji nesla... šikulka.... ale musím se přiznat, že to máme jen kousek, tak 5 min. mojí chůze (s Klráskou tak 15, protože ji všechno hrosně zajímalo.... auta, keře a nejvíc popelnice :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a dnes u nás byla v rámci předvolební kampaně vzácná návštěva... přišel se k nám podívat Karel Schwarzenberg... no a tak jsme ho šli s Kláruš okouknout... :wink:

Jo chtěla jsem se zeptat, kde prodáváte oblečení po prccích? Já na MMB prodám vše, hračky, potřeby pro těhu, kojení, autosedajdu..... ale oblečení vůbec :unamused:
4. zář 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím po dlouhé době.nějak nestíháme,bud jsemu rodiču na baráku,nebo něco podnikáme kamarádkama.
Ty jo beru si šikula,já jsem už pohodlná a nějak se mi nechce do učení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani,takynevím co občas vařit, ale malýmu docela jede i zelí z dýně.
Vendy, toje malá šikula, že došlado práce :slight_smile: ,já chtělajít dnes, ale prši u nás,tak jsemdavču uspala a ted spinká.
Jinak hračky a sedajdu jsem prodala hned, ale oblečení se fakt prodává huř, next se prodává docela dobře, ale já to dávám na aukci,jenže jsem shnilá to fotit, takže to většinou schovám na druhý
4. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Romi ... to jsem ráda že Tě tu vidím :dizzy_face:
Sim Tě, Ty pracuješ u Sv. Anny???
A co náš ženich? Kláruš se ptá :wink:
Jinak s tím focením jsem taky extra líná, ale nechce se mi to skladovat... máme malý domeček, tak šetřím místo :wink:
4. zář 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u sv anny, ženich ted už skoro2 hodky spinká,zatím nechodí,jen se furt drží za ruku.Ale chodíme docvičení a je tam nadšený,huláká na celou tělocvičnu a lítá tam jak utržený vagon,staršně se předvádí
:grinning:
4. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky totumáme malý, proto tovše nabalím a odvezu k rodičum :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted udělalmalému objednávku za 2500 u topolina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tobude mít manža radost
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy krásný albíčko :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak u nás taky podzimno :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím Káji koupit pláštěnku, protože chce jít pořád ven, tak když bude jen trochu mrholit, tak ať můžem
Jani, snad bude očičko brzy v pořádku :frowning2:
Jinak já těhu ani miminkovské věci neprodávám, chceme druhé a taky mám plno mladších sourozenců, kterým se ty věci třeba budou hodit :slight_smile:
Dnes to vypadá, že sousedovic malá Davídek (jak jsem psala, že se narodil o cosi dřív a měl nějaké problémy) přijede domů, viděla jsem, jak kamarád nakládá sedačku do auta, tak snad si pro ně jede :dizzy_face:
Ještě jsem chtěla pochválit naši školačku Beruš a popřát ať jí to učení snadno leze do hlavy :slight_smile:
a taky pochválit Klárku, že tak capká :slight_smile: Kája taky jak jí vypustím, tak stojí u každé popelnice, a taky se zastavuje u lidí sedících na lavičkách a chce si s nimi povídat, což některé, zvláště pubertální chlapce trochu vyvádí z míry :grinning:
4. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli :grinning:
4. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bré poledne :wink:
U nás je tááák hnusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: před týdnem jsem se váleli u vody a dneska ve vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska Gábi stávala Až skoro v 7 :dizzy_face: :dizzy_face: tak nespala až tedˇjsem ju dala,ale mooc hodná,uvařila jsem,vykoupala jsem se a ona si chodí šomtá něco,vytahuje teda co může,ale dobrý :slight_smile:
Jani tak atˇje očko brzo ok :wink:
Bobul šikulka :slight_smile: my jsme taky včera ušly veeelký kus :wink: pak se ale začala otáčet,tak jsem ju musela nacpat zpátky do kočíku,by jsme asi dom nedošly :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to oblečení jsem taky prodávala na mmb a prodalo se vše :wink:
4. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj iren,jsem dlouho nedočitala,tak nevím kdo chodí a kdo ne, ale vypadá to, že jsme snad už poslední :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi děkuju :dizzy_face:
No my jsme teď ke Sv. Anně objednaní na imunolog. testy... jdeme k nějakému Dr., bohužel jméno jsem si nestihla zapsat... tak jsem se Tě chtěla zeptat, jestli nevíš co a jak... jako na co se mám nachystat :wink:
Já jsem taky utrácela za Kláruš, ale teda 2,5 tis nee, to by ze mě byla mrtvola :grinning: ... já musím na etapy :wink:

Pavli ahoj :slight_smile:
jj, to znám, Kláruš taky komunikuje s cizími lidmi... a na cizí pámy řve přes celou ulici Tátá tátá... a aby to upřesnila, tak na ně ještě ukazuje i prstem u toho řvaní :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snad Davídek bude OK, držím mu pěsti :slight_smile: ... dej určitě vědět, ju :wink:
4. zář 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, nevím jak to chodí pro normální pacienty, já tam šla vždy bez objednání a hned mě brali jak mě viděli, tak netuším a příjemní byli na mě vždy všichni,od sestřiček až po lékaře :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tky davča na chlapy huláká táta :slight_smile: Ti se na mě pak zděšené dívají :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen ji vezmou kláruš krev,někdy tob yl mazec jak ty mimča řvali,hulákali až několik pater nahoru chudáčci
4. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, kujů
Davídek je už chlapák :dizzy_face: Kolik teď vážíte?
4. zář 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj romi :wink: jj taky chodíme,za ruku dlouho,ale sama asi týden :wink: je to o 100% lepčí,že nejsu jak její ocásek :sweat_smile: ale hlídám ju poooořád :wink:
4. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no si myslím že tak 9,6-7kg, rvu to do neěj co se dá,jinak by nejedl vubec,stačilo by mu prso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek