• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky :wink:

u nás je taky hnusně,ale já věřím,že bude ještě hezky :wink:

Romi,Kája ještě sama nechodí :slight_smile:

Karolínka,je taky velice komunikativní dneska hulákala na celou poštu :grinning: :grinning: a i na pány i na dámy volá PÁN :grinning: :grinning:

Holky,nevíte někdo jak je to s Yamaha hudební školou nabízeli mi to v MC a mě se zdá Kája jeětě malá je tam tedy program od 4 měsíců do 18,ale stejně nevím :confused:
Pal,tak to je super,že Davídek už půjde domů :wink:
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev,tak pořád pán je lepší než táta :grinning:
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo už spí 2,5 hodky :confused:
4. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jedemek našim,je tam slavnostní vinobraní, ale počasí je na nic
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dítko spí tak mám klid. No malá běhá jak drak,nechce ani sedět v kočáře. :unamused: A je to malý sběratel posbírá vše od cigaret,kamínku,klacků,listů. Zastavujem se u všeho a nedej bože,že má někdo jídlo tak na něj volá ham ham ham a peláší za ním. :grinning:
Jinak na zimu mám pro malou vše teda krom bot,ty nám kupuje moje mamka. Máme 10 zubů,všechny řezáky a 2 stoličky a další 2 zuby nám lezou.
Já věci neprodávám,jelikož se chceme příští rok v létě pokoušet o druhé.
No o vstávání ani nemluvím,je to šichtař,náš každodenní budíček je v 5:15 a pak jako jde spát až o půl dvanácté. Jinak je to ukecaná ženská,a pořád se ptá a toto a toto a musím jít říkat co to je. :wink: Adélka už jí jídlo s námi,teda pokud není moc pálivé nebo mastné. Dneska měla bramboračku a poprvé jsem jí tam dala cibuli,a super to snědla dokonce chtěla přidat.
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,tak to je docela nespavec aji,jsem štastná,že dada chodí v osm spát a budí se kolem7 hod přes den spí tak ještě 3 hod
4. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím spaním jsem to myslela tak že usíná kolem 19:30 večer vzbudí se v 5:15 a pak jde spát po obědě kolem těch 11:30. Přes den ńaspí tak 2 hodinky
4. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já myslela že chodí spá kolem :slight_smile: 23 hod
4. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,to by mě asi odvezli brzo do Opavy do blázince. :stuck_out_tongue_closed_eyes: JAko slyšet jí až do 23 hod,jak huláká a lítá po bytě :sweat_smile: ne děkuji nechci.
4. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,to jo :grinning:

Kája spí od 19h do 7h a přes den od 12h tak hodinu a půl až dvě :wink:
4. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, ty šikulo, ještě kojíš? :slight_smile: ... to jsi dobrá :slight_smile:
No a s tou váhou, teď jsem doma vážila kláruš a s oblečením a nevykajděná měla 10,2, takže už nás brzy doženete... Kláruš jak krásně jedla, tak teď dělá ofrky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ev, jj, počasí hlási ještě krásné.... a Klárka zase všem říká teta... i pánům :grinning:
No a Yamaha... jo, jo a jo... všema deseti... všechny kamarádky co tam chodily, tak doporučují (jedna tam začala dokonce i učit)... my nastupujeme teď od poloviny září tuším :slight_smile:
Aji, tak to máš taky veselo... Kláruš taky kecá jak navedená... furt mi něco cpe, nejčastěji knížky a chce abych ji ukazovala co to je ... :wink:
Ale normální jídlo s náma jíst nechce... chce jen ty svoje blafy :unamused:
4. zář 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAk to dělají ty vaše děti,že tak dlouho spí a vstavájí až kolem 7. Já chci taky,apát alespoň do 7. Fakt vstávám jak na šichtu kdybych dělala od 6. :wink:
4. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, tak to Ti ani nebudu psát že Kláruš spí od 7 do 7 - 8 ráno, a pak ještě přes den dvě hoďky :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nejoblíbenější činnost koukat z okna a pozorovat co se kolem děje,teď nám za barákem dělají parkoviště tak to furt jsme vylepení v okně.
Ona je uplně šilená,svačí kolem 14:30 a manžel dochazí něco před 15. TA jak ho vidí jak jí stojí u něj a tata ham :grinning: .
4. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tiše zavidím,snad se někdy taky dočkám spánku do 7. :unamused:
4. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, davida docela baví jíst z vidličky,jenže ty jeho srajdy na vidličku moc nedám, jinak jídlo, prostě stále stejný, musím ho zabavit a pak otvírá pusu a já láduji,jinak naše jídlo honějak nezajíma,jen prso a rýžový křupky, to může kdykoliv
No nevím dokdy bude ze mě kojofanatička :grinning: dle taky rychle přejeté jedné diskuze :grinning:
4. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být : dle tady rychle přečtené diskuze
4. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
coděláte když se prcci vztekají??? davča háže jídlo na zem a strašně u toho zuří, tak dělám že si ho nevšímám a je mi jedno jak tam vyvádí :confused:
4. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to naposledyjedldnes v 8 ráno,jsemzvědabá jak dá dnes obědu
4. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,dík jdeme na ukázkovou hodinu :wink:
4. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi v 8 ráno? To Adélka naposledy kolem 11:10 oběd.
A k tomu vztekání,buď jí nechám vyvztekat nevšímám si jí,nebo pokud se vzteká z něčeho že nedostane,a vezme třeba balon a hodí ho do televize nebo po mě,tak dostane sem tam přes zadek. Jako nemlátím ji,ale sem tam fakt už musí dostat.
4. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji,když on od 10 hod spí, jinak po rukách pleskám pořád,když rve kvítka a mlátí děti
4. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jj, tu diskusi znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kláruš když se vzteká, tak si si taky nevšímám a pokud je to moc... tak terapie pevným objetím... funguje to :pensive:
Kláruš se teď po 2 hod a 20min. budí... no ještě ji nechám probrat úplně, ona si ráda jen tak pohoví i když je vzhůru... :dizzy_face:
Aji, určitě jo... můj partner byl prý to samé a vstávával v 5 a pak se to prý zlomilo asi ve 3 letech a od té doby je z něj spáč :grinning:
Aji, to máte doma taky dobrou Blažkovou, co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... by si rozuměla s Kláruš :wink:
4. zář 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak pak dej vědět jak se líbilo, ju :wink:

U nás plácnutí přes rukunemá žádný efekt, se mi začne smát, asi si myslí že je to legrace :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je šikula od 10. :slight_smile: A vidím,že nejsem jediní kdo mlátí děti
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Aji já už "nemlátím" si to nechávám do zásoby až z toho bude mít rozum :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul jojo malá Blažková,Aďus se nejdříve musí rozkoukat,a pak teprve ukáže co v ní je :sunglasses: .
Někdy si říkám jak to bylo krásné člověk to dítko položil a našel to tam kde to prve dal. A teď jí musím hledat po bytě,buď je pod stolem,nebo vytahuje ze špajzky konzervy a zavařeniny,nebo už hup a je na sedačce. Ani tu kávu si nevypiju v klidu.
4. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dám sem tam jelikož si ze mě už děla srandu :grinning: ,ale když dostane od chlapa tak to brečí.
4. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak kočárek už máme doma a přávě jsem ho viděla přez webkameru. Je náááádhernej :dizzy_face: Akorát s ním dorazila jiná barva vložky než jsem si objednala a tak jsem jim psala, že to budu chtít vyměnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky jsem dostala další náhled obrázku namalovaného Tedíše. No booomba :dizzy_face:
Tak jsem se pochlubila a jdu něco dělat :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, tak to mají holky stejné, taky se ta naše cácora musí rozkoukat a pak začne řádit, jako černá ruka :grinning: ... a teplé kafe by mi snad už ani nechutnalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, toš totok... něco ukaž... aspoň ten náhled ... jsme zvědavé... však paní může být ráda, že jí děláš reklamu :wink:
A jakou barvu vložky Ti poslali? :confused:
4. zář 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek