***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
4. zář 2009
Ahoj holky 😉

u nás je taky hnusně,ale já věřím,že bude ještě hezky 😉

Romi,Kája ještě sama nechodí 🙂

Karolínka,je taky velice komunikativní dneska hulákala na celou poštu 😃 😃 a i na pány i na dámy volá PÁN 😃 😃

Holky,nevíte někdo jak je to s Yamaha hudební školou nabízeli mi to v MC a mě se zdá Kája jeětě malá je tam tedy program od 4 měsíců do 18,ale stejně nevím =-)
Pal,tak to je super,že Davídek už půjde domů 😉
romi.r
4. zář 2009
ev,tak pořád pán je lepší než táta 😃
romi.r
4. zář 2009
tyjo už spí 2,5 hodky =-)
romi.r
4. zář 2009
dnes jedemek našim,je tam slavnostní vinobraní, ale počasí je na nic
aja9
4. zář 2009
Ahoj holky,dítko spí tak mám klid. No malá běhá jak drak,nechce ani sedět v kočáře. :-| A je to malý sběratel posbírá vše od cigaret,kamínku,klacků,listů. Zastavujem se u všeho a nedej bože,že má někdo jídlo tak na něj volá ham ham ham a peláší za ním. 😃
Jinak na zimu mám pro malou vše teda krom bot,ty nám kupuje moje mamka. Máme 10 zubů,všechny řezáky a 2 stoličky a další 2 zuby nám lezou.
Já věci neprodávám,jelikož se chceme příští rok v létě pokoušet o druhé.
No o vstávání ani nemluvím,je to šichtař,náš každodenní budíček je v 5:15 a pak jako jde spát až o půl dvanácté. Jinak je to ukecaná ženská,a pořád se ptá a toto a toto a musím jít říkat co to je. 😉 Adélka už jí jídlo s námi,teda pokud není moc pálivé nebo mastné. Dneska měla bramboračku a poprvé jsem jí tam dala cibuli,a super to snědla dokonce chtěla přidat.
romi.r
4. zář 2009
ty jo,tak to je docela nespavec aji,jsem štastná,že dada chodí v osm spát a budí se kolem7 hod přes den spí tak ještě 3 hod
aja9
4. zář 2009
S tím spaním jsem to myslela tak že usíná kolem 19:30 večer vzbudí se v 5:15 a pak jde spát po obědě kolem těch 11:30. Přes den ńaspí tak 2 hodinky
romi.r
4. zář 2009
aha já myslela že chodí spá kolem 🙂 23 hod
aja9
4. zář 2009
ne,to by mě asi odvezli brzo do Opavy do blázince. :-p JAko slyšet jí až do 23 hod,jak huláká a lítá po bytě :-N ne děkuji nechci.
evelina0007
4. zář 2009
Romi,to jo 😃

Kája spí od 19h do 7h a přes den od 12h tak hodinu a půl až dvě 😉
bobulle
4. zář 2009
Romi, ty šikulo, ještě kojíš? 🙂 ... to jsi dobrá 🙂
No a s tou váhou, teď jsem doma vážila kláruš a s oblečením a nevykajděná měla 10,2, takže už nás brzy doženete... Kláruš jak krásně jedla, tak teď dělá ofrky :-p
Ev, jj, počasí hlási ještě krásné.... a Klárka zase všem říká teta... i pánům 😃
No a Yamaha... jo, jo a jo... všema deseti... všechny kamarádky co tam chodily, tak doporučují (jedna tam začala dokonce i učit)... my nastupujeme teď od poloviny září tuším 🙂
Aji, tak to máš taky veselo... Kláruš taky kecá jak navedená... furt mi něco cpe, nejčastěji knížky a chce abych ji ukazovala co to je ... 😉
Ale normální jídlo s náma jíst nechce... chce jen ty svoje blafy :-|
aja9
4. zář 2009
JAk to dělají ty vaše děti,že tak dlouho spí a vstavájí až kolem 7. Já chci taky,apát alespoň do 7. Fakt vstávám jak na šichtu kdybych dělala od 6. 😉
bobulle
4. zář 2009
Aji, tak to Ti ani nebudu psát že Kláruš spí od 7 do 7 - 8 ráno, a pak ještě přes den dvě hoďky :-N
aja9
4. zář 2009
U nás nejoblíbenější činnost koukat z okna a pozorovat co se kolem děje,teď nám za barákem dělají parkoviště tak to furt jsme vylepení v okně.
Ona je uplně šilená,svačí kolem 14:30 a manžel dochazí něco před 15. TA jak ho vidí jak jí stojí u něj a tata ham 😃 .
aja9
4. zář 2009
Hm tiše zavidím,snad se někdy taky dočkám spánku do 7. :-|
romi.r
4. zář 2009
vendy, davida docela baví jíst z vidličky,jenže ty jeho srajdy na vidličku moc nedám, jinak jídlo, prostě stále stejný, musím ho zabavit a pak otvírá pusu a já láduji,jinak naše jídlo honějak nezajíma,jen prso a rýžový křupky, to může kdykoliv
No nevím dokdy bude ze mě kojofanatička 😃 dle taky rychle přejeté jedné diskuze 😃
romi.r
4. zář 2009
mělo tam být : dle tady rychle přečtené diskuze
romi.r
4. zář 2009
coděláte když se prcci vztekají??? davča háže jídlo na zem a strašně u toho zuří, tak dělám že si ho nevšímám a je mi jedno jak tam vyvádí =-)
romi.r
4. zář 2009
no a to naposledyjedldnes v 8 ráno,jsemzvědabá jak dá dnes obědu
evelina0007
4. zář 2009
Bobul,dík jdeme na ukázkovou hodinu 😉
aja9
4. zář 2009
Romi v 8 ráno? To Adélka naposledy kolem 11:10 oběd.
A k tomu vztekání,buď jí nechám vyvztekat nevšímám si jí,nebo pokud se vzteká z něčeho že nedostane,a vezme třeba balon a hodí ho do televize nebo po mě,tak dostane sem tam přes zadek. Jako nemlátím ji,ale sem tam fakt už musí dostat.
romi.r
4. zář 2009
aji,když on od 10 hod spí, jinak po rukách pleskám pořád,když rve kvítka a mlátí děti
bobulle
4. zář 2009
Romi jj, tu diskusi znám :-p 😃
Kláruš když se vzteká, tak si si taky nevšímám a pokud je to moc... tak terapie pevným objetím... funguje to |-|
Kláruš se teď po 2 hod a 20min. budí... no ještě ji nechám probrat úplně, ona si ráda jen tak pohoví i když je vzhůru... x-)
Aji, určitě jo... můj partner byl prý to samé a vstávával v 5 a pak se to prý zlomilo asi ve 3 letech a od té doby je z něj spáč 😃
Aji, to máte doma taky dobrou Blažkovou, co 😃 :-p ... by si rozuměla s Kláruš 😉
bobulle
4. zář 2009
Ev, tak pak dej vědět jak se líbilo, ju 😉

U nás plácnutí přes rukunemá žádný efekt, se mi začne smát, asi si myslí že je to legrace :-N
aja9
4. zář 2009
Teda to je šikula od 10. 🙂 A vidím,že nejsem jediní kdo mlátí děti
bobulle
4. zář 2009
No Aji já už "nemlátím" si to nechávám do zásoby až z toho bude mít rozum :-N
aja9
4. zář 2009
Bobul jojo malá Blažková,Aďus se nejdříve musí rozkoukat,a pak teprve ukáže co v ní je 😎 .
Někdy si říkám jak to bylo krásné člověk to dítko položil a našel to tam kde to prve dal. A teď jí musím hledat po bytě,buď je pod stolem,nebo vytahuje ze špajzky konzervy a zavařeniny,nebo už hup a je na sedačce. Ani tu kávu si nevypiju v klidu.
aja9
4. zář 2009
Já dám sem tam jelikož si ze mě už děla srandu 😃 ,ale když dostane od chlapa tak to brečí.
kouzlo
4. zář 2009
Ahojky holky, tak kočárek už máme doma a přávě jsem ho viděla přez webkameru. Je náááádhernej x-) Akorát s ním dorazila jiná barva vložky než jsem si objednala a tak jsem jim psala, že to budu chtít vyměnit :-p
A taky jsem dostala další náhled obrázku namalovaného Tedíše. No booomba x-)
Tak jsem se pochlubila a jdu něco dělat :-N 😃
bobulle
4. zář 2009
Aji, tak to mají holky stejné, taky se ta naše cácora musí rozkoukat a pak začne řádit, jako černá ruka 😃 ... a teplé kafe by mi snad už ani nechutnalo 😃 :-p

Moni, toš totok... něco ukaž... aspoň ten náhled ... jsme zvědavé... však paní může být ráda, že jí děláš reklamu 😉
A jakou barvu vložky Ti poslali? =-)