• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Romi a bazalku dáváš čerstvou a nebo sušenou?
Já jsem v bio prodejně koupila koření bez soli a glutamatu... tuším horalka se to jmenuje a je to sušená cibulka a kořenová zelenina... tak mám v plánu tím ochutit Klárce baštu :wink:
15. kvě 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, no to máš pravdu :sweat_smile: ... Heduš má zásoby.... :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím sušenou, ale dnes jsem si koupila a nasadím si bylinky do truhlíku.
Dík za tip na horalku, vyzkouším :wink:
15. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, Romi, to je hrozné :pensive: .... snad to miminko přežije a bude bez následků :pensive:
15. kvě 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kupujete někdo to sedlákovo kuře krmené kukuřicí? jaké to je??Ani t není tak drahý, jsem čekala horší cenu
15. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé romi o jakém kuřeti mluvíš? :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku se nám vrátí taťka... ale cosi je ve vzduchu... nějak nám to odloučení nesedlo... :pensive:
15. kvě 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco mezi normoš a bio, je to kuře z vodnan, krmené kukuřicí,z volného chovu či co :slight_smile: takže to maso má prý jinou chut, u nás v albertu mají stehna kg za 79 a celé kuře za 89 kč kg
15. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha... já nemám Albert blízko, takže asi neporadím :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi hrozný článek :unamused: , raději jsem to nečetla celý, s kuřetem nemám zkušenost
Bobul děti mají období kdy jí dobře a pa kdy jí hůř
15. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti, my to období máme ale skoro pořád :slight_smile: Jo jiti, jinak mi dr na prohlídce řekla, že mám už dát mléčnou kaši, ale zatím jsem taky nedala, doberu ještě to HA co mám doma, to je tak možná ještě na měsíc, a dnes v noci až se tygřík probudí, tak zkusím narvat flašu, přestala jsem kojit přes den a vzhledem k tomu, že nepije čajíky, jen trochu vody max 100ml tak to chce ted dohnat v noci kojením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíte někdo co je šetrnější pro alergiky? jestli dát nejdřív jahody v přesnídávce pasterizované, nebo okrojit je?? :confused:
15. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, mě malá jako alergička bez obtíží vzala přesnídávku jahodovou a OK, ale čerstvých se teda bojím. :confused:
O proměnš písnu večer. Teď nám dorazil taťka. papapa
15. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, já Ha mlíkem skončila, došlo a nové jsem nekoupila - už přes týden dávám mléčné kaše, Terka miluje jogurty - sní i 220 g (teď míň protože mám rýmu), ale nechce moc přesnídávky - ty dávám dopoledne (ale nevím, jestli, je nacucaná ještě mlíka nebo je fakt nechce), kojím ráno a večer a za měsíc dostane večer umělý (už cítím, že tělo nemůže a potřebuje pauzu)
Na jahody se chci zeptat v úterý dr. - já bych dala asi tu přesnídávku (tam toho tolik není)
15. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted tu sedí v ohrádce a láduje se kusama nových brambor, jsou sice studený, ale asi mu to neva, no aspon něco jí kromě křupek, jdu má dát další
15. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se právě ptala dr na jahody a řekla okrojit a do jogurtu. No asi taky zkusím mléčnou kaši, třeba mu víc pojede. Jogurtu sní taky 200 a jihočeský, ten je teda takový kyselejší, já bych ho nejedla :sweat_smile:
Mor na info se těším
15. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka jí selský a dávám tám přesnídávku, aby měla i ovoce. Kaši ani postřehla, že je jiná - je jí to jedno :slight_smile: .
Bylý jsme s mojí mamčou nakupovat v Globusu - Terka byla ve vozíčku a kulila oči. Zjistila jsem, že s botičkami bude problém - máme malou nožku :frowning2:
15. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš kolik? já jdu přeměřit :grinning:
15. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
11 cm
15. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že budeme mít kolem 11 cm, nejmenší tam měli 18 a ty byly velký
15. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si s Matýskem dáchli a jsem jak znovuzrozená :wink: :grinning:
Jitu, koukám, že řešíte botky, nám přišel leták z hypru nebo teď je to Hyperalbert nabo tak něco a mají tam krásný sandálky za 3 kilínka, mají vysoký opatek, kožený a je to certifikovaná obuv, neviděla jste to některá? Přemýšlím, ze bych je malýmu koupila na pakaž na doma
15. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem ho zmučila, nohu máme 12 cm
15. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus - Terka hodně chodí, vydrží stát bez držení a tak budu muset koupit boty (je zbytečný kupovat boty brzo), venku by si ráda obešla lavičku atd., jinak ceny hrůzný :astonished:
Leták Hyper jsem neviděla

Vnitřní délka obuv
č.17 - 116 mm
č.18 - 123 mm
č.19 - 130 mm
č.20 - 136 mm
15. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito právě proto jsem kupovala botečky i já. Koupila jsem za super cenu certif. botečky-tenisky, jsou moc pěkný!!
A jinak máme boty vel. 20 :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zase na skok. My jsme koupili malému botí v pondělí. Od Nike a jsou k sežrááání :dizzy_face: Sandálky taky ještě plánujem, ale zatím jsem neviděla žadné co by se mi líbili.
15. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zapomněla napsat, že to bylo z mmb :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal nemáš odkaz?
15. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás malej stojí pořád, ale ještě mu nechci boty dávat, aby si nedeformoval kotníčky
ale právě ty sandálky z hypru se mi líbily, dala bych mu je pak na doma místo bačkůrek
takže když si do zásoby koupím třeba 21, chybu neudělám, ne?
:confused: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22513239&tab=1
nestojí moc a jsou fakt super!!!
15. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek