• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Bobul jsou to ty úplně v levo :wink:
Romčo nezkoušela, protože největší měli jen 68 a to už nám nějaký ten pátek nesedné :grinning:
4. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul tak kecám ty úplně v pravo :grinning:
4. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni toš nefím, ale v pravou jsou kalhoty a bunda... modrá... to? :confused:
4. zář 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky možná, že by to šlo nějak udělat, abych vám to tady splašila. To bych musela vymyslet nějaký sistém jak to dělat :confused:
4. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

já hodne nakupuju přes mmb, bundu, uplne super za 150, neni poznat, ze je to nošený, pak kombinezu, taky dobrá, moc se mi líbí, dokonce víc, nez když byla na obrázku, taky za stopado, čepice mám, akorat jsem ted trochu zklamaná z rukavic, došly mi, mají být nové a je tam rozjetej šev. Fakt nekdy to nošené zboží je lepší než nové :angry:
Jsem zvědavá, jak se k tomu paní vyjádří, ani mi učet neposlala, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat :wink:

Boty si zatím netroufám,to počkám az na podzim, ty chci určite nové, a to musím jít nakoupit s malým.

Já to říkám pořád, ze tady jsou věci dražší nez v zahraničí. Se vyplatí odletet, nakoupit a vyplatí se to i s letenkou.

Jsem se musela smát, když jsme nakupovaly v UK trička, tam to leželo, ze to nikdo nechce, my jsme za to dávali tak petliber, a tady v shopech litr a tak, no fakt síla :angry:
4. zář 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když na to kepneš tak se ty kalhoty ukážou :wink:
4. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak popřemýšlej... bys tu mohla rozjet obchod :slight_smile: ... a my by jsme Tě milovaly :grinning: ... a tatínci by Tě neměli rádi :grinning:
Kat, já taky nakupuju hodně na MMB.... :wink: ... to je dobré s rukavicema... tak snad bude paní seriozní :wink:
4. zář 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul,no uvidíme,psala jsem ji hned ráno, jak jsem balíček dostala, protože ten rozjetej šev je vidět na první pohled, a zatím nenapsala zpět :sweat_smile:

Jo a kde je Beru? ona jako už tak brzo drtí, jo? Beru, neuč se, matura daleko, od toho je svaták :grinning: a pojd kecat sem :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak t si dokážu představit :grinning:
4. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jo, Beru na nás prdí :sweat_smile: ... šprtá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
4. zář 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau, jste toho dnes stihly nakecat :grinning:

koukám, že už tu začíná zimní mánie v nakupování...já nemám vymyšlený ještě podzim, tak je zima pro mě daleko :wink:
věci na podzim mi slíbila sousedka za pár kaček,tak snad něco vyberu a zbytek pak dokoupím taky přes mmb.

na zimu jsem si libovala, že mám kombinézu po Teri. skoro nová, nezničená a když jsem na ní koukala a zjistila, že to je 80 velikost, tak mě přešel humor. Tu nosí Janí už teď takže do zimy jí bude určo malá :confounded: budu muset tuhle prodat a shánět novou....

taky jsem přemýšlela, jak prodávat věci, ale přes mmb se to musí nějak platit, co? no, ostatní věci jsem prodala vždy úspěšně přes hyperinzerci ale oblečení zatím lifruju ke tchýňce nebo jsem je předala bratránkovo přítelkyni, která za 3 neděle rodí :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul já taky chtěla černou tašku k tomu kočíku, ale stála 1500Kč a tahle modrošedivá byla v akci za 700Kč :sweat_smile: A stejně jsem tuhle barvu podložky chtěla tak jsem vzala i tu tašku ve stejný barvě
4. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus autobus
Moni tu cittu jsem chtěla taky, ale cena :unamused:
nicméně...prodala jsem uinnyho a kupuju PPgt3 ve sporťáku :wink:
už se těšim
4. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko aaaaaaaaaaaachoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo ten je taky krásnej, tedy doufám, že to je tan co myslím. A co to že jsi ho prodala???
4. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uinny už bych nekoupila...široký rochod kol, malý košík a bez doplˇňků, které jsou mimochodem v origo verzi drahé, by byl holý, to gt3 má polstorvaný sprák, jde do úplného lehu, jde sedačka po i proti směru a má troje odpružení na povrchy jako je písek , kachle a kořeny
4. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je on co jsem myslela. Je krásnej i ta barvička co chceš :wink: A co koštuje??? Já taky začínám přemýšlet, že muru prodám :sweat_smile:
4. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted Ov akce jen na sporták s nánižníkem zateúpleným 9999Kč
4. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím tě lucí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ti na to řekl manža???
4. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luzzzinkoo jak je? ne segruše nechodíš už :frowning2:
4. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni....využilajsem jeho dobré nálady a posvětil mi to..akurát jsem musela trochu zalhat mo...o litr níž :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
4. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííí :grinning: No mě to taky dalo trochu práce ukecat Cittu, ale nakonec mi to taky posvětil :grinning: Takže s tím, že bych teď prodala Muru budu muset ještě počkat :sweat_smile: :grinning: A kde jsi ho střelila???
4. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mmb a sbazaru :wink:
4. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha já bych pak zkusila asi prodat tady v nějakém bazaru. Jsem se totiš žakoukala do Casualplay a pro další mimi bych chtěla ten :sweat_smile: :sunglasses: No mám na to nějakej ten měsíc ho ukecat :grinning:
4. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak casual je pěknej ale spousta holek co ho má nešla by do něj.....mě se zdá ten PP jako nej vzhledem k tomu, co nabízí a co umí
4. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí a proč???? :confused:
4. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně korba prej debilní upínání a viklající se, na samotný sporťák moc negace nejsou, jen sem tam to přední kolečko ložisko,ale to hrozí všude u kočíku
4. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten concord je šupááá a ta sedačka super vymyšleno s polohou do4m a od 4m
4. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek