• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahááá :unamused: No uvidíme jak to dopadne. Na tu Cittu se dá uchitit jak korba, tak autosedajdy.
4. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je boží coooo :sunglasses:
4. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je super ta kompatibilita :slight_smile:
uvidíš Moni na každém šprochu, pravdy trochu se říká
4. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další mimi plánujem až tak za 2 roky a to se ještě určitě sesetkrát zamiluju jinde :grinning:
4. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
uchytit :sweat_smile: :grinning: ty já jsem pako :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek, já S4 mám a jsem moc spokojená, neměnila bych... hezký, lehký, snadno se skládá, super brzda na zadní kola (PP GT3 jsem taky zvažovala ale ten má brzdu na přední kolo a ta dost blbne), dá se s ní jezdit i v terénu, v lese.... prostě jsem nadšená :dizzy_face:
Jo a nechci strašit, ale víš že PP nemá brzdu?... jen tu ovládanou rukou a na přední kolečko... jestli jezdíš MHD tak je to dost nepraktické :pensive:
Moni, jj, doplňky jsou drahé... za tašku jsem 1500 dala, ale zase ji používám ji denně a nejde to na ni znát :slight_smile: ovšem modrá za 700 je super :wink:
4. zář 2009 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul vím má jen ruční ale dá se zacvaknout a vede ke dvoum kolům jako ta nořní a brzdí stejně pevně, už jsem si odzkoušela
a nevím o kočárku resp trojkolce co má brzdu na přední kolo, at ruční tak nožní brzda vždy je svedena ke dvěma kolům hlavním :wink:
4. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sedajda se dá upevnit v pohodě... teda vím že byly naprd ty adaptérové verze, ale ty nové unisystém jsou super... :wink:
4. zář 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo bobul taky myslím, že cena byla super a mě se ta barvička moc líbila.
Holky to je přesně ono, každej má jiné zkušenosti s kočíkama. jeden je nadšen druhý zklamán. Je to prostě od názoru a očekávání. Mě se ten co máš Bobul strašně líbí :sunglasses: Někdy lituju, že jsem do něj nešla :unamused:
4. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas někdo bere v podtaz délku sportovní verze resp zádové části a ta je u casualu dost krátká oproti jiným, ale jezdí se s ním fajně to jo
4. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen, ty jo, fakt je ta brzda na jedno přední kolo... jsem se na to dívala minulý týden. Kamarádka ho má a řešila, že je to na prd... právě Casual S4 je jediný který má ruční brzdu na zadní kola... kvůli tomu jsme nakonec vybrali ho... :confused:
Zvažovali jsme právě S4, GT3 a jane slalom.... :wink:
4. zář 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To má mura taky na ho.... krátké :confounded: Ale prý citta je krásně dlouhá :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Moni to je pravda... je menší, ale zádová opěrka je dobrá ještě jsme v pohodě, ale když se porovná se slalomem a gt3 tak je menší :wink: ...
4. zář 2009 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubuluinny má ruční na zadní kola taky
to je divný, že by kámoška měla nějakej šit???já si ho byla omakat a ručka byla k zadním kolům...myslím že by jinak ani neprošel testem kdyby měl jednu brzdu a ještě k tomu jen na přední kolo
4. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a kolik teď měříte?
4. zář 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
má tam být quinny :grinning:
4. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Quinny jsem neviděla... počkej já té kamošce brnku, bo su už fakt zblblá :wink:
4. zář 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul 81cm :wink:
4. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho měla taže to vím na 100% jak ruční tak nožní brzdila zadní kola
4. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak beru zpět :sweat_smile: .... teď jsem ji volala a řešily jsme že je na hov.... že je jen rušní brzda ale je fakt na zadní kolečka... :wink: ... ale teď už fakt nevím s čím jsem si to popletla :wink:
4. zář 2009 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to nejste o moc vyšší, Klára má 78 a délka kočáru dobré... jen nožky trochu trčí, ale žádná hrůza... normálně s tím spí :wink:
4. zář 2009 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul mě to bylo hned divné.....
to taky netuším myslím že ručka žádnému kočáru nebrzdí přední kolo pokud se jedná o trojkolku
ale třeba takovej existuje
4. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
žee by to bylo u Slalomu.... ? :confused:
4. zář 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je prča tady řeším kočík, jak bych byla zase těhu. Jsem perdlá fakt :grinning:
4. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárky mají 2 nezávislé brzdy (nožní na obě přední kola, kotoučová na přední kolo vhodná při joggingu
to píšou o slalomu tak asi jo
4. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale každopádně se mi gt3 taky líbí :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty čoveče koukala jsem na ten Jane a ten má na předním kole kotouč jako na brzdu, tak to byl asi ten bobul :wink:
4. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak kočárek máš vybraný, teď sehnat to mimi do něj :grinning:
4. zář 2009 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je krásnej ten GT3 :sunglasses:
4. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul zatím jen panenku mužu vozit :grinning: Oblečního na ní mám dost :grinning:
4. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek