• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No jo, tak to bylo asi u něj :wink:
Jo a ještě jedno veliké plus pro S4 (teda pro mě :wink: ), že to přední kolečko je dvojité, takže stabilní a vhodné i do terénu :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je fajn .Mura ho má taky zdvojené.
4. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, v albu holčiny Emamamamu jsou fotky, jak ta holčina (cca v 7. měs.) se svým přítelem vozí S4 po městě, bo se nemohli dočkat vožení kočáru :grinning: :sweat_smile: :grinning: ... jen přes něj přehodili plenu a kochali se :grinning:
4. zář 2009 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to jsem nevěděla :wink: ... je to stabilnější než klasická trojkolka.... :wink:

No nic musím končit, Kláruš spí a my se jdeme konečně vrhnout na dodělání jejícho pokojíku :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je prča :grinning: :grinning: No ale dneska když bych tam položila nějakou panenku co dělají, tak každej pozná houbeles, protože vypadaj fakt jako živá. Břečej, dudlíky maj.
4. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky loučím jdu uklidit po tom dráčkovi :wink: papa
4. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho holky jste ty kočáry tady rozebraly :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja ev...no jo no :grinning:
4. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc :grinning: já mám slíbený golfky,ale to má ještě čas já se sporťákem odjezdím zimu :slight_smile: a až bude další mimi tak hlubokej bude X-lander,protože korbička je jak nová Kája tam byla jen půl roku a spoťák si pak vyberu úplně novej a jak psala Moni kdoví do jakýho se zamiluju ještě je spousta času :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám uklízíno a vařím bramburky na zítřejší salátek a řízeček :dizzy_face: A tady mertvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev já taky sporták na zimu ale novej :grinning: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je fakt u nás druhý nehrozí tak 5 let.....
takže to zas budou inačejší stroje :grinning:
a půjdu do tělíska asi máte někdo Mirenu????
4. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen to tedy nemám já neberu ani antikoncepci :sweat_smile: Ale asi si půjdu nechat něco napsat. Ty hooormony se mi nějak bouřej a zase mi začíná období že jsem to dlouho nedostala a hubu samej beďar :angry: :angry: :angry: Ale těhu nejsem to vím :wink:
4. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám Nuva ring jsem spoko al ecena 1050Kč na 3m je fest a teda dělá mi to že po změne polohy, myslím, tím ráno po dlouhodobém ležení mě ten kroužek zatlačí a mám bolesti jako při MS, které cca do 30min ustanou, v týdenním období kdy jej nemám je to oká, tk si posčítám 5let nuvaring je 20 tis a 5 let miirena je 7 tis......prášky dr mi napsat nechce......
4. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nemám žádnou antikoncepci a zatím ani žádnou nechci mě to nikdy nedělalo dobře :wink: Ikdyž dneska už jsou mnohem lepší antikoncepce nž,když mi bylo 20 :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola, jenom jsem rychle precetla par zprav, Luc, ty chceš kupovat Peg Perego??
4. zář 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja kat jo chci? nemám? :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
peg perego se mi taky moc líbí :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus kal
čus luc
NO,LUc, jsem to psala,kámoska to má, a jestli jsi to jeste nekoupila, rozmysli se :wink:
4. zář 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat a kde a co jsi píslala???
4. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla u toho jak to začalo blbnout, jak se psaly reklamace, jediný servis je v Praze, tam je dost arogantní jednání, Kámoška má peg perego GT3, přední kolečko začalo dost blbnout, vrže to až hruza, brzda začala taky blbnout, no kámoška si musela koupit golfky, a jeste porad to není dojednaný. Jediný, co jim řekli, je, že jezdili nepřiměřenou rychlostí, že je kočár uzpusoben jízde do rychlosti 4km-h, ze je vše jejich vina a tak :angry:
4. zář 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat děkuji za info, ale asi zůstanu, tohle je i u slalomu,jakýkoli kočár může takhle blbnout, tak se budu modlit at chytnu bezkazový...do budoucna
4. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška nestastná, kočár nestál pet korun, říkala, že se uplne styděla jet po obchodě, jak to vrzalo, říkala, kdyby se ale k tomu naférovku postavili při reklamaci, ale udělali z ní vola, Určitě s tím nejezdila rychle, to jsou jenom jejich ubohý kecy :angry:
takže kočár asi dobrý, kámoška se do něj zamilovala na první pohled, pokud bude ok, tak je to super, ale jakmile se něco pokazí, tak začnou boje :angry:
4. zář 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný Luc,jen jsem chtěla upozornit, když vím, tak řeknu,nebo poradím :wink:
4. zář 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se rozjela, tak a ted jdu dočítat :wink:
4. zář 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to měla kámoška asi pondělní kočárek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako mi to auto před tím než jsme koupili nové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan kat chápu...no uvidíme
4. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí ten tvůj bude naprosto v pořádku stejně jako moje Citta :wink: (doufám :sweat_smile: :grinning: )
4. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek