***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
4. zář 2009
No jo, tak to bylo asi u něj 😉
Jo a ještě jedno veliké plus pro S4 (teda pro mě 😉 ), že to přední kolečko je dvojité, takže stabilní a vhodné i do terénu 🙂
kouzlo
4. zář 2009
Jo to je fajn .Mura ho má taky zdvojené.
bobulle
4. zář 2009
Moni, v albu holčiny Emamamamu jsou fotky, jak ta holčina (cca v 7. měs.) se svým přítelem vozí S4 po městě, bo se nemohli dočkat vožení kočáru 😃 :-N 😃 ... jen přes něj přehodili plenu a kochali se 😃
bobulle
4. zář 2009
Aha, to jsem nevěděla 😉 ... je to stabilnější než klasická trojkolka.... 😉

No nic musím končit, Kláruš spí a my se jdeme konečně vrhnout na dodělání jejícho pokojíku 🙂
kouzlo
4. zář 2009
Jo tak to je prča 😃 😃 No ale dneska když bych tam položila nějakou panenku co dělají, tak každej pozná houbeles, protože vypadaj fakt jako živá. Břečej, dudlíky maj.
kouzlo
4. zář 2009
Já se taky loučím jdu uklidit po tom dráčkovi 😉 papa
evelina0007
4. zář 2009
Ty bláho holky jste ty kočáry tady rozebraly 😃 😃 😃
lucenek
4. zář 2009
hoja ev...no jo no 😃
evelina0007
4. zář 2009
Luc 😃 já mám slíbený golfky,ale to má ještě čas já se sporťákem odjezdím zimu 🙂 a až bude další mimi tak hlubokej bude X-lander,protože korbička je jak nová Kája tam byla jen půl roku a spoťák si pak vyberu úplně novej a jak psala Moni kdoví do jakýho se zamiluju ještě je spousta času 😃 😃 😃
kouzlo
4. zář 2009
Tak už mám uklízíno a vařím bramburky na zítřejší salátek a řízeček x-) A tady mertvo :-p
lucenek
4. zář 2009
ev já taky sporták na zimu ale novej 😃 x-)
lucenek
4. zář 2009
jo to je fakt u nás druhý nehrozí tak 5 let.....
takže to zas budou inačejší stroje 😃
a půjdu do tělíska asi máte někdo Mirenu????
kouzlo
4. zář 2009
Lucen to tedy nemám já neberu ani antikoncepci :-N Ale asi si půjdu nechat něco napsat. Ty hooormony se mi nějak bouřej a zase mi začíná období že jsem to dlouho nedostala a hubu samej beďar ]-( ]-( ]-( Ale těhu nejsem to vím 😉
lucenek
4. zář 2009
no já mám Nuva ring jsem spoko al ecena 1050Kč na 3m je fest a teda dělá mi to že po změne polohy, myslím, tím ráno po dlouhodobém ležení mě ten kroužek zatlačí a mám bolesti jako při MS, které cca do 30min ustanou, v týdenním období kdy jej nemám je to oká, tk si posčítám 5let nuvaring je 20 tis a 5 let miirena je 7 tis......prášky dr mi napsat nechce......
evelina0007
4. zář 2009
Taky nemám žádnou antikoncepci a zatím ani žádnou nechci mě to nikdy nedělalo dobře 😉 Ikdyž dneska už jsou mnohem lepší antikoncepce nž,když mi bylo 20 😃 😃
katerinka.kr
4. zář 2009
hola, jenom jsem rychle precetla par zprav, Luc, ty chceš kupovat Peg Perego??
lucenek
4. zář 2009
hoja kat jo chci? nemám? :-N
kalerat
4. zář 2009
peg perego se mi taky moc líbí x-)
lucenek
4. zář 2009
čus kal
kalerat
4. zář 2009
čus luc
katerinka.kr
4. zář 2009
NO,LUc, jsem to psala,kámoska to má, a jestli jsi to jeste nekoupila, rozmysli se 😉
lucenek
4. zář 2009
kat a kde a co jsi píslala???
katerinka.kr
4. zář 2009
Já jsem byla u toho jak to začalo blbnout, jak se psaly reklamace, jediný servis je v Praze, tam je dost arogantní jednání, Kámoška má peg perego GT3, přední kolečko začalo dost blbnout, vrže to až hruza, brzda začala taky blbnout, no kámoška si musela koupit golfky, a jeste porad to není dojednaný. Jediný, co jim řekli, je, že jezdili nepřiměřenou rychlostí, že je kočár uzpusoben jízde do rychlosti 4km-h, ze je vše jejich vina a tak ]-(
lucenek
4. zář 2009
kat děkuji za info, ale asi zůstanu, tohle je i u slalomu,jakýkoli kočár může takhle blbnout, tak se budu modlit at chytnu bezkazový...do budoucna
katerinka.kr
4. zář 2009
kámoška nestastná, kočár nestál pet korun, říkala, že se uplne styděla jet po obchodě, jak to vrzalo, říkala, kdyby se ale k tomu naférovku postavili při reklamaci, ale udělali z ní vola, Určitě s tím nejezdila rychle, to jsou jenom jejich ubohý kecy ]-(
takže kočár asi dobrý, kámoška se do něj zamilovala na první pohled, pokud bude ok, tak je to super, ale jakmile se něco pokazí, tak začnou boje ]-(
katerinka.kr
4. zář 2009
Jasný Luc,jen jsem chtěla upozornit, když vím, tak řeknu,nebo poradím 😉
katerinka.kr
4. zář 2009
Jsem se rozjela, tak a ted jdu dočítat 😉
kouzlo
4. zář 2009
Kat to měla kámoška asi pondělní kočárek 😃 :-p Jako mi to auto před tím než jsme koupili nové :-p
lucenek
4. zář 2009
jasan kat chápu...no uvidíme
kouzlo
4. zář 2009
Lucí ten tvůj bude naprosto v pořádku stejně jako moje Citta 😉 (doufám :-N 😃 )

Začni psát odpověď...

Odešli