• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni, jsem pomalejší co jeto pondělní kočárek? :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pondělní kočárek :grinning: si éro Mončo :grinning: to teda nechci ani páteční výrobek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Beruš mě s tím šrocením štve, vůbec se tu neukáže :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat myšleno jako v po se nikomu nechce makat takže šunt
4. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to je prostě zmetek, protože lidi přijdou po víkendu do práce někteří ještě ovíněná po víkendu a vyrábí zmetky. No a v pátek to samé akorát nejsou ovíněný, ale těší se domu na víkend :grinning:
4. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to bere poctivě :grinning:
4. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych se měla taky učit ale omoluvám to tím, že mám angíňáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a na co učit??? :confused:
4. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedíny co bych se měla naučit je VAŘIT :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastupuju na dětské aro od října...tak mám tři bichle pediatrické resuscitační péče.....zvláštnosti nv anatomii atd.....
vařit umim tak to netřeba :wink:
4. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe Luci to jsi dobrá... Já bych na to neměla dívat se na ty děti :astonished: Fakt smekám. Mě stačil ten týden s malým na infekčním a nezapomenu to do smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
4. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale na druhou stranu máš práci, která má smysl a je strašně důležité, že jsou lidi co to chtí dělat. Já jsem prostě slaboch :pensive:
4. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni...no na nch JIP sem nechtěla 1 sestra na 2 pacienty v komatu, plno mašin veškerá péče na mě, polohování tahání se.....došla bych dom KO, nehledě na to že tam jsou lidi hodně onfekční...tahat dom ten bordel taky ne

dět ARO minimum fyzické práce je vykoupeno extrémní psychickou záteží...ale většinou se jedná o stabilní dětičky,chroniky s maminkami napokoji......a taky doba od 7 do 19h-proplácení přesčasů, super domluva se staniční....
4. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jako taky ty děti ořvu na to se připravuju nebo nedejbože mít něco akutního...např chlapeček co spadl do jímky u baráku po hodině resuscitace zemřel.....to se kantnu taky....to vím už ted.....
4. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neměla bych ani na jedno :zipper_mouth: A tomi fyzická práce vůbec nevadí. No prostě bych se z toho zachvilku zcvokla :frowning2:
4. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,smekám bych to taky nezvládla :pensive:

Kat,mě Berušák taky štve,že je šprtka a ani see tady neukáže :confounded:
4. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš no to je strašný :cry: :cry: :cry: Fuj změnme téma :zipper_mouth:
4. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni mě taky dřina nevadí...ALE hany bude na RD tím pádeem vím, že se postará o gojgy na 100% (to mám ujištěno, když sloužím na záchrance), ake domůpřijdu do bordeluchaosu a veškeré práce budou na mě...takže musím tak 3h fungovat uvařit vyprat vyžehlit uklidit nachytsat věci......nebude to prdel
4. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nešrotím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale opíjim se do bezvědomí, nějak mi došlo, na co jsem se dala :sweat_smile: :grinning:
Takže už mám asi trojku v žíle, pán toho chce zneužít, tak se asi nechám :sweat_smile:

Dneska jsem byla ve škole s malým, byl úžasnej, flirtoval s účama, tak doufám, že zapůsobil a přičtou mi to k dobru :grinning:

Nakouknu zítra, až vystřízlivým :wink:
Dobrou :slight_smile:
4. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc, budeš výborná, kdyby tak jich bylo víc, já jsem měla bohužel tu čest se v nemocnici settkat i se sestrama, co je to vubec nebavilo, tak si říkám, proč jsou u dětí, když jim to nic neříká. :unamused:
4. zář 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nějaká zmrzlá asi si půjdu dát horkou sprchu.Ťaťka nám už snad brzy dorazí. Holky mějte se krásně a přeju všem dobrou nooooc :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku,ty chlastáš jo :angry: :grinning: :grinning: :grinning: se nedivím bych byla našrot až do matury :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat přesně.....to taky znám takové bych kopala,do prdelel a hnala z odd svinským krokem
bohužel je to tak jsou lidi a lidi, ale to asi v každé profesi i když konkrétně na dětských pracovištích gor v nemocnicích by měli být lidi , co to chtějí dělat a tím pádem ke všemu jinak přistupují

beru nedej se :grinning:
Moni dobrou s kobrou
asi budu taky :grinning: :grinning: :grinning:
chlastám a ještě jsem měla prudce dietní pizzu :sweat_smile: , dneska prasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru ty jsi číslo :grinning: Tak pěknou noc ti přeju a né že nám zítra napíšeš, že jsi to probl...... :grinning:
4. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak nejdřív šprtá, ted šrotí, to je teda disciplína :grinning: :grinning:

A to byl malej s tebou při vyučování? to já si nedovedu představit, to by se celá třída teda rozhodně nic nenaučila, malej by z toho tam udělal kůlničku na dříví. :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, před tebou smekám, to bych nedala :pensive:

a dám se, když má v řepě, docela mě to baví :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si to vůbec nedovedu představit se učit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni dobrou
4. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ne, já tam byla jen asi 40 minut a to po kabinetech, to víš, jsem mazák, chodím jen na konzultace :sweat_smile:
teda asi tak 2 minutový a pak kecáme o dětech :grinning:
4. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek