• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
nberu já bych se neudělala mít v řepě...pamatuju na svat noc jak mě hany dřel do sucha a pak mu říkám, hele brouku pojd radši spát jo? :grinning:
4. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jsi včera neviděla Marečku, podejte mi pero :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, a to by mě zajímalo, jestli jsou sestry hodnoceny stejně, jako blbý a dobrý, nebo když tam klienti-pacienti napíšou hodnocení,jestli se na to bere ohled,mně totiž přijde nefér, když super sestry mají mít stejný prachy, jako ropuchy, to není pak žádná motivačka :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ne neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: :grinning:
u nás byla svatební noc nejvíc odfláknutej sex, co jsme se znali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od tý doby to trvá :sweat_smile: :grinning:
co si sama neudělám, nemám :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, hele, takjim rovnou řekni, at ti vypíšou ten diplom a je to,ne? :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat sestra je hodnocena od vzdělání a počtupraxe a taky jestli má akreditaci......nějaké to hodnocení za to či ono není...ALE myslím, že kdyby b někdo napsal stížnost na konkrétní opsobu, přišla by o odměny či osobní ohodnocení, stejně tak naopak, dejme tomu, že někdo za rok 3x napíše na vedeníé špitálu, že ta a ta sestra byla milá, hodná a jánevím co ještě...pak by třeba došlo ke zvýšení osobka :wink:
4. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím :wink:
za A nevidím naklávesnici a za B vylezl z vany a naprosto neeroticky tu "provokativně" chodí v pyžamku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a za C, právě viděl zapnutou kobylu a hučí, jó tak takhle se učíš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ho zabim :angry: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nebyla opilá tak 2-3 roky.....
4. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak to ti tu kobylu bude zakazovat až do maturity :confounded: :confounded:
4. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, tak to já dělám, když je někdo milej, tak píšu uznání, ale asi moc lidí to nedělá :wink:

Ale když mě někdo vytočí....no tak to si taky nenechám líbit, já si totiž říkám,že když vidím, že něco je opravdu opravdu špatně, tak když na to neupozorním, tak je to částečně i moje vina a tiše s tím souhlasím.

ale pravda je,že když se zeptám, na jméno, že chci napsat kladné hodnocení, tak na mě většinou koukají, jak kdybych spadla z marsu :grinning: :grinning:
V porodnici jsem dávala bonboniery a psaní, a jedna sestřička tam za mnou lítala, že to nemůže přijmout, jako kdybych jim dávala miliony :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, prosim te, řekni chlapovi, že se to nemůže to učení tak žrát :grinning: :grinning:

JO akdybys potřebovala pomoct s matikou, nebo angličtinou, tak dej vědet :wink:
4. zář 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat my nosíme cedule se jménem a na odd máme foto se jménem
4. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Luc, já vím, já vždy koukám,ale připadam si blbě, že ženskejm koukám na prsa :grinning: :grinning:

V porodnici jsem taky brejlila, ale vždycky se pohla, nebo si tam dala neco, no proste jsem to neviděla, tak jsem se ptala, a taky at ví, ze je pozitivně hodnotím, že :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi nechce nějak nyat a to jsem nadopovaná codeinem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já si někdy cedulu otočím, když vím, že přijdou prudiči, takových je přesto stále dost
4. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na poporodním, byla jedna skvělá sestra a jedna, která mi fakt pila krev, a já, když jsem odcházela domu, zašla jsem na sesteru, kde byli právě obě dvě..... a řekla té hodné "Tady máte ode mě, od malého a celé naší rodiny malý dárek, za to, jak pěkně jste se o nás starala. NO holky, já si to tak užila, jak mladá překvapená a štastná a ta druhá čučela jak puk, no to byl pocit k nezaplacení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jo tohle nje nejhorší pomsta :grinning:
4. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem škodolibá co? Ale já jeste ted, když si na to vzpomenu, tak se musím smát :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, fakt jo? tak to mám jeste větší radost :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já netvrdim že jsem anděl taky sjou dny kdy opravdu nemám náladu, jsme nasraná, nebo jen unavená, ale snažím se aby to v práci nebylo na mě znát.....tím,že jsem sestra taky si pěkně otevřu klapačku jinde jako např jedu výtahem teda chci jet a pac maj samo řednost a do výtahu najedou ošky s pac na posteli a já esli se jako můžu přidat (byla jsem v civilu) a ony nééé že vezou paní ze sálu..podotákám oblečená paní os. věci na posteli a s přijímacím protokolem....a neměly ambuvak a byly obě ošky, tak jsem spustila, že čuměly s otevřenou hubou.....mě někdy dokáže nasejřit jak některé ošky jsou chytre a hrají si na ředitelky nemocnic.....
4. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to oška?
4. zář 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ošetřovatelka nižší zdrav personál, pomáhá stál lůžka, dělá desinfekci pokoje, připravuje jídlo, krmí pacienty......prostě taková pomocnice....
znám pár skvělých holek ošek, na ty nedám dopsuti je kolikrát lepší kvalitní oška než blbá sestra že.....
4. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO je vidět,že se taky nedáš :grinning: :grinning:

Jo abych nezapomnela, poslala jsem ti IP :wink:

Jdu chrnět,mejte se pěkně, a Luc, stav se častěji :wink:
4. zář 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo katykukala jsem holt snad měto mine ta zkušenost tvojí kámošky
tak dobrou já už to taky vypnu
4. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
se to tu včera hezky rozjelo ... 7,5 stránek, jak za starých časů :dizzy_face:

Jak jsem včera nadávala na MMB, tak se to hezky rozjelo, konečně se začalo provávat... tak hurá, budou penízky na nové věci pro Kláruš :grinning:
5. zář 2009 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

jj včera se to tady rozjelo :grinning: :grinning:

u nás fučí a je zima jdu nabalit Káju,alespoň vyzkoušíme novou bundu na podzim a jdeme do pekárny tatkovi pro snídani :wink:
5. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

u nás zima jak v ruským filmu, také jdeme vyzkoušet podzimní věci a valíme ven :wink:
5. zář 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky zima jako v ruském filmu a ještě k tomu vichr z hor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. zář 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek