***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
arinautor
5. zář 2009
Ahoj
U nás též,takže : zalezu, zamknu a ani čumáčky nevystrčíme :-p jen asi budem muset pro tatku do práce :-p se mě teda nesce :-|
evelina0007
5. zář 2009
My byly venku dopoledne asi 45 minut a až se malá vyspí půjdeme ještě tak na půl hodiny ať není celej den doma 😉

A jinak opět stěhujeme obývák to tady dlouho nebylo asi 2 měsíce 😃 😃 😃
bobulle
5. zář 2009
Ev 😃
My razíme i s taťou na procházku do Obi... se mrknout na osázení zahrady 😉
berus
5. zář 2009
Ahoj holky 🙂
Hlásím, že v Liberci je taky kosa :-p

Nevím, jestli Matýsek pochopil, že už je velkej kluk a měl by spát celou noc, nebo to bylo alkoholovým výparem :-N , nicméně se mu to povedlo x-) Od 20:30 do 8:15 😉
Konečně nám dneska po 2 a půl měsících vylezl 5. zoubek x-) a 6. se chystá, doufám, že mu to nebude taky trvat dlouho.
Ven dneska nejdeme, ukecávám Míšu do úklidu, nějak se mu nechce :-N
A večer jdu kouknout na mimáč, myslela jsem, že jsme na podzim připravený a houby, díťátko nějak roste a věci, co jsem tu měla na podzim, jsou mu jen tak tak :-p
coryna
5. zář 2009
Ahoj holky 🙂
u nás taktéž zima, že by psa nevyhnal.
Ross - kdepak jsi? =-)

Jinak jsem uvařila velmi pozdní oběd a zítra jedeme pouťovat k manžela rodičům.( to zn. NEVAŘÍM) 🙂 Sabi ještě kašle, ale když bude hodně foukat, děda s babí ji pohlídaj a něco ji z pouti přineseme 🙂
Musím Sabíkovi spočítat zoubky, každá tu máte o tom přehled a já jen vím, že má Sabča plnou pusinku, tak až se vyspí, mrknu ať mám přehled 🙂
coryna
5. zář 2009
Jsem dočítala, diskuzi o kočárkách, holky klobouk dolů, to kdyby viděli chlapi, co se tu probírá, brzdy, kola apod 😃
jana.rce
5. zář 2009
ahoj, u nás tedy taky sibiř.... ven jsme šly jen uspat v kočárku a teď už spí zase na chodbě. s tím očičkem na vítr nesmíme, takže u nás je program na víkend jasný... budem doma jako krtci. Jen to malá nechce pochopit, když vidí tátu, jak leze po střeše garáže a TEri jezdí na kola a ona ven nesmí 🙂

včera jsem četla tu vaši diskuzi o kočárcích a zjistila jsem, že nevím o co go, tak jsem se ani neangažovala :-N

Cory, tak si pouť užijte. večer má ten vítr snad už odeznít, tak zítra bude určitě líp, jak dneska....

joooo a konečně budem mít zítra ten projekt od zahradnice...jsem jí už volala, když nereagovala na mail a slibovala neděli, tak se snad dočkáme 🙂
arinautor
5. zář 2009
jani nápodobně :-N sem nevěděla co na to říct 😃
Jinak jsem právě přišla na to,že Gábi taky nic moc příprava na podzim,budu muset napravit :-N a nejhorší zjištění,že nemám já co na sebe :-S katě mě jsou velký co jsem si koupila na jaře a jedny co jsem noublíkla,tak jsou dobrý,ale jsou béžový a nemám skoro co k nim |-| a rifle jsou mě taky velký :-N TO NECHÁPU,NEMÁM V ČEM JÍT VEN,POMOOC
coryna
5. zář 2009
arin - tepláky to jistí 😃 😃 😃 jinak taky jsem bez kalhot, chci nějaký pěkný džíny, už si je kupuju skoro měsíc a to samé s letníma teniskama, než jsem si nějaký koupila je podzim a budu kupovat zimní obutí =-) 🙂
arinautor
5. zář 2009
cory no já nemám ani ty tepláky 😃 :-N mám jen tříčtvrt´áky,tak si vemu asi podkolenky a crosky a valím :-N :-p
evelina0007
5. zář 2009
Tak jsme to stěhovali zase skoro všechno zpět jsme zjistili,že máme malej obývák :-p :-N

Venku jsme byli asi hodinu,ale už zase fučí 😢

Taky nemám co na sebe 😉
lucenek
5. zář 2009
hojec řešíte hadry jo?
já si ted objednala z nextu pro sebe dvoje rifle a jedny kapsáče super je, že máj kolekci petite...čili pro prcky a fakt kalhoty není třeba zkracovat
numi
5. zář 2009
Ahoj holky 🙂
Ještě děkuji se zpožděním za gratulky 😉
Byli jsme teď pořád venku, protože malá lítá,jak střela a doma bych s ní zbláznila 😃 ale to znáte 😉
U nás už je taky dobrá kosa :-S
Jsem moc ráda, že nejsem jediná, kdo střídá kočárky :-N Já bych taky mohla vyprávět 😃
Jaké berete oblečení na zimu 12-18měs. (86)???? My teď nosíme 74,tak to by nám mohlo stačit,že??
arinautor
5. zář 2009
numi my pojedem už na 92 :-N 86 by bylo akorát 😕
arinautor
5. zář 2009
:-N no jenže já si nemůůžu jen tak něco objednat,každej má číslování jinak a ani trd nevím kolik těch x mám 8-( :-p
bobulle
5. zář 2009
čauky 🙂
Ev, tak to nepruď že máte malý obyvák :-p 😃
Lucen, to je něco pro mě ty kratší délky, taky musím všechno přešívat :-p
Arin, to je super, že jsi zhubla... a bez námahy 😉
Janí, tak pak dej vědět co paní architektka navrhla... taky teď řeším zahradu, tak sbírám info 😉
Tani, my teď nosíme 74 - 80 a na zimu objednávám 86 😉 ... prosím Tě, jak jsme si objednávaly tu stejnou houpačku, nevybledla Ti? Mě úplně... do žluta 😞
arinautor
5. zář 2009
Bobul 😃 😃 bez námahy 😃 spíš s námahou a nevědomky :-N je pravda,před rokem jsem měla o 10 kg víc :-p na a taky se asi vrátila pánev do původního stavu,ale pooořád mě tak 20 přebývá :-S |-|
arinautor
5. zář 2009
Jdu k bědně,bude tam Těžce zamilován 😃 😃 to říkám mil,že su já a on mě vidí jinak 😃 😃 :-p
evelina0007
5. zář 2009
Bobul,no máme sice 39m2,ale zkosené tudíž jen jedna zed je rovná a to se pak těžko přestavuje 😃 😃 😃

My nosíme jak co od 74 do 86 😉 ale bundy máme 86 🙂
kouzlo
5. zář 2009
Ahojky holky 😞 máme horečku a nevém z ceho :-S v zadečku naměřeno 39 dostal nurofen sirup a spinká. Byli jsme v nákupním centru a už tam se mi zdál nějakej divnej.... bojím bojím nevíte co to může být??? Nemáme rýmu ani kašek 😞
kouzlo
5. zář 2009
Včera měl pohřeb ten můj kamarád co se zabil při autonehodě 😢 😢 😢 Mamka mi volala, že mu tam na to osudné místo s taťkou byli zapálit svíčku |-| Prý je tam spousty věnců, kytek, svíček |-| |-| Já tomu pořád nevěřím, že už ho u nás nepotkám 😢 |-|
evelina0007
5. zář 2009
Moni 😞 😞 😞 ,tak at je Tedíkovi brzo líp 😉 a s kamarádem věřím to je strašně smutný |-| |-|
bobulle
5. zář 2009
Moni |-|
numi
6. zář 2009
Ahoj holky, díky za odpovědi,tak to nám bude stačit, my máme něco i 68 😉
Moni, ať je Tedíkovi brzo líp 😉
Vendy, my to houpání celkem flákali,takže nevybledla :-N Když jsme šli ven,tak se tam nakupily děti a já je pustila houpat a pak měla malou na rukách,tak jsem to vzdala 🙂
evelina0007
6. zář 2009
Ahoj holky 🙂

Kajá spí tak mám chvilku než půjdeme zase ven dneska je u nás fakt krásně 😉

Moni,co Tedík??

Jinak Kája dneska spala do půl 8 kéž by jí to vydrželo a nevstávala mezi půl7 až 7 😃 😃 😃 ale asi to byla jen náhoda 😃 :-p
bobulle
6. zář 2009
Ahojky,
Kláruš teď spala 3 a 1/4 hod :-o
Tani, no nám vybledla moc... je sv. žlutá (to co bylo oranžové) a madlo je tmavší než houpajda.... tak jsem to reklamovala 😉
I u nás je nádherně, tak vyrážíme ven... jedeme za známýma se podívat, jak se jim vede na domečku, co si teď opravují 🙂
kouzlo
6. zář 2009
Holky, tak jsme byli na dětské klinice, protože malej má horečky přez 39 :-S a nechce vůbec nic jíst. Naštěsí hodně pije už má v sobe 4 flašky čaje. Máme nějakou infekci začínající. Prý ještě nemůže říct coo se z toho bude jestli zánět mandlí, nosohltanu, ucha...... musíme prý čekat a pak až se bude vědět cěho, dostane podle toho antibiotika. Zítra volme našemu doktorovi co s ním 😞 Kdyby horečky nustupovaly ani po čípcích a nurofenu máme hned zase přijet na kliniku :-S :-S Mám strašnej strach, aby jsme tam nemuseli a zase si nás tam nenechali. My skoro vůbec nemarodíme, ale když začnem, tak je to na hospitalizaci |-|
jita5
6. zář 2009
Hezký den,
hlásím po dovče na Šumavě, bylo to super, ale velmi náročné 🙂 , je lepší si vzít někoho sebou - kdo vám pomůže s dítětem. Jinak dávám teď dohromady domácnost 😃 .
jita5
6. zář 2009
přidala jsem fotky z prázdnin 😃
evelina0007
6. zář 2009
Moni,držím moc palce ať je Tedíkovi brzo líp a nemusíte do nemocnice 😉

Jitu,hezký fotky 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli