• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Ahoj
U nás též,takže : zalezu, zamknu a ani čumáčky nevystrčíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen asi budem muset pro tatku do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mě teda nesce :unamused:
5. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly venku dopoledne asi 45 minut a až se malá vyspí půjdeme ještě tak na půl hodiny ať není celej den doma :wink:

A jinak opět stěhujeme obývák to tady dlouho nebylo asi 2 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev :grinning:
My razíme i s taťou na procházku do Obi... se mrknout na osázení zahrady :wink:
5. zář 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Hlásím, že v Liberci je taky kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nevím, jestli Matýsek pochopil, že už je velkej kluk a měl by spát celou noc, nebo to bylo alkoholovým výparem :sweat_smile: , nicméně se mu to povedlo :dizzy_face: Od 20:30 do 8:15 :wink:
Konečně nám dneska po 2 a půl měsících vylezl 5. zoubek :dizzy_face: a 6. se chystá, doufám, že mu to nebude taky trvat dlouho.
Ven dneska nejdeme, ukecávám Míšu do úklidu, nějak se mu nechce :sweat_smile:
A večer jdu kouknout na mimáč, myslela jsem, že jsme na podzim připravený a houby, díťátko nějak roste a věci, co jsem tu měla na podzim, jsou mu jen tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taktéž zima, že by psa nevyhnal.
Ross - kdepak jsi? :confused:

Jinak jsem uvařila velmi pozdní oběd a zítra jedeme pouťovat k manžela rodičům.( to zn. NEVAŘÍM) :slight_smile: Sabi ještě kašle, ale když bude hodně foukat, děda s babí ji pohlídaj a něco ji z pouti přineseme :slight_smile:
Musím Sabíkovi spočítat zoubky, každá tu máte o tom přehled a já jen vím, že má Sabča plnou pusinku, tak až se vyspí, mrknu ať mám přehled :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dočítala, diskuzi o kočárkách, holky klobouk dolů, to kdyby viděli chlapi, co se tu probírá, brzdy, kola apod :grinning:
5. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás tedy taky sibiř.... ven jsme šly jen uspat v kočárku a teď už spí zase na chodbě. s tím očičkem na vítr nesmíme, takže u nás je program na víkend jasný... budem doma jako krtci. Jen to malá nechce pochopit, když vidí tátu, jak leze po střeše garáže a TEri jezdí na kola a ona ven nesmí :slight_smile:

včera jsem četla tu vaši diskuzi o kočárcích a zjistila jsem, že nevím o co go, tak jsem se ani neangažovala :sweat_smile:

Cory, tak si pouť užijte. večer má ten vítr snad už odeznít, tak zítra bude určitě líp, jak dneska....

joooo a konečně budem mít zítra ten projekt od zahradnice...jsem jí už volala, když nereagovala na mail a slibovala neděli, tak se snad dočkáme :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani nápodobně :sweat_smile: sem nevěděla co na to říct :grinning:
Jinak jsem právě přišla na to,že Gábi taky nic moc příprava na podzim,budu muset napravit :sweat_smile: a nejhorší zjištění,že nemám já co na sebe :confounded: katě mě jsou velký co jsem si koupila na jaře a jedny co jsem noublíkla,tak jsou dobrý,ale jsou béžový a nemám skoro co k nim :pensive: a rifle jsou mě taky velký :sweat_smile: TO NECHÁPU,NEMÁM V ČEM JÍT VEN,POMOOC
5. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin - tepláky to jistí :grinning: :grinning: :grinning: jinak taky jsem bez kalhot, chci nějaký pěkný džíny, už si je kupuju skoro měsíc a to samé s letníma teniskama, než jsem si nějaký koupila je podzim a budu kupovat zimní obutí :confused: :slight_smile:
5. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cory no já nemám ani ty tepláky :grinning: :sweat_smile: mám jen tříčtvrt´áky,tak si vemu asi podkolenky a crosky a valím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to stěhovali zase skoro všechno zpět jsme zjistili,že máme malej obývák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Venku jsme byli asi hodinu,ale už zase fučí :cry:

Taky nemám co na sebe :wink:
5. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojec řešíte hadry jo?
já si ted objednala z nextu pro sebe dvoje rifle a jedny kapsáče super je, že máj kolekci petite...čili pro prcky a fakt kalhoty není třeba zkracovat
5. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě děkuji se zpožděním za gratulky :wink:
Byli jsme teď pořád venku, protože malá lítá,jak střela a doma bych s ní zbláznila :grinning: ale to znáte :wink:
U nás už je taky dobrá kosa :confounded:
Jsem moc ráda, že nejsem jediná, kdo střídá kočárky :sweat_smile: Já bych taky mohla vyprávět :grinning:
Jaké berete oblečení na zimu 12-18měs. (86)???? My teď nosíme 74,tak to by nám mohlo stačit,že??
5. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
numi my pojedem už na 92 :sweat_smile: 86 by bylo akorát :fearful:
5. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: no jenže já si nemůůžu jen tak něco objednat,každej má číslování jinak a ani trd nevím kolik těch x mám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:
Ev, tak to nepruď že máte malý obyvák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lucen, to je něco pro mě ty kratší délky, taky musím všechno přešívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Arin, to je super, že jsi zhubla... a bez námahy :wink:
Janí, tak pak dej vědět co paní architektka navrhla... taky teď řeším zahradu, tak sbírám info :wink:
Tani, my teď nosíme 74 - 80 a na zimu objednávám 86 :wink: ... prosím Tě, jak jsme si objednávaly tu stejnou houpačku, nevybledla Ti? Mě úplně... do žluta :frowning2:
5. zář 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bobul :grinning: :grinning: bez námahy :grinning: spíš s námahou a nevědomky :sweat_smile: je pravda,před rokem jsem měla o 10 kg víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: na a taky se asi vrátila pánev do původního stavu,ale pooořád mě tak 20 přebývá :confounded: :pensive:
5. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu k bědně,bude tam Těžce zamilován :grinning: :grinning: to říkám mil,že su já a on mě vidí jinak :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,no máme sice 39m2,ale zkosené tudíž jen jedna zed je rovná a to se pak těžko přestavuje :grinning: :grinning: :grinning:

My nosíme jak co od 74 do 86 :wink: ale bundy máme 86 :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :frowning2: máme horečku a nevém z ceho :confounded: v zadečku naměřeno 39 dostal nurofen sirup a spinká. Byli jsme v nákupním centru a už tam se mi zdál nějakej divnej.... bojím bojím nevíte co to může být??? Nemáme rýmu ani kašek :frowning2:
5. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera měl pohřeb ten můj kamarád co se zabil při autonehodě :cry: :cry: :cry: Mamka mi volala, že mu tam na to osudné místo s taťkou byli zapálit svíčku :pensive: Prý je tam spousty věnců, kytek, svíček :pensive: :pensive: Já tomu pořád nevěřím, že už ho u nás nepotkám :cry: :pensive:
5. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,tak at je Tedíkovi brzo líp :wink: a s kamarádem věřím to je strašně smutný :pensive: :pensive:
5. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :pensive:
5. zář 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za odpovědi,tak to nám bude stačit, my máme něco i 68 :wink:
Moni, ať je Tedíkovi brzo líp :wink:
Vendy, my to houpání celkem flákali,takže nevybledla :sweat_smile: Když jsme šli ven,tak se tam nakupily děti a já je pustila houpat a pak měla malou na rukách,tak jsem to vzdala :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

Kajá spí tak mám chvilku než půjdeme zase ven dneska je u nás fakt krásně :wink:

Moni,co Tedík??

Jinak Kája dneska spala do půl 8 kéž by jí to vydrželo a nevstávala mezi půl7 až 7 :grinning: :grinning: :grinning: ale asi to byla jen náhoda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kláruš teď spala 3 a 1/4 hod :astonished:
Tani, no nám vybledla moc... je sv. žlutá (to co bylo oranžové) a madlo je tmavší než houpajda.... tak jsem to reklamovala :wink:
I u nás je nádherně, tak vyrážíme ven... jedeme za známýma se podívat, jak se jim vede na domečku, co si teď opravují :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme byli na dětské klinice, protože malej má horečky přez 39 :confounded: a nechce vůbec nic jíst. Naštěsí hodně pije už má v sobe 4 flašky čaje. Máme nějakou infekci začínající. Prý ještě nemůže říct coo se z toho bude jestli zánět mandlí, nosohltanu, ucha...... musíme prý čekat a pak až se bude vědět cěho, dostane podle toho antibiotika. Zítra volme našemu doktorovi co s ním :frowning2: Kdyby horečky nustupovaly ani po čípcích a nurofenu máme hned zase přijet na kliniku :confounded: :confounded: Mám strašnej strach, aby jsme tam nemuseli a zase si nás tam nenechali. My skoro vůbec nemarodíme, ale když začnem, tak je to na hospitalizaci :pensive:
6. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
hlásím po dovče na Šumavě, bylo to super, ale velmi náročné :slight_smile: , je lepší si vzít někoho sebou - kdo vám pomůže s dítětem. Jinak dávám teď dohromady domácnost :grinning: .
6. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky z prázdnin :grinning:
6. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,držím moc palce ať je Tedíkovi brzo líp a nemusíte do nemocnice :wink:

Jitu,hezký fotky :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek