• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky :slight_smile:

moni :pensive: to je mi fakt líto, je to děs, když jsou ty bobíškové marod :frowning2:
jitu, fotky dobrý :wink: ale ráda bych tě někdy viděla bez slůňáků :grinning:

psaly jste o oblečení, nosíme 86 něco 92 :sweat_smile: , no jo, máme doma kus chlapa :grinning:

jinak jsme dnes byli na návštěvě u tchánovců :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkem dobrý, ale z jedný věci jsem se málem pos....
dali malýmu na hraní jetou plácačku na mouchy :confounded: hlavně že vědí, že Mates všechno oslintává, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k večeru dorazí naši, si zase vyslechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jim volám, ptají se,jestli mám hotový úkoly a že mi podepíší žákajdu :sweat_smile: to je to samý, jako když jsem to vyslepičila vám :grinning:

jinak katy, tvojí nabídku s pomocí angliny příjmám, URČITĚ ji budu potřebovat :sweat_smile:
6. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no vaši vědí na co se zeptat :grinning: :grinning: :grinning: Co ségra?
6. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás probíhají zábaly na sražená teploty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, bobek malý... držím pěsti ať je to OK :pensive:
6. zář 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, chudáček, ať to pomůže :frowning2:
Bobul, já tu houpačku co ty a Táňa mám taky a mám ji taky úplně vybledlou, necháváme ji pořád venku, takže se to možná dalo čekat :confused: Tak pak dej vědět, jestli tu reklamaci vzali. I když já to asi řešit nebudu, jsem na tohle líná a na funkčnost to vliv nemá :sweat_smile:
Jitu, pěkné fotky :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2:

My máme taky houpajdu už od jara venku a barva je pořád stejná :wink:
6. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák Teďounek :frowning2: ať se zítra probudí a je ok :wink:
6. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám radost ted mi psala paní z MC,že se uvolnilo místo na cvičení tak je naše :grinning:
6. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurá, to vám přeju :slight_smile: já jdu v úterý poprvé na cviko s Domim a zítra jdu trápit sebe :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi :slight_smile: my začínáme 21.9. :wink:
6. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujem za přání. Je to statečnej kluk. Vždycky chvilku kňučí a pak to hrdině vydrží. Ale asi to pomáhá, protože se držíme pod 39 a někdy se dostanem i pod 38 :unamused: Ale stejně mu to lítá chvilku lepší pak zas horší. Jsem moc ráda, že máme ten bezkontaktní teploměr, protože ho můžu měřit každou chvilku. Kdybych ho měla neustále budit a přeměřovat v zadečku, tak by se chuděrka uplakal. Nemá to rád a to od té doby co jsme byli v nemocnici......... Snad ráno bude líp :frowning2: A bude to třeba ta šestá nemoc a né žádnej zánět ...... :confounded:
6. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, at je brzo lip, a co je to za teploměr? Já taky uvažuju, že koupim jinej, tento už nám přestává vyhovovat :unamused:
6. zář 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Moni,tak co už je to lepší???
7. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Moni jak je?
Ten bezkontaktní teploměr je ten do ouška?

Pall, tu reklamaci řeším už dlouho, ale výrobce se k tomu staví každou chvíli jinak... jinak reklamovatelný vada to je, buď můžeš dostat slevu a nebo vrátit pěníze. Mě maní nabídla že mi vrátí peníze, ale poštovné asi budu muset hradit já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak se teď pokouším domluvit na slevě a až skončí sezona, tak ji buď vyhodím a nebo dám do charity... a na jaro koupíme novou.... :wink:

Jinak Kláruš jak teď furt něco kramaří... tak mi pořád nosila CD... konkrétně jedno... Psí vojáky (něco jako Plastick people :confused: :sweat_smile: )... tak jsme ji to zkusili pustit a ona je z toho úplně hotová... pořád to chce pouštět, paří na to, nebo si jen lehle na zem a poslouchá... ... no u nás asi Dáda s Jůlií nepofrčí :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska razíme do města, mám zápis ve škole a pak jsem domuvená s jednou maminkou z MMB že se sejdeme ve městě a cosi pokoupíme :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky první pozivitní než vás dočtu... po 14 dnech mám 5 kilo dole !!!
7. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Moni ať je Tedíkovi líp
Evi je dobře, že budete chodit cvičit - my taky chodíme
Ren gratulka, držíš dietu dle Havlíčka viď? Já jsem taky začala :slight_smile:
Jinak dnes jdeme na pohřeb, manželova teta umřela :cry:
7. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak ja je malýmu???

Holky, vy mě s tím hubnutím fakt štvete :wink: , já začala hubnout a zatím mám kilo nahoře, tak já už faktnevím, nebudu se vážit, az pak koncem září, teda jestli nezhubnu, tak si na to už vyprdnu :angry:
7. zář 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jste strašně hodné, že na nás myslíte. Zábaly zabraly jsme bez teplot. Už se zase smějeme a konečně už něco snědl. Včera jenom pil asi 7 260. Ve 12.45 máme termín u doktora, tak jsem zvědavá co nám řekne, tedy manžovi já nemůžu jít.
http://www.kidzmed.com/ccp0-prodshow/01500.html
Tady je ten teploměr je tam i ukázka videa to dolní :wink:
7. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky hubnu a to tak, že od 5h nejím :wink: a hýbe se to zatím ťuk ťuk ťuk. A ta lipoška za 4 procedůry zatím 4cm břicho a 3cm stehna :wink: Dneska jdu zase.
7. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak hlavně,že už je bez teplot :wink: držím palce u Dr :wink:
7. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nám dnes odjela Teri na školandu... tedy, vůbec se zase nebudou učit, to je flákárna :grinning: :sweat_smile:
já se pustila do převlíkání peřin, praní oblečení na podzim, co jsem včera pokoupila od sousedky a ještě chci umýt okna. Hlásí úúúžasný počasí aspoň do středy, tak toho musím využít :wink:

Očičko u nás beze změny, furt ho má mírně nateklý a ráno úplně zalepený hnisem, takže na plavčo můžu zapomenout a budem muset znovu k Dr :confounded:

Jinak Tomovi umřel v sobotu pro změnu strejda. To je za 1,5 roku 4.pohřeb v jeho rodině :confounded: :frowning2:

Moni, je fajn, že je Tedíkovi už líp a je bez teplot.Já taky vždycky vyšiluju, co to může znamenat,když jsou teploty vysoký...

S tím hubnutím jste tedy dobrý. Já chodím zatím 1x týdně cvičit a začnu asi 2x týdně, když manža nebude moc frflat, že musí hlídat. S jídlem to strašně flákám. To radši nejím i když vím, že bych měla 5x denně, jenže mě neba furt vymýšlet co :frowning2:
Tak všem hubnoucím držím pěstičky. Já jsem s váhou pořád stejně už rok :wink:
7. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak at chlapi dobře u mudr. dopadnou :wink: hlavne, ze uz nejsou teploty

Jani, jsem nejak vynechala, vás trápí očička? Byli jste na očním?

Já se dnes zase vytočila... jsme šli kupovat bačkůrky na doma, paní absolutne protivná, vyhrkla, na me, jestli starý nebo nový číslování, já na ní čumela, jak tele na nový vrata, nohu nám nezměrila,no hlavne, ze měli žirafu.
Pak mi řekla, ze v nasí velikosti maji jenom jedny, který jsou modrý, a nakonec přinesla hnedý s červeným rantlem, no mela jsem chut ji jednu střelit, aby se vzpamatovala, to byla ochota, a jeste byla blbá, no to je děsná kombinace. :angry: :angry:
7. zář 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám že jste toho moc nenapovídali, pochvala :grinning: jsem to zvládla i dočíst..

Včera jsme jeli na pouť, k manželovo rodičům, já byla den předtím na akci a ikdyž jsem pít nechtěla pila jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce Ferneta, kterému se jinak vyhybám, protože ho nesnáším, no a na obědě u tchánů jsem měla co dělat abych se po tom nepo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: teď už se tomu směju, ale bylo ouvej.
Sabi už má jenom trochu kašel, takže jsme šli na pouť pěkně celá rodina, byla nadšená, hafo dětí v kočárkách, na všechny se žulila a nějvíc se jí líbili Větnamci :grinning: :grinning: manža jí z legrace říkal, ať si nemyslí že nám jednou nějakýho přivede domů :grinning: :grinning:

Ren - jak to s tou váhou děláš? Já se držela celé léto, každý den jsem chodila sportovat a po dovolený jsem zase jako vepř. Ale dneska razím s kočárem ven a musím alespoň 4km udělat, jsem úplně hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Bobul, to mě právě vždycky odradí, že ty reklamace trvají tak dlouho a většinou mají tisíc výmluv co a jak, no nechám to být, i když tu slevu bych brala :sweat_smile:
Klárka má už teď vytříbený vkus na hudbu, jo :grinning:
Jani, mám dnes stejný program, taky převlíkám peřiny a větrám a zkouším to tady trochu uklidit, ale okna teda nemyju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kat, některé prodavačky jsou na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě zas prodavačka tvrdila, že tak malé papučky, jaké jsem chtěla se vůbec nevyrábějí, hlavně že jinde je měli :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOTAZ -
holky, jak si vložím animaci na stránky? Nějak mi to nejde? Kdo víte, poraďte prosím, nějak polopaticky, ju, dík :wink:

Jo Sabík poslouchá nejraději rock, je legranda pozorovat jak paří :grinning:
7. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no my už jsme doma, ale náladu mám pod psa.... při posledním termínu státnic vyhodili prý čtvrtinu lidí... docela maso... no jsem zvědavá jak to dám...
Jinak Kláruš byla na zápisu vtipná... nečekaně jsme seděli v lavicích a říkali nám info o posledním studij. ročníku a Kláruš k tomu měla tisík komentářů a skákala paní ze studijního do řeči :grinning: a furt mi někam utíkala... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... jsem se divila, že nás nevyhodili... :grinning:

Moni to jsem ráda že jste OK :dizzy_face:
Janičko, to je blbé že se janince to očičko ještě nedalo dohromady :pensive: ... co nato říkal doktor? A víte z čeho to má? :confused:

Kat, jaké nové a staré číslování botiček??? to slyším prvně :confused: ... na a protivné prodavačky mě taky vytáčejí.... :rolling_eyes:

Cory :grinning: .... ale je to na těch dětech úžasné, že nemají rasové předsudky... :dizzy_face: ... Kláruš se v čekárně u Dr. nejvíc kamarádí s jednou malou mongolskou holčičkou (je stejně stará, tak se tam potkáváme na poradnách..) a minule se jí líbil jeden indický chlapeček, Zdiška se tuším jmenoval... jsem se dala mou lámanou angličtinou do řeči s jeho rodičema a byli moc fajn. Jeho maminka tu dělá doktorát :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cor, já Ti neporadím :sweat_smile:
Pall, tak když tu slevu nějak domluvím, tak si o ni požádej taky :grinning: :wink:
No a u nás z hudby teda nejvíc jede dětský bejbypank (tak se to fakt jmenuje) Kašpárek v rohlíku, Ať žijí duchové a teď ti Psí vojáci.... no Klárka hold preferuje "tvrdší" hudbu :grinning:

No a s tím hubnutím... se ani nevyjadřuju... jste fakt dobré... já furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, bude to asi náročné, ale věřím, že to dáš, jsi holka šikovná :wink:

Tak mě právě Kája celou i sebe poblila, dnes už podruhé :rolling_eyes:
A chudince včera odpadl celý nehtík na prstu, já jsem jí ho asi před třemi týdny přiskřípla do skříně :pensive:
Jdeme ven, jsem jí slíbila, že si může vzít ven kočárek a poslala ji ať si nachystá které panenky chce vzít a ona si tam vlezla sama a teď na mně huláká :confused: :grinning:
7. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul, no pokud se ti to povede, tak budu chtít slevu taky :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spíme ufff:slight_smile: zase jsem si najela asi 2 km :grinning: ale je pěkně, tak je to fajn...
mám nacpaný venkovní sušák, ale i když svítí sluní, nějak pomalu to schne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u Dr. jsme s očičkem byly minulý čtvrtek, to nám předepsala floxal kapky, a tak 5x denně kapeme. Už to měla jako mimi a kapky pomohli dost rychle.Teď kapeme 5tý den a zlepšení nikde :frowning2: holt tam vyrazíme tenhle týden znovu a asi nás pošle na oční, brrr:frowning2:
Něco podobnýho jsem si užívala i s Teri, když byla prcek a hnaly nás až do Ustí na oční, kde jí dali nějakou krátkodobou narkozu a dělali vyšetření. Na nic nepřišli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde k tomu přišla Janí vůbec netuším :pensive:

Cor, s animací taky neporadím...

A Kat, to byla tedy dobrá můra ta prodavačka. Já měla zatím dobrý zkušenosti. Řekla jsem, že velikost nevím, ale že nám už nejmenší bačkůrky jsou malý, tak jsme zkoušely a zkoušely, až jsme našly tu pravou velikost.
A o druhým číslování vím, to jsem řešila, když jsme kupovaly cvičky do školy. Říkám že chcem 33 a to je dle nich nějakých 21 a půl :slight_smile:

a Janí tedy je asi taky trochu na "tvrdší" hudbu. tedy, dětská jí nebere,ale jakmile slyší něco rytmickýho v rádiu nebo na óčku, tak už kýve hlavou jak o život :grinning: je to pěkná podívaná...

Bobull, to je tedy síla s těma státnicema... ale určitě to dáš a budeš mít pak už klííííd :slight_smile: a dovedu si Klárku představit, jak řádila po třídě :wink:
7. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek