• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ty jo, neříkejte, že už vám všem děti capkají?? nám udělala Janí radost 2.9. kdy ušla asi metr a pak druhý den to protáhla asi na 2 metry a to je vše...teď už se kroutí, když jí stavím a chodit chce zásadně za ruce, nebo radši leze po čtyřech.:frowning2:
7. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,
ať je Janince líp :wink: My už chodíme asi měsíc a něco, vždy odpoledne jdeme skoro na 2hod. před barák s kočárkem a malá řádí :grinning: My si zase později sedli :wink:

Vendy a Pavli, že bych dala houpajdu taky na sluníčko :grinning: a Vendy, držím palečky se školou :dizzy_face:

Dneska jsem byla malé zkoušet papučky a máme 17 jsem zvědavá, kde seženu nějaké na zimu, když všude mají od č.20 :unamused: Kat, prodavačka by potřebovala proplesknout,ne?? :angry:
7. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsem na to přišla :slight_smile: jdeme ven, večer nakouknu, zatím páá
7. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal, to je přece jasné... Kája je ta nejlepší panenka na světě ! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To Kláruš na kočárku nejvíc zajímají kolečka :sweat_smile: ... panenky ji neberou vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, to je :grinning: Kočárek hned před barákem zaparkovala a už si ho ani nevšimla, místo toho jsme dělaly bábovičky :slight_smile:
Jani, Janička se určitě taky co nevidět rozchodí, myslím, že víc dětí tady ještě samy nechodí :wink:
7. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall :grinning: :grinning:

Kája,sama nechodí jen okolo nábytku a nebo za ruku :wink:
7. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme byli u doktora a prý máme letní chřipku. Je to prý horečnaté onemocnění s bolestí hlavy a krku. Do 5 dnů by měl být zase naprosto fit. Uff jsem ráda, že to nebylo nic vážnějšího. Dneska už to bylo o hodně lepší měl jen 37,5 a to jen chvilku pak to zase klesko a byl ok :wink:
Jani mi taky ještě sami nechodíme a vůbec mi to neva :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky:slight_smile: vím,že se brzy rozchodí a já se na to dokonce těším:wink: nebudou tolik špinavý kolena a ruce, který stejně pořád cpe do pusiny :slight_smile:

dneska zase trénovala a bavilo jí to...ale chce sama chodit až vždy před koupáním, přes den ani omylem.:slight_smile:

Moni, tak to je fajn, že má Tedík to nejhorší za sebou a ted už mu bude jen líp a líp :wink:

kočárek zatím nemáme, když nechodí, ale tahá od ségry. Ta má 2 ale už je oba stihla neopravitelně zničit :angry: :angry:
aspon vím, co bude na ježíška :slight_smile:

Pall, pískoviště taky miluje a pak máme písek úúúúplně všude, včetně hlavy a nejvíc za plínkou :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, abych se podívala, jak se vede Tedíkovi a jsem ráda, že to není nic vážného :wink:
7. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé domi děkuju. :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jukám co Tedík a koukám samé dobré zprávičky :wink:
7. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli u Bati,koupili bačkůrky, prodavačka tentokrát super. Změřila nám nožku, poradila, dokonce bez problému nám přinesla 4 botičky, to už normálne tam ta prodavačka funěla, kdyz měla ukázat dvoje botky, mám radost, je to kolem kotníku, na patent, takze zadnej suchej zip, kterej malej rozepne, nebo snurky, který furt jak pako zavazuji, a maji ten vyklenek. moc se mi libi, tak dnes jsme přece jen byli úspěšní :grinning: :grinning: :grinning:

MOni, to nejhorší máte za sebou, tak to je fajn :wink:
7. zář 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Nějak vás nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ne školou, dítětem :sweat_smile: :grinning: Je to šídlo :wink:

Moni, jsem ráda, že je Tedíkovi líp :slight_smile:
Katy, to muselo být něco na tebe, ta prodavačka :sweat_smile:
Jani, Evi, buďte rády, že ještě nechodí :wink:

Jinak evi, ségra je pořád v poho, včera byla na gyndě, je asi v 7tt a ještě tento týden jde na zákrok

Jdu si dát ranní kafíčko, budu se snažit během dne ještě nakouknout, dneska mám od školy zdravotní pauzu :grinning:
8. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, dnes jsme stávaly brzo - musela jsem k holiči, Terka teď dospává a já uklízím
Jani a Evi užívejte si, až začnou chodit tak se nezastavíte
Jinak včera byl den blbec, pohřeb, byli jsme za příbuznýma - dluží peníze, musí prodat peníze, bratránek si vzal alkoholičku, má s ní 2 děti ona se o ně nestará, teď se rozvádí a chce děti do své péče, sociálka je proti a hrůza :confounded: :confounded: :confounded:
8. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

byla jsem utrácet a zaplatit Káje cvičení a koupila jsem si obrovskou kabelku :wink: no ty malé co jích mám hafo doma můžu uklidit do skříně za dámu momentálně chodit nemůžu,když mám toho raubíře :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ona sice nechodí sama ,ale za ruku chce pořád
.....

Beru,no to je dost,že se ukážeš
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:

Jitu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Jitu, to je blbé :confounded:
Moni, to je fajn, že je Tedíkovi líp :slight_smile:
Kája měla včera teplotu a má rýmu, doufám, že z toho nic nebude :unamused: noci má děsně neklidné a ukňourané, to je ale skrz zuby, pořád brečí ze spaní a hledá vhodnou polohu, vystrkuje prdelku nahoru a tak spí :confused:
Evi, já teda kabelky moc nevedu, ale než jdu z domu, tak se snažím se trochu upravit, abych jako vypadala jako krásná spokojená maminka a vydrží mi to většinou tak 5 min :grinning: zafouká vichr a rozhodí mi účes, Kája mě poslintá nebo poblije, utře si do mě špinavé ruce, zaleze pod prolézačky a já ji musím nevábně z pod ní tahat, začne vřískat a já ji celá spocená a červená a střapatá musím uklidnit :grinning: :grinning: Ale co, hlavně že jsme spokojené :grinning:
8. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti,
to je blbé... ale co je důležité, Ty se tím netrap... každý si je za svůj život odpovědný sám... a může si ze srabu pomoct zase jen sám :pensive:
Pall, to znám.... taky se vždycky upravuju .... no a včera jsem například lovila balon co skončil pod autem a byla jsem celá od šmíru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul :grinning:
8. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu :pensive:

to říkám taky, dítě vydrží čistý 5 minut, já 6 :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky tohle je kabela co do ní dám i věci pro Káju :grinning: :grinning:

Jsem úplně zoufalá přišla mi nabídka na výkopové práce od plynáren to,že za výkop necelých 3 m chtěji skoro 50 tisíc už mě jako nepřekvapuje,ale chtějí po mě další papíry a já už fakt nevím jaké vůbec se vtom nevyznám a Aleš na to nemá čas tak je to na mě :confounded:
8. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tedy dnešní noc byla děsná...
malá se budila a kňourala a když jsem konečně šla spát já,tak to začalo :angry: brečela a brečela a nebyla vůbec k utišení.odmítala ležet,tak jsem jí měla v náruči a houpala.nic...pak dostala mlíko a zklidnila se...za půl hodiny jsem jí hodila do postýlky a za chvíli se to opakovalo!!! mlíko už nedostala, manža odešel do pokojíčku a tak jsem jí houpala a houpala,svítila lampičkou, pak si už lehla na bříško a nakonec začala povídat...no super noc.já se furt bála,že mi spadne z postele, tak jsem jí hlídala a moc se nevyspala.. no potěš, jestli to bude dnes znovu..

jinak Pall, krásně jsi to napsala a myslím, že jsi tím vystihla všechny maminy :grinning:

jo a dnes jsem se pokoušela s Jaňulou mýt okno... no,zvládla jsem jedno a konec:grinning: zítra pokračuju až bude spát, nebo dneska, pokud nááááhodou dorazí manža dřív z práce,ale pochybuju...

Ev, tak si ty výkopy udělejte samy.. manža tedy kopal všechno sám, ptž. bysme se nedoplatili :-P a hodně zdaru s papírama, ty nesnáším...

Jiťo, máte to těžký, ale jak píše Bobulka, raduj se z Terezky, je neuvěřitelně pohodová:slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, chudina :frowning2: zuby???

jsem si teď mákla :stuck_out_tongue_closed_eyes: šli jsme s prckem na nákup poprvé bez kočárku, tam dobrý, ale cesta zpátky děs
jsem chtěla utahat dítě a vyfluslá jsem já :sweat_smile:
8. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,manža si to k baráku vykopal sám,ale k budníku musí být v Praze specializovaná firma jinak platíš pokutu 100 tis :wink: a firem je málo a ceny jsou okolo 50 tis :confounded: takže to jaksi nejde,ale mě nejde o to kdo to vykope už jsem se smířila,že to bude tolik stát,ale o ty všechny papíry co po mě chtějí :angry: :angry:
8. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jsem na tebe úplně zapomněla :sweat_smile:
jsem se chtěla zeptat, odkud ti ten plyn přivedou?
kam, to vím :wink: ale jako přes tu silnici :confused:
a jsou to vydřiduši :angry: a k tomu papírování, je to hnus velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,je to v silnici,ale hned na okraji takže k té budce co kluci stavěli je to necelé 3 m a za to chtějí tolik peněz jsou to vydřiduši,ale co se dá dělat mě spíš štvou ty papíry,protože oni seděj v jednom baráku a nemůžou si to předat,ale musím to každýmu dávat zvlášt a tak :angry: :angry: :angry:

Kdy pojedeme do těch Prachovek???Hodilo by se Vám to na začátku řijna??
8. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, mám se s tebou domluvit na poslední víkend v září, je prodlouženej o svátek :wink:
hodilo by se vám to?
8. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to právě nejde máme oslavu Bára má 4 roky :wink:
8. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Jani, to byla teda děsná noc :pensive: nezkoušela jsi dát třeba paralen, jesli neměla bolení :confused:
Ev a to chcou i za položení plynovodu a nebo jen za výkop :confused:
8. zář 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek