• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Bobul,za výkop a položení plynovodu k budníku od budníku k baráku to bude dalších 15 a za kotel ,projekt a radiátory a tak už jsme 100 zaplatili :confused: a rok jsme vyřizovali papíry a razítka :confounded:
8. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jestli to jsou zuby. Nějak v tý pusině nic nevidím ani necítím, i když už by bylo na čase. S těma 4 toho moc neužužlá :wink:
Paralen jsem jí nedávala, ale jestli se to bude dnes opakovat,tak to už zkusím.

Jinak nevím co se děje,ale začíná mě bolet celý tělo :confounded: Ráno mě pobolívávalo v krku a přisuzovala jsem to k nevyspání, teď už mě bolí zase a přidala se záda a je mi zima...no, jestli na mě něco leze,tak mě klepne...už takhle brzy :angry: kvůli nemocem se netěším na podzim a zimu, ale že si to vyberu už teď,to mám radost..
a to má Janí zrovna takový maminkovský období víc,než kdy jindy..jen aby to nechytla :pensive:
Jdu si dát čaj s rumem :sweat_smile:

Ev, tak to je tedy síla, že vám to musí kopat spec.firma. fakt ví, jak si napakovat,co? :confounded:
8. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj je to děs :angry: oni tady dělali plyn už je to dlouho a mamka tenkrát byla samoživitelka s dvěma dětma a peněz moc neměla v té době to všechno stálo 15 tis tak to udělat nenechala no a teď je to mastný jak pr.... :confused: :angry: Ale jen dřevem topit nemůžeme musíme přitápět plynem tak proto ho necháváme dělat :wink: Protože jak jsm udělali druhé patro tak to krby neutáhnou :confounded:
8. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky holky, prosím jak vypadá vyrážka 6 nemoci a kde se vyskytuje???? :confused:
8. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja Moni...je charakteristická tím že 32-4dny se horčkuje a po poklesu teploty se prcek osype..klasické červené pidimidi puntiky
8. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no sousedi teď dělají taky přeložku, a říkali že to bude tak cca 100 tis. za 12 m :unamused:
Moni, ta byrážka u nás byla po celém těle, krom obličeje... dokonce i na chodidlech :wink:
8. zář 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,po ustoupení teplot byla Kája osypaná všude takové červené malé tečky :wink:

Bobul :frowning2: mě štve,že pořád chtějí nové zákazníky a pak na nich jen rejžujou co to jde no nedá se nic dělat asi jsem přišla na to co za papíry chtějí tak jim to pošlu a uvidíme co bude už to fakt řeším rok tak snad to do topné sezóny stihnem jinak to bude průšvih :confused: :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Ev, nám bude zase končit fixace na naši hypotéku, tak se klepu, o kolik nám to zvednou. Známe své lidi, pošlou to chvilku před ukončením fixace, že se nestihneš na nic připravit, tak už ted hledám, čím refinancovat. No hlavne, že Centrální banka vyhlašuje nejnižší úrokové sazby, ale naše banky nereagují, a urokové sazby vlastně moc nemění, teda směrem dolu určitě NE :angry: :angry: takže neboj, taky pořád jenom platíme a platíme :angry: :angry: :angry: :angry:
8. zář 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jj jsou to šmejdi všicíííííííí :confounded: na všech a všem rejžujou a proto jsme se rozhodli prodat byt a zaplatit obě hypotéky a bejt skoro bez dluhů :wink: :wink: zbude nám jen jedna malá půjčka,která brzo skončí a úvěr ze stavebního spoření :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě u malého zpozorovala při dnešním koupání pupínky malé červené. A zatím je měl nejvíc na hlavě, čelo, za ouškama a trochu na hrudi. Nevím jestli to jsou potničky nebo jsme spíš neměli tu 6 nemoc :confused: Ale na potničky mi to moc nepřipadá. Uvidím ráno až se probudí. :sweat_smile:
Jinaka všem mocinky děkuju za odpověď :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky zrovna jsem se dokoukala na krotitele dluhů a řeknu vám, že mi asi nikdy bydlet ve svém nebudem. Ty vo..... na to nemám odvahu se tak zadlužit :pensive: :zipper_mouth:
8. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,všechno nejlepší k narozeninám ti přejou Emáci :wink:

tak a jsem první a můžu jít spát :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se taky přidávám..... Vše nej nej, hodně štěstíška, zdravíčka a spousty splněných přání :wink:
9. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

evi, byla jsi první :grinning: :grinning: :grinning:
moc vám děkuju :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Beruš, taky Ti přeju k těm dvaceninám vše nej .... zdravé a hodné děťátko, hodné učitele a nepubertální spolužáky a taky ať vám vyjde nějaké to bydleníčko :dizzy_face:

Moni, tak co? Je to 6. nemoc???
A co bylo v těch krotitelích... jsem to neviděla... :confused:
9. zář 2009 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda Bobul já nevím má nějakou vyrážku, ale nevím co to je. Asi budem muset zase k doktoru :unamused:
9. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za 20 minut budu mluvit s doktorem, tak uvidíme co mi řekne. Má to už i na zádech na prsou já si mylsím, že to byla ta 6 nemoc :confused:
9. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já jsem taky myslela že je to u nás šestka, ale Dr. říkala že mohla a anemusela být... že vyrážka mohla být následkem vizory... :wink:
9. zář 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsme nevěděla, že to taky může být..... No uvidíme co nam řekne doktor. Ještě se musím podívat jak se vůbec řekne 6 nemoc v N :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru všechno nejlepší :wink:

Moni, my jsme ty pupínky na hlavičce vubec nemeli, spis trup, bříško, záda.

Ev, mně se hlavně líbí, že když CNB navýsí urokové sazby, tak banky přece samozřejme logicky navyšuje také urokové sazby, ale když CNB snižuje, tak banky, nereagují, protože kurs CNB není až tak směrodatný, no to mě berou všichni čerti. NO uvidíme, jak se to bude vyvíjet do konce roku, ale aspon první pozitivum je, ze můžem refinancovat kolikrát chcem, a ne, jak vymyslela nejaka chytrá hlava v parlametnu, ze se muze refinancovat pouze jednou za celou dobu splácení, abychom měli nárok na odečet zaplacených úroku z daní :wink:
9. zář 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na baráku, také co můzem deláme sami, proto to jde tak pomalu. :confounded:
9. zář 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Beru :slight_smile:

Kat,my taky co jde děláme sami,ale tohle bohužel nejde a peníze,které jsem vyhrála u soudu jaksi nikde a my potřebujeme dodělat fasádu a tak dále a proto jsme se rozhodli,že prodáme byt a doděláme barák a zaplatíme hypotéky a budeme mít klid :wink: A o bankách mi ani nemluv za předčasné splacení hypotéky zaplatíme navíc 180 tis :angry: ale radši to zaplatím než se handrkovat :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak to počkej ne? Jak máte dlouho do konce fixačního období?
9. zář 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jasne, ze ty výkopy nejdou udělat, to jsou dardy, to vím, to prachy jen lítají :confounded:
9. zář 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nejdřív Beru vše nej, nej, nej k narozkám :dizzy_face:

jinak hlásím, že Janí má už oko dobrý, spala taky celou noc, tak jsem ráda... mě ten krk nepolevil, ba naopak se to horší. Takže piju furt čaj s medem a citronem a odpo vysílám manžu do lékárny, ptž. jde k zubaři a lékárna je hned vedle. no a na okna holt kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat, s těma úrokama to je fakt na pytel. My tohle řešili před rokem a kvůli milionům papírů jsme stihli refinancovat těšně před koncem fixace. To se manža nalítal po bankách... teď máme na 3 roky klid :wink:
9. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase jsem přišla blbě, že tu nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,ještě 4 roky máme do konce fixace :wink: protože máme od loňska novou a splátky nám zvedli jak říkáš z týdne na týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:´Fakt čekat nebudu bud zaplatíme víc nebo kdo koupí byt tak převezme zbytek hypotéky no uvidíme máme několik zájemců a momentálně je to vše v řešení
:wink:

Jani,jsem tu,ale moc psát nemůžu,protože mi tady někdo buší do klávesnice :grinning: :grinning: :grinning: a skládá mi na ní dřevěný pucle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ev, to znám....s Janí na PC být nemůžu, ptž. to přepíná, mlátí do toho atd:slight_smile:
Dokonce se naučila ten PC sama pouštět, takže občas objevím, že je puštěný i když jsem v pracovně vůbec nebyla :grinning:

taky plánujeme splatit hypotéku dřív, ale asi se nám to zkrátí jen o pár let, rozhodně jí nezaplatíme celou. Tomovo babi slibuje prodat chatu a vyplatit všechny vnoučata, tak jsme se upřímně zasmáli,že by nám do klína mělo přistát půl mega :grinning: :grinning: to by totiž nesměl mít Tom ještě hamižnou tetu, která vypekla z dědictví i jeho tátu :angry: no, jak jde o peníze v rodině, je to vždycky problém :pensive: :pensive:
9. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to máš pravdu jak jde v rodině o peníze je to děs a proto jsem se vzdala dědictví po babičce ve prospěch bráchy ať si užije on s ostatníma :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, zase nám nešel internet - to jsou služby
jinak holky díky, bobul napsala jsi to moc hezky - ale jsou to moji příbuzní a jsou vlastně bezdomovci, nedokážu pochopit jak někdo má 2 děti a nestará se o ně :pensive:
Beruš vše nej......
naštěstí nemáme žádné půjčky, byt splácíme městu ve formě nájmu za 13,5 roku by měl být náš :slight_smile: , manžel by baráček chtěl ale nevím kdo by nám půjčil a kdo by ho splácel :grinning:
9. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek