• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jitu,bu´d ráda,že jste bez půjček :wink: my naštěstí brzo budeme taky a už si nikdy na nic velkého nepůjčím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo a další pobavení z plynáren :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtějí další papíry a přesně ty jsem tam už posílala do jiné kanceláře a prej si je nemůžou předat a chtějí je znovu no chápete to ???já fakt ne :confounded: :confounded:
9. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak prý ta vyrážka je reakce na ty horečky. Jak jsi psala ty bobul :wink: Takže šestka nás asi najspíš ještě čeká chjo :confounded:
9. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já z toho mám úplně hrůzu, když si vzpomenu, že nemáme žádné vlastní bydlení a budem se muset zadlužit. Fuuj no snad tady ještě pár let vydržíme, aby se něco ještě našetřilo :unamused: I když tolik nikdy nenašetříme, aby jsme si nemuseli pujčit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkyy,jdu vás pozdravit a nestíhám dočítat,my už máme venku 4 stoličky chudák měla 3dny 39ky,od včera je u táty dnes jí přiveze poslední dobou je pěkně vzteklá.Přidala jsem pár aktualních fotek konečně :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je bordel :unamused:
Moni se špatně řeší, dnes to bez půjček nejde :frowning2:
Ros to je dobře, že jsi se ukázala, myslím na tebe :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, dobře že ses ukázala :wink:

My bychom to jinak nez s hypotékou nezvládli, zase si říkám, až splatíme, bude to naše, v nájemním bytě by to naše nebylo nikdy.

Ev, ty mi připadáš s těma papírama, jako já s pojistovnou Triglav, tam jsem taky pořád jezdila jak pako, a pořád nic, pak mi řekli, že něco ztratili, at to zkopiruju a přinesu, no to jsem se naštvala, a napsala peknej dopis, i na vedení, protože 3 měsíce měli papíry a nic vyřešený nebylo,a pořád ze jim neco chybí, prd jim chybělo, meli v tom neuvěřitelnej bordel, ale fakt nehoráznej :angry: :angry: :angry: Takže jistě chápete, že tato pojištovna, je můj favorit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to přece není řečeno, že šestou nemoc bude mít každý, ne? :confused: :sweat_smile:
Beru taky se připojuju k tisícům gratulantů :grinning:
9. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Andi, taky přejeme vše nej k narozeninkám :dizzy_face:

Papírování je moje hobby :grinning: :grinning: Kači, u Triglav měl šéf v bývalé práci pojištěné všechny praconí auta - je to stavební firma, takže mu přeju hodně štěstí :grinning: :grinning: :grinning:

Ros, ráda Tě vidím :wink: (samozřejmě, že i ostatní :wink: )
9. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, my 6.nemoc měli a malá měla jen pár flíčku :wink:

A chtěla jsem se zeptat. Už jsi zase blond,že?? Jak Ti barva chytala??
9. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni ahoj :wink:

No byla jsem na těch úřadech kam mě poslali a tam mi řekli zas úplně něco jinýho takže fakt nevím a jsem fakt zoufalá,ale všichni tvrděj,že mají pravdu a že vše stihnem tak jsem fakt zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A až to bude hotové tak si ten plyn asi pustím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě jednou vám všem moc děkuju :dizzy_face: mě to nějak dojímá :sweat_smile:
maminka, manželka, studentka střední školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a 28letá, fuj :sweat_smile:

teda když tady čtu ty vaše zkušenosti s papírováním, vůbec se mi nechce do hypotéky, která nás tak jako tak jednou čeká :unamused:
9. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem se dočetla,že se opět o rok odkládá státní matura :dizzy_face:
spadl mi šutrák se srdce, možná to i dám :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahojky :slight_smile: a plyn si pusť jenom do topení,ju :grinning: :grinning:
Beruš, my jsme hypotéku vzdali :unamused:
9. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem napsala tak dlouhý příspěvek a neodeslal se :unamused:

Ross, taky Tě ráda vidím :slight_smile:
... doufám že už je líp a strejda moc hezky fotí :dizzy_face:

Jiti, vím že Tě to trápí, ale jelikož jsem si prošla podobnou situací, kdy mě hodně blízké osoby byly také v dlouhodobých problémech, vím, že není řešení soustavně pomáhat... člověk musí mít snahu se postavit na vlastní nohy... nemůžeš se trápit cizími problémy :pensive:
Ale dětí je mi moc líto :pensive: :pensive: :pensive:

Moni, tak to je jak u nás...taky jsme nevěděli jestli to je 6. nemoc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus :grinning:
já sem nasratá ten kokot janota zkrouhne rodičák a porodné, neb je krize, a to ti kreténi jetšě stačili koupit tatrovky za 100milionu...no mě by jeblo.. kdo má 7600 tak od ledna 2010 bude dostávat 6850Kč brutus co..... :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám takovou depku..... :frowning2:
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak to už si jdu hodit úplně :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš táni neblbni......
9. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kde jsi to vyčetla? :confused: :angry:
9. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni, z čeho?
9. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru psali to na seznamu mmt hodim odkaz
9. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,to zas ne,ale já už jsem fakt zoufalá, není to jako extra nic vážného......

7.7 jsem na MMB objednala dvoje golfky (i pro kámošku) celkem za 4800,- golfky mám už od jiné paní asi měsíc doma.Paní mi pořád dluží peníze za neodeslané zboží. Dodneška mám 1.200,-, co mi paní poslala "jakože" omylem a pořád je to samá výmluva, hrála si na to, že jsou tam dvě a že za to může ta druhá, pak už mi asi 6x psala, že mi peníze odeslala,dneska mi poslala totok

Dobrý den,

převzala jsem vše po paní,prosím pošlete mě jaká částka se má vracet a č.účtu.
Snad už se vše dá dopořádku,nikdo netušil,že je to tu tak děsivé.

S pozdravem tým dětského obchůdku

já ji nevěřím,ona si šíleným způsobem vymýšlí a jen to che zase oddálit,ono to asi tak hrozně nezní,jak to píšu,ale já jak jsem vždy viděla od ní ve schránce e-mail,tak jsem se děsila :frowning2: Už mě to nebaví a navíc,mi ty prachy chybí,není to 500,-
9. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni trestní oznámení...jednině....takové pitky jsou nejhorší samé kecy, bych se nesrala
9. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňi, to mě mrzí, že máš takový trable :frowning2: Snad se to rychle vyřeší :frowning2:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak z toho je mi na blití :frowning2: to jsou hajzli nehorázní, nemám slov :rolling_eyes:

táni tebe je mi moc líto a držím pěsti, ať se baba vzpamatuje :angry:
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si chtěli přidat a nebylo z čeho
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no mazec co....
já holt budu makat za dva bohuželnedá svítit
ale zas oproti jiným můžu že...ty co nemůžou.....fakt kreténi, hlavně miluju kecy o tom jak potřebujem budoucí generace a bla bla..vždyt i embryo je dnes zadlužené 80 ti tisíci......státního dluhu..no hlavně že Topolánek a spol maj 200 tis měsíéčně, to si pak zašukaj a naúprcnou kohokoli..... :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji, já tu bulím,jak želva, člověk se snaží vyhovět (těm jejich výmluvám a tak skončí) já to tu ani nechtěla tahat,jsme myslela, že se to vyřeší...... nikdy se mi to na MMB nestala a tak kr... má půl rok pozastavenou živnost...... :frowning2: Jste hodné..
9. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek