***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
9. zář 2009
Jitu,bu´d ráda,že jste bez půjček 😉 my naštěstí brzo budeme taky a už si nikdy na nic velkého nepůjčím :-p 😃

Jo a další pobavení z plynáren :-p chtějí další papíry a přesně ty jsem tam už posílala do jiné kanceláře a prej si je nemůžou předat a chtějí je znovu no chápete to ???já fakt ne :-S :-S
kouzlo
9. zář 2009
Holky, tak prý ta vyrážka je reakce na ty horečky. Jak jsi psala ty bobul 😉 Takže šestka nás asi najspíš ještě čeká chjo :-S
kouzlo
9. zář 2009
Holky já z toho mám úplně hrůzu, když si vzpomenu, že nemáme žádné vlastní bydlení a budem se muset zadlužit. Fuuj no snad tady ještě pár let vydržíme, aby se něco ještě našetřilo :-| I když tolik nikdy nenašetříme, aby jsme si nemuseli pujčit ]-( :-p
r.o.s.s.i.b
9. zář 2009
Ahojky holkyy,jdu vás pozdravit a nestíhám dočítat,my už máme venku 4 stoličky chudák měla 3dny 39ky,od včera je u táty dnes jí přiveze poslední dobou je pěkně vzteklá.Přidala jsem pár aktualních fotek konečně 🙂
jita5
9. zář 2009
Evi to je bordel :-|
Moni se špatně řeší, dnes to bez půjček nejde 😞
Ros to je dobře, že jsi se ukázala, myslím na tebe 🙂
katerinka.kr
9. zář 2009
Ross, dobře že ses ukázala 😉

My bychom to jinak nez s hypotékou nezvládli, zase si říkám, až splatíme, bude to naše, v nájemním bytě by to naše nebylo nikdy.

Ev, ty mi připadáš s těma papírama, jako já s pojistovnou Triglav, tam jsem taky pořád jezdila jak pako, a pořád nic, pak mi řekli, že něco ztratili, at to zkopiruju a přinesu, no to jsem se naštvala, a napsala peknej dopis, i na vedení, protože 3 měsíce měli papíry a nic vyřešený nebylo,a pořád ze jim neco chybí, prd jim chybělo, meli v tom neuvěřitelnej bordel, ale fakt nehoráznej ]-( ]-( ]-( Takže jistě chápete, že tato pojištovna, je můj favorit 😃 😃 😃 😃
domiska
9. zář 2009
Moni to přece není řečeno, že šestou nemoc bude mít každý, ne? =-) :-N
Beru taky se připojuju k tisícům gratulantů 😃
numi
9. zář 2009
Ahoj holky 😉
Andi, taky přejeme vše nej k narozeninkám x-)

Papírování je moje hobby 😃 😃 Kači, u Triglav měl šéf v bývalé práci pojištěné všechny praconí auta - je to stavební firma, takže mu přeju hodně štěstí 😃 😃 😃

Ros, ráda Tě vidím 😉 (samozřejmě, že i ostatní 😉 )
numi
9. zář 2009
Moni, my 6.nemoc měli a malá měla jen pár flíčku 😉

A chtěla jsem se zeptat. Už jsi zase blond,že?? Jak Ti barva chytala??
evelina0007
9. zář 2009
Táni ahoj 😉

No byla jsem na těch úřadech kam mě poslali a tam mi řekli zas úplně něco jinýho takže fakt nevím a jsem fakt zoufalá,ale všichni tvrděj,že mají pravdu a že vše stihnem tak jsem fakt zvědavá :-p 😃 A až to bude hotové tak si ten plyn asi pustím :-p :-p 😃 😃
berus
9. zář 2009
holky, ještě jednou vám všem moc děkuju x-) mě to nějak dojímá :-N
maminka, manželka, studentka střední školy :-p a 28letá, fuj :-N

teda když tady čtu ty vaše zkušenosti s papírováním, vůbec se mi nechce do hypotéky, která nás tak jako tak jednou čeká :-|
berus
9. zář 2009
právě jsem se dočetla,že se opět o rok odkládá státní matura x-)
spadl mi šutrák se srdce, možná to i dám :-N 😃
numi
9. zář 2009
Evi ahojky 🙂 a plyn si pusť jenom do topení,ju 😃 😃
Beruš, my jsme hypotéku vzdali :-|
bobulle
9. zář 2009
Jé jsem napsala tak dlouhý příspěvek a neodeslal se :-|

Ross, taky Tě ráda vidím 🙂
... doufám že už je líp a strejda moc hezky fotí x-)

Jiti, vím že Tě to trápí, ale jelikož jsem si prošla podobnou situací, kdy mě hodně blízké osoby byly také v dlouhodobých problémech, vím, že není řešení soustavně pomáhat... člověk musí mít snahu se postavit na vlastní nohy... nemůžeš se trápit cizími problémy |-|
Ale dětí je mi moc líto |-| |-| |-|

Moni, tak to je jak u nás...taky jsme nevěděli jestli to je 6. nemoc... :-p
lucenek
9. zář 2009
čus bus 😃
já sem nasratá ten kokot janota zkrouhne rodičák a porodné, neb je krize, a to ti kreténi jetšě stačili koupit tatrovky za 100milionu...no mě by jeblo.. kdo má 7600 tak od ledna 2010 bude dostávat 6850Kč brutus co..... ]-( ]-( ]-(
numi
9. zář 2009
Holky, já mám takovou depku..... 😞
numi
9. zář 2009
Luci,tak to už si jdu hodit úplně 😞 😞
lucenek
9. zář 2009
ježiš táni neblbni......
berus
9. zář 2009
Luci, kde jsi to vyčetla? =-) ]-(
berus
9. zář 2009
táni, z čeho?
lucenek
9. zář 2009
beru psali to na seznamu mmt hodim odkaz
numi
9. zář 2009
Ne,to zas ne,ale já už jsem fakt zoufalá, není to jako extra nic vážného......

7.7 jsem na MMB objednala dvoje golfky (i pro kámošku) celkem za 4800,- golfky mám už od jiné paní asi měsíc doma.Paní mi pořád dluží peníze za neodeslané zboží. Dodneška mám 1.200,-, co mi paní poslala "jakože" omylem a pořád je to samá výmluva, hrála si na to, že jsou tam dvě a že za to může ta druhá, pak už mi asi 6x psala, že mi peníze odeslala,dneska mi poslala totok

Dobrý den,

převzala jsem vše po paní,prosím pošlete mě jaká částka se má vracet a č.účtu.
Snad už se vše dá dopořádku,nikdo netušil,že je to tu tak děsivé.

S pozdravem tým dětského obchůdku

já ji nevěřím,ona si šíleným způsobem vymýšlí a jen to che zase oddálit,ono to asi tak hrozně nezní,jak to píšu,ale já jak jsem vždy viděla od ní ve schránce e-mail,tak jsem se děsila 😞 Už mě to nebaví a navíc,mi ty prachy chybí,není to 500,-
lucenek
9. zář 2009
Táni trestní oznámení...jednině....takové pitky jsou nejhorší samé kecy, bych se nesrala
kalerat
9. zář 2009
Táňi, to mě mrzí, že máš takový trable 😞 Snad se to rychle vyřeší 😞
domiska
9. zář 2009
luci tak z toho je mi na blití 😞 to jsou hajzli nehorázní, nemám slov 8-(

táni tebe je mi moc líto a držím pěsti, ať se baba vzpamatuje ]-(
domiska
9. zář 2009
asi si chtěli přidat a nebylo z čeho
lucenek
9. zář 2009
ahoj holky no mazec co....
já holt budu makat za dva bohuželnedá svítit
ale zas oproti jiným můžu že...ty co nemůžou.....fakt kreténi, hlavně miluju kecy o tom jak potřebujem budoucí generace a bla bla..vždyt i embryo je dnes zadlužené 80 ti tisíci......státního dluhu..no hlavně že Topolánek a spol maj 200 tis měsíéčně, to si pak zašukaj a naúprcnou kohokoli..... ]-( ]-( ]-(
numi
9. zář 2009
Holky, děkuji, já tu bulím,jak želva, člověk se snaží vyhovět (těm jejich výmluvám a tak skončí) já to tu ani nechtěla tahat,jsme myslela, že se to vyřeší...... nikdy se mi to na MMB nestala a tak kr... má půl rok pozastavenou živnost...... 😞 Jste hodné..