• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Berus já je chci na ven, doma jí nechci zatím nic dávat - chodidlo se totiž ještě nějak otáčí a ty boty v tom brání, sandálky prý moc vhodný nejsou (na první krůčky), ale záleží jak jsou udělaný - zkusím mrknou na ten leták
15. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal díky a co Kubík už jsi mu ukázala Terku? :slight_smile: Jestli se mu líbí
15. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkýýý :slight_smile:
Měli jsme lítací den :stuck_out_tongue_closed_eyes: i trochu pracovní :wink:

Jinak mě jsou taky někteří lidi víc než nesympatyčtí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nedělám z toho vědu :zipper_mouth:
15. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal -to jsou bezva botičky, perfektní tip, hned jsem si uložila odkaz, díky :wink: .

Tak k proměně:

na netu na stránkách http://www.marykay.cz/ jsem si zdarma vložila svou fotku a zkusmo nalíčila a udělala účes, ten výsledek jsem poslala do redakce Maminky a vybraly mě. Se mnou se dostavily ještě další 2 holčiny. Protože to byla rychlá proměna a hlavně šlo o propagaci kosmetiky Mary Kay, tak se nebarvilo a nestříhalo, jen kadeřnice umyla vlasy a česala(foukala, žehlila). Vizážistka odmaskovala a před proměnou jsme se vyfotily. Pak už to šlo rychle, nalíčit a učesat a fotit při tom i po tom hotové dílo. Já se tak nerada fotím, to je fakt vopruz a jsem zvědavá jak ty fotky dopadly (snad 30x každou cvaknul), snad něco vybere kde se nebudu tvářit moc blbě.
Zatím nevím kdy to vyjde, zatím nám to nesdělili - rozhodne se to poslední týden v květnu.

Malou hlídala babča (tchýně) a naučila jí paci paci :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak vám závidím, že můžete jogurty - já musím malé vařit pudinky ze sojového mlíčka a HA půl na půl, a moc jí to nejede. Kupuju i sojové dezerty ale ty teď taky nechce. jinak jsem na svačinku zkusila dát chleba na s rostlinným tukem a marmeládou na kostičky a to jí jelo - občas se sice dávila, ale moc jí to chutnalo :slight_smile: .
15. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morando moc ti to sluší :slight_smile: Já s jogurty hodně vyčkávala, ale moc nám chutnají. Eliška je alergická na krav. bíl. ? Snad to ve 3 letech zmizí
Kamarádky malá má hodně ekzém taky skoro nic nesmějí a už neví co vařit
Berus koukala jsem na ten leták - sandálky by měly být uzavřený (uzavřená špička), jinak jim ta noha pěkně lítá (jsou tam takový dvoje), ale nechci nikomu nic vnucovat - záleží na každým :wink:
15. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mori moc ti to sluší,pěkná ,mladá maminka :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu mojí cácoru pomlouvala,že si sama nesedne a ona si dneska 2x sama sedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kal,máme se s Kájou moc dobře a odkaz na tenisky je super dík :wink:

Mor,tak super dej vědět,kdy to bude :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel gratulka a zítra ti poleze :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,dík :slight_smile: mě stačí,že se plazí jak ďas :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je šiiiiikulinka. My si ještě sami nesednem, ale i za to plazení jsem moooc ráda. :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,díky :slight_smile: Kája se taky nejdřív asi měsíc plazila :wink: neboj Tedík si taky brzo sedne :wink:
15. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor strašně ti to sluší :wink:
Já mám slíbenou proměnu až se dostavíme do CR. Se moooc těším.
15. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, jsme prostě na mlíko - dr to nerozpitvávala - když jsme nasadily HA tak to bylo dobré, ale celý únor malá průjmovala - za měsíc přibrala 80g :pensive: , a nechtělo to přestat až když jsem začala dělat mlíko řezané sojovým. teď konečně pořádně přibývá na váze. taky doufám že jí to co nejdřív přejde. Nevím jestli jsem to sem psala, ale jenom dotykem na obličej rukama od ořechů, jsem malé způsobila projev aler.reakce - otekla a zrudla (ani je nepolkla!!!) takže na sušenky můžem zapomenout - ve všech je ořech, vajíčko, rýže nebo mlíko :angry: :cry: . A krom toho - já milovnice kočiček mám alergické dítě na číči - Elis muchlala kočku a síhla si do obličeje a už to jelo....
Ev - jasně, že písnu :wink:
15. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé děkuji za pochvaly, ale fotka poslední a i v pasu není z proměny - ty ještě nemám - ta je z úterka, kdy jsem si nechala dát barvu, protože právě ta nebyla součástí celé akce a já nechtěla mít vidět odrosty a šediny :angry: .
15. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, je to bezva relax a ty jsi fotogenická, takže to je krásný dárek. Užij si to :slight_smile: .

Ev za chvíli budeš běhat za Kájou jako Ren :wink:
15. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor nebude to od profíka, ale i tak si po stráááášně dlouhém barvení doma sednu do kadeřnického křesla a nechám se opečovat. Pak k zubákovi vylepšit úsměv, solárko...... :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor :unamused: :wink:
Evel gratuluji, za chvilku bude chodit
15. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík,ale to zas tak horké nebude :slight_smile: :wink: sice si stoupá,ale jen,když se opře o mě nebo Aleše jinak ne :confused:
15. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do háje, nevěsta si stoupla a já to nezaregistrovala :sweat_smile: :angry:
tak to gratuluju :dizzy_face:
já mám fofr, tak se jdu sklidnit na balkón a pak vás dočtu a zase půjdu něco podělat :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Davča spinká a manža je v trapu.
Mor moc ti to sluší :wink:
moni botky moc hezký
jeeee je forrest gump :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak sedla, já jsem dneska dement :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se loučím a jdu mučit své obézní tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se krásně a brou noč :wink:
15. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jdu dát chili chipsy, doufám že se dáda neosype :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky loučím - manžel bude psát tak mě k PC nepustí :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi to je provokace :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si dej i za mě :wink:
15. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Ta moje cácora se den ode dne zlepšuje v lezeí a já nestíhám :sweat_smile: Dneska před koupáním jsem ji posadila na nočník a odběhla na 5 vteřin zavřít okno do ložnice. Když jsem se vrátila, malá seděla na zemi, nočník v náručí a ručičkou zkoumala obsah - bylo tam načůráno :sweat_smile: To fakt nechápu, jak se jí podařilo vstanout aniž by to nevylila, přitom je tam tak zapadlá, přece jen je ten nočník na ni docela veliký :confused: A doleze si kam chce, vytahuje věci ze skříněk :slight_smile: A to před 14 dny jen ležela a sem tam se převrátila. No jak říkám, nestíhám si zvykat. Ale jsem ráda za šikulku :slight_smile:
Takže Evi, třeba to u vás taky chytne rychlý spád a opravdu bude Kája chodit coby dup :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kam všichni jdete????? :angry: :angry: :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek