• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Táni nebreč....vím je to dost penez, ale hlavně že jste zdraví......víš.....
bych se fakt nesrala s ní, klidně toho maila napíšu za tebe, jsem slušně v ráži
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jsi moc hodná, já ji napsala totok
Dobrý den,
já už nevěřím ničemu,takže ani nevěřím,že to převzal někdo jiný to by si každý mohl psát jakoukoliv částku!!!
NAPOSLED VÁM POSÍLÁM PODKLADY K PLATBĚ (už jsem tak učinila asi 4x!!!!!!!!!!!!!) č.ú.179898999/0600 GE Money Bank a částka 3600,- peníze čekám do pátku jinak předávám vše policii ještě s jednou paní z MMB !!!!! z MMB mi poslali i podklady,které předám policii
T.
Ale klidně mi něco pošli pro inspiraci :wink: Já vím, že to jsou jen prachy, ale....
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť to pořád není schválený..třeba k tomu ani nedojde... ta naše vláda stojí za ....

Táni,držím palečky, ať ti to dobře dopadne...
9. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vláda, to je jedna velká ostuda...

Ahoj Markét,Jani a Domi..., děkuji
9. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni ty jsi slabé kafe :grinning: moje verze:
Tak hele Vážená dámo, či spíš zlodějko.
Mě nezajímá kdo co a kde spackal, já nejsem bezúročná půjčovna penez, už 4x jsem posílala podklady k platbě a je zajímavé, že v mailu vám neutkvěly.
Máte tři pracovní dny na převod , pokud tak neučiníte a do pátku nebudu mít peníze na účtě, bude na Vás podáno trestní oznámení, nebo pošlu vymahačskou agenturu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
flundra jedna
9. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jo není ale reálná hrozba tady je....bojim bojim
9. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, Ty jsi zlato :grinning: :grinning: :grinning: já mám jen strach ji nějak vyhrožovat, kdybych to opravdu předala policii, ať ještě ona neobviní mě :sweat_smile:

jo a malá to má na rtíku porád,tak natíráme fialkou - říkal Dr.
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo Táni.....neboj...to není vyhrožování, že se obrátíš na agenturu či polocii, dneska kde kdo vymáhá peníze v rámci zákona myslím,ne ty ruské valibuky co tě zmlátí u bankomatu.....já taky využívám služeb kvůli te pipině co bydlela u mě v podnájmu....dluží mi 20t a nic flundra jedna....a ted se začnou dít věci.....
9. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím Vás, kdo zmenšujete fotky na vyvolání jaký je tak ideální rozměr?? Jednou to nechám moc velké,že se mi to ani nevejde na DVD a podruhé to zmenším moc a na některých fotkám mi dají ty bílé okraje, děkujííííííí
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Luci,tak to je taky síla, no brácha chvíli vymahače dělal, počkej hodím foto do alba :grinning:
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni já dávám tak jak fotím velikost si nastavím na fotáku mám tam L ale přesné rozměry ti neřeknu.....a vleze se na cd hafo fotek, a řeknu jim že chci fotky ořezané čili bez okrajů a v poho
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byl to opar?????
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,on se k tomu moc nevyjádřil :confused: v pusince to naštěstí nemá
9. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám ty okraje udělali jen na některých taky jsem nechápala.... a když klikneš pravým na fotku a dole jsou vlastnosti,jakou tam máš velikost??
9. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni teda nechci nikomu dlužit...bych se mušela bát, zazvonit na mě takvá hora a chtít love.....brrr
tak fialkujte teda
já gencinu nesnášim neb je karcinogenní.....ani sáru tím nepopsali v porodce, páč jsem protestovala
9. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ono je ho teď ještě víc a to chodil s bejzbolkou, tu má pořád v autě :grinning: ale on je hodný,opravdu :grinning: Zkusím najít ještě fotku,jak byl před soutěží :wink:

Luci,já ji to zatím mázla 2x,tak moc pro nejsem :confounded:
9. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže L je 3072x2304
9. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni hele ofiko se gencka dává na soor miminek na bradavky...já prostě bych to nedělala...v geciáně je fakt plno sraček :confounded:
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok,tak to dávat nebudu a zítra zajdu raději do lékárny, díky :wink:

a máš tam tu fotky bráchy,ale mažu
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla
táni, poslechla bych lůcu a napsala bych to přesně tak :wink: jen ať se jí trochu stáhnou půlky :angry:

jinak s tím rodičákem je to mazec :angry: kuwa, to nevědí, že dítě něco stojí!!!
je to náhrada za mzdu, už tak jsem klesla o několik tisíc a to jsme to tenkrát měli pro dva :angry:
do prčic, jsem zase nasr..
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Luci, kolik kB nebo Mb??
9. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni tývado, ten mi dát facana tak se vrátím s botama od sněhu a s banánem v ruce a ještě s hlavou v podpaží :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, jj Lucíka poslechnu :wink:
jéžiš taní čí já vim? :grinning: podivam se, teda jestli to zmáknu
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kolik toho sež.r. :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmákneš :grinning:
9. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: :grinning:
ale je fakt,že vypadá jak bouchač :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele jen nakukuju, ale to budeme mít pořádnýho příbuznýho, co? (až si Honzík vezme Kristýnku :grinning: )
9. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni nevím jak ale asi MB
9. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci co to čtu? My jsme genciálku taky používali na moučnivku :confounded:
9. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek