• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Hoj Lib
9. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já to mám v těch vlastnostech, Luci nevadí, zkusím zítra brnkout do fota :wink: děkuji :slight_smile:

Libu, ahojkýýýýýý :dizzy_face: to se teda máme,co :grinning:
táni, my máme třeba 3,4 Mb a v poho, ale je fakt, že nám fotky dělá známá, takže si s tím asi hraje
libu ahoj :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lib já to tu kdysi psala...opravdu.... prej nejvíc karcinogenů jde přes sliznici..na kůži jako takpvé to neva....
já mluvim za sebe gencku nikdy....
oni ji mudři píšou, neb nic jiného není a riziko asi nidko ještě nezkoumal, to holt až my a naše děti se v budoucnu uvidí jak na to doplatíme zdravotně
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, to právě taky máme tak velké a musím to zmenšovat, bo vyvoláváme tak cca co 4měsíce a je toho víc....
9. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
héé já od vínoc nevyvolávala ale už mám ve fotolabu fakturu na 1300Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď konečně Vás všechny v klídku pozdravím :sweat_smile:
Beru vše nej, nej, nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S Honzíkem jsme dneska byli u mudry. Druhý den měl přes 38, myslela jsem si, že to jsou zoubky, ale nedalo mi to a doktorka nám dneska našla virovou angínu :unamused: , tak máme být doma a srážet teploty, že to prý za pár dní bude dobré :confused:
9. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lib a jak se pozná vorová angína od bakteriální????? :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
virová pardon měla jsem klávesnici politou kafem a furt zlobí
9. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
libu, děkuju :dizzy_face:
bobísek malej :frowning2: , tak snad to bude brzo dobrý :wink:
9. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani,to mi je líto :frowning2: jak si tohle může někdo dovolit :angry: :angry: já bych tedy byla taky ostřejší :sweat_smile: kor ted dneska jsem se zhádla na několika úřadech a jsem tedy dost vyčerpaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ulevilo se mi :wink:

S mateřkou je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby si radši snížili platy :confused:
9. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím Vás zítra zkusit dočíst. Dneska jsem KO. V noci jsme toho moc nenaspali a já byla ještě na půl dne v práci :confounded: a teď čekám, jestli nám teplota zase poleze nahoru :pensive:

Mějte se všichni moc krásně a hlavně všem přeju noc bez bolestí a teplot :wink:

Zítra dorazím :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dojdi si párkrát na úřady a Aleš bude celej šťastnej, páč už nikdy na něj nebudeš křičet,nebudeš mít sílu :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, děkuji. Já jsem taková mírná, víš a ještě asi mladá a blbá,ale bylo to i horší,teď už se umím i ozvat,ale ne ještě moc nahlas :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa lib a oak napiš.....jakej je rpozdíl, teda jak to mudr pozná bez stěrů..... :sweat_smile:
takže předpokládám, že ani nedal atb a máte jen tlumit horečku jo....no aby se nevyklubala epigloititda :pensive:
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já nevím :sweat_smile: myslíš, že virová je blbost???? Fakt mi to takhle říkala. Že teploty budeme mít tak tři dny a potom máme být ještě do úterý doma a pak na kontrolu.
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci co to je? to hrozný slovo?
Ahoj Ev
9. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já na něj neřvu :grinning: ale oba to s mamkou hodili na mě a já už to rok eším a jsem fakt hotová,protože vůbec nerozumím těm jejich názvům a co vlastně chtěj a proč si to v jedný budově nemůžou předat a já to pořád skenuju a posílám a telefonuju :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

A manža ti vzkazuje a´t se mažeš učit :grinning:
9. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo virová angína...99.9% je bateriálních....čili účinné jsou atb., viry na ně jsou jen virostatika a ty je nezabíjí, toneumí žádný lék, ale omezí jejich množení a pak si s tím lidský imunitní systém musí poradit sám
takže jedině mě vychází aby mudr mohl říc že je to angína virová je, že musel udělat stěr a ten by byl na bakterie negativní...pokud ne tak asi ..no nevim :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no kruci kde jsí? Teď jsi mi zamotala hlavu a už se někde flákáš jinde :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib, já Tvůj příspěvek úplně přehlídla,ať je honzíčkovi líp :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib hoj :wink: a brzo se uzdravte :wink:

Táni,musíš přitvrdit :grinning: a vůbec se nedivím,že jste do hypotéky nešli už se těším až se jí zbavíme a budeme mít klid :wink:
9. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my máme prý angínu už 3 týdny !!!!!!!!!!!!! Jsem z toho zelená a máme už 2 antibiotika a tak jdeme zítra na testy ahojky holky
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš epiglotitida?
ježiš ted nechci strašit, ale popíšu co je to za hnusku
epiglotitida je masivní zánět a čili i zduření hrtanové záklopky to je taková srandovní přepážka co se překlopí na dýchací trakt při nádechu pusou a nebo na trácicí trakt při polykání sousta....prostě taková vyhýbka...
je to vždy bakteriálního původu, cílenou léčbou jsou atb.jakmile to nateče tak nemůže ani tam ani tam a vzniká problém, hrozí udušení, takže léčba toho stavu jako takového nepomůže je nutná intubace a dýchač tak na 3 dny než klesne otok a průsvit je zase normální....je to nejčastější komplikace u dětí do 6 ti let a vyznačuje se štěkavým kašlem
No Luci moc jsi mě teda nepotěšila, doufám, že to bude v poho :confused:
Holky já jdu na kutě.
Brouuuuuuuuu :slight_smile:
lib ee psala jsem no neumim rychle
lib neboj vy BUDETE v poho :wink:
9. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,jj musím :sweat_smile: No,ale zase si budeme muset dýl počkat než budeme ve svém :unamused:
Lib dobrou :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek