• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Klárinko drž se, ať jsi brzo fit!!! posíláme sluníčko a Domča pusinku na uzdravení :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíčkovi taky posíláme pohlazení, snad už je fit :wink:

holky vy si teda užíváte nemoci, fuj, to je hrůza :frowning2:
10. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to mi povídej, tohle nesnáším :angry: zlatý náš nový kaufland, tam je vždy vše na stejném místě, mění to málo :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, to je teda mazec s těma nemocema, tak at jste všichni brzo fit. Včera jsem se náhodou dočetla, na jiném tématu, ze Kubík od Kikimarušky mel rotavirus, toho se bojím jak čert kříže, děti jsou totiž dehydratované a často končí na kapačkách. Já jsem chtěla nechat dát malýmu vakcínu, ale nestihla jsem to, dává se to jenom do pul roku.

Ev, globus mi nepřipomínej, jednou jsem tam valila kvuli plinkam, hned první den, co na ně měla být akce, a nebylli, od nás je to celkem dálka, tak jsem byla celkem naštvaná, a paní, že jsem si měla zavolat :grinning: NO, už tam nejezdím :wink:
10. zář 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět od Dr, po telefonu jsem mluvila s mladou... a ta že mám přijít, že dáme antibiotika udělají se testy, ale žepodle příznaků to je s nějvětší pravděpodobností borelioza... no došly jsem tam, byla tam její matka (narozdíl od dcery mi příjde, že ve zdravotnictví už nemá co pohledávat) a že se neví jestli je to borelioza a že možná jo, možná ne.
Pak jsem ji připomněla že Klára měla 10 dní po klíštěti vys. teploty a vyrážku po celém těle (to co jsem popisovala Moni) a ona že to možná mohlo být z toho... no hrozné.... vzaly ji odběry a výsledky až za 14 dní !!! :angry: ...
No a na moji otázku, co by se stalo kdyby jsme zoočkovali a ona měla tu boreliozu o které by jsme třeba nevěděli, tak mi neodpověděla... jen opakovla že má praxi 40 let :unamused: :unamused: :unamused: Fakt su nasr.... :rolling_eyes:
A celou dobu do mě ryly se setrou kvůli očkování... že už to dlouho oddalujeme... a že pokud by se borelioza neprokázala, že hned zočkujeme, tak jsem jim řekla, že NE, že až po výsledcích imunologie... no hleděli na mě jak na vrha...
Jo a vrchol tomu dala, když mi řekla, že DOUFÁ, že Kláru zaočkujeme na chřipku... :rolling_eyes: jsem nevěděla jestli si ze mě dělá prdel :sweat_smile:
Jiti, měla klíště na zač. prázdnin. od té doby vleklou rýmu (chronickou), různé vyrážky a teď tu specif. vyrážku ováné fleky na kůži cca 5x3cm....
10. zář 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul ta dr je fakt mimo...neb na chřipku není třeba, je to v hexavakcíně....
10. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul to je nechutné, takové dr je lepší se vyhnout :frowning2:
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já to blbě pochopila zaočkovat hexou :wink: Ale ta Dr je fakt divná :confounded:
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, nee, ještě nemáme 4. hexu a čeká nás Priorix (Trivivac), ale snažím se to oddálit... hrozně se toho bojím po zkušenostech s 3. hexou :pensive:

To je dobře že tu novelizaci zákona odložili :dizzy_face:
Jsem si ale stejně říkala, že by si to nelajzli... vždyť by je matky umlátili golfáčema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. zář 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, když tě tu mám, prosím tě...šestou nemoc nemusí mít každý, nebo jo? :zipper_mouth:
10. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, jak v hexe??? To nevím :confused:
10. zář 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi sice nejsem Lucen, ale já myslím že nee, že je to virového původu, takže jen kdo to chytne... nebo se mýlím? :confused: :sweat_smile:
My ji taky asi neměli... bo naše odbornice ani nepozná 6tou.... :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a 4. hexu ještě nemáme :confused: že prý ji má dostat až v roce a půl...nejdřív jdeme ještě na nějaké jiné očkování :fearful: jsem z toho celkem nervozní :confounded:
10. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, že jste mě politovaly :grinning: ... jsem se potřebovala vykecat.... :wink:
Teď musíme čekat co to teda je.... :pensive:
jo a zakázala ná plavání, ale do Yamahy můžeme .... tak aspoň že tak....
10. zář 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už 4 hexu máme od roka on to každej Dr dělá fakt jinak :confused:

Bobul,neboj to bude v pohodě držím palce :wink:
10. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, držím palečky ať je to v pořádku :wink: a 4.hexu nám taky dávali v roku
10. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dom nemusí mít 6 tou každý je to sporadické, 50 na 50
borelioza je virová....tkže neléčí se samotná nemoc ale jen ty doprovodné příznaky.....
fakt hexa je:záškrt, tetanus, dávivý kašel, haemofilu influenzy B )chřipka), přenosná dětská obrna a virová hepatitida B
10. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no my by jsme ji už taky měli, ale odložili nám ji kvůli té reakci na 3. hexu... ale naše dr. s tím nesouhlasí... :angry:
Lucen, nekecej... fakt... tak to je mazec... ona ani neví, co do těch dětí rve :angry:

No a na tu boreliozu se prý dávají silná antibiotika :confused: .... toš tomu už vůbec nerozumím :unamused:
10. zář 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul držím palečky, já bych si hledala jinou dr. tohle je hrůza :angry:
10. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,já si vzpomínám,že jsi to tady psala oté hexe :wink: Ta tvoje Dr je fakt kr....

Můj Dr se zas rád poslouchá,ale na děti je march rád sice dává přednášky,ale já mu oponuju tak spolu vycházíme už dobře :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám v tom teda bordel, my také jeste nemáme 4. hexu, a to jsem se na to vyloženě ptala, a že ji dostanem az v roce a pul.

jsem ji už chtěla volat, ale kámošce ji taky jeste nedávali, a pak jsem vyčetla dávkování hexavakcíny:
http://www.ockovaci-prukaz.cz/hexavakcina-existuje-alternativa.html

Ale zase v očkovacím průkazu je napsané, že 4 hexa se má dát do 6 měsíců po třetí hexe,ne? Nejak mi tohlava nebere :confounded:

Také nás nejdřív čeká Priorix, a pak teprve hexa. já nechám jeste naočkovat žloutenku typu A, protože se toho fakt bojím. Malej,co vidí, dá do pusy :confounded:

Bobul, taky bych měla strach, kdybych měla špatné zkušenosti s očkováním :frowning2:
10. zář 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul ty atb maj funkci takvou aby hoodně pomohly imunitnímu systému, viry jako takové nezničí
10. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsme se právě vrátili z venku, Mates sežral půlku pískoviště, jsem zvědavá na to nadělení v ranní plínce :sweat_smile:
Jestli jsem to nepsala, chodíme ven bez kočáru pro větší utahání dítěte, zatím to působí jen na mamku :sweat_smile:

Ráno jsem byla na tý kontrole, měla jsem jen donést moč a sestra mě sprdla, že prý chce čerstvou (ta minulá mi řekla ať donesu a ještě mi dala zkumavku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak jsem odpověděla, že jim klidně čerstvou věnuju, ale ať se holky domluví, že si raději počůrávám ruce doma naž na cizích záchodcích :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nechtěly by jste mi pomoct? :confused: :sweat_smile: Flákám vás, páč jsem teď na modrý střeše, mám dodělat tu estetiku za třeťák a pro mě to znamená udělat si svůj vysněnej byt, takže hledám fotky místností, doplňků, bytovýho textilu,...
Když by jste někde narazily na hezkou fotku, budu ráda :dizzy_face:

A už musím mizet, ten rarach se toho písku najedl málo a právě si pochutnává na 100letý hlíně s tý naší jediný kytky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Jen vás jdu pozdravit,jsme pořád venku,Gabi lítá jak drak :slight_smile:
Bobulko ták to je blbé :frowning2:
Dál jsem nečetla,snad později,zatím pá
10. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, fuj, fuj Z tý naší kytky :sweat_smile:

arin, taky jsme pořád venku, páč doma řádí jak demoliční četa :sweat_smile:

bubul, dočetla jsem a je to mazec :frowning2: tak ještě že jste na to přišli
10. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,až na něco narazím ozvu se :wink:
10. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, děkuju :wink:

jinak jestli jsem se ještě nepochlubila, dneska jsme cinkli, máme 6. zoubek :dizzy_face:
a právě jsem mluvila se spolužačkou a 5.3. mám maturiťák :slight_smile: je to pátek, můžu blinkat celý víkend :grinning:
10. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm to bude v LBC nablito :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna tady přemešlím komu bych doma co vyfotila
:grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude :grinning: :grinning: :grinning:
já ještě netušim v jakým stylu budu ten byt dělat :confused:
mám na to čas celý pololetí, ale chci to udělat do konce září, ať mám klid na maturitní předměty :wink:
10. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi normální šprtka :grinning: :grinning: já všechno do školy dělala na poslední chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Zítra jdu s Kájou k zubaři tak jsem zvědavá jak otevře pusu :confused: :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek