• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Lucen, děkuju :slight_smile:

Kat, tuším že 4. hexa minimálně půl roku po třetí a max. do 18. měs.
Priorix (přiušnice, zarděnky, spalničky) se dávají nejdřív od 15. měs. ale horní hranice není stanovena...

Holky, díky... a máte pravdu, budu se muset fakt dokopat a hledat novou, chápavější Dr.... ale ta její dcera je dobrá, jen tam skoro nikdy není :unamused:

Beru, mě se líbí byteček Moni... tak jestli Ti dá autor svolení, tak to celé okopíruj a odevzdej... a bude to bez práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Beru, my budeme ve škole končit spolu :wink: ... teda jestli se proderu zkouškovým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
k hexe, taky 4. nemáme :wink: , ale my měli posunutý celý očkování kvůli ledvinám

bobulko, tak se pak opijeme po netu společně :grinning:

evi, nejsem šprtka :confounded: jen vím, že bych to pak nezvládla, ono je toho fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně pro mě, kdybych tam tenkrát chodila, tak teď jen oprašuju, ale já byla tipycká středoškolačka, chodila jsem tam jen ve středu :grinning:

jo a právě došlpo na tvojí marmeládu - pro samý pískování jsme nestihli nakoupit, takže taťka by neměl snídani (ne že by snídal, ale ke kávičce si něco musí dát), tak jsem jen vytáhla listový těsto a udělala šátečky, je výborná!!! :dizzy_face: jsem jedla poprvá z mirabelek :wink:

jo a to je dobrej nápad s moni :wink: asi na ní udělám smutný oči :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a si piš, že pusu neotevře :sweat_smile:
ještě 6 zubů a dohoníme vás :grinning: :grinning: :grinning: (počítám tak za 2 roky, jestli mu to poleze takhle rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 2 a půl měsíce!!! :confounded: )
10. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jsi šprtka :grinning: :grinning: :grinning: říkal to i můj manžel :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuji za pochvalu vyřídím Vladěně,ale ona má te´d jiný starosti jede na víkend se svojí základkou 9B jede dělat bordel do JIZEREK a letošní téma na masky je národnost tudíž jde za černocha jsme včera kupovaly masku :grinning: :grinning: :grinning:

A s Moni mě to tedy napadlo taky :wink: :wink:
10. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvůj manžel dostane po řepě tím sešitem 2x!!! :angry: :grinning:

ještě že máme Jizarky za barákem a ten hukot neuslyšíme :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo,protože to je něco,když oni někam jedou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To je prej hezký,že dostane po hlavě,ale prej by jsme se museli nejdříve vidět a ty už prej na nás nemáš čas,když šprtáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsme dnes o 30 000kč lehčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme zaplatili tu anuitu a budeme čekat na převod do osobního vlastnictví
jsme zvědavá, za co nakoupim Matesovi oblečení na zimu :unamused: MMB to jistí :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,my budeme za 14 dní o 65 tis lehčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák Mates :confused: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostane péřovku po Míšovi :grinning: :grinning: :grinning:
se zabalí celej :grinning:
10. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyť se uvidíme v Prachovskejch :wink:
a ať si ze mě nedělá prču :angry: , já jsem zákeřná a oplatím mu to :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a heč, měla jsem 10 000 příspěvek :sweat_smile: :dizzy_face:
Beru :grinning: :grinning:

jj,on je dneska vtipnej to neřeš :wink:
no to koukám, že je dobře naladěnej :wink:

jsem ještě nebyla schopná spočítat, jak Míša dělá, zítra na to kouknu :wink:
10. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no jen tady prudí :confounded: :confounded:
10. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem úplně zapomněla kouknout na mimáč, Motyka chce pro Terku nějaký bubínek, v Liberci nesehnatelný zboží :unamused:
jdu na to :wink:
a stejně se za chvíli vrátí ten můj pracant a páč už je čtvrtek, bude načuřenej, nesmí mě najít na kobyle :sweat_smile:

tak se loučím, dobrou :slight_smile:

a evi, pozdravuj :wink: mmch, tvýmu manželovi jsem taky slíbila nějaký odkaz, hodím ti ho do IP :wink:
10. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,dobrou a zdravíme tchána :wink: a prudilovi to dám až zítra,protože už jde spát :wink:
10. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženský, ani dobré ráno tady nikdo nepopřeje :confused: :sweat_smile:

já teda jo :grinning: Krásné dobré ráno :slight_smile:

tady je hnusně, prší, kosa, tma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpoledne jedeme na návštěvu za klukama (Davídkem a Adámkem) jsem se těšila, jak budou blbnout na zahradě a prd :unamused:
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno
beru tu je taky hnusně, fučí, asi vytáhnu dnes nánožník na ty svoje hučky
11. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tady tak hrozné počasí není,zato já mám náladu pod psa, ale pujdem nakoupit, tak se to snad zlepší :wink:
11. zář 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás lilo jako z konve, furt je zataženo, občas sprchne.
U sousedů furt štěkají blbý psi, tak jen čekám, kdy mi vzbudí Jaňulu...
jinak pořád mě bolí v krku a víc a víc :confounded: :confounded:
11. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tfuj tfuj já těd prodělala angínu dostala jsem silná atb a nekecám druhý den jsem byla ok...a gojgy nic nechytla
11. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to jsme dvě s mizernou náladou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky... jenže já se k Dr. nedostanu sama:frowning2: a malou nechci tahat, aby něco nechytla. taky se bojím, aby to ode mě nechytla ...
a to ti atb zabraly tak rychle jo?
11. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jo to se mi nestalo a to na angíny trpím sice je mám tak 2 do roka, ale zato s těžkým průběhem knedlík v krku, ztráta hlasu, nic nesnim stva polykám., byl to Fromilid 500mg takové křiklavě zeleé tablety......
11. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo bude 4? :grinning:
11. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mě napadlo, že pondělí má manža dovču a jede na pohřeb, tak ho donutím přijet dřív, abych si k ní zajela odpo bez malý. pokud to samo přes víkend nepřejde i když tomu moc nevěřím. už sotva polykám od úterka :angry:
11. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani to je na pytel.....
11. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek