***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
10. zář 2009
Lucen, děkuju 🙂

Kat, tuším že 4. hexa minimálně půl roku po třetí a max. do 18. měs.
Priorix (přiušnice, zarděnky, spalničky) se dávají nejdřív od 15. měs. ale horní hranice není stanovena...

Holky, díky... a máte pravdu, budu se muset fakt dokopat a hledat novou, chápavější Dr.... ale ta její dcera je dobrá, jen tam skoro nikdy není :-|

Beru, mě se líbí byteček Moni... tak jestli Ti dá autor svolení, tak to celé okopíruj a odevzdej... a bude to bez práce 😃 :-p
bobulle
10. zář 2009
Ty jo, Beru, my budeme ve škole končit spolu 😉 ... teda jestli se proderu zkouškovým :-p
berus
10. zář 2009
k hexe, taky 4. nemáme 😉 , ale my měli posunutý celý očkování kvůli ledvinám

bobulko, tak se pak opijeme po netu společně 😃

evi, nejsem šprtka :-S jen vím, že bych to pak nezvládla, ono je toho fakt moc :-p hlavně pro mě, kdybych tam tenkrát chodila, tak teď jen oprašuju, ale já byla tipycká středoškolačka, chodila jsem tam jen ve středu 😃

jo a právě došlpo na tvojí marmeládu - pro samý pískování jsme nestihli nakoupit, takže taťka by neměl snídani (ne že by snídal, ale ke kávičce si něco musí dát), tak jsem jen vytáhla listový těsto a udělala šátečky, je výborná!!! x-) jsem jedla poprvá z mirabelek 😉

jo a to je dobrej nápad s moni 😉 asi na ní udělám smutný oči :-N
berus
10. zář 2009
jo a si piš, že pusu neotevře :-N
ještě 6 zubů a dohoníme vás 😃 😃 😃 (počítám tak za 2 roky, jestli mu to poleze takhle rychle :-p , 2 a půl měsíce!!! :-S )
evelina0007
10. zář 2009
Ale jsi šprtka 😃 😃 😃 říkal to i můj manžel 😃 😃 😃

Děkuji za pochvalu vyřídím Vladěně,ale ona má te´d jiný starosti jede na víkend se svojí základkou 9B jede dělat bordel do JIZEREK a letošní téma na masky je národnost tudíž jde za černocha jsme včera kupovaly masku 😃 😃 😃

A s Moni mě to tedy napadlo taky 😉 😉
berus
10. zář 2009
tvůj manžel dostane po řepě tím sešitem 2x!!! ]-( 😃

ještě že máme Jizarky za barákem a ten hukot neuslyšíme 😃 😃 😃
evelina0007
10. zář 2009
No to jo,protože to je něco,když oni někam jedou 😃 😃 😃 😃

To je prej hezký,že dostane po hlavě,ale prej by jsme se museli nejdříve vidět a ty už prej na nás nemáš čas,když šprtáš :-p :-p 😃 😃 😃
berus
10. zář 2009
jo jinak jsme dnes o 30 000kč lehčí :-p jsme zaplatili tu anuitu a budeme čekat na převod do osobního vlastnictví
jsme zvědavá, za co nakoupim Matesovi oblečení na zimu :-| MMB to jistí :-N
evelina0007
10. zář 2009
Beru,my budeme za 14 dní o 65 tis lehčí :-p Chudák Mates =-) 😃 😃
berus
10. zář 2009
dostane péřovku po Míšovi 😃 😃 😃
se zabalí celej 😃
berus
10. zář 2009
dyť se uvidíme v Prachovskejch 😉
a ať si ze mě nedělá prču ]-( , já jsem zákeřná a oplatím mu to :-N
berus
10. zář 2009
a heč, měla jsem 10 000 příspěvek :-N x-)
evelina0007
10. zář 2009
Beru 😃 😃

jj,on je dneska vtipnej to neřeš 😉
berus
10. zář 2009
no to koukám, že je dobře naladěnej 😉

jsem ještě nebyla schopná spočítat, jak Míša dělá, zítra na to kouknu 😉
evelina0007
10. zář 2009
Beru x-)
evelina0007
10. zář 2009
Beru,no jen tady prudí :-S :-S
berus
10. zář 2009
jsem úplně zapomněla kouknout na mimáč, Motyka chce pro Terku nějaký bubínek, v Liberci nesehnatelný zboží :-|
jdu na to 😉
a stejně se za chvíli vrátí ten můj pracant a páč už je čtvrtek, bude načuřenej, nesmí mě najít na kobyle :-N

tak se loučím, dobrou 🙂

a evi, pozdravuj 😉 mmch, tvýmu manželovi jsem taky slíbila nějaký odkaz, hodím ti ho do IP 😉
evelina0007
10. zář 2009
Beru,dobrou a zdravíme tchána 😉 a prudilovi to dám až zítra,protože už jde spát 😉
berus
11. zář 2009
no ženský, ani dobré ráno tady nikdo nepopřeje =-) :-N

já teda jo 😃 Krásné dobré ráno 🙂

tady je hnusně, prší, kosa, tma :-p
odpoledne jedeme na návštěvu za klukama (Davídkem a Adámkem) jsem se těšila, jak budou blbnout na zahradě a prd :-|
lucenek
11. zář 2009
bré ráno
beru tu je taky hnusně, fučí, asi vytáhnu dnes nánožník na ty svoje hučky
katerinka.kr
11. zář 2009
ahoj,
tady tak hrozné počasí není,zato já mám náladu pod psa, ale pujdem nakoupit, tak se to snad zlepší 😉
jana.rce
11. zář 2009
ahoj, u nás lilo jako z konve, furt je zataženo, občas sprchne.
U sousedů furt štěkají blbý psi, tak jen čekám, kdy mi vzbudí Jaňulu...
jinak pořád mě bolí v krku a víc a víc :-S :-S
lucenek
11. zář 2009
jani tfuj tfuj já těd prodělala angínu dostala jsem silná atb a nekecám druhý den jsem byla ok...a gojgy nic nechytla
lucenek
11. zář 2009
katy to jsme dvě s mizernou náladou :-p
jana.rce
11. zář 2009
Luci, díky... jenže já se k Dr. nedostanu sama😞 a malou nechci tahat, aby něco nechytla. taky se bojím, aby to ode mě nechytla ...
a to ti atb zabraly tak rychle jo?
jana.rce
11. zář 2009
tři :-p
lucenek
11. zář 2009
jani jo to se mi nestalo a to na angíny trpím sice je mám tak 2 do roka, ale zato s těžkým průběhem knedlík v krku, ztráta hlasu, nic nesnim stva polykám., byl to Fromilid 500mg takové křiklavě zeleé tablety......
lucenek
11. zář 2009
kdo bude 4? 😃
jana.rce
11. zář 2009
teď mě napadlo, že pondělí má manža dovču a jede na pohřeb, tak ho donutím přijet dřív, abych si k ní zajela odpo bez malý. pokud to samo přes víkend nepřejde i když tomu moc nevěřím. už sotva polykám od úterka ]-(
lucenek
11. zář 2009
no jani to je na pytel.....