• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj :wink:

hlásím,že Kája u zubaře dobrý :wink: ale cestou zpět jsme ztratily nejoblíbenějšího plyš.psa,kterýho všude nosíme ach jo cestu jsem projela 2x,ale už jsem ho nenašla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to mě mrzí s pejskem :frowning2: úplně tě chápu, pr my takto ztratili oblíbenou kšiltovku :frowning2:
11. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás je docela hezky :wink:
Ev,to je blbé :frowning2: .... snad se bude moct dát sehnat někde stejný :confused:

Dnes jsme byli poprvé v Yamaze na Robátkách a bylo to super... Kláruš furt tančila a byla hrozně společenská...
Ev, tak jsem zvědavá, jak se tam bude líbit Vám :wink:
11. zář 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ona ho dostala,ale byl kupovaný v Tescu jen už je to delší dobu až se vyspí tak se pojedu podívat zda ho tam náhodou ještě nemají,ale myslím,že už ne :confused:

Bobul,my jdeme na ukázkovou hodinu asi za 14 dní :wink: můžu se tě zeptat kolik ten kurz stojí u Vás jen by mě to zajímalo díky
11. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám angínu :frowning2: byla jsem u dr. ještě dneska a mluvila něco i o spálový angíně nebo co. mám atb, za týden kontrola s močí a odběrem krve a případně další atb....

Bobul,to je fajn,že jste si to užily:wink: Janí trvá vždycky delší dobu,než se rozkouká..
11. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :grinning:
nestíhám, včera jsme byly cvičit - Terce se tam moc líbilo, pořád se tam vracela :grinning:
dnes jsme byly na plavču, pak jel taťka s malou na chalupu já jsem zatím uklízela a pak jsem šla na masáž, teď už jsem hotová :grinning: :grinning:
Jani brzy se uzdrav :slight_smile:
jinak jsem si zvrzala předzápis :frowning2:
11. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak ať je brzy líp :pensive:
Ev, u nás to na pololetí stojí 1400... počítala jsem to na cca 14 lekcí... (až do konce ledna)... :wink:
U Vás je jaká cena? :confused:
A co pejska, měli??

Jiti a v co jsi pokazila na předzápisu? My máme STAG a je to teda dost zmatený program :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,u nás by to mělo stát okolo 1500 Kč,ale přesná cena ještě není :wink: a musela jsi koupit to leporelo a CD nebo to bylo v ceně?Pejska měli skoro úplně stejného tak je to super :wink: ještě jsem koupila v HM zimní čepku :wink: a představte si,že ty pejsky měli 3 černobíleho(toho Kája měla,hnědobílého a modrobílého a já jí nejdřív ukázala ty dva a pak až toho černobílého a ona po něm šáhla a hned ho začala pusinkovat :dizzy_face: šikulka poznala jakého měla :wink:
11. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kája je šikulka :dizzy_face:
My zatím chodíme do Robátek a tam leporelo ani CD není... ale pak se to tuším dokupuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sem se na vás přišla podívat. Manžílek jel na akci hrát a tak doufám, že se brzo vrátí.
11. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak jsem se dívala, že ta Yamaha je i u nás, docela by mě to lákalo. Ale teď budem chodit zase na plavání a dalších 1500Kč by náš rodinný rozpočet asi neunes :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná tak po novém roce by to třeba šlo. Bobul, to je dělané jako na pololetí, že třeba v lednu by byl nějaký zápis na druhé pololetí, nevíš :confused:
11. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kal :slight_smile:
Moje manžela zkosilo nějaké nachlazení, takže už tady pospává a doufám, že z toho nic nebude :unamused:
11. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli na ukázkové hodině yamahy a moc se mi to líbilo, jediná nevýhoda byla, že hodina probíhá zrovna v době kdy Kuba spí.

Pall ano je to na pololetí, takže se pak můžeš přidat.

Zítra jdeme na ukázkovou hodinu angličtiny

Evi jsem ráda, že jste pejska koupily
11. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, a můžu se zeptat co jste tam dělali? Teda četla jsem jejich stránky, ale tak osobní zkušenost je asi lepší :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dívala a u nás to zatím není :unamused: , ale taky nevím jak to zaplatit :cry:
11. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall my jsme byli jen na ukázkové hodině, takže jsme toho moc nedělali. Ukazovali dětem rytmus, zpívali se písničky....
11. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavli tak ten čtvrtek platí :wink:
Evi, super, že jste pejska koupili :wink:
Jani, pěkně se uzdravuj....
Hodím, vám pak foteček, co jsem dělala nehtíky,ale omluvte kvalitu, musím se to ještě naučit fotit :wink:
11. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Kubíkovi se to líbilo? Asi jo, že :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňo, co ty tady v tuto hodinu :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dík taky jsem ráda,že ho máme :wink:

Já uvidím jak to bude na té ukázkové hodině a pak se rozhodnu zda bude chodit už teď nebo až od 18m :wink:
11. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,jsi šikula :wink:
11. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, Vlasťa spí dnes v Rožnově, protože ve 3ráno jede pracovně do Čech :wink: a já se chystám vybrat další fotky na vyvolání, máme naposled 7měsíc :wink:

Evi,děkuji,ale ještě je co zlepšovat :wink:
11. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,taky se chystám na fotky máme naposledy 10 měsíc :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska se mi nechce tak snad o víkendu,ale to říkám už asi měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, přesně tak :grinning: pro nás už vybráno mám,tak už jen pro babi a prababi :wink:
11. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni, tak to jo :slight_smile: Nehty ukázkové :slight_smile: Takže už máš první zákaznice?
No, my máme vyvolané poslední fotky z oslavy narozenin :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, Ty jsi vzorová s fotkama :wink: Zatím spíš řádím na mamči,ale snad se to ťuk,ťuk rozjede :wink: Dnes tu byla kámoška jen na manikúře bez zdobení a v úterý tu byla babička na pedošce bez lakování :wink: a v ponděli dělám pedikúru
11. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni hezký :slight_smile: , jsi šikula
Já fotky nechala dělat nedávno. Spoustu fotek máme ještě ve foťáku, protože disk je plný - musíme to nějak vyřešit :unamused: , děda dnes učil Terku jak dělá auto :grinning: :, našpulí pusi a udělá vr pr pr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu :grinning: :grinning: Kája zase dělá brrrrrr a u toho slintá a prská :grinning: :grinning: a to znamená auto,autobus a sekačka :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňo, já jsem vzorová, protože jsem to viděla u Tebe a pak jsem ty svoje musela přeorganizovávat, však víš :grinning:
A Kristýnka si zahraje sama, když to děláš, nebo ji někdo hlídá?
11. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš :wink:
Malá dělá brrrrr, že se ji třepají rtíky,jak oživot :grinning: :grinning: a děláto,když jede s kočárkem, vidí auto nebo máme jít ven :grinning:
11. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek