• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Táni,taky dobrý malá je šikula :wink: :grinning:

Berušáku,nešprtej :angry: je pátek :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, já jsem to chtěla napsat (že jsem Tě asi nakazila :grinning: ) :grinning: Manikúru bych asi udělala i s malou (nebo když chrní od 12 cca do 14) ale pedikúru bych si nelajzla, s tou čepelkou v ruce :fearful: hlídá mamča...
11. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, ona to brrrrrr hrozně prožívá, je to sranda :grinning: a kdybyste ji viděli,jak dělá ano,ano, kývá hlavou a říkám hmhm a hlavně když se ji zeptám na jídlo :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, řekla bych,že u Berušákú je doma pán :grinning:
11. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači, kde jsi já trpím samomluvou :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Šikulky máte :slight_smile:
Kája teď dost omílá ham ham, a pak když jí chutná tak mňam mňam :grinning:
11. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše Kája taky všechno děsně prožívá a je důležitá :grinning: :grinning: :grinning: no je snima fakt sranda :wink:
11. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni, a Kája už taky umí prosit, hned jsem ji to musela naučit, jak jsem to viděla u vás :grinning:
Pavli, mňam mňam je u nás pokývání hlavou a hmm,hmm :grinning: :grinning:
Pavli, prosím, prosím je super :grinning: :grinning: to jste šikulky :slight_smile: a taky mlátí ty ruce o sebe?? :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Pal,Kája je hodně komunikativní,hodně si pamatuje,ukazuje a tak,ale zas nechodí strašně se bojí pustit :grinning:
11. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dělá to podobně jak Kristí
11. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, já si toho teď hrozně užívám, protože ono je to brzo přejde :grinning: :grinning: a posílám pusinku, tak to je to nejlepší :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni :dizzy_face: taky si to užívám :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, moje Kája si taky docela dlouho bála pustit a pak z ničeho nic najela :grinning: no jinak je taková extrémistka, buď je neuvěřitelně zlatá, jak z reklamy na štěstí, nebo ubrečená a protivná až k zbláznění, většinou nic mezi tím :confused: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jj Kubovi se to líbilo, on má asi cit pro hudbu, teda doufám, že po tom tátovi něco zdědil :grinning:
Já si to taky užívám :slight_smile: , Terka umí krásně dávat pusinky :slight_smile: , ale pořád chce dělta ťap ťap ťap a ham ham ham i když na to na nás není vidět :grinning:
já si to taky užívám, i ty stavy kdy není úplně hodňoučká, hlavně že ji mám a že je zdravá a jak říkáte, kolikrát je sní sranda jak s nikým :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
když jsme byly minulý týden na Šumavě tak se jednou dopoledne nějak probrala (zrovna jsme cvičily jógu) tak jsem si jí tam vzala a ona tam z nás dostávala záchvaty smíchu :grinning: :grinning: :grinning: , běhala dokala a smála se :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, holky ono to asi všechno k sobě patří, vždyť bysme si to ani tak neužívaly, kdyby to bylo pořád krásné,že?? :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavně že jsou zdravé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito :grinning: to ale bylo po józe, ne :sweat_smile:
Kája mě ráno budí pusinkama, to je pocit :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic holky, tak já zasejc jdu :frowning2:
11. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, super jóga :slight_smile: to mi připomnělo,že v úterý jdu poprvé a Pilates, ve středu nevstanu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj Markét,kam valíš, buď tady :wink: Já ani nevěděla, že manžel na něco hraje...
zvládlo se to :grinning: , ale ona je fakt hodně usměvavá - snad jí to vydrží, netěším se na ty záchvaty vzteku - to jsem viděla u těch starších dětí :confounded:
11. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, pusinku musí být super,já jsem někdy ráno i nas...á,jak mě malá vzbudí :angry: :dizzy_face:
my jsme na tom tak nejak podobne,jako vy a ditatka:slight_smile: nejvic me dojima,jak uz hodne rozumi a kdyz reknu, ze jdem ven, doleze ke dverim a busi, dokud neotevru.vezme si boty a ceka. a kdyz jdeme koupat,tak dela caky caky, zouva si backurky a svleka ponozky teplaky:slight_smile:
a nejoblibenejsi zvireci zvuk je u nas ted jedine í-áááááá :grinning:
Kal, to je fajn, že se mu to líbilo, takže budete chodit?
Jani, u nás to samé, s těma botama i koupáním. Ale zvířecí zvuk máme mňau, teď nově haf :slight_smile:
Táňo, no já mám tu pusinku vždycky jako omluvu za ty děsné noci asi :sweat_smile: a mě to tak odzbrojí, že jakákoli nas..nost mě hned přejde :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek