• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No tak u nás je nočník taky tragédie :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Teprve teď jsme se vrátili od švagrů :sweat_smile: :wink: , opět sociálku na nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Matýsek tam byl tááák spokojený a dokonce byl vzhůru od 13 hodin do 21:30!!! Se ještě nikdy nestalo :confused:

Ségra jde na zákrok v úterý a vypadá to, že se vrací ke svýmu ex (byli spolu 3 roky, pak se kvůli blbosti rozešli a teď po 2 letech to vypadá na velkou lásku :slight_smile: , akorát je malinkej háček v tom, že on je trošku zadanej :sweat_smile: a dneska jsou všichni na Kabátech :sweat_smile: - už jsem ji volala a slyšela to tam, to musí být pecka :dizzy_face: )

Jinak netuším, zda jsem tady psala o bydlení, ale Katy, mi ho zatím neřešíme, pánovi jsem to zakázala, dokud budu na mateřský :wink: , jen že nás asi pak čeká hypotéka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože tenhle by jsme chtěli pronajímat a nechat ho Matýskovi :wink: , ale splacenej bude až za 8 let
jen jsme teď zaplatili anuitu a budeme ho mít místo v družstevním v osobním vlastnictví :wink:

poslední co jsem četla - nočník - u nás taky děs a to jsem dneska dostala od mýho táty sprdunk, že malej měl být přes den bez plín už na roce :unamused:
12. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, klid, já taky jsem byla v roce bez plinek. Asi mě studila prcka víc, kdyz jsem měla látkovky, nevím, ale u nás to jaksi nevypadá. Tak že bych malýmu řekla, že je ostuda? že maminka už v jeho roce neměla plinky? asi to nezabere :grinning: :grinning: :grinning:

A o hypotéce mi nemluv, čumákuju tady, a koumám, jak budeme a hlavně s kým refinancovat, třeba tím mým monitoringem tady úrokové sazby spadnou dolů. :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Byt jsme zatím neprodali,ale už to pár lidí vidělo tak snad to někdo koupí rychle,protože se chceme zbavit hypotéky :wink: Já vím,že spousta lidí si jí musí vzít,ale upřímně už bych do hyppotéky nikdy nešla a jsem ráda,že jí zaplatíme :slight_smile:

Beru,je hezký,že chcete držet byt Matýskovi :dizzy_face: My chtěli taky držet byt pro Káju,ale mít byt a ještě barák je dost velká finanční zátěž ikdyž ho pronajímáš :confused: :sweat_smile: A nebo musíš vidělávat bambilión :grinning: :grinning: a nebo jsem moc náročná a neumím šetřit :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to jsem se hned ráno rozkecala a těd už jdeme ven dnes je tam hezky :sweat_smile:
13. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Teda to byla noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naše dítě má prostě svůj režim, ve 20 hodin v postýlce a jakmile to tak není, oplácí to tím, že celou noc pofňukává :frowning2:

Evi, já nevím, jak to dopadne, taková je představa, jen pokud budeme kupovat větší byt, pokud by to byl baráček, asi se taky prodá :wink: Míša totiž to rozhodnutí mění každý týden :sweat_smile:

bambilión by se mi líbil :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo jen trošičku vyhrát ve sportce, ale to bych si asi musela nejdřív vsadit :sweat_smile:

jo a tady je zataženo a 11 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uděláme si válející den :dizzy_face:
13. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj ono to bude podle situace uvidíš :wink: Já jsem ráda,že jsem Aleše přesvědčila o prodeji :grinning:

U nás se už taky zatáhlo byly jsme s Kájou venku skoro hodinu a Kájina měla úplně studenej nos :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás je krásně :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím se stále 2 v 1, i když už se to blíží, řekla bych že prďolku můžu očekávat pomalu každým dnem, tak se omlouvám, ale vůbec nestíhám.
Malý je jak z divokých vajec, začal pěkně lítat, tak za ním vlaju jak hadr na holi, no s tim břichem se spíš vláčím jak balvan. Tudle mi málem vyběhl ven v ponožkách, já než se hnu, tak už je kdovíkde. Už se fakt těším, až toho pupana sundám.
Snažím se obřas dočítat, ale to taky nějak nestíhám. Chystala jsem malé výbavičku, dělali jsme Tomikovi pokojíček, už tam spinká, tak jsem taky ráda, že se to stihlo.
Jinak gratulka všem ke všem pokrokům a zas se ozvu. Možná už 1+1.
Zatím ahojky!!! :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakukuju než se Kájina vzbudí a půjdeme ven a koukám,že Makču už pomalu rodí :grinning: Tedy to to uteklo :wink:

Dopoledne jsme zkoušeli si Kájinu posílat zda neudělá jen třeba krůček a ona se bojí a jak jí nedržíme za ruce tak si sedá :confounded:
13. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makcu, jsem zrovna na tebe myslela, jestli uz mas mimi nebo ne, a chtěla jsem se podívat do alba, tak ted jdu na to :wink: :wink:
13. zář 2009 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, makcu nemá album, tak nic :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, ty jsi na nás zapomnela s tou fotkou, že jo? :wink:
13. zář 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tedy, to už je to skoro 3/4 roku, co tu Makcu řešila, že je těhu??? :confused: :confused: fakt to strašně rychle uteklo, Moc a moc držíme palečky, ať máš porod co nejrychlejší bez komplikací a malou máš co nejdřív u sebe. Tomášek je šikula, když spí sám v pokojíčku :wink:

Na nás Kal taky asi pozapomněla :wink:

no nic, právě spadlo pár kapek a stejně mě nemine jít znovu ven, další spací doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užř máme dnes i punčochy,jak tu hnusně fučí studený vítr... fakt je asi podzim tady :frowning2:

tak zatím všem pohodovou neděli :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno,
teda tady to žije :slight_smile: normálně stíhám dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám, že po víkendu už jsou všichni marodi ok :wink: my jsme měli víkend hodně stresový, našli jsme prababičku v bezvědomí, naštěstí je ok, ale je v nemocnici. Takový šok jsem v životě nezažila :frowning2:..dr sice říkali, že až se probere, tak se uvidí, že to vypadá na silnou mozkovou mrtvici, ale nějak jim to naštěstí nevyšlo...a to byl pan primář :confounded: doktorům jaksi moc nevěřím
taky jsme byli v zoo, Domi si to konečně začíná užívat :slight_smile:
makču neke, že už rodíš? sis přidala aspoň 3 měsíce, ať máš v profilu už konec, ne? To je teda síla, jak rychle to letí...tak přeju, ať Anetka u porodu nezlobí :slight_smile: a hlavně, ať to hodné miminko a ty to v pohodě zvládneš :wink:
14. zář 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné ráno, myslela jsem, že budu první a domi byla rycvhlejší :slight_smile:
já víkend v pohodě. Ale dneska jsem nějaká zmožená, Sabi nás vytáhla z postele už ve čtvrt na sedm, manžovi je to jedno, jde do práce, ale já jsem úplně vyřízená, koukala jsem dlouho na telku a takhle to vypadá.
Včera jsem koupila Sabince bundu na zimu, mám z ní radost. :dizzy_face: Dneska mne čeká prádlo a vůbec se mi do toho nechce.Dopiju kafíčko a jdu na to... Holky pojeďte mi pomoct! :slight_smile:
14. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
makcupikcu - nevím, kdy Tě uvidím, takže ať porod moc nebolí a vše probíhá pohodově a hlavně ať nám pak dá někdo vědět, že už jsi 1+1 :wink:
14. zář 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky
Jé makču,přeju,atˇto máš rychle zasebou a hlavně at´je to hodný miminko :slight_smile:
Nedočítám,jen co jsem viděla :confused: my jsme namocní,Gábi měla ráno 38,5 :frowning2: rýmu jako prase,pořád plakala,dokonce jsem ju musela unosit :fearful: to je na Gábi už .... :frowning2: tak snad dneska bude líp,venku prší a je tma jak v ... budík kolem 5 :confounded:
Tak zas mizím pááá a at´jste všichni zdravíííí
14. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Makču, uteklo to hrozně rychle a přeju Ti, aby i porod proběhl blskovou rychlostí a vše bylo v pořádku :dizzy_face: ... Drž se a přijď se pak pochlubit :wink:
Arin, to je blbé že je Gabinka marod... snad to brzy přejde :frowning2:
Domi, a co teda bylo babičce? Bezvědomí zní hrozivě :pensive:
Cory, ty žehlíš během dne??? :confused: ... ty jo, to by mi Kláruš nedovolila :sweat_smile: ... já musím žehlit po nocích :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To si mi připoměla, že musím vyprat softshellové bundy... ale nevím jak :confused: ... to musím pohledat někde

Jo a u nás je dnes taky megahnusně.... :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul prostě spadla, naštěstí jsme ji našli brzo...jen chropněla nebo sýpala nebo jak to mám popsat, oči zavřené, no hrůza...sanitka ji odvážela ještě v bezvědomí...je stará :frowning2: dneska se snad dozvíme, co to bylo
jinak taky žehlím až jak večer malý usne, jinak se to nedá...přes den jsem ráda, že uvařím, když spí
14. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, tak hlavně ať je babičce dobře a nemá to žádné následky :pensive:
14. zář 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy díky :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Co to je za špatný zprávy :pensive: Domi, tak ať je babičce brzo líp :wink:
Arin, vám taky :wink:
makcu - stihla sis tohle těhu vlastně užít? asi moc ne, viď, tak přeju, ať je Anetka rychle venku a bez komplikací :wink:
cory, jsi frajerka, že žehlíš během dne, já se kolikrát ani nestihnu vyčůrat :sweat_smile:
evi, však ona se rozchodí a to budeš čučet, jak bude lítat :wink:

tady je zase zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem venku uspat domiho a jsem zmrzlá jak preclík...fuj
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí

byly jsme s Kájou po úřadech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a venku je hnusně :rolling_eyes: a to zítra jedeme do mé práce na návštěvu tak snad bude líp :wink:

Domi,tak t je babí brzo líp - držím moc palce :dizzy_face:

Beru,vím,že se rozchodí,ale už,aby to bylo,protože ted chce furt chodit za jednu ruku a když já nechci tak se vzteku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooojky
¨holky nějak zlobí nahrávaní fotek, tak když kliknete na ty poslední, tak to jsou ty profi fotečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já byka ráno cvičit (je to i s hlídáním) a super :slight_smile: , Terka byla moc hodná, dokonce se zapojila do cvičení ve vedlejší místnosti (cvičení pro děti od 3 let) :grinning:
potřebovala bych poradit - máme na zadečku červené pupínky, nevím čím to mazat, mazala jsem to Bepathenem a nic moc :frowning2:
14. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,fotečky jsou moc hezké :slight_smile:

Jitu :grinning: :grinning: S pupínkama ti moc neporadím Kája má štípance na tříslech a mažu jí to taky a nepomáhá to :rolling_eyes: :confused:
14. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď je uvidíte lépe jsou na hlavní stránce

Ev díky mám z nich děsnou radost !
14. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makcu, přejem rychlý porod bez komplikací :wink:
Arin ať jste zdraví....
Domi, chudák babička,ať je líp :pensive:
Dneska jsem byla s malou u Dr. od minulého týdne měla na rtíku malou bílou krupičku,ale na celém rtu, mazali jsme to fialkou (dle Dr.)ale nic moc no a přes víkend to má i na jazyku v pusince a začla chraptit,já měla strach ať ji to ještě nezadusí :frowning2: no a dnes nám Dr. řekl,že to má nějaký druh moučnivky,ale v drsném stavu, má to i na mandlích :pensive: proto chraptí. Tak máme nějaké kapky,ale ty budou až ve středu, musí je objednat z Prahy :unamused:
14. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito sudocream
14. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek