• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
moni, já jsem zase strašný lenoch na cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jediný muj pohyb je s kočárem.
ted je mi z nich pěkně špatně
pavli to je šikula, že vydrží sedět chvilí na nočníku, davča hned zdrhá.
Jo dnes jsem ho nenechala odpoledne spát, tak jsem zvědavá, jaká bude noc, protože jsem psala, že spí nějak moc přes den klidně i 5-6 hodin když má hodně spavej den
15. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a kolikrát je Kájá v noci vzhuru?
15. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, vydrží tam tak 3 minuty, dýl ji tam nenechávám. Buď se vytentuje hned nebo nic. A teď si asi řekla, co by tam seděla, když už je vyčůraná, tak slezla :grinning:
No, v noci je vzhůru pořád poměrně často, klidně 3-4x. Ještě pořád jsem ji neodnaučila, aby si nechtěla jen tak cucnout a usnout u toho :confounded: A přes den spí většinou dvakrát, 1 - 2,5 hod. dohromady
15. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,třeba jo :wink: ikdyž ona dělá vždycky všechno dlouho nejdřív sudy,pak dlouho nic pak plazení a zase dlouho nic - no uvidíme :wink: A šuplíky to je taky její a taky jí pořád někde nacházím,kde nemá být :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,tak to Davča přes den spí hodně :slight_smile: Kája spí za celý den tak hodinu maximálně dvě :confounded:
15. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, Káji to taky vždycky všechno dlouho trvalo, až teď posledních 14 dní se nestačím divit :slight_smile: Třeba na sudy ani plazení vůbec nedošlo.
Dala jsem nějaké fotky do alba, kdyby jste se chtěly podívat
15. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák mamky, už vám to taky začíná :sweat_smile: :dizzy_face:

my máme dneska škrábanec na krku od konferenčáku a šlinc na tvářičce, spadnul na něj odpadkovej koš, vypadal kouzelně jak měl šlupku od cibule na kebulce :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal,zrovna jsem koukala moc pěkný :slight_smile: Kája zase asi vynechá kolínkování a lezení po čtyřech :wink: to jí fakt nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pal, to je prdelka na tom nočníku :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tu naší cácoru bavil nočník první den teď už na něm nechce vůbec sedět :confounded: :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no :grinning: :grinning: :grinning:
do večera smrděl česnekem, jsem včera dělala špenát :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na nočníku řveme, ale fakt hrozně :confounded:
15. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letim dozdobit ten dort :wink:
15. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pal na tom nočníku je super, je tam jak paša :slight_smile: To by Davča zdrhl :slight_smile:
Ev taky si říkám, že nějak ted moc spí přes den, to dřív nedělal
jak to máte vy se spaním? myslím třeba časy, jestli se někomu chce to vypisovat :slight_smile: :wink:
15. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík :slight_smile:
Beru, právě na ty pády a škrábance se netěším :unamused: Už teď jak vidím jak někam leze a kam všude se může praštit :confounded:
Ev, Kája taky nakolínkovala, prostě rovnou začala lézt. A to že ji nočník přestane bavit taky očekávám.
15. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty mu dáváš :wink:

Hele jsem zjišťovala ty narozky našeho Matese a slaví se 13.6. tak by ZOO šla 27.6??? :wink:
beru taky řve jak tur a proto zdrhne
Romi,Kája spí dopoledne okolo půl 10 tak půl hodiny až 40 minut a pak okolo 13 h půl hodiny až hodinu a občas hodinu a půl :wink: a pak večer chodí spát mezi půl 7 až 7h :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, Kája většinou vstane v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v 8 jde zas spát, asi 1-1,5 hod. Pak po obědě, kolem jedné usne na půl až hodinu. Spát chodí mezi 19-19.30.
15. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vstává mezi půl 7 až 7 h ráno :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak díky všem :slight_smile: dada chodí v 20 hod, kolem 6 je vzhuru, pak 7.30 usne a spí do 10, pak zase kolem poledne na 1,5 hod a no a ve tři zase tak na 2 hodky
15. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho nenechám spát tolik přes den
15. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,mě Kája dřív taky spala mnohem víc ještě tak před měsícem :slight_smile: tento týden asi 2x spala 3x za den,protože jí trápí špičák tak byla nějaká unavena :pensive:
15. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nomě právě nikdy tolik nespával zase
15. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíme od 10 do 12 a od 15 do 16

evi, dneska tady byl švagr a říkal, že Elišky narozeniny se budou slavit rovnou s křtinama, ale kdy jsou ty, jsem z něj nevytáhla, v neděli se uvidím se švagřicí, domluvíme se

celá rodina je na mě naštvaná, švagrová si představovala, že uděláme dvojitý křtiny, ale já malýho nechci nechat, dokážete si představit mě v kostele :sweat_smile:

jj pal, ty pády jsou hrozný, ale dám ti radu, nechytat, malej už ani nebulí, teda když neteče krev, včera tekla z nosu, prohlížel si z blízka tety koleno :sweat_smile: :pensive:

já ten dort nedodělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má hodně pohybu tak je víc unavenej :grinning: :grinning: :grinning:
vstáváme v 8
Berus, i krev :confused: To mě nějak nedošlo, že i krev nejspíš občas poteče. To mě bude stát nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ok tak pak to dohodnem :slight_smile:

Si tě tedy dokážu pedstavit,ale byla by to asi švanda :grinning: :grinning: :grinning: a chápu,že nechceš křtiny :wink:
15. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek