• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni, jj, Klárka.... :frowning2:
16. zář 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul no prosím tě :astonished: :confounded: A vy jste měli klíšťáka?? Nedočítám takže nevím :unamused:
Mak nazdárek no to je taky dost, že se dostavíš. Tak ti přejem ať to všechno klapne a svatbička se vydaří. Těšíme se na foto :wink:
Já jdu v sobotu na svatbu lowe :wink: To je tan svět ale malej co :grinning:
16. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo fakt jo?? :sweat_smile: Tak to je fakt malinkej :grinning: Fotečky nějaký určo budou a děkuju za přání :wink:
16. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul :frowning2: , ať se z toho Klárka brzy dostane
Makak hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No jooo je to jedna z mích nej kamarádek, známe se od dětství :wink: Mě byla na svatbě taky :sunglasses:
16. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo děkuju :dizzy_face:

Bobul držíme taky palečky, ať jste brzy fit :wink:

Moni tak to je fakt náhoda :slight_smile: Ale už to chci mít za sebou...s tím dítkem už je to jiné :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
To věřím. Člověk má jiné starosti než se pořád připravovat na svatbu. Já tedy nevím, jak bych to zvládla s tím naším torpédem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A to ještě sami nechodime :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni já mám ukvičenku, co chodí...vražedná kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes: věčně ho mám přilepenýho na krku (12kilo je fakt pocuc :astonished: :grinning:) a nebo ho někde hledám, páč panáček si odkráčí :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to ti věřím, my už těch 12kg taky budem mít a je to hukot ho nosit. Ze mě si ten náš rarach děla normálně prču. Řeknu mu ne a on to stejně uděla a ještě se při tom na mě dívá co jako já na to. A strašná sranda pro něj, mě to až tak vtipný nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni :sweat_smile: tohle si teď taky "užívám" had malej...ale jakmile fakt zařvu NE, tak se hned rozbrečí a jde si mě udobřit...nejhorší je, že třeba za den za dva to zkusí znova :rolling_eyes: :angry: A jakmile vstanu, tak se začne strašně smát a utíká :grinning:
16. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to když já zařvu tak on začne ječet taky :angry: :grinning: a nadávat mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo jo a taky si myslí, že je to hra a utíká, tedy leze pryč :grinning:
16. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No když už vidí, že je zle, tak se rozbrečí :sweat_smile: Ale jinak je to zlatíčko :dizzy_face: a strašně ukecaný, ale bojí se lidí, tak mi pak každý říká, jak je hodňoučký (když sedí v kočárku a ani nedutá :sweat_smile:) jenže doma ho vyndám a je jak nezřízená střela :angry:
16. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Děkuji,taky jsem ráda, že mám penízky zpět :wink: a nevěřím, že to řešil někdo jiný, paní je asi labilní....
Vendy :fearful: ať je Klárka brzo fit....
Jani, fotečky z plavání úžasné :dizzy_face:
Markétko, moc ti gratuluji k svatbě :wink: U nás v rodině se 7.11 žení bratranec :dizzy_face:
Dneska jsem byla vyzvednou ten sirup na tu moučnivku a je to teda boj to do malé dostat :pensive: a do toho dneska od jedné večer pořádně nespala, hořela jak kamínka a teď mi usla na klíně :frowning2: doufám, že to jsou JEN zuby
jo, a Kači, já taky nemám dlouhé nehty,ale je to spíš o zvyku, mám dost kamarádek, co na modeláž chodí a mají doma mimi :wink: Já spíš teď dělám pedikúru :wink:
16. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni děkuju :dizzy_face: A ať je Kristýnce brzy dobře. Nám se spustila dneska hnusně rýma, tak toho taky moc nenaspal a usnul mi dopoledne v náručí :sweat_smile: :frowning2: to už neudělal ani nepamatuju :dizzy_face: :slight_smile: A už spí přes 1,5hodiny :dizzy_face: brouček, jen ať dohání :dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét, děkujeme, no snad to nic nebude a s tím usnutím to máme podobně :wink:
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
mak - gratuluju :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul a co na to Klárka dostala? Antibiotika? A z čeho to má? Tak ať je brzy v pořádku!
Já dneska byla se Sabčou na hexe, ani nezaplakala, jen vyděšeně koukala. Pak jsem jí šla koupit nějaké dobrůtky za statečnost :dizzy_face:
Nevíte prosím někdo, zda je možné očkovat naše dětičky proti rýmě? Nebo je to omezený věkem? A koli to stojí? Chtěla jsem se zeptat doktora, ale zapom jsem a nechce se mi to hledat. Díky, za odp :wink:
16. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
děkujeme.
Klárka měla na zač. prázdnin klíště, pak cca 14 dní na to se mi osypala a měla teploty (to dle Dr. byla letní "virozka" :rolling_eyes: ), to byl asi první projev nemoci.
Pak se jí na těle objevili specif. kožní projevy a naštěstí jsme na to přišli. Teď bere silá antibiotika, za dva měs. kontrolní odběr a uvidí se....
Jo a ty fleky byly na úplně jiné části těla než klíště. A kolem kousnutí nic neměla....

Mak, taky se přidávám ke gratulantům :wink:
16. zář 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
NO me tak blbne klávesnice, jsem napsala pomalu článek, a je to pryč :angry:

Bobul a co mudr, že to není lehká virozka? zase mluvila o své praxi?

Mak, tak si užijte svatbu, já to také nehrotím, přijdem, řeknem ano a odejdem :grinning:

Numi, at vám sirup zabere :wink:
16. zář 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jinak ze včerejška večer máte všechny z docházky "A" :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
V pátek máme sraz s poradkyní, tak jsem zvědavá, co vymyslíme s tou naší hypotékou, ale asi nic moc, prostě budem cálovat jak mourovatí :angry: :pensive:
16. zář 2009 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, no naše dr. ... to už se snad ani nevyjadřuju.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé, mě něco uniklo :sweat_smile: , ty se budeš vdávát :dizzy_face:
16. zář 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárce držíme pěsti, ať to má brzo za sebou a je zase fit :wink:
Maky gratuluju a přeju moc štěstí a hlavně, ať vám to vydržíííííí!!!! :slight_smile:
Katy kdy do toho práskneš ty? :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Katy, mě to taky nějak uniklo, kdy teda bude svatba? :slight_smile: A Maky samozřejmě gratuluju a ať Vám to klape :dizzy_face:
Bobul, ať je Klárka brzy v pořádku, bobek malý. Fuj, já mám z těch klíšťat strach :cry:
Táňo, doufám, že Kristýnka bude brzy fit, snad to nic nebude :frowning2:
16. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristýnečce posíláme pusinky na uzdravení :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po delší době.. sice vás občas čtu, ale vůbec nestíhám psát.. Sárinka, práce, ještě jedna práce navíc a k tomu i střevní chřipka celý rodinky a stavba baráčku mě plně vyčerpala.. Ale jinak se máme fajn..
Sárinka nám dělá jen samou radost.. je to hrozně hodné dítě (tuky tuk) snad to nezakřiknu.. sice ted chudátko marodila a pěkně z toho zeslábla, zhubla až na 7,60 :((( Ale už je zase oka

všem marodům přeju brzké uzdravení a at vám děti dělají jen samou radost
16. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,holky, jestli mě jestě tatka bude chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak vymyšlený termín jsem měla, ale pak jsem zjistila, ze se neodává každej víkend, takze budu muset počkat na říjen, to budou vyhlěšený termíny na rok 2010,ale jinak měsic by mel být červen :wink:
16. zář 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, 9 hod pryč a nikde nikdo :confused: :sweat_smile:

přeju pěkný den všem i když u nás to vypadá všelijak....chvíli poprchává, chvíli ne,ale zataženo je solidně :confounded:

Mak blahopřeju ke svatbě, Kat má ještě hromadu času,co? :grinning:

Bobulko,tak ať je Klárka co nejdřív fit. Hlavně že se na tu boreliozu přišlo...

Tedy Yw, 7,6 kg, to ani nepamatuju, kdy Janí měla, ale myslím že kolem půl roku :pensive: Tak ať jste celá rodinka fit :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky i my jsme marodi, nmapřed byl malý a teď jsem i já, jsem hotovson... :frowning2:

všem marodům brzo se uzdravte

všem těhulím ať vám mimísi rostou

a všem ostatním mějte se dobřeeeee :grinning:
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ČAU HOLKY :slight_smile:
já teď teprve vylezla z pelíšku :dizzy_face: Sabi si ráno vypila mlíčko a pak lehla a usnula a já taky, nádhera
yw - ahoj, chudák Sári, ať už je vše o.k.!
Jdu psát reklamaci na O2, zatím pa
17. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek