***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
kalerat
17. zář 2009
ahoj holky,

Holky, kdo jste poslaly fotku, prosím o trpělivost, určitě ji upravím, mám toho teď moc a času malo.

Bobulko Klárky je mi moc líto, snad se z toho brzo vylíže 😞

Táňi jsem ráda, že peníze máš, uf to ti musel spadnout kámen ze srdce

Yw ať už je jen dobře, chudinka malá 😞
domiska
17. zář 2009
ahoj holky, tak jsem v noci od 2 nespala, jak mě bolelo břicho 😞 ráno 38 a zvracení, tak jsem jela k dr...byla jsem jediná v čekárně, dr tam nikoho neměla, ale čekala jsem tam hodinu, ikdyž sestra viděla, že mi je hodně zle. prý nějaká viróza 😞 od rána hlídá babi, nejsem schopná a hlavně ani nechcu, aby to malý chytil...
Ywi ať už jen dobře 😉
jita5
17. zář 2009
Hezké ráno
Kat gratulka 🙂
Jinak patřím k marodům, včera byla krize odpoledne - byla jsem hotová, ležela na sedačce a Terka po mě skákala ]-(
numi
17. zář 2009
Hezké dopoledne, holky
Tak dnešní noc bych nepřála nikomu, nespala jsem ani hodinu, malá hořela jak kamínka, už jsme chtěli jet na pohotovost,ale ta je bohužel až ve Zlině 😞 Pořád pobrekávala, já bulela, no děs :-S Ráno jsme šli k dětskému, ten nás poslal na ORL (do vedlejšího města) a pak zpět na dětské. No a máme antibiotika 😞 Ale největší průser je, že malá vůbec nejí ani nepije,naposled v noc v 1hod. vypila 160ml mléka 😞 pokud to tak bude pokračovat,tak valíme na kapačky, holky já mám strach.....

Domi, děkujeme za pusinky, snad zaberou a ať je Tobě taky líp a ostatním taky díky za podporu....
numi
17. zář 2009
Markét,jj moc se mi ulevilo, že peníze dorazily..... 😉
kalerat
17. zář 2009
A jejej tady ty nemoci nějak řádí.

domi, tak ať je brzo lépe

Táňi to je hrůza. Malá musí něco vypít, jinak se kapačkám nevyhnete 😞 Držím palec 😉
numi
17. zář 2009
Marky 😞
Jituš,ať je brzo líp :-S
ywonn
17. zář 2009
ahoj holky, všem moc díky, malá už je zase fit 🙂))

tani posíláme Kristýnce hoooooodně moc zdravíčka.. chjo chjo to je trápení 😞(((((((((((

koukám že to všude pěkně řádí 😞((

domi já todle měla min. týden a řeknu ti nikdy víc!!!! At jsi brzky oka
numi
17. zář 2009
Ywi, na vás jsem zapomněla, to jsem ráda, že už jste ok 😉 a děkujeme....
Holky, teď jsem ji zase zkoušela dát mlíko a pořád to nechce 😞
jana.rce
17. zář 2009
panejo,to je všude děs běs. Já už se z angíny zotavila,zítra mám kontrolu,ale asi dobrý.
Tedy Táni, to věřím, že máš strach. Byla bych na tom stejně a bulela bych taky. Tak moc na vás myslím a držím palečky, ať Týnka něco vypije a nemusíte na kapačky. Posílám moc moc sil...a jdi si lehnout s Týnkou,ať nabereš energii..

ostatním marodům samozřejmě taky přeju brzké uzdravení.
jana.rce
17. zář 2009
Táni, jestli je zahleněná, tak by mlíko ani pít neměla. zkus vodu nebo čaj...
numi
17. zář 2009
Jani, děkuji, tak zkusím ji uvařit čerstvý čajik ať ho nemá studený....
domiska
17. zář 2009
Yw jak dlouho to trvalo? 😞
Táni snad budete moct léčit doma, toho se taky bojím, pr Domi nepije kromě mlíka nic 😞
evelina0007
17. zář 2009
Ahoj holky 😉 hlásím se po pár dnech,že u nás vše ok 😉

Mak,gratulace ke svatbě ať vše proběhne jak má x-)

Všem malým i velkým marůdkům držím pěstí at je brzo líp 😉
bobulle
17. zář 2009
jejda, co se to dějě... tolik nemocí |-|
Tani |-| ... myslím na vás 😞 ... děj vědět, jak se malé daří |-|
A samozřejmě i na ostatní marůdky... 😉

Klárka zatím snáší antibiotika dobře... jen je víc nevrlejší... 😞
ywonn
17. zář 2009
domi já byla nepoužitelná dva dny.. pak už to bylo lepší a lepší.. přejde to nebuj 😉
berus
17. zář 2009
Ahoj holky 🙂

Táni |-| , zkoušej jí dávat čaj po lžíčkách, každých 10 minut, nemusí ho mít moc, ale ať má nějaký tekutiny

mak, taky se připojuju s gratulací a užijte si to 😉
myslím na všechny marody a přeju, ať je brzo líp 😉

já musím zaťukat, u nás jsme zdravý, ale až moc živý :-N
včera jsem tady z toho raracha měl fakt depku, neměl svůj den a já taky , tak jsme tady na sebe hulákali :-N

ale dneska je zlato, dokonce poprvé sám jedl a to bramborovou kaši 🙂 (do teď ji nechtěl)
meggi10
17. zář 2009
táni zkus ji to dávat stříkačkou, třeba co je v panadol sirupu....
libuks
17. zář 2009
Ahojky holky, jen jsem se teď koukla, jestli tu někdo je a vidím, že máme plno marůdků 😞 Všem přeju rychlé uzdravení !!!!!

A naše nevěsta 😕 Táni mooooc na Vás myslíme. Zkoušej jí ten čajík nabízet každou chviličku, snad alespoň něco do ní dostaneš. A hlavně písni, jak Vám je.

Markét sleduju Tvoje album na bereme se a mám z toho hroznou radost - nostalgie na mě přichází :-N Ať Vám to vyjde!!!!!!!

Ev ahojky

Yw to si neumím představit, jak takhle zhubnula :-|
numi
17. zář 2009
Holky, jste moc zlaté, děkujeme x-)
Meggi, tak to by dávkovačem neprošlo, protože jí dávám přes to dvoje léky a jen jak vidí, že to beru, tak spustí |-| Jsi hodná 😉
Ale snad to ťuk,ťuk bude ok, vypila 250ml čaje a ještě kuřečí vývar s nudlemi,tak snad to bude v pořádku...,ale je tak slaboučká
numi
17. zář 2009
Libu,jj jak píšeš čaj ji strkám pořád, prvně dělá nenene a pak si cucne 😉
rendex1
17. zář 2009
Tániiiiiiiiii ježiš to je hrozný napiš prosím jak vám je
numi
17. zář 2009
Jani,je to lepší než dopoledne,ale šíleně se děsím noci..... malá spí 15min. a dalších 15min kňourá a kňourá, dneska se jednou zasmála a to když jsem vedle ní ležele a brečela - přemlouvala jsem ji ať pije čajik,tak co si mám o tom myslet :-N
rendex1
17. zář 2009
Táni my tohle měli taky .. asi před 2 měsíci.
Nám zase roste asi 13ty zub asi chjo
jana.rce
17. zář 2009
Táni, to je super, že Týnka nakonec vypila ten čajík🙂 moc držím palečky na dnešní noc,ať už je to lepší😉

dnes mi Jaňula odpo neusnula a v 19 h. byla tuhoš. jen doufám,že vydrží spát celou noc,abysme zase nestrašily někde o půlnoci, ptž. bude vyspalá...zítra ráno musíme brzy vstávat,tak to bude mít snad aspoň naspáno....

jé Jani, 13zub? 😉 nám se dere teprve 5tý:-N
domiska
18. zář 2009
holky, tak já už jsem lepší, ale noc byla hrozná, pr ho babička zřejmě nechala prochladnout a má rýmu jak hrom, nechce se nechat odsát a mrčí 😞 tak já jí ho dám, ať tady se mnou není v bacilech a takto mi ho dá 😞 jestli tu dneska vleze, tak nevím ]-(
tyjo 13 zubů, taky hledím 🙂
jita5
18. zář 2009
Hezké ráno
Táni ať je Týnka co nejdříve v pořádku 🙂
Já nic moc, ale může být hůř 😃
jita5
18. zář 2009
přídala jsem fotky z pobytu na Šumavě 🙂
Jani 13 zubů 😃 😃
evelina0007
18. zář 2009
Ahoj holky 😉

doufám,že už je všem marodům líp 😉

Kája má 12 zubů,ale dle zubaře zatím žádný další neleze 😃 což je dobře 🙂
domiska
18. zář 2009
tyjo Eveli vy jste teda zubouni 😃
Jity hezké fotečky x-)

holky jezdí vám už děti na odrážedlech samy, jakože se odrážejí? Domi vždy zvedne nohy a chce, ať ho vezu já 🙂 potvůrka jedna 😉

Začni psát odpověď...

Odešli