• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
je tu někdo? kupovali jste bezdotykový teploměr? kde a za kolik?
18. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky moje milované....

RUŠÍM ALBÍČKO A UŽ JSEM PŘISPÍVAT NEBUDU, protože je spousta zlých lidí a magorů, co mě pronásledují a hledají co jsem kde napsala...

jsem většinou na facebooku ... a na IP kvůli inzerátům
a moje číslo je 720704533

ppapa zlatíčka
18. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co to zas sakra je? Někteří lidi jsou fakt strašní a je lepší je nepotkat :frowning2: :angry: :angry:
18. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to je fakt hrůza :confounded: :pensive: :frowning2:
18. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to naprd, že je to veřejné forum a nedá se zamknout :pensive:
Jani :frowning2:
18. zář 2009 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, jak jste na tom? Celý den jsi se neozvala :pensive:
18. zář 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně malá usla. Už jsme naštěstí bez teplot,ale s tím jídlem je to boj :zipper_mouth: Vendy, děkujeme za optání :wink:
Domi, takový teploměr nemáme,ale myslím, že Monča tu dávala odkaz :wink: Ať je Domiškovi líp a na odrážedle jezdíme zásadne dozadu,ale neumí se ještě moc odrážet :wink:

Jani :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes:
18. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani, to jsem ráda :dizzy_face:
Klárka teď k antibiotikům baští probiotika... a neuvěřitelně jí to zvedlo chuť k jídlu :wink:
Tani vy jste taky na ATB, že? A dáváte probiotika??
18. zář 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, co jsou to probiotika :sweat_smile: :confused: my máme Klacid...
18. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, nevím jestli to napíšu přesně, ale bakterie střevní mikroflory... prostě ty dobré, které ATB taky zahubí, se doplní probiotiky.. a my máme nějaké s komplexem vit. B a Kláře to hrozně zvedlo chuť k jídlu :wink: ... to co snědla za dnešek, normálně sní tak za dva dny :slight_smile:
Tani, koupíš je normálně v lékarně :slight_smile:))
18. zář 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, děkuji :wink: poptám se :slight_smile:
a co reklamace houpajdy??
18. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

ren, mas IP.

ten teplomer jsem chtela taky koupit, ale pak jsem uvidela tu cenu, tak to me jaksi trochu zarazilo :sweat_smile:

Probio je super, ja davala probiotické kapky na prdíky a dobrý, hodne nám pomohly.

Numi, dobře že už teploty nejsou a bobul vy jste na tom také lépe, že? :wink:

Já pořád čumím na ty hypotéky, už mi z toho leze hlava kolem, dnes tu byla i poradkyně, tak zase vim neco trochu vic, a snad se už něco rýsuje, za chvíli budu odborník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na odrážedle už jezdíme zdatně, ale bylo to ze dne na den, nejdřív nic a pak najednou malej na tom videl jedno dítko, a hrozně se mu to zalíbilo a začal sám se odrážet a jezdit.

A kde je Beru? No a jak tu není Beru, tak tu není i Ev, takže já, klasika, tady zase budu trpět samomluvou, Ren sem už přispívat nebude, se nám to fakt rozpadá :confused: :confused:
18. zář 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači :wink:
děkujeme :wink:
Tak to jsi šikula, pak si můžeš otevřít svoji poradenskou kancelář :grinning:
18. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,jj rozpadá a to jsme cca 14měsíců od porodu :frowning2:
18. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu dát malé antibiot. to bude zase pláče :confounded:
18. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, co naděláme, já si pamatuju, že Ren tu psala, že ji pořád nekdo otravuje, dokonce to tuším měla napsané i v tom albu, fakt se někdy nechytám, čím se lidi baví.

Jinak si mě važte, za chvíli pomažu do práce, tak nebudu mít na koníka čas :grinning: :grinning:

Makcu by mohla dát vedet, co a jak, třeba je zrovna v porodnici, jéééé holky, já tak ráda na tu dobu vzpomínám, jak jsme tu psaly, kdo odrodil, a koho to čeká, bylo nás tu daleko víc.....no ty časy se už nevrátí.

To bylo trochů zavzpomínání na starý zlatý časy :wink: :wink:
18. zář 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A propos jako vakcínu chcete nechat dát dětěm v 15 měsicích, myslím proti zardenkám, spalničkám a příušnicím?

Budete dávat Triviar, Priorix nebo Priorix Tetra?
18. zář 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni, to dáváš na lžičce ne? To antibiotika? Chudinka, sotva usne, takji musíš, budit, to je taky na pytel, po kolika hodinách musís antibiotika dávát???
18. zář 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,jj bylo to tu akčnější :wink:
Ty jdeš po dvou letech do práce?? a kde jsi pracovala??
Já si pamatuju, že Ren obtěžoval bývalý manžel....
A o vakcínách vůbec nevím o čem mluvíš :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, po lžičce bych jí to nedala, to by skončilo na mě, dávám to přes dávkovač,ale je jiný než u panadolu, je tam na konci tenčí (jako stříkačka), že to dáš do koutků úst,ale ona to stejně plive, protože je to nechutné - dělají to přímo v lékárně, že rozdrtí ty antibiotika a smíchají to s nějakým sirupem,či co,takže je to hnus, dráždí ji to vkrku a ty kousíčky prášku má všude,jak sebou šije :frowning2:
18. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, a dávám to co 12hod.
18. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, mam dvouletý rodičák, takže povalím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NO, me se ptala Mudr, jakou chci nechat vakcínu. Po 15 mesíci je povinná vakcína proti zardenkám, spalničkám a příušnicím. Ze zdravotního pojištení je hrazen ten Triviac, pokud si připlatíš, nevím přesně kolik snad 700kc tak si můžeš koupit šetrnější vakcínu, která se jmenuje Priorix, a nebo jeste dražší je Priorix Tetra a ten je navíc i proti planým neštovicím. Ta poslední vakcína Priorix Tetra je živá vakcína, takže po ní se nemůže očkovat absolutne nic další jeden měsic.
18. zář 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,díky za info :wink:
18. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, nemáš zač, me se na to práve ted ptala mudr, tak jsem si to nechala vysvětlit a jak vidíš, poctivě hlásím, co jsem se dozvěděla :wink:

Jinak máš dlouhý IP, jsem se nejak rozepsala :grinning:

A malá už zase spinká? to máš dobrý, já malýho vzbudit, tak se se mnou do rána nebaví :grinning:
18. zář 2009 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, to jsi šikulka, že nám předáváš svoje vědomosti :slight_smile:
Jdu na tu IP :grinning:
jj, malá naštěstí už spí :wink: a pořád kojíte??
18. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Já na vás nezanevřela, jen tu mám každou chvíli ségru :wink: Má dovolenou než nastoupí do nový práce, tak kecáme a že nám to jde :wink: včera do 2 do rána :sweat_smile:

taky je mi trošku líto, že se to tady rozpadá, ale pokud ty maminy, co sem nechodí,mají takový rarachy jako já , chápu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teta romi, mor, ...)

jinak jak kafráme se ségrou, tak se dozvídám takových věcí, že čumím s otevřenou hubou :confounded:
táta když se napije, mluví, a přece jen se ségrou lemtá častěji, hlavně v karavanu
ze spousty věcí jsem rozhozená, něčemu se musím smát, u něčeho bulím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

až budu mít trošku víc času, napíšu vám román :wink:
teď jdu do hajan, jsem slaměnka, tak se můžu v posteli roztahovat :grinning:

ren :confused: :angry: :rolling_eyes:
táni, myslím na malou, chudina :frowning2: a probiotika jsou dobrý Nutrolin-B, ale je to taky sirup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katy, až půjdem do hypotéky, chci odborný poradenství a si piš, že zadara :sweat_smile: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko, ahojky :slight_smile:
co škola?? a ségra je ok??
Jinak děkujeme, ten sirup by mi asi už neprošel, musela jsem koupit i panadol čípky místo sirupu, protože to prostě nešlo do ní,ale z ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na román se moooooc těším :grinning:
a ta poslední věte pro Kat nemá chybu - hlavně ten konec :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni, ano pořád kojím, ráno a večer, nejak jsem si řekla, do roka a pul. Pořád jsem nevědela jak dlouho, ale ve dvou letech pujdu makat, tak to už chci aby malej nebyl na kojení zvyklý.takže pro mě rok a pul je stav ideal. Stejně už me ráno malej začíná mlátit kojícím polštářem,te jako co bude s tou snídání :grinning: :grinning: tak aby na to později nebyl nejak závislý :grinning:
18. zář 2009 ve 23:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek