• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
táni, ve škole jsem nebyla ani nepamatuju, se tam budu muset ukázat, aby na mě nezapomněli :sweat_smile: , což už se asi stalo, ještě mi nepřišel dopis o přijetí :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ségra je v pohodě, jsem chtěla na odpoledne udat Matese, tak jsem myslela, že hodná teta by si ho vzala a sprdla mě, jak malý dítě, prej jednoho jsem se zbavila a chceš mi narvat druhý :confused: :sweat_smile:
ona to fakt bere sportovně :wink: jinak jsem ale tímhle zjistila, kolik ženských v mým okolí bylo na potratu :confused: :unamused:

no román asi nebude vtipnej, ale potřebuju se vypsat :sweat_smile:

a co by pro mě teta káča neudělala, že?! :sweat_smile: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, jasný, no hlavně ale mě budeš muset nechat vydechnout trochu, protože se vždycky rozčílím, jaký poplatky, jaký úroky si účtují, PRIBOR na historickém minimu, ale na úrokových sazbach to není videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mbanka dokonce ti pujci prachy jenom do 50% LTV (LTV (Loan to Value): Poměr výše úvěru vůči odhadní ceně nemovitosti), takže na byt za dva miliony ti pujčí max jeden milion korun :angry:

A tak dále a tak dále, ale to sem nepatří :wink:
18. zář 2009 ve 23:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tos teď psala česky??????????!!!!!!!!!!! :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, no tak to je ségra statečná :sweat_smile: Kolik má roků :confused:
Jen se vypiš v románku :grinning:
a teta Katka je hodná :grinning: :grinning:
Už to pro dnešek balím :slight_smile: papapa a ukaž se častěji ať tu dojde i Evča :wink: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruchně teď v srpnu bylo 22 :wink:
18. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já ve 22 porodila :grinning:
18. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš :grinning:
Která pravidla porušuje: | Zruš a tos teď psala česky??????????!!!!!!!!!!!

:grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, jasný pořád píšu česky, nebo co myslíš? Jo aha, ten příbor? tak PRIBOR je pražská mezibankovní uroková sazba :wink: vyhlašuje ji CNB, česká národní banka :wink:

a jenom kvuli tobě tyto informace nezpoplatnuji :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni, :grinning: :grinning: :grinning:
tak já už vážně mizím, máme poslední dobou proplakaný noci, se ani nedivím,když na něj máma macecha celý dny ječí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, vy jste mladice :grinning: Já si jdu kopat hrob a dávat na noc drny na prsa, abych si zvykala :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 23:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, holky dobrý pokec, jdu taky do hajan, dobrou noc :wink:
18. zář 2009 ve 23:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem stihla dočíst (bylo konečně co :sweat_smile:)... :slight_smile:

Ren, to mě mrzí, že tě "pronásledujou" i tady :pensive: :pensive: :frowning2:

Táni, je fajn, že už je Týnka bez teplot:slight_smile: a ten Klacid jsme měly taky, když měla malá laringitýdu a byl to boj jako u vás...půlka toho byla venku než v bříšku, ale pomohl.. :wink:

O výběru vakcíny jsem nevěděla. Dr. mi dala pouze termín na očkování,ale že si můžem vybrat už neřekla :confused:

Kat a o věku tu nemáš co plácat...přeci jen jsou tu i starší maminy než jsi ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

Dneska asi vyrazíme s malou na vinobraní :wink: teda ale vzhledem k tomu,že budu autem,tak ani nic neokoštuju :frowning2: maximálně si vzít sebou flašu a dopřát si pak doma i s chlapama...dorazil totiž na víkend zase tchán a s manžou pokračujou na garáži :slight_smile:

tak a já jdu dodělat guláš, aby měli čím doplnit energii...
19. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo, ještě jsem se chtěla zeptat, zda tu má někdo taky problémy s uspáváním jako já :confounded:

Dopo to ještě jde, to mi malá v kočáru usne do půl hodiny,ale odpo jezdím hodinu a víc a pak usne na 35 min :angry: :angry: jenže kdybych jí spát nedala, tak je pak protivná, večer by vytuhla brzy a vzbudila by se mi v noci a na to nemám moc chuti někde trdlovat 3 hodiny, než se zase unaví.... já už nevím co na ní.. dnes jsem jí chtěla nedat dopo, že půjde jen po obědě, ale prostě se to nedalo, jak bulela a šmudlala si obličej..
19. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Jani, já začínám dávat spávat po obědě, protože malej mi začínal usínat třeba až po hodine a pul ježdení v kočáru a spal třeba jenom 30-40 minut, takže dávám po obede, dopoledne většinou jezdíme ven na motorce, takže to nemá čas na šmudlání se, pak dávám oběd a pak dávám spát.

Po obede mi spí tak 2,5 - 3 hodiny, jak kdy :wink: ale pravda je, že dopoledne ho musím hodně zabavit, aby nemyslel na spaní, ale stejně vím, že kdybych ho dala spát, tak by neusnul, to už jsem zkoušela minulý týden.
19. zář 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Jani,problém s usínáním fakt nemám Kája spí jednou za den a to od 12 h a usne do 5 munut a pak jde v 19h a usne taky do 5 minut :wink:

Kat,já sem nakukuju,ale v době,když tady většinou nikdo není :frowning2: a tak mě sem nebaví chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: určitě to není kvůli Beru :grinning:

Táni,a už je malé líp?
19. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, však jasně, jsem si dělala legraci :wink: :grinning: jsem si včera myslela, že tu budu zase čumákovat sama, ale nakonec z toho byl dobrej večerní pokec. :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: tak mě Kája spí hodinu až hodinu a půl za celej den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky:slight_smile: tak jsme už asi taky dorostly do fáze 1denního spánku... jen tedy nevím, kdy budu vařit,abych zabavila malou. dopo mi vydrží max, 3 hod a pak už to je k nevydržení,jak je ospalá... a čím víc je přetáhlá, hůř usíná... dnes to bylo dobrý, dopo do 20 min usnula a teď odpo taky, zázrak :grinning: :grinning:
přes den mi celkově taky naspí max. 1,5-2 hod, ale prostě si to ještě rozděluje na etapy :wink:

ty jo Kat, a spát 3 hodiny, to uměla jen jako mimino (přes den pochopitelně :grinning: ), to je tedy Tomík šikulka :slight_smile:

a Ev, to usínání do 5 min závidím. To se nám povede akorát večer, když právě přes den nespí :wink:

sakriš, dneska mě furt honí mlsná..asi půjdu něco upéct. Po obědě jsme měli ke kafi štrůdl, co poslala tchýňka, ale akorát mi navnadil chuťový pohárky a teď mám chutě větší :grinning:
19. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí

včera se nám narodila nová sousedka tak jsme jí zapíjeli a mě tedy bolí hlava :confounded: :confounded: jsem radši měla zůstat s Alešem doma :grinning: než někde popíjet :angry:

Jani :slight_smile:
20. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,

a nám se do rodiny narodila další holčička.. takový drobek 2,8 kg a 47 cm :wink: Škoda, že jsou daleko a nemůžem se na ní jet podívat. :frowning2:

Jo a na vinobraní bylo včera fajn, jen jsem nemohla pít, tak jsem přivezla burčák dom :wink: Nikdy jsem to nepila a docela mi to chutná, jen to leze sakra rychle do hlavy :slight_smile:

Ev, zapíjet se musí, aby byla malá zdravá, to za menší bolehlav stojí :wink:
20. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je tak krásně a musíme trčet doma, ach jo :frowning2: Tak alespoň peru už 6tou pračku :grinning: Včera jsem si dělala průvan ve skříni a vyfičilo cca 20ks oblečení :grinning:
Evi, už je to lepší, děkujeme za optání :wink: a jsi šikulka, že jsi tak zodpovědně zapila novou sousedku :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute
já su taky doma----ale uklízím jak vzteklá , myju okna, záclony a závěsy
drhnu topení spáry...no pajada včil mám kafepauzu
20. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pauza dvě před věšením
ruce mám jak orangutan
20. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,

já se chystám cvičit, protože jak jsem se rozhodla, tak vážně musím neco zhubnout, a dobré je,že mě to chytlo a že se na to cvičení strašně těším.

ev, no to je snad jasné, že se malé musí zapít :wink:

Luc, já mám dnes odpočinek :wink:

Jani, mlsná mě honí pořád :sweat_smile:
20. zář 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak mám rozumet tomu, že Janota navrhuje snížit rodičovský přispevek od ledna 2010?
to jako všem, nebo co budou v lednu začínat pobírat, protože jestli se to bude týkat mě, tak ho tam pujdu osobně dokopat, hypotéka zvyšuje, a rodičák snižuje, kurnik, že mi nikdy nesnížily ty odvody co jsem jim tam na sociálním, za ty roky našupala :angry: :angry:
20. zář 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já si pamatuju, ze malej když se narodil, tak mel neco málo přes 3 kila a když v porodnici zhubnul pod 3kg, tak jsem to ořvala, že jako je už moc malej :sweat_smile:
20. zář 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já to psalka minule o 10% takjže ti co berou 7600 budou brát 6850kč, ti vo 11400kč tak 10100 a tamty nevim porodné má jít o 3tis dolů...ale ještě to neprošlo, takže to není schváleno.....
20. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tahle malá měla 4070 G to je macek :grinning: :grinning: :grinning: už mi je líp,ale pořád mám dneska honí mlsná :confused: :confounded: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ta mlsná nás nahání taky dnes, celou rodinu :grinning: :grinning: Nějaká erupce na slunci, či co :grinning:
20. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek