• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
20. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, tak jsem si dneska užila adrenalinu :frowning2:(((( byla jsem s manžou na pohotovosti..
šikula tak horlivě máchl krumpáčem, že mu sjel po násadě a břinkl se přímo do čela...no to bylo krve jak z vola a já to nemohla zastavit... použila jsem 2 tlakáče a furt nic... pak to tedy při třetím už zastavilo,ale bylo mi všelijak. naštěstí tchán ještě neodjel dom, tak pohlídal malou a my frčeli na chíru..
no sestra děs, prej sice hodně krve ale taková mala dírka a my s tím naděláme :angry: :angry: :angry: naštěstí doktor byl lidskej a řekl, že jsme asi těžko v tom množství krve mohli poznat, jak velká díra to je...
Ale stejně, když si představím, že to byl pěkně zadělanej krumpáč a ještě úraz do hlavy, tak nelením a radši jedu,aby mu to aspoň vyčistili a udělali rentgen... no naštěstí to bylo jen na 1 steh a RTG v pořádku, ale klepala jsem se z toho jak ratlík.

mezitím se dědovi malá taaaak pos.. že to měla všude a musela jsem jí komplet převlíct :grinning: naštěstí přebalit děda zvládl :slight_smile:

jdu si dát burčák na sklidněnou :D
20. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době zdravím. Dítko mi spinká, manža není doma, ikdyž už se snad každou chvíli vrátí a tak nakukuju.

Jani teda to je zážitek :confounded: Hlavně že to nakonec dobře dopadlo. A ta sestřička je teda drsná :angry:
20. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak hlavně, že je manžel v pořádku,ale ty nervy si dokážu představit :confounded:

Lucinko, ahojky :dizzy_face: Co Lukášek? A malý Cipísek Tě nezlobí :wink:
20. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, sestra fakt dobrá, no já se už nedivím ničemu.

Luc, jak se vede?

Co břicho? Je pravda, ze při druhém těhotenstí bříško roste daleko rychleji?
20. zář 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRVNÍ? :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, kde je Vám konéééc? :confused: :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,přeji všem krásný den!Já tu už strašně dlouho ničím nepřispěla :unamused: a stydím se :sweat_smile: Ale nakukovat tady chodím pravidelně :slight_smile: Zezačátku jsem sem psala,ale pak jsem začala nestíhat,malý je drak!Šíleně rostl počet příspěvků,já už pak ani nevěděla,o čem je řeč :grinning:
No ale jsem tady!Luky už je šikula,sám chodí,co chodí,lítá jak šus,takže fakt vůbec nestíhám...Nemáme ještě dodělaný obývák,všude se tam povaluje různé nářadá,jeho to tam táhne,takže musím být stále u něj...Z ohrádky už uteče,je to šibal!Fajně povídá mama,tata,tato,lampa,auto,jede,jede,brm,brm,máme ovečky,tak na ěn volá bééé :grinning: na pejska hau,na telefon halo :grinning: no sranda s ním je!Ale fakt,ani chvilku neposedí,přes den už ani moc nechce spát.Zrovna mu lezou stoličky,tři už má venku,tak to je protivka protivná...Přes den lítáme většinou po venku,máme tady kousíček les a velkou zahradu,tak se aspoň vyblbne...No a jinak-pořád kojím,ale už bych i chtěla pomaličku přestat,přece jenom,je to už velkej kluk,žejo:D
21. zář 2009 v 08:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti dokud se dítě láduje kidiboo a mám chvilku klidu sednout k pc :slight_smile: Vede se nám dobře, akorát Lukýnovi rostou 4zuby naráz takže trošku mazec, přes den kňourá, v noci spí s náma :grinning: Taky jsme oba nachlazení, což je naprd, já nic nemůžu tak tiše trpím, Lukáš je na tom líp, aspoň do něj cpu nějaký léky. Jinak Cipísek se má snad fajn, na ko jdu příští středu tak se na něj moc těším jak povyrostl. Břicho roste mega rychle, utajit to už nejde, mám totiž pupek jak s Lukášem ve 20tt :sweat_smile: :grinning: Takže těhu kalhoty jsem začala nosit v podstatě okamžitě. Tak je po jídle, jdu se mu zas věnovat, páč mi bere myš a mlátí do klávesnice :grinning: Mějte se všechny moc krásně a pak podám info jak jsme dopadli na kontrole. Pa pa
21. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásí se mladá paní :grinning: Tady je pár foteček, další budou během pár dní :slight_smile: Mlaďas má zánět nosohltanu a mě už je fajne, ale v den svatby to byla krize, jak mě bylo zle :confounded: Ale i přes to to bylo krásný a jsem ráda, že ot mám za sebou :grinning:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=465839&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Zatím pa pa
21. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Luci,tak to je fajn,že Cipísek tak roste :dizzy_face: a brzo se uzdravte :wink:

Maka,ještě jednou veliká gratulace moc Vám to všem slušííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

lucija, vítej zpět :grinning: :grinning: že jsi nevěděla o čem je řeč, to já někdy taky ne :grinning: :grinning: :grinning: si dělám legraci, proste kecáme, co nás zrovna napadne :wink:

Luc, vyfot bříško, to fakt tak rychle roste? Já jsem u našeho mudr. nebyla a ted se tam už bojím, že mě seřve, že jsem dlouho nepřišla :sweat_smile:

Makak, gratuluji ke svatbe, také nás to čeká :wink:

Ev, ty stará vojno, ahoj :grinning: :grinning: :grinning: ty s příspěvkama nikdy nezklameš :wink:
21. zář 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem dneska šla koupit jednobarevný tričko s dlouhým rukávem Káje a žádný nemaj všude maj nápisy :confounded: :confounded: :confounded:

A dneska jdeme poprvé cvičit odpoledne :wink:

Bobul,a na ukázkovou hodinu Yamaha jdeme v pátek tak se už těším :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Luci,tak ať Lukáškovi zoubky brzo vylezou :wink: a užij si kontrolu :dizzy_face: pak určitě pisni :wink:
Markét, gratuluji :dizzy_face: Moc vám to sluší :wink:
Kat, brzdi, já tu budu zachvíli poslední, co nebudu vdaná :grinning:
Evi,jj všude jsou nápisy a hladké punčošky bez obrázku se taky špatně schánějí :wink:
Dělám si na oběd špagety se smetanovo-sýrovou omáčkou :wink: Co kuchtíte vy,holky :wink:
Luc.ija, vítéj :wink:
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, to je jeste daleko, si to jeste můžu rozmyslet :grinning:

Já dělám bramborovou kaši s omáčkou, a vepřovým masem, a jako druhé jídlo dělám guláš, tak uvidíme, jestli to bude malej papkat :wink:
21. zář 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,no ted volala mamka,že sehnala s pidi nápisem na rukávu :wink: já tam totiž chci nechat udělat obrázek sama :wink:

Měla jsem v mrzáku od sousedky švestové knedle tak jsem si je dala s Kájou a až půjde Kájina spát jdu dělat na večer špízy :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste jak v závodní jídelně, dvě jídla :grinning: :grinning:

Kat, nebo si to rozmyslí partner :confused: :grinning: :grinning:

Evi, a co budeš nechávat Káji malovat??
21. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,né malovat,ale nažehlit kamarádka mi přivezla z Anglie nažehlovací obrázek tak ho tam Káje chci dát a ještě bych na Vánoce chtěla Káje nechat na tričko nějakou fotku nebo něco takového jen ještě přesně nevím co :wink:
21. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,aha,super :wink:
21. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, no stát se může všechno, nikdy neříkej nikdy, ale fakt se toho bojím, jako jsme spolu 12 let a celkem pohoda, važne bych nechtěla se vzít a pak za chvíli rozvod, jak se to bohužel často stává :sweat_smile:

ev, já jsem dala minulej rok tatkovi tričko, a na tom tomíškovu fotku, jednou jsem to vyprala a fotka byla pryč, prala jsem to na 40, takže já už nic takové objednávat nebudu.
21. zář 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi a malá se jmenuje po tobe nebo po tatkovi?
21. zář 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tohle by se mělo dát prát na 30 tak uvidíme to je nažehlovací :wink: a s fotkou uvidíme :slight_smile: já vlastně nevím co chci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v sobotu mě začala škola :unamused: , je ze mě studentka :grinning: :grinning:
dnes jsem byla cvičit, na Terku něco leze a doufám, že to nebude nic hrozného :angry:
21. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,malá má přijímení po Vlasťovi :wink: a u vás??
Já mám tričko s fotkou a drží :wink:
Jituš,tak ať to jde ve škole jako po másle :slight_smile: a malá ať není nemocná :wink:
21. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je fotka pupenda :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3305991&vReferer= Omluvte kvalitu fotky, náš foťák se rozhodl stávkovat a fotí nějak divně, barvy stojí za prd, je to přesvícený, no hodíme ho brzo do šrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,i tak,bříško hezký...ale fakt,kapku větší :wink: no hlavně,že je prcek ok,ne?
no přítel by už chtěl taky druhé,ale já se ještě nějak necítím.....byla jsem císařem,no a i dr. říkal,že bych už klidně další mohla,ale já se nějak bojím či co :grinning: nechci zase rodit císařem,měla jsem vysoký tlak,tak se snažím nejdříve kapku zhubnout,i když to asi ten případný tlak ve výsledku asi nijak moc extra neovlivní.
21. zář 2009 ve 13:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jasně, já to velký bříško neřeším, je to hezký, aspoň mám co hladit :grinning: Já se na druhý cítím, už jsem moc chtěla, ikdyž někdy je to teď záhul a co pak až budou dvě? No ale nějak to zvládnem, rozhodně se na to víc těším než se toho bojím.
21. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci fotka hezká :slight_smile: :slight_smile: , ať je vše OK
Táni díky, co Týnka už je to lepší :slight_smile: , jinak 19.12. dělám prvním zkoušku :grinning: :grinning: , jo našla jsem tam zpřízněnou duši - holčinu, která se živí překládáním do němčiny - s ní bych ten test z němčiny mohla udělat
21. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš díky :slight_smile:

A co vlastně studuješ? Jak nedočítám nejsem v obraze.
21. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evropská kulturní studia
Luci asi máte ve foťáku v háji čip :frowning2:
21. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek