***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
lucinecka
21. zář 2009
Jituš teda to je pro mě španělská vesnice. Ale klobouk dolů, já už jsem ráda že je škola za mnou. S lukášem to šlo když byl mimino, teď už bych to nedávala.

Myslíš že je to čip? Já se v tomhle nevyznám. Jen se nám to stalo když jsem cosi venku fotila trochu proti slunku a od té doby to fotí jakoby přesvíceně ]-( Nevíš kolik stojí oprava? Říkám si jestli to má vůbec cenu a nekoupit radši novej foťák.

Tak Lukýno je vzhůru, jdeme papat 🙂 pa pa
evelina0007
21. zář 2009
Luc,super bříško 😉 😉

Jitu,ty naše studentko 😃 😃 😃

jsem fakt naštvana jsem vyhrála na mimiauci kalhoty a tričko pro Káju ta ženská psala,že je to nové a kalhoty jsou flekatý ]-( ]-( to triko je dobrý fakt nechápu jak tam může napsat nové :-| Jsem jí poslal vzkaz tak uvidím.Ještě se mi to fakt nestalo a to občas něco dražím, lea většinou tedy nové věci 😉
katerinka.kr
21. zář 2009
Numi, malej se jmenuje po mně, po svatbe se všichni přejmenujem, jsem řekla, že malej bude po mně, dokud si mně tatka neveme 😃 😃 😃
Už déle to svoje příjmení neudržím, kámoška mi říká, o co mi jde, že je to samozřejmý, že si beru po manželovi příjmení, no mě až tak moc jasné to není, je to kus mě,.... no ale kvuli malému to udělám 😉
No co, každá jsme prdlá něčím jiným, ne? 😃 😃 😃

Luc, teda bříško, no velký, takový jsem měla snad v devátým měsíci, takže je to pravda, že při druhým je bříško větší, tady je vidět důkaz 😉
Já zase měla strašne malý břicho a pak už mě nebavilo pořád odpovídat na otázku, kde to dítě mám :-N A pri focení na umělecký fotky, začátkem července jsem musela vyfukovat do břicha, aby bylo vůbec videt, že jsem těhotná 😃 😃 😃
A je dobře, ze se víc těšíš jak bojíš a že vám to vyšlo, jak jste si přáli 😉
katerinka.kr
21. zář 2009
My jsme dopapkali, guláš měl vyloženě uspech, malej spí.

Loučím se, jdu zas makat, nakoupit a poslat dopis, kde oznamuju mé bance, že žádáme o vyjádření přesné částky ke dni fixačního období, protože budeme chtít refinancovat jinou bankou 😉

Mejte se 😉
kouzlo
21. zář 2009
Ahojky mamky. Jen rychle pro ty co si budou nechávat malovat ty obrázky. Není to na A3 jak jsem psala ale na A2 prostě ještě jednou tak velký. A náááádherný předčilo to všechna moje očekávání fakt. Tak zase papa ozvu se až budem zase v N 😉
berus
21. zář 2009
Ahoj ženský 🙂
Moc se omlovám, že na vás teď kašlu 😞 , ale mám šrumec. Když jsem v září nastoupila do školy, řekly mi, že si mám za třeťák dodělat estetiku a přádelnictví, jenže dneska jsem se dozvěděla, že se spletly a mám dělat pletařství :-p Se učim jak dylinka úplně něco jinýho a měsíc v pérdeli :-N
Sice se mi to k matuře hodí, ale... :-S
Ale dočítám vás 😉 a stejská se mi x-) večer se pokusim kašlat na estetiku a přijdu 😉
domiska
21. zář 2009
ahoj holky, jsem naštvaná, rodičák bude příští rok nižší o 10%, už je to schválené...jsou to hajzli nehorázní...ať si sníží sobě ty deseti a stotisícové platy!!! škoda slov a nervů, co :-|
evelina0007
21. zář 2009
Tak cvičení se Kájině moc líbilo 😉 🙂

Beru,to jsou blbouni :-S

Domi,taky mě to fakt naštvalo ]-( že by si na peníze šáhli sobě to né ]-( ]-( ]-(
jita5
21. zář 2009
Domi mě to taky štve ]-( , sobě si platy nesníží :-x
Beru ]-( , to jsou koumáci
jana.rce
21. zář 2009
ahoj holky, mluvíte mi z duše... jsem to už taky četla a zaslechla ve zprávách...ať se jde ta naše úžasná vláda bodnout...furt reptaj, jak vymíráme, že nějaký baby boom nestačil a pak sníží porodný i dávky... hajzli to jsou ]-( ]-( ]-( hlavně že oni se maj jako prasata v žitě ]-( ]-( to mě tedy fakt dopálilo ....

Moni, mohla bys mi pls. taky poslat to číslo na paní, díky 😉

Beru,tak ať ti jde učení co nejlíp a "vokaž" se tu někdy, ať to tu neskomírá 😉
berus
21. zář 2009
Holky, nemůžu nejít odkaz, kde píšou, že je to schválený? =-)
Zprávy jsem neviděla 😉
A musím si to přečíst černý na bílým, abych se mohla vzteky opít
(což se dneska stane tak jako tak, mám tu zase ségru 🙂 ) a to jdu ráno do školy udělat burdel kvůli těm zkouškám 😃 nevím nevím jak mi to půjde s dřevěným jazykem 😃
berus
21. zář 2009
najít
luc.ija
21. zář 2009
no tak já se teda na příští rok taky těším-stejně jako všechny tady 😃
katerinka.kr
21. zář 2009
Já to taky nemůžu najít, to už je jako schválený i sněmovnou??

ti mě serou jak nikdo, takže hypotéka vyšší a příjem nižší, bomba, tak na někom se šetřit musí, že, a děti nechodí k volbám, ikdyž Janotovi je to u prd... když je jenom z úřednické vlády.

A já pořád nechápu, jestli se to má týkat všech, nebo těch, co rodičák začnou pobírat na začátku roku 2010, asi všem, že?
rendex1
21. zář 2009
AHOJKY ŽENSKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ

jak jsem posílala do IP DOUFÁM že to bude už v pořádku. Tohle je jejich poslední šance 😢 😢

Jinak u nás novinky skoro žádné.
Mála a manžel pořád nemocní... snad už si nepamatuju, kdy jsme byli zdraví. Je to už přes dva měsíce. Ve středu nás čeká imunologie 😢

Já úspěšně hubnu. Pět kilo je dole a zbývá při štěstí 9, ale smířím se s menším číslem hihi ..

jdu vás dočíst
a udělám si nové album, říkam do třetice všeho dobrého 😢 😢 😢 😢 😢
rendex1
21. zář 2009
TO SI DĚLÁTE PRDEL S TOU RODIČOVSKOU?
Jako z toho h... 7600 Kč co máme dají dolu 10%??????????
evelina0007
21. zář 2009
Berušáku,tak to nepřežeň jako já v sobotu 😃 😃 😃

Jani,jaký IP já nic nedostala :-S
jita5
21. zář 2009
ta rodičovská zatím není schválená parlamentem ale myslím, že je to otázka týdne :-|
jana.rce
21. zář 2009
jj, vláda to navrhla, ale sněmovna to ještě neschválila a některý strany se k tomu nevyjadřili nadšeně... tak můžem ještě pořád doufat, že to neprojde...

Jani, taky nevím, o co tady go, jaká 3. šance a hlavně poslední.. =-)

no, aspoň jsem se teď pobavila při superstar...ty začátky jsou nejlepší, když člověk vidí, co tam chodí za existence a ještě si myslí, že umí zpívat :-N
jana.rce
21. zář 2009
a Kat, má se to týkat všech, ne jen těch, co začnou mít rodičák... aspoň tak jsem to pochopila já.. aby mohli tak hodně ušetřit, musí to vzít všem... krom sebe samozřejmě ]-( ]-(
jita5
21. zář 2009
Jani ahoj jak je? 🙂
jana.rce
21. zář 2009
ahoj Jíto, už dobrý. jsem si dala zase burčáček na zklidnění 😃 😃
tak pojedete ještě k tetce, nebo už ne? 😉
jita5
21. zář 2009
Letos už ne 😞 , ale příští rok určitě 🙂
taky jsem si nalila víno 🙂 , bude veselo 🙂
berus
21. zář 2009
áááá tady se lemtá hromadně 😃 😃 😃
miluju superstar a právě ty začátky :-N

z peněz jsem nasratá, doufám, že to neprojde ]-( sakra, jsem se sociálkou podepsala "smlouvu" na 3 roky za 7600kč, tak ať se vopováží mi na to sáhnout, jim budu dennodenně bulet před kanclama :-N 😃

tak já se jdu zase vrátit za ségrou, už má v řepě, bude prča 😃
berus
21. zář 2009
evi, asi to přeženeme, máme tady 3 lahvinky :-N
a slavíme za Míšu, když je v práci a nemůže 😉
od půlnoci ho zase budu mít staršího :-N
jana.rce
21. zář 2009
jj, bude veselo koukám po celý republice 😃 a nejvíc v Liberci 😃

čtu diskuze na seznamu ohledně toho balíčku a to jsou tedy občas názory...ono je asi lepší to nečíst,aby se člověk zbytečně nerozčiloval... akorát abysme začali přemýšlet, kde ušetřit, abysme měli na splacení všech půjček :-S

Beru, tak manžovi vše nej 😉 a pěkně ho zapijte 🙂
katerinka.kr
21. zář 2009
Já to taky tak vidím, kurnik,jako počítám s tím, po dvou letech jdu zase zpět makat, točit lopatama, a zase příspívat do sociálního systému na dobu do dvou let věku dítěte počítám s těmito pěnezi a vychází nám z toho naše výdaje, a oni si to strouhnou, co jako kdyby jim napadlo to strouhnout o 50 %? Nechapu, proste tady si každej může dělat co chce. Mě nasr.... že ani litr vína by tomu nepomohl ]-( ]-( ]-(

Jo jinak Jani, a to se nedá, třeba jenom nevšímat? ale že nekdo má teda výdrž, že? :-N :-N
katerinka.kr
21. zář 2009
Jani, co za názory? by mě zajímalo 😉
evelina0007
21. zář 2009
Beru,tak to přejeme Mišovi vše nej 😉

Jsem se ted rozčílila a na mimiauci už mě nikdy nido nedostane ]-( ]-( ta ženská nejdřív psala,že jí mám poslat věci pryč a když jsem chtěla uhradit ještě to jedno poštovný navíc tak na mě poslala administrátora =-) kalhoty jsou samej flek a ona psala,že je to nový ta dostane takový hodnocení,že se pos.... ]-( ]-( ]-(
katerinka.kr
21. zář 2009
ev, tak pošli link, se ráda na to hodnocení podívam 😃 anebo jak se baba jmenuje?