• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jituš teda to je pro mě španělská vesnice. Ale klobouk dolů, já už jsem ráda že je škola za mnou. S lukášem to šlo když byl mimino, teď už bych to nedávala.

Myslíš že je to čip? Já se v tomhle nevyznám. Jen se nám to stalo když jsem cosi venku fotila trochu proti slunku a od té doby to fotí jakoby přesvíceně :angry: Nevíš kolik stojí oprava? Říkám si jestli to má vůbec cenu a nekoupit radši novej foťák.

Tak Lukýno je vzhůru, jdeme papat :slight_smile: pa pa
21. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,super bříško :wink: :wink:

Jitu,ty naše studentko :grinning: :grinning: :grinning:

jsem fakt naštvana jsem vyhrála na mimiauci kalhoty a tričko pro Káju ta ženská psala,že je to nové a kalhoty jsou flekatý :angry: :angry: to triko je dobrý fakt nechápu jak tam může napsat nové :unamused: Jsem jí poslal vzkaz tak uvidím.Ještě se mi to fakt nestalo a to občas něco dražím, lea většinou tedy nové věci :wink:
21. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Numi, malej se jmenuje po mně, po svatbe se všichni přejmenujem, jsem řekla, že malej bude po mně, dokud si mně tatka neveme :grinning: :grinning: :grinning:
Už déle to svoje příjmení neudržím, kámoška mi říká, o co mi jde, že je to samozřejmý, že si beru po manželovi příjmení, no mě až tak moc jasné to není, je to kus mě,.... no ale kvuli malému to udělám :wink:
No co, každá jsme prdlá něčím jiným, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Luc, teda bříško, no velký, takový jsem měla snad v devátým měsíci, takže je to pravda, že při druhým je bříško větší, tady je vidět důkaz :wink:
Já zase měla strašne malý břicho a pak už mě nebavilo pořád odpovídat na otázku, kde to dítě mám :sweat_smile: A pri focení na umělecký fotky, začátkem července jsem musela vyfukovat do břicha, aby bylo vůbec videt, že jsem těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
A je dobře, ze se víc těšíš jak bojíš a že vám to vyšlo, jak jste si přáli :wink:
21. zář 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dopapkali, guláš měl vyloženě uspech, malej spí.

Loučím se, jdu zas makat, nakoupit a poslat dopis, kde oznamuju mé bance, že žádáme o vyjádření přesné částky ke dni fixačního období, protože budeme chtít refinancovat jinou bankou :wink:

Mejte se :wink:
21. zář 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky. Jen rychle pro ty co si budou nechávat malovat ty obrázky. Není to na A3 jak jsem psala ale na A2 prostě ještě jednou tak velký. A náááádherný předčilo to všechna moje očekávání fakt. Tak zase papa ozvu se až budem zase v N :wink:
21. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:
Moc se omlovám, že na vás teď kašlu :frowning2: , ale mám šrumec. Když jsem v září nastoupila do školy, řekly mi, že si mám za třeťák dodělat estetiku a přádelnictví, jenže dneska jsem se dozvěděla, že se spletly a mám dělat pletařství :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se učim jak dylinka úplně něco jinýho a měsíc v pérdeli :sweat_smile:
Sice se mi to k matuře hodí, ale... :confounded:
Ale dočítám vás :wink: a stejská se mi :dizzy_face: večer se pokusim kašlat na estetiku a přijdu :wink:
21. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem naštvaná, rodičák bude příští rok nižší o 10%, už je to schválené...jsou to hajzli nehorázní...ať si sníží sobě ty deseti a stotisícové platy!!! škoda slov a nervů, co :unamused:
21. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cvičení se Kájině moc líbilo :wink: :slight_smile:

Beru,to jsou blbouni :confounded:

Domi,taky mě to fakt naštvalo :angry: že by si na peníze šáhli sobě to né :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi mě to taky štve :angry: , sobě si platy nesníží :zipper_mouth:
Beru :angry: , to jsou koumáci
21. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mluvíte mi z duše... jsem to už taky četla a zaslechla ve zprávách...ať se jde ta naše úžasná vláda bodnout...furt reptaj, jak vymíráme, že nějaký baby boom nestačil a pak sníží porodný i dávky... hajzli to jsou :angry: :angry: :angry: hlavně že oni se maj jako prasata v žitě :angry: :angry: to mě tedy fakt dopálilo ....

Moni, mohla bys mi pls. taky poslat to číslo na paní, díky :wink:

Beru,tak ať ti jde učení co nejlíp a "vokaž" se tu někdy, ať to tu neskomírá :wink:
21. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemůžu nejít odkaz, kde píšou, že je to schválený? :confused:
Zprávy jsem neviděla :wink:
A musím si to přečíst černý na bílým, abych se mohla vzteky opít
(což se dneska stane tak jako tak, mám tu zase ségru :slight_smile: ) a to jdu ráno do školy udělat burdel kvůli těm zkouškám :grinning: nevím nevím jak mi to půjde s dřevěným jazykem :grinning:
21. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
najít
21. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já se teda na příští rok taky těším-stejně jako všechny tady :grinning:
21. zář 2009 ve 20:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nemůžu najít, to už je jako schválený i sněmovnou??

ti mě serou jak nikdo, takže hypotéka vyšší a příjem nižší, bomba, tak na někom se šetřit musí, že, a děti nechodí k volbám, ikdyž Janotovi je to u prd... když je jenom z úřednické vlády.

A já pořád nechápu, jestli se to má týkat všech, nebo těch, co rodičák začnou pobírat na začátku roku 2010, asi všem, že?
21. zář 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY ŽENSKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ

jak jsem posílala do IP DOUFÁM že to bude už v pořádku. Tohle je jejich poslední šance :cry: :cry:

Jinak u nás novinky skoro žádné.
Mála a manžel pořád nemocní... snad už si nepamatuju, kdy jsme byli zdraví. Je to už přes dva měsíce. Ve středu nás čeká imunologie :cry:

Já úspěšně hubnu. Pět kilo je dole a zbývá při štěstí 9, ale smířím se s menším číslem hihi ..

jdu vás dočíst
a udělám si nové album, říkam do třetice všeho dobrého :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
21. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO SI DĚLÁTE PRDEL S TOU RODIČOVSKOU?
Jako z toho h... 7600 Kč co máme dají dolu 10%??????????
21. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku,tak to nepřežeň jako já v sobotu :grinning: :grinning: :grinning:

Jani,jaký IP já nic nedostala :confounded:
21. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta rodičovská zatím není schválená parlamentem ale myslím, že je to otázka týdne :unamused:
21. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vláda to navrhla, ale sněmovna to ještě neschválila a některý strany se k tomu nevyjadřili nadšeně... tak můžem ještě pořád doufat, že to neprojde...

Jani, taky nevím, o co tady go, jaká 3. šance a hlavně poslední.. :confused:

no, aspoň jsem se teď pobavila při superstar...ty začátky jsou nejlepší, když člověk vidí, co tam chodí za existence a ještě si myslí, že umí zpívat :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Kat, má se to týkat všech, ne jen těch, co začnou mít rodičák... aspoň tak jsem to pochopila já.. aby mohli tak hodně ušetřit, musí to vzít všem... krom sebe samozřejmě :angry: :angry:
21. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahoj jak je? :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jíto, už dobrý. jsem si dala zase burčáček na zklidnění :grinning: :grinning:
tak pojedete ještě k tetce, nebo už ne? :wink:
21. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos už ne :frowning2: , ale příští rok určitě :slight_smile:
taky jsem si nalila víno :slight_smile: , bude veselo :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá tady se lemtá hromadně :grinning: :grinning: :grinning:
miluju superstar a právě ty začátky :sweat_smile:

z peněz jsem nasratá, doufám, že to neprojde :angry: sakra, jsem se sociálkou podepsala "smlouvu" na 3 roky za 7600kč, tak ať se vopováží mi na to sáhnout, jim budu dennodenně bulet před kanclama :sweat_smile: :grinning:

tak já se jdu zase vrátit za ségrou, už má v řepě, bude prča :grinning:
21. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, asi to přeženeme, máme tady 3 lahvinky :sweat_smile:
a slavíme za Míšu, když je v práci a nemůže :wink:
od půlnoci ho zase budu mít staršího :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, bude veselo koukám po celý republice :grinning: a nejvíc v Liberci :grinning:

čtu diskuze na seznamu ohledně toho balíčku a to jsou tedy občas názory...ono je asi lepší to nečíst,aby se člověk zbytečně nerozčiloval... akorát abysme začali přemýšlet, kde ušetřit, abysme měli na splacení všech půjček :confounded:

Beru, tak manžovi vše nej :wink: a pěkně ho zapijte :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky tak vidím, kurnik,jako počítám s tím, po dvou letech jdu zase zpět makat, točit lopatama, a zase příspívat do sociálního systému na dobu do dvou let věku dítěte počítám s těmito pěnezi a vychází nám z toho naše výdaje, a oni si to strouhnou, co jako kdyby jim napadlo to strouhnout o 50 %? Nechapu, proste tady si každej může dělat co chce. Mě nasr.... že ani litr vína by tomu nepomohl :angry: :angry: :angry:

Jo jinak Jani, a to se nedá, třeba jenom nevšímat? ale že nekdo má teda výdrž, že? :sweat_smile: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co za názory? by mě zajímalo :wink:
21. zář 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tak to přejeme Mišovi vše nej :wink:

Jsem se ted rozčílila a na mimiauci už mě nikdy nido nedostane :angry: :angry: ta ženská nejdřív psala,že jí mám poslat věci pryč a když jsem chtěla uhradit ještě to jedno poštovný navíc tak na mě poslala administrátora :confused: kalhoty jsou samej flek a ona psala,že je to nový ta dostane takový hodnocení,že se pos.... :angry: :angry: :angry:
21. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, tak pošli link, se ráda na to hodnocení podívam :grinning: anebo jak se baba jmenuje?
21. zář 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek