• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beruuuuu,(nebo i někdo jiný :wink:) prosím, odkud jsi kupovala ty dřevěný hudební nástroje???? díky :dizzy_face:
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak já už mám peníze na účtě :dizzy_face: a zítra jí ty rádoby nové věci :angry: pošlu zpět :wink: No nic adminka byla na mé straně,ale paní je docela drzá :angry:
22. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Mám jen chvilku, tak nakukuju.
Ve škole šrumec, ale malej mi pomáhá, každej je z něj hotovej, kéž by to vydrželo do matury :sweat_smile: :grinning:
Míša děkuje za přání :dizzy_face:

A k balíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katy, naprosto s tebou souhlasím :wink: , prostě upřímně, šetřit se potřebuje, ale dá se to i někde jinde. Proč máme nejdražší silnice, proč už 10 let se rvou peníze do státní matury, která není, a takhle bych mohla psát hodně dlouho :confounded:
Někdo má rozpočet vážně napnutej a bude mu to chybět :frowning2:
Nerozčiluju se jen za sebe, jasně, taky si budu muset koupit o pár věcí míň, no ikdyž, kdy naposledy jsem si něco koupila, všechno rvu do Matese :sweat_smile:

Jde mi o princip, jednou se prostě upsala na mateřskou 3 roky, a za nějakých podmínek, tak ať je nemění!
22. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=168182

já tady tak,aby jste věděly kam nechodit sice to bylo na aukci,ale stějně paní popisuje nepravdivě
22. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak to máš dobrý, já odeslala rukavice dne 11.9. a od té doby ani vidu ani slechu, no napisu mail, kde to vázne, někdy je to teda fakt risk.

Beru, já si také na sebe nic nekupuju, ale oblečeníi mam, jenom krapet menší,holt musím do toho zhubnout :grinning: :grinning: Já jsem tak zvědavá, co ukáže ta váha na konci září, zatím se držím a nelezu tam, a pravidelne cvičím,ale na oblečení nic necítím, takže asi to nebude žádná sláva :cry:
22. zář 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to musela zasáhnout adminka a ta pip..se asi lekla,protože jinak mi po mailu docela vyhrožovala :angry: :angry:
22. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, moc moc díky :wink: hnedle jsem si to uložila do oblíbených a uvidíme,co všechno nakonec koupíme :slight_smile:

To já takhle reklamovala baterii do mobilu. Vyměnila jsem si s nima asi 10 mailů, 3x posílala číslo účtu, kam mi mají vrátit peníze a minimálně 3 měsíce klid :angry: :angry: padouši jedni...
22. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my máme hudební nástroje od té samé paní co Kat... a jsou super :wink:
Tani, Pall.... paní mi slíbila na houpačku slevu 80 kč... na účet jsem se ještě nedívala, jestli to došlo... :wink:

Jinak taky "hubnu".... dle váhy mám dolů už 1! kg a na kalhotech jde už taky cosi poznat... no snad se dostanu ještě někdy na mých vytoužených 50 kg :wink:
Beru, ty jsi na tom jak? Kolik? Kolik?
22. zář 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,jsem koukala na MMB a to je slepice ti řeknu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
jsi šikovná, že jsi to dotáhla do konce, spousta mamin by to asi zabalila pro klid :unamused:
já teda ale taky ne :sweat_smile:

bobul, nehubnu, žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám nervy, pocit, že nic nestíhám, zlobivý dítě, tak to zazdívám masíčkem, pizzou, koblihou,... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vyskočily mi zpátky 2 kila, takže 71,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale od října se na to vrhám znovu, do Vánoc bude dole ještě alespoň 8 kilo :wink:

teď to ani nejde, mám tady pořád ségru a zase jdeme popíjet :sweat_smile:
(má totiž dovolenou a u mě se jí líbí :grinning: )
22. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, my dnes byly na výletě v Mariánských lázních :slight_smile: - bylo to super :slight_smile:
jinak souhlasím s Kat, naše země je zadlužená, ale politici si platy nesníží :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel, nic si z ní nedělej, mě takhle drbala jedna baba na bazosi, neoprávněně, tak jsem ji pohrozila trestním oznámením za pomluvu atd. atd. a jak dala pokoj :grinning:

a o váze ani nemluvte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je drzost :angry:
22. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko, díky za reference, tak to určo něco koupím :wink:

o váze mi nemluvte. mám furt stejně, vůbec se nehýbe a já se nedokopu doma cvičit. zítra jdu konečně zase po 14 dnech kvůli nemoci na body forming, tak aspoň něco i když to furt nestačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jíťo, v Mariánkách je krásně :wink: a hnedle bych si dala teplou oplatku :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, paní asi mimo, fakt je to někdy risk, a taky bych se nedala jak píše beru.

Jity, jste si to užili, co?

Jani, já jsem se na xylofonu naučila už tří písničky a to sama bez not :grinning: :grinning: ale malej s tou paličkou od xylofonu se stává trochu nebezpečným :grinning: jednou takovou šlahl tatkovi přes hlavu, až tatkovi zuby zacvakaly, vubec to totiž nečekal a já jsem měla záchvat smíchu, což samozřejme není dobře, protože malej si to přebere, že je to strašná legrace, a mlátí hlava nehlava :sweat_smile: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky chodím na body forming, tam si totiž ještě jakž takž pamatuju kroky, a je to i posilovačka, na aerobik se nechytám, tam se vždycky motám jak špína v kýblu :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,zase jsi mě pobavila špína v kýblu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jak píšeš risk to je a já bych to brala,kdyby napsala,že zboží je použité,ale tam bylo velkým písmem napsáno nové a ty fleky se fakt nedaly přehlídnout :wink:A mimo paní byla a po mailech byla taky hustá :confounded:
22. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Beru,aby jsi za chvilku nebyla alkoholička :grinning: :grinning: :grinning: já se alkoholu po sobotě asi dlouho nedotknu :confused: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,konečně jsem po 100 letech nakoukla.Před 14 dny jsem si na plavání s malým naštípla ruku, tak jsem musela odjet s rodiči na dovolenou, protože jsem nemohla Davču ani pochovat,natož přebalit :confounded:
No a dnes v noci mě přepadla střevní chřipka, taky mazec.Do toho balím korbu od kočáru s ještě bolavou rukou a moc mi to nejde
dívám se že máte ev a kat špatné zkušenosti s mimáčem :unamused: , já naštěstí zatím dobrý
Kat ta stránka s nástroji je nádherná, taky ji mám už v oblíbených
Chudák ren, ti lidi jsou fakt magoři, pamatuji si jak tu jednu kočenu taky na konovi brutálně jedna šmírovala, až to řešila policie
22. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u jaké pojistovny jste pojištěné? já přemýšlím, že změním lokal :wink: a přejdu k jiné, nejste některá pojištěná u vojenské pojištovny? celkem nad ní uvažuju :confused:
22. zář 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi ahoooooooooj :wink: se brzo uzdrav chudáčku :frowning2: to byla první špatná zkušenost a doufám,že poslední :slight_smile:

Kat,u OZP :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přijde, že tohomají dost pro děti, ta moje 211 nic moc a jeste tam musíme být nahlášeni oba, což nejsme, takže já asi budu přecházet.
http://www.vozp.cz/Default.aspx?section=100&server=1&article=401
22. zář 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jsi mě pobavila :slight_smile: Já mám aerobik ráda... sice se občas motám, ale občas je to dobrá sranda a při tý hudbě člověk ani si tak neuvědomuje, že ho něco bolí :grinning:

Romi, zrovna jsem si říkala, že ses tu dlouho neukázala... tak ať jsi brzy fit :wink:

Jsme všechny holky u OZP, je taťka bojkotuje a je u VZP :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já jsem u VZP, ani nevím co mají za výhody.
Mě se nechce balit ta blbá korba ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oplatku jsem měla s Terkou na půl :grinning: , byly jsme tam s našima - jezdí si tam připomenout svatební cestu, jsou spolu už 39 let, docela nás to odrovnalo kromě Terky, která je stále akční :slight_smile: ,
taky chodím na bodyforming :slight_smile:
my jsme ztratili poličku od xylofonu :frowning2:
22. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se s tím poprat,snad se do pulnoci ukážu, slíbila jsem paní že to zítra pošlu
22. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, to chápu, taky jsem byla hrozná, když jsem si na vánoce pohmoždila obě ruce, to je hrozný, protože fakt nic nemůžeš dělat, každá maličkost te bolí, a přebalovat to nejde.....

Jity, tvoji rodiče jsou pěkní romantici :wink:
22. zář 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, na bolest ruky jsem si už zvykla, ale ty křeče v břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,můžu jen smectu, takjsem zvědavá, kdy mě to přejde, ale aspon dobrá dieta, ten týden s našima jsem žrala jak kyselina
22. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase nakoukla a málem si učůrla - špína v kýblu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to neznám :sweat_smile:

evi,já nepiju moc :wink: jen do nálady :sweat_smile:
a dneska se ségrou není prča, čmajzla mi knížku, kterou jsem ji nikdy nechtěla půjčit, páč je to prasárna a už má přelouskáno 100 stránek

romi :frowning2: , měla jsi sádru?

tak já jdu zase pokračovat v hledání fotek bytu na tu estetiku
:wink:
22. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, smaradi nedali mi, prej aaby mě neomezovala,tak mě to jen stáhli a poslali po několika hodínách čekání s Davčou domu.Zdržoval to tam jeden padesátiletej magor,co si ufikl motorovkou palec od nohy a vyváděl že jde domu, páč má strach že bude šití bolet a doktor je prej vul, že pojede sám domu sockou, zapomněl frajer, že mu to opíchli a tudíž měl ale posledních pár minut bez bolesti tak machroval :grinning:
No a v neděli jsem byla pro změnu s manžou na chirdě,ten má uraz z fotbalu,takže on nemůže chodit a já makat, nějak se ale doplnujeme a docela to jde
22. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek