• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
romi vy jste dvojka :unamused:
22. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobaleno,paní až uvidí balík, tak si řekne,že jsem asi retard, no lépe to nešlo.
22. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,přeju hezké ráno.Dneska má být ještě fajně a od zítřka se má to počasí kapku zkazit...My dneska jedeme s Lukym na oční,už jsme objednaní.Nějak se nám nezdálo jeho pravé očičko,jakoby mu kapičku utíkalo bokem...ale teď už to tak nevvypadá,no a el jak už jsme tam objednaní,tak tam pro jistotu zajdeme.Už mě ale takhle po ránu trošku nazlobil,tak jsem mu plácla po dupce a šel trucovat do postýlky.Dvakrát za sebou vypnul pc a měl z toho děsnou prču :grinning: Jeho už nejde uhlídat,všude vyleze,na postel,na křesla k počítači...nohu přehoupne do vany...já mám strach,až se tam jednou překulí celý,takže mě má celý den v patách
23. zář 2009 v 10:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak náš pobyt se v CR nechtěně protáhne. Máme laringitidu a antibiotika :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Moni :pensive:
Romi, je to mrzuté s tou rukou? A už je to aspoň lepší? :confused:
A jak jsi psala o té holčině že ji tu na MK někdo terorizova a řešila to policie :astonished: ...l... to jako fakt :confused: :confounded: ....
23. zář 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak svíti sluníčko, tak jdeme ven, zítra se to má prý trochu zkazit....
dnes jsem trochu úředničila a plnila tak resty, tak mám lepší pocit, že se to zase kus hnulo :wink:
Moni, vy si tedy v ČR vždy užíváte nemoci,co? :frowning2: laringitydu jsme měly v 7. měsících a hnus tedy. bojím se jí jak čert kříže. má tendenci se vracet, nám se vrátila za měsíc na den přesně :confounded: tak držím TEdíkovi palečky, ať je mu zase brzy dobře... hlavně že nemusíte být v nemocnici.Nám jí totiž vyhrožovali a kdybysme byli doma a ne u tchánovců, ani by nás nepustili dom...
23. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

jsem dneska zase lítala po úřadech a už to mám všechno konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dneska se mi vrací tchýně z Řecka tak nás o víkendu návštěva nemine :confounded:

Měli jsme v sobotu slavit neteře narozky,ale te´d volal brácha,že Bára má neštovice :unamused: tak tam pojedeme jindy :wink:

Moni,chudák Tedík tak at je brzo líp :slight_smile:

Jedeme na nákup :wink:
23. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky je to pakec. Mám strach, aby jsme taky neskončili v nemocnici. Večer to vždy bývá kritický :frowning2: Doktorka mi řekla, že prý kdby hodně sípal a jako se dusil hned si mám zavolat pohotovost a šupem do špitálu :confounded: :frowning2: Tak držte palce ať nemusíme a ty léky mu pomůžou....
23. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, a kdyby sýpal, tak na něj otevři lednici nebo mrazák. hned se těm prďolům líp dýchá, když mají studený vzduch... nás to potkalo v březnu, kdy byla pořádná kosa, tak stačilo otevřít okno a je fakt, že to pomohlo. taky máme pro ten případ doma nějaký čípek, který funguje okamžitě, aby se nezadusila... bez nich tedy nikam nejedu :pensive:
23. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jaký čípky? Já si chci pořídit inhalátor....
23. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jmenuje se to Rectodelt 100, ale asi to je jen na předpis. Učinkuje to stejně rychlo jako injekce, kterou jsme dostali, aby se jí ulevilo a mohla líp dýchat. Naštěstí jsme jej ještě nepoužili...

Tak to vypadá nadějně s balíčkem... Navrhujou, aby se rodičák ani porodný nekrátilo :wink: supeeer
23. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte Moni ještě PP u laryngitidy, je dýchal ledovvý vzduch, takže otevřít mrazák a dýchat ten ledový vzduch sníží otok a udrží dýchací cesty úrůchodné
rectodelt jsem si vzala z rychlé mám ho doma, jako kdyby mněco....i při febrilních křečích se dává.....málokdo to napíše mamince preventivně :frowning2:
23. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neříkám, že to bylo preventivně...prostě měla tu akutní laryngitydu a dostala injekci a protože jsme nezůstali v nemocnici, pro jistotu nám napsala ty čípky. Naše Dr. říkala,ať si je schovám, že vážně pomůžou.
23. zář 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já neyslám tu injekci, ale ten rectodelt jako preventivně mít doma něco...kdyby něco :wink:
23. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hezký den přeji!Luky seděl důležitě na nočníku jen proto,aby se zvedl,a vykadil se na plovoučku :grinning:
Jo a co vaši prcci?Teda myslím chlapečci?Luky se pořád,když má holou dupku,tahá za pindíka :grinning:
24. zář 2009 v 08:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás od rána prší,tak jsme musely s pláštěnkou a deštníkem uspvávat...

nočník je u nás tabu,jen na hraní. vůbec na něm nechce sedět,tak to zatím nehrotím.
Kluka tedy Luc.ijo nemám, ale co jsem okoukala u kamarádek a hlavně odposlechla, tak si s pinďou hrajou naprosto všichni :slight_smile: a po pravdě řečeno, mám pocit, že jim to vydrží až do dospělosti.. :wink: :grinning:
24. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky,tak nakukuju koukám že je řeč o nočníkách u nás má velký úspěch už i řekne čí tak jí rychle vysadím a čůrá už to chápe,ale musím být rychlá :grinning:
24. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, tak ať je brzo líp :wink:

Evi, máš radost, viď, konec birokracie, bude plyn :slight_smile:
Psala jsi, že v sobotu oslava padá, tak jsem vás chtěla uhnat na ten výlet, ale Míša má z pátka na sobotu povinnou noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc jdeme popřát jeho babičce k narozeninám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zase nic :unamused:
Ty skály nám nejsou souzený :sweat_smile:

luc- jakmile malýmu rozdělám plínku, hned si musí sáhnout, jestli ho tam ještě má :sweat_smile:
a já zuřím, páč to nejraději dělá, když je pokáklej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já se jdu zase učit, dokud spí, po O se ho budu snažit utahat na prochajdě :wink:
24. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...

mám fakt dotaz..

Taky vám cizí lidi šahaj na broučky????? V metru, kdekoliv???
Mě to neuvěřitelně sere !!!!!

Zrovna včera. Malá nemocná, tak jdeme na kontrolu k Mudře. Čekali jsme tam 2 hodiny !! A celou tu dobu nás otravovala nějaká šáhlá babizna,co pořád chtěla Gábu chovat a šahat na ní. To samé v metru, jééééé ta je roztomilá a už se ženou do kočárku na ní šahat těma špinavejma rukama !

Jsem z toho nasrná a nevím co s tím !
24. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nočník u nás taky nefunguje,dává si ho na hlavu a jen si na něj sedá a vrtí řídítkama.
Jinak pindík ho taky zajímá nejvíc když je pokaděný :slight_smile: ,ale to zase není tak hrozný,víc ho ted zajímá pupík.
ren, naštěstí na Davču nikdo cizý nesahá,stalo se mi to jen jednou před 14 dny,když jsem byla s manžou na fakultě, že k němu přišla nějaká ženská co tam pracuje a taky,jééé to je hezký mimi,já byla z toho docela paf,že jsem nestačila nic říct. No ale babizny v šalině,by mě asi vadili.
Ross to je Johy šikula, že to chápe, Davča vubec netuší
24. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, okřiknout, jinak se to nedá :angry:

jinak tady neprší :wink:

jo a ještě jsem chtěla dodat, že sice nočník u nás nehrozí, ale Matýsek začal jíst sám :dizzy_face: , jen občas pomůžu druhou lžičkou, ale snaží se :wink:
teda musí to být jídlu, který mu chutná, takže zatím jen brkaše a králík :sweat_smile:
24. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

Beru,my jedeme ke tchýni :wink: takže uvidíme jaký bude počasí v říjnu :wink: jj plyn tedy nakonec bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla to fuška :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ren,si to nenech líbit.Mě se to taky párkrát stalo,ale většinou se na ní jen culej nebo na ní šišlaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

A po dlouhé době si na nočník sedne a včera,když byla u Kájiny mamka se do nočníku i vyčůrala :grinning: :grinning:

Ros,tak co už je to lepší???
24. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak šahání na prcka moc neřeším,bydlíme tady na vesnici a sem tam,když dorazíme do obchodu,tak si nějaká babička či děda kapku zašišlají,nebo ho pohladí po hlavě...ale jsou to místní,vesměs se tu známe a bylo by mi asi blbé je tu okřikovat :sweat_smile: ale třeba v buse,šalině či ve vlaku by mi to určo vadilo a ozvala bych se teda!
24. zář 2009 ve 12:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi-Luky taky zjistil,že má pupík a pořád se ptá-co to je?
Ale hryže děsně!Nevím,jestli to je tím,že mu rostou stoličky,nebo čím....Nejvíce hlodá večer,když už ležíme a vezmeme si ho k sobě na mazlení.On se pak rozjuchá,skáče jak tajtrlík a hryže-tam do tváře,tam do ruky...no strašný hlodavec!
24. zář 2009 ve 13:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev:musím říct,že pár terapií a udělalo to dost velký pokrok začíná si to uvědomovat,že hraní je nesmysl a mezi náma se to už také urovnává,ale ještě jsme a budem nějaký čas od sebe je vidět,že to svědčí přijede v pátek a bude tu do středy :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,tak držím moc palce ať to vše dobře dopadne :wink:
24. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je mi líto, tak se držte, a at nemusíte do nemocnice :pensive:

Ross, vítej zpět, at vám to vyjde :wink:

Luc, pindoura jsme objevili, je to náš nejlepší kamarád :wink:

Nočník u nás nehrozí, nejak se nám tam nelíbí. :sweat_smile:

Ren, na malého nenechávám cizí lidi šahat :wink: :wink:

Jo a taky se mně dost často stává, že na parkovišti u obchodáku, když chci nastoupit do auta a když jsem s malým, tak jde nejakej chlap a začne žebrat prachy, ze na cestu, na cigara, na benzín apod, tak vždycky říkám, "drobný vám dám, ale neznám vás, a bojím se o malého, jdete ode nás na 3 metry" , páč se fakt bojím, že mě něčím veme po hlavě, když mu nic nedám. :grinning: :grinning: :grinning: No, i žebráci jsou ze mě hotoví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale vždy poslechnou a ustoupí :wink:
24. zář 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros tak ať vám to vyjde a nelituješ teď toho potratu...???

jinak všem ahojky, jsem ostuda já vím ale poctivě dočítám!!!!!Vždycky tu dojdu když tu nikdo není....

chtěla bych teď začít někam chodit cvičit, mám pocit že mi teď život plyne bez jakéhokoliv efektu, je to takový neustálý stereotyp....

bobul nechceš se přidat??že bysme chodily třeba na novestu na aerobic nebo pilates???
24. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Holky, dnes jsme se dozvěděli hroznou zprávu.... Klárčina teta umřela... :cry: .... skvělá holka, hodná, veselá..měla 30.... jsme z toho hotoví.... život je tak hrozně křehký :pensive:
24. zář 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros, moc držím pěsti ať to dobře dopadne.... :slight_smile:
Megg, zrovna to řešíme s holkama, že musíme něco dělat... určo můžeme něco domluvit, ale aerobic čeče nee, na to su levá jak šavle... no jak to tu už kdosi psal motám se tam jak špína v kýblu :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek