• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj,

to jsem si zase něco přečetla, chudák mamina, to dítě, celá situace, pane bože hrůza, dvouleté dítě.... to je fakt strašné, no já nevím, jak vy, ale já bych ho po dokázání viny postavila ke zdi, a troufám, si říct, že bez slitování :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

http://www.novinky.cz/diskuse?id=179040&articleId=/krimi/180074-policie-ma-popis-vraha-z-tesina-ktery-ubodal-mladou-zenu-pred-ocima-ditete.html&page=1&sectionId=3&status=user_not_registered
26. zář 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mně zase stoupl tlak, až se malej vzbudí, tak půjdeme na procházku, se musím projít :pensive:
26. zář 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, taky jsem to četla.... hrozné :pensive:
26. zář 2009 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kat :pensive: to je děs

Bobul,tak co jak je? :pensive:
26. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak malá už je naštěstí v pořádku :slight_smile:
Vendy, to je mi moc líto s tou sestřenicí :pensive:
Moni, doufám, že je Tedíkovi už lépe....
Kat, článek děs..... :pensive:
A ještě dodatečně Andrejce vše nej k včerejšímu svátku..... :wink:
27. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak hlásíme pořád nemoc... nahrála jsem fotečky do albíčka pro pobavení
27. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

jsem jako včera něco propásla jo :confounded:Anrejko vše nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno
Jani Gabule je torpédo, ale uklidním tě, Sára je to samé v bleděmodrém, krámuje v lince, nejlíp cibuláky po Honzově mamce, drátěnku a sadu trychtýřů :grinning: :grinning: :grinning: to je furt dokola.
28. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Jani dobré fotečky :slight_smile: musím teda říct, že my máme fakt hodného kliďase :slight_smile: doufám, že to tímto nezakřiknu...ze stolu si nic sám nevezme, krámuje jen málo :wink:
Táni to je dobře :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOJ HOLKY, :slight_smile:
začala jsem dávat Sabču na nočník, zatím je ve fázi seznamování, jenže jí to tam neba, teď okamžitĚJAK JI TAM POSADÍM, Z NĚJ SLEZE, DÁVÁ DO NĚJ HRAČKY NEBO SI HO NANDAVÁ NA HLAVU :confused: :grinning:blbne nám klávesnice, pardoon
28. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tedy nevím jak u vás, ale u nás je dneska už hnusně... takže nevěřím, že jste všechny s prckama venku :wink: proč taková absence? :wink:

jinak u nás nudlá zatím jen Teri a doufám, že to Janí nechytne. Na odsávačku nějak nejsem ještě připravená :sweat_smile:

A rostou nám konečně další zuby, jen se nechcou vyklubat,tak to asi ještě chvíli potrvá. Dnes kadila v 8, v 9, v 10 hod :grinning: ale naštěstí to průjem není :wink:

po obědě frčíme na Mělník pro pleny. máme doma posledních 5 a nočník nehrozí, tak to pleny jistí.

Jo a o víkendu jsem dostala výchovnou lekci od manžovo babi. Ta mi zase hnula žlučí :angry: :angry: Že už mám Jaňule pleny sebrat, že už je velká. Tak říkám, že ještě nechápe, co po ní s nočníkem chci a nechci aby měla z toho trauma a ještě větší odpor. No tak jsem si vyslechla, že jí mám párkrát seřezat a že si to zapamatuje. A že jsem asi byla na Teri přísnější, když ta už chodila na nočník od 10, měs. Nevysvětlila jsem jí, že je každá jiná.. no fakt bezva názory ...
29. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ježiš.....babi bych poslal do řiti, řezat malé prcky za toto?????no maras...ještě že jási svou odvykačku nepamatuju...to musely být muka brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani cože, to si děláš srandu :angry: :angry: teda toto je vážně něco :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tyhle nááázory bych vraždila !!!!

My a nočník = úhlavní nepřítel, my a sami jíst = totální tragédie, my a čištění zoubků = boj do krve :confounded: :confounded: :confounded:

Jinak hlásím úspěšné hubnutí.. dneska je to cca měsíc a mám dole 5,5 kila juchůůůůůů
29. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj červencovky,
měla bych takový dotaz. Pokud máte pro prcky chodítka (myslím ta, jak se za ně drží, ne, jak v nich chodí) a už je nevyužijete a chtěly byste je prodat, tak do budoucna budu také nějaké kupovat. Pokud by bylo za slušnou cenu, dejte mi vědět do IP. Mějte se krásně a ať vás prckové rostou:slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Koukám, že řešíte nočníky :grinning: U nás je to podobně jako u Coryny. :sweat_smile: Hned slejzá a tlemí se a jde s ním na hlavu :grinning: A nebo je to super mísa...hází do něj hračky :grinning: Sám nejí ani náhodou a čištění zoubků ho baví, je schopnej chodit tu s kartáčkem půl dne :sweat_smile: ale pak mu tam musím zašmrdlat i jám, aby to bylo pořádněji, jenže stejně se mu horní dvojky začaly kazit :confounded: :frowning2:
29. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky... už se neschovávejte a vylezte :wink: Arin, Ev, Beru, Kat, Numi atd atd atd:slight_smile:

jinak s tou prababi si to nevymýšlím, taky jsem pěkně supěla a rozdýchávala to.. . oni měli takový metody,no:confounded:

a dneska slečna spala jen 50 min. za celý den. Odpo prostě neusnula a vytuhla až po půl 8, tzn. že byla vzhůru 8 hodin :confused:

včera jsme aukcovali brusle pro Teri, kráááásný, nový, s kožíškem a vyfoukli nám je o 20 kč :frowning2: no tak jdu pátrat dál...
29. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

Jani,no to jsou metody :unamused: Já taky pořád něco aukcuju :wink:

Kája ,přes den taky moc nespí max.hodinu a půl :wink:

Tchánovi,přejeme vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ev, já zjistila, že Teri potřebuje akorát na vánoce "boty" - resp. zimní brusle,in-line, přeskáče, pantofle... no budu muset ještě popřemýšlet, co jinýho ;.ú

mě taky spí tak 1-1,45 hod denně, ale dnes se jí prostě odpo už nechtělo :wink:

tak a jdu na růžovku :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Jani, taky dobrý, to asi nemyslela babi vážně, ne? Jako jak seřezat? když tam malá nechce sedět, nebo když se nevyčůrá, nebo když si dá do nočníku hračku nebo když neřekne, že se ji chce na záchod nebo jak? Mně to není zcela jasné :grinning: :grinning:
Teda jestli si nedělala legraci, tak není normální, to se na mě nezlob :sweat_smile:

A ted se jdu chlubit :grinning:

Malej umí ukázat nos, pusinku, ouško, bříško, a šulínka, to je ted náš velkej kamarád :grinning: , umí ukázat jak je velký, a jak dělá konik, ukazuje hlavou nenene, umí si sám sednout na jídelní stoličku, když mu řeknu hači, pořád chce jíst sám (z toho maminka ale takovou radost nemá, protože to celej den uklízí),lítá všude rychlostí blesku a motorka se mu začala líbit, takže na jaře kupujeme helmu. Co nám teda nejde, je sezení v kočárku, to chce pořád nekde lozit, chodit a tak, a tak se vždy koukám ostatním maminkám do kočárku, jak tam děti vzorně sedí :grinning: :grinning: No a na konec hrnec...to jsme nejak ustanuli na tom, že řeknu kde se dělá aaa a malej ukáže, ale to je tak nejak všechno :sweat_smile:
Ale Jani na rozdíl od tebe, kdyby mi babi radila, že mam kvuli nočníku malýho seřezat, tak bych se fakt neudržela a zeptala se jí, jestli si ze mě nedělá "prdel". Tys ji na to nic neřekla? To já bych se neudržela :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted předpokládám, že budu zase trpět tady samomluvou, takže já jdu pověsit prádlo, a doufám, že tu nekdo bude.

Pořád myslím na Makcu, jestli už to má za sebou a tak, se taky mohla ozvat, holka jedna :wink:
29. zář 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, jak jsem si myslela, nikde ani noha, jdu chrnět, dobrou noc :wink:
29. zář 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
su tady :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, srandu si babi fakt nedelala. kdyz slysim ty story, jak vychovala manzovo tatu a tetu,tak jen valim oci... me tchynka rekla,at se zbytecne nerozciluju, ze to za to nestoji, ze ma babi svy nazory a metody ale at si to delam podle svyho. vsak ma svuj vek, skoro 75 let ... no ale stejne...

jinak Tomasek je sikula :wink: my uz kyvaly hlavou ano/ne asi pred 14 dny a pak prestala...dnes jsme to zase natrenovaly :slight_smile:
a dneska se da rict, ze se uz rozchodila. po byte chodi po 2 celkem dobre, jen kdyz spadne,tak doleze poctyrech ale venku radsi za ruku, kdyz neni rovny teren:slight_smile:
dneska mela desnou radost z toho, ze prisla na system otevirani a zavirani lahvicky :slight_smile: mame ted denne nejakou "novinku"
29. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moc se omlouvám, že vás zanedbávávám :frowning2: , ale nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ve škole mi sice daly individuál, ale byly by nejraději, kdybych tam byla denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska to dopadlo tak, že jsem poprvé otravovala kamarádku, kvůli hlídání. Ale zvládli to v pohodě, Matýsek mi neudělal ostudu :sweat_smile:
Je toho hodně k učení a to teprve začínám, v květnu se budu hroutit a žrát antidepresiva :sweat_smile: :grinning:

Pořád mám tady ségru, ve čtvrtek jde do nový práce, tak už bude klid :sweat_smile: Kdyby viděla, co píšu, dostanu po řepě :grinning:

Slíbila jsem vám román, napíšu, jen co si vezme Míša dítě ven :wink: Ale bude to jen stěžování na naše :confounded: Co já jsem se od tý ségry dozvěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že nebudu taky takovej rodič :frowning2:

V sobotu jdu pařit s Míšovou "milenkou", jde nás asi 10 holek, to se bude Liberec otřásat :grinning:

katy, když čtu, co malej umí, úplně se stydím, páč moje děťátko na všechno peče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
paci paci dělá obráceně, indiána nedělá dlaní, ale zápěstím, pápá teda udělá, taktak všelijak nám taky nejde, oči, uči, nos teda ukáže, když má náladu, když řeknu, kde má maminka pusu, tak ji neukáže, ale rovnou mi ji vlepí :sweat_smile: :dizzy_face:
je na něm vidět, že rozumí (slyší), ale neposlouchá :sweat_smile:
co taky čekám, je to lev, ten nám ještě dá čouda :sweat_smile:

ale jinak je poslední dobou zlatej, mazlivej :dizzy_face: , se vším se rozdělí, pomáhá uklízet hračky, no i když nevím, jestli je to pomáhání, uklízí totiž tam, kam nemá a já nedávno vyprala jeho plastový hrabičky, který mi hodil do pračky, než jsem ji zapla :grinning:

v pátek na mě myslete, budu dělat závěrečnou zkoušku z estetiky za celej třeťák, tak snad to dám :wink:

evi, moc děkuju za sebe i za Míšu :dizzy_face:
a co ten výlet? bude ještě letos :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauuuuuu :wink:

Beu,pokud bude hezky tak výlet bude,ale tento víkend jedeme pryč :wink: tak uvidíme příští :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za reakce :slight_smile:
jani.rce - tak prababí, to je nářez teda :sweat_smile: já to se Sabčou jen zkouším, rozhodně ji nijak mlátit nebudu :grinning:

Dneska jdu na masáž a ke kadeřnici, zase budu člověkem!

Sabi sama nechodí, krok, dva ale ráda stojí bez opory a vykládá a mává rukama, to je sranda pozorovat :dizzy_face:
papá sama jen něco, raději se nechává krmit. Když jí za něco hubuju, hubuje na mě taky a nebo dělá že neslyší :grinning:
Naše úspěchy: paci paci, papa, dávat pusinku, hladit vlasy a nyny, jak je velká, jak dělá -kočka,pes,kráva,prase a pípi, na nožičky si dělá kovej kovej kováříčku a to je asi tak všechno, Taky se mazlí, hrozně ráda mě krmí :dizzy_face:
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mazlík můj :dizzy_face: :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
máme ty dětičky teda šikovné.... :dizzy_face:

Kláruš je opice komunikativní, takže jsem napočítala už 31 slov s významem které říká :sweat_smile: , dělá klasicky paci, tak je veliká, jak se máš, indiána, podá balon, auto, psa (hračky), když jí řeknu..na otázku jak dělá kočka dělá někdy či či, jindy ňáuuu :grinning: , jak dělá pes dělé pe pe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , občas udělá prosím ručičkama a dost často když ji něco dám řekne díky díky a andělsky se zatváří ten můj dáblík....
Na otázku kde má nos ukazuje pusinku.... :grinning:...., vidí hodinky a řve tiky tiky... a spoustu jiných blbin... no přesně jak psala Jani, každý den se učí nové a nové blbosti...
No a v kočáru už moc být nechce, ale hrozně ji baví ji ten svůj kočárek vozit :rolling_eyes: :grinning: ... jinak už lítá jako drak...
Nočník no to je tragédie.... sedět na něm = velký řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale teda že bych ji za to bila to ani náhodou (Jani prababička má fakt zvláštní výchovné prvky :pensive: )

Jo a včera jsme byli v Ikei a Mirek byl z Klárky nadšený... Kláruš se tam hrozně líbilo a trvala na tom, že si musí na všechno sedat... takže v oddělení sedaček a postelí a samozřejmě v dětském odd. chodili od postele k posteli, od sedačky k sedačce a Kláruš tak dlouho volala hačí hačí, dokud si tam nemohla vylézt a posedět :grinning: ... no aspoň jsem měla klid na nákupy :wink:
30. zář 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek