• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
cory, vždyť to říkám že máme šikulky :dizzy_face:

Kláruš jí sama už tak od 9. měsíce, ale jen studenou kuchyni... nakrájený chlebíček s něčím... jako oběd si sama ještě netroufám ji dávat, i když snahu už teda má :sweat_smile: .... nebo už někdo dáváte obědy ať si je prcek baští sám lžičkou ?????? :confused:

Jo a Kláruš ještě dělá ráda kolo kolo mlýnský :dizzy_face: .... a tuli tuli a pusu dává jen někdy, když má náladu :cry: ... není moc mazlivá... spíš raubíř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Beru, budu na Tebo moc myslet.... určo to dáš :dizzy_face:
30. zář 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, kde jste kdo????? :sweat_smile:
30. zář 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem něfco napsat, ale mal á se se mnou pere o klávesnici :wink:
30. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to znám... Kláruš to dělá taky, ale nesmíš se dát :wink: :grinning:
30. zář 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko,vzdala jsem to :sweat_smile: teď už prďola spí, tak mám klávesnici pro sebe :wink:

já už s manžou šílím z toho našeho bank. poradce :angry: Už v červenci přislíbil peníze na garáž a dodnes jen lítáme kvůli papírům, platíme za ověřování kopií, geo.plány, katastr a kde nic tu nic. Garáž už stojí, je pod střechou a prachy nikde :angry: :angry: takový neschopný lidi mě ničí... snad se dočkáme aspoň do konce října...

jinak se mi nechce vypisovat, co malá zvládá a co ne. je to tak zhruba jako všude jinde :slight_smile: chleba jí taky sama. ba naopak, když jí krmíme, tak odmítá. nejradši sama:slight_smile: a oběd se tedy nechá krmit, ale už zkoušíme, že si nabírá sama lžičkou a jí taky sama za mé menší asistence. Jde to trochu hůř, ale snaží se :dizzy_face:

a mazlivku rozhodně doma taky nemáme :wink: to je Teri větší mazel dodnes :slight_smile:

jooo a už jsme měly zase vši...to přitáhla Teri ze školy, tak jsme o víkendu stříkaly difusilem a vyčesávaly všiváčkem :confounded:
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Já když dávám Lukymu oběd,tak já mám jednu lžičku,kterou ho krmím,a on má druhou lžičku,kterou se snaží se nakrmit :grinning: Jemu to jde strašně pomalu,skoro nic pořádného nenabere a než by dojedl,tak má jídlo dávno studené.
Jinak nočník nám docela jde,ale zase jak kdy.Většinou ho dávám jen ráno,to tam i vydrží posedět,vykadí se a vyčůrá se.Ale někdy se mu nechce a zdrhne a já pak sbírám hovínka po plovoučce :grinning:
Od včerejška má rýmu,kašle,snoplíky lítají z nosíku rychlostí blesku...
No a taky umíme paci,paci,taktak všelijak,takhle jsem veliký,rozdává pusinky,ukáže,kde má nos,oko,pusu,když mu podám vařečku a řeknu-běž a udělej tatínkovi bac bac,tak jde a plácá ho vařečkou :grinning: Když se třeba někde bouchne nebo odře,tak přijde,ukáže mi to a řekne au :slight_smile: Jo a nosí pokaděné plínky do koše a říká na ně ba-jakože jsou bak.Jak jdeme ven,tak už letí do chodby,sedne si na zem a volá bota,bota,obouvám ho totiž na zemi.No a samé lumpárničky :grinning:
30. zář 2009 v 10:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky nechce psát co Kájina umí :grinning: :grinning: :grinning: ale komunikativní je hodně a umí docela hodně slov :wink: ale sama asi chodit nebude :unamused: hrozně se boji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, to přijde neboj :wink: nám každej říkal, že bude chodit do roku, jak je šikovná a brzy chodí kolem nábytku a prdlajs...prostě se bála pustit a teď už jí to neva.. je to o čase, kdy překonaj ten strach :wink:
30. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no Adélka toho umí taky hodně ukáže kde má vlasy,oči,uši,zuby,umí paci paci,jak je veliká,jak chodí vojáci,kolo kolo mlýnské,kde lítá letadlo,jak dělá kráva,pes,kočka. No je toho hodně. Sama zatím jí jen banán,rohlík,pokud má maso z bramborem,nebo brokolicové placky ale jíst by chtěla všechno sama,jednou jsem jí zkusila dát lžičku jak měla polévku,a ta polévka byla uplně všude :grinning: .
Jinak máme 13 zubů,momentálně se jí derou špičáky a to je mazec,hrozně jí to bolí.
Tento víkend bych nejraději vymazala z kalendáře,byl pěkně hnusný,v pátek ráno jsem se řízla do prstu a večer ta naše pusinka jezdila na odrážedle a spadla hlavou do zdi,do 5 minut tam měla strašnou boulí a staršně plakala,tak jsme s ní jeli raději do nemocnice a byli jsme tam 2 dny na pozorování kdyby náhodou se jí tam něco udělalo. Dělali nám rentgen hlavy a sono břicha,bože to byl řev jsme jí museli držet násilím,chudáček. Ale naštěstí je malá v pořádku,jen jsme si dovezli velkou rýmu.
30. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jsem slíbila tak se hlásím, dneska jsem byla v poradně, Cipísek má 3,5cm a už je to opravdickej človíček, takovej malej ufonek :grinning: Celou dobu si drtil očička, asi se mu chtělo spát a my ho rušili :slight_smile: Dr mi dělal i NT, šíjové projasnění máme 0,9mm a máme i nosní kůstku, takže riziko Downa je minimální, tak jsem šťastná že je brouček v pořádku. Máme spoustu foteček, viz album http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3344107&vReferer= Za 14 dní mě čeká NT ve specializovaným pracovišti, bude to i s krví, ale už teď jsem klidná, když to můj dr přeměřil a je to ok. Tak jsem podala info a jdu se natáhnou, mládě v noci řádilo tak musím využít toho že teď spí a jít si taky dobít baterky. Tak hezký den :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já vím,že se časem pustí,ale už by mohla chce totiž pořád chodit :grinning: :grinning: ale za ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci,super gratuluju ke kontrole :wink:
30. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem tady měla na návštěve kamarády s 3 měsíčním mimi a druhé co čekají mimi v lednu :wink: Na jednu stranu jsem ráda,že Kája už komuikuje a vím co chce,když vidím ty maličky špuntíky,ale na další mimi se taky těším :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak mám konečně trochu času :slight_smile: , víkend byl náročný - hlavně oslavy Václavů :slight_smile:
Beruš držím palce :slight_smile:
Jo taky mám geniální dítě jako vy :grinning: :grinning: , něco nám jde až moc dobře a něco taky ne :grinning:
30. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecko, gratulujeme k prohlídce :dizzy_face: ... Cipísek je už kus člověka :dizzy_face:
Luci.ja jsi mě inspirovala a dala jsem dnes taky Klárce k obědu její lžičku :slight_smile:
Aji, tak hlavně že je Adélka v pořádku :pensive: ... já co se to teď stalo té Mirkově sestřenici se o Klárku hrozně bojím :pensive:
30. zář 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí - gratulace ke kontrole.

Sabi dnes byla poprvé u kadeřníka, fotka z celé akce je v albíku :wink: Sabi papá samozřejmě sama hlavně tužší věci, svěřit jí talíř s polévkou si fakt zatím netroufám :slight_smile: zato nechce pít z ´´pítka´´ pořád preferuje flašu
A DNEs SAMA UDĚLALA CELKEM 4 KRŮČKY :dizzy_face:
30. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Luci, to je fajn, že je všechno v pořádku :dizzy_face:

Cory, teda Sabča je hotová dáma - zaskočí si ke kadeřnici :grinning: To Kája by asi neuseděla ani minutu, to by ten účes vypadal. Naštěstí ona kadeřníka bude poprvé potřebovat asi tak před nástupem do první třídy :sweat_smile:

Bobul, to je smutné s tou sestřenicí a vůbec se nedivím, že máš teď o Klárku větší strach, člověk si uvědomí, jak je všechno pomíjivé :frowning2: Hrůza pomyslet :pensive:

Jinak Kája je taky takový borec jako všechny děti a dělá vesměs to samé, co jste všechny zmínily :slight_smile: S jídlem to taky dělám tak, že ona má svou lžičku a já jí přikrmuju druhou, ale spíš hustší jídla. Nočník hojně využívala před dvěma měsíci, teď vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, a na všechno co se jí nechce nebo nelíbí mohutně odmítavě kroutí hlavou a opakuje něžným hláskem ne :grinning:
30. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase nikdo ??? :confused: :confused:

tedy, u nás zase "chčije a chčije"... :frowning2: o víkendu už asi budem muset zatopit. Ptž potřebuju vyprat a pak by to neuschlo. po ránu tu máme pěknou kosu, ale teď už je fajn.... a večer miluju, když hoří oheň v krbu :dizzy_face:

Sabinka je šikula, když vydrží sedět u kadeřníka:slight_smile: A jsme na tom asi obdobně jako Týnka od Pall, není co stříhat :grinning:

A u nás se dá konečně říct, že už malá chodí :dizzy_face: od rána tu trajdá sem a tam po bytě a když žuchne,tak si už stoupá a po kolenou moc neleze :wink: To jsem ráda, obzvlášť když teď bude venku tak hnusně, že nepoleze po kolenou :wink:
1. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani, tak to už si teď moc klidu neužiješ :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
U nás je kolik tolik, neprší, ale já jsem marod..... včera jsme byly s holkama "cvičit" ... na alpiningu a já si tam pro jistotu ještě dojela v rámci fyzičky na kole a asi z toho bude parádní nachlazení :unamused:
1. říj 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobull, já vím, že se teď nezastavím,ale jednou by to stejně přišlo :wink: :slight_smile:
No, tak ať jsi brzy fit.. já jezdím na cvíčo taky, ale autem :wink: Možná taky proto, že to mám 12 km :grinning: včera jsem zrovna byla taky a pěkně cítím záda, jak jsme posilovali svaly, o kterých člověk ani neví, že má :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a už leze sluníčko,tak jsem hnedle pustila pračku :wink:
1. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak se hlásím z N. Už jsme zase fit. Pořád ještě sami nachodíme, ale za jednu ruku už v pohodě. I dám už stojí, ale jak má udělat krok bez podpory, tak si hned sedá a pak leze po čtyřech. Ale to přijde....
Jinask já jsem malého včera taky stříhala už po 11 :sweat_smile: :grinning: už měl řepu, že mu to lezlo do očí :sunglasses: Stříhala jsem ho ve vaně, aby měl nějakou zábavu a já ho nešmikla, když se pořád vrtí.
Chci si pořídit nějaký nánožník na cittu a přímo na ní ho nevyrábí, tak sem napsala dotaz na jeden e-shop zda bych mohla použít ten co vyrábí na jinej tip casualu a odpověď : Na cittu se nánožník nevyrábí. No tak kdo je tady blbej. Odpověď na úplně jinou otázku. Tak jsem napsala znovu ..... zatím žádná odpověď :rolling_eyes:

Lucinečko to je mooooc dobře, že jste v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: Máš spooooustu krásných fotek cipíska :dizzy_face: nebo spíš malé manky :grinning:
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni,
napiš přímo výhradnímu dodavateli do čr, ten to bude vědět :wink:
http://www.groupfashion.cz/show.php?key=kontakt
Stříhání nás teď taky čeká... ale bojím bojím... kláruš se hrozně vrtí :unamused:
Jani, kdyby jsi ale těch 12 km jezdila na kole, tak to by jsi ušetřila za vlezné do posilovny :wink: :grinning:

Jo a taky tipuju Lucinečce holčičku :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj holky :wink:

To je zase dneska den :confounded:

Moni,tak hlavně,že je Tedík ok :wink: Kája taky ještě nechodí jen za jednu ruku :slight_smile: a jaká byla svatba kamarádky?? :wink:

Já taky tipuju holčinu,ale uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul děkuju už jsem napsala. :wink:
Evi svatba byla krásná. Nevěsta jak princezna. Byla to malá svatbička oproti naší asi kolem 30lidí. Určitě bude mít na beremese fotečky, tak pak vám hodím odkaz a můžete se pokochat :wink: I Tedík se s nevěstou fotil :wink:
1. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak to byla fakt malá svatba my měli taky větší :grinning: :grinning: :grinning: a na fotky se těším :wink:
1. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já taky :grinning: Teď se válej někde v řecku u mooooře v teple. :angry: :grinning: A tady pořád jen perší blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky si představte, že nám včera přišel dopis od města. Nějaká organizace asi něco jako sosiálka se prý dozvěděla, že jsme nebyli s malým na roční prohlídce a chtějí vědět proč jsme se tak rozhodli a že prý k nám přijdou si o tom popovídat :angry: :angry: :angry: Na roční prohlídce jsme byli 29.7 :angry: Takže fakt nevím kde to jako sebrali a co se do nás vůbec ser.... Myslím, že nejsme žádný sosiální případ. No já jsem tak nasraná...... mě to fakt uráží, že z nás dělaj nějaký nezodpovědný rodiče :angry: :angry: :angry: Zítra tam na ně s manžou jdem co to jako má znamenat :angry: :angry: Když tady vidím ty turky a jejich děti.... někdy fakt hrůza, ty by měli honit a buzerovat. No fakt nevím jak na tohle přišli. Asi budu zítra nepříjemná :angry: A maj docela smůlu, protože mám termín na gyndu a to mi tedy opravdu náladu nezvedne.....
1. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
se Sabi u kadeřnice to byla rychlá akce :wink: moc se jí to nelíbilo, ale byla jsem vybavená věcma, co jí zajímají, akorát u ofinky jsem jí musela podržet hlavu, ale to byla minutka.
U nás se rozpršelo, já mám nějakou depku, po Ordinaci lehám :confused:
1. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jako v N.??? :confused:... No síla :unamused:
1. říj 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo - ty brďo, to by mi taky pěkně hnulo žlučí
1. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul jo jo v N :angry:
Cory mi povídej já jsem nas..... celej den. Jsem zvědavá co nám jako zítra řeknou. Hlavně by mě zajímalo, kde to vzali??? A halvně, kdo je jako kontaktuje o prodělaných vyšetření :angry:
1. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek