• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni,to se maj já bych se taky válela v teplíčku :dizzy_face:
A chápu,že tě nasr... mě by to taky vytočilo :confounded:

Mojí mámě dneska přišel dopis od VZP,že má zaplatit 25 tis.že v roce 2000 něco nezaplatila a přitom se to před 7 rokama vyřešilo a ted jí naskočilo penála a hlavně už 7 let u VZP není :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je fakt děs co se tady děje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po mě chtěli před 10 lety 40 tis za období kdy jsem chodila do školy.
1. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teda mimi je už pěkný velký, já si taky myslím, že to bude spíš Manka, než cipísek :wink:

Cory, gratulace ke krůčkům.

Moni, o tom jak bych byla vytočená já psát ani nebudu :wink: :wink:

Dneska zas pro změnu mě vytočila banka, kde chci refinancovat naši hypotéku, nejdřív, že poplatek bude stát 2300,- za zpracování úvěru,a pak mi došel email, ze poplatek 5940,- a už jsem byla tak vytočená, že mi přišlo, že pořád jenom něco platíme, tak jsem jim napsala asi ne moc pěkný mail.
1. říj 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týče mého hubnutí, tak jsem taky nasr....
Protože jsem vážně cvičila 2x týdne a výsledek? Přibrala jsem dvě kila, tak to už fakt nechápu :angry:
1. říj 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takže klasika, večerní samodiskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboli monolog :grinning:
1. říj 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - poplatky jsou hrůza :frowning2: , nejsi taky těhule?
Moni chápu že jsi naštvaná :frowning2: , svatba musela být hezká - už se těším na fotečky :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste co se týče svatby, tak my ji budeme mít ultra malou, nechci do toho dávat moc peněz, a když vím, že taková menší nebo až střední svatba vyjde na 100 tis, a já si představím, co by se dalo za ty peníze udělat na domečku..... :grinning:
Jediné, co chci opravdu pěkné a budu investovat jsou prstýnky, jinak nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do šatu asi stejně nikdy v životě nezhubnu, tak co :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, moni nahod fotky :wink:

Jity, tak tím jsem si opravdu jista, ze tehule nejsem :wink: Prostě asi nesmím žrat nebo já nevím, se uklidnuju už jenom tím, že se mi tuk přeměnuje na svaly a ty jsou těžší, no já už jinak fakt nevím, ani moji oblíbenou čokoládu už nežeru... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja holky, tedy Kat, zrovna jsemsi dnes na tebe vzpomněla, že je říjen a jak jsi dopadla s váhou a koukám, že ne moc vesele :frowning2: Ale určitě se to zlomí...když si vysadila čokošku, tak to jsi tedy dobrá, tý já se vzdát neumím:slight_smile:

Teda Moni, koukám v N taky uředníci neví co by roupama,co? tak ať to zítra dobře dopadne to vysvětlování :wink:

k nám dnes konečně dorazil ten týpek z banky a do konce příštího týdne prý budou prašulky, jupííííí
ještě aby zítra dorazila ta zahradnice a bude hned líp :slight_smile: zase trochu elánu do blízký budoucnosti :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Kat, ale však tak to prý je, že svaly jsou těžší, takže cvičíš, přibíráš, ale vlastně hubneš :grinning: Takže gratuluju k hubnutí, já spíš dělám to druhé - s tou čokoládou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, to je teda něco. Jsem zvědavá, co vám zítra řeknou :angry:
A jinak mám taky termín na gyndu, po roce, a taky z toho nejsem nějak odvázaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sledujete ty termíny porodu? Už je založená diskuze červen 2010, za chvíli bude náš červenec 2010, to letí co? :wink: :wink:
1. říj 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janí, tak super, že budou prašule :wink:

Já jsem zvědavá, jak proběhne celá ta naše slavná refinance :confused:
1. říj 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, přiližně za týden otěhotním :grinning: Tedy před dvěmi lety. Letí to :fearful:
1. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to super Kat :wink:

ty jo, fakt to letí.. já nevím přesný den otěhotnění, jen vím, že za 13 dní jsem měla poslední MS:slight_smile: to mi říkal Dr. že si to musím pamatovat i kdyby mě někdo vzbudil o půlnoci...tak si to furt pamatuji i když mi to je už k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teď koukám na lego duplo, co mi sousedka doporučila a nestíhám žasnout, co to je za pálky :confused:
1. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palli, to je brzy ne? Já teda tak přesně to nevím, jenom vím, že jsem testovala 13.listopadu a pak test HCG 19.listopadu, pac ma mudr. me nechtela objednat jako těhotnou, dokud není jistota, tak jsem musela valit na ten test, no pravda je, že ostatní kámošky na mě čučely, že test HCG z krve vubec nepodstupovaly. :sweat_smile:
No a pak změna mudr. protože mi fakt nesedla, její řeči o tom, jak se ji těhule nevyplácí a že tuto dobu je těhotná každá druhá baba mě moc nálady nepřidalo :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna ted jsem si na to vzpomněla, protože jsem objevila výsledek testu HCG, jako dnes si pamatuju, jak ten doktor co test delal, měl výsledky v ruce a říká: "A kdyby test vyšel pozitivně, tak je to pozitivní nebo negativní zpráva"? A já mu říkám, "no samozřejmě pozitivní" a on, "tak to máte pozitivní maminko" :grinning: :grinning:

No, začíná se ze mě stávat sentimentální babka :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám to někde napsané, ale myslím, že to bylo kolem 12. +- dva dny :slight_smile:
Jani, si to budeš dle doktorovy rady pamatovat napořád, co :grinning:
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning:
Tak to mi když dělal dr. ultrazvuk, jestli jsem těhotná, tak já, poučena z koníka, jsem tam tu bublinku viděla dřív, než on :grinning:
1. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, upřímně Jani, nevím, kde bys mohla tuto informaci ještě zhodnotit :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť říkám, že mi to je k prdu...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já si udělala těhu test 13.11. a taky jsem musela čekat nějakou dobu na UTZ. ale datumově si to fááákt nepamatuju :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se právě divala na beremese, co tam maji holky, už všechno zařízený, tak to já jsem v klidu, nemám nic, šílí, že nemají fotografa a tak, to mě nechává naprosto klidnou :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
však máš Kat času dost,ne? my stihli nejvíc věcí v 1 den (moje šaty, manžovo, kytky a prstýnky).. ostatní moc času už nezabralo a u toho se ani manža moc neagažoval, nebo jsem to vyřídila telefonicky (fotograf, hudba)..:slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: My jsme měli taky malou svatbu, taky mě dost bralo, co všechno by se za ty peníze dalo udělat na baráku a i tak jsme si to užili a ráda na to vzpomínám. A fotografa jsme neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No upřímně my měli docela velkou svatbu a peněz fakt nelituju,protože to bylo super a přípravy trvaly dlouho,protože mě to fakt bavilo :wink:
1. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já otěhotněla 30.10. a zjistila jsem to na popud kolegyně 19.11. :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše přípravy trvaly dva měsíce, resp. během dvou měsíců jsme se rozhodli, že se vezmem, zařídili to a uskutečnili :sweat_smile: Ale jak říkám, měli jsme jen asi 25 lidí a jen oběd, chvíli poseděli a pak jsme měli s manželem svůj soukromý program :grinning: Ale bylo to moc pěkné, takové jaké jsem chtěla. Já bych se na velkou svatbu nějak necítila :confused:
1. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, na popud kolegyně :grinning:
1. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda ženský, vy jste se konečně rozkecaly :dizzy_face:

tak já se přidám taky, počli jsme 6.11. a 17.11. už byly na testu // :wink: ale jen stín, důležitý je, že teď ten stín spí v postýlce :grinning:
poslední dobou je zlatíčko,pořád si hrajeme, největší prču a záchvaty smíchu má, když mi hází tenisák a já ho JAKO nechytám- což mi nedává práci, mám ty ruce děravý :sweat_smile: :grinning: :grinning: , chodíme ven bez kočárku, ujde už tak kilák a půl, ale mamka je chytrá, moc se nevzdaluju od bytu, abych ho pak nemusela daleko tahat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a koukáme na kreslený pohádky, dneska to byl maxipes Fík a vážně u toho tak 10 min vydrží, alespoň se stihnu vyčůrat :sweat_smile:

a svatbu jsem měla zařízenou asi za 14 dní, nebazírovala jsem na detailech :wink:

tak já se jdu ještě chvíli učit, ráda jsem si vás početla :wink: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen 25 lidí Pall, jo? :wink: my měli asi 28 a přišlo mi to dost...a naštěstí nám dali prašulky manžovo rodiče, tak nás stála svatba akorát ty prstýnky :wink: a taky nelituju ničeho :slight_smile: tentokrát jsem věděla, čeho se vyvarovat a že si to mám užít na "práci" tam jsou jiní lidi než ženich s nevěstou :wink:
1. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to je nostalgie, co? :wink:
1. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no pro mě bylo 25 lidí až až, ale kolem mě je běžné tak 50-60 lidí :sweat_smile: Taky nám přispěli rodiče, oběd platili, my to ostatní.
Beru, ujde kilák a půl :confused: Hotový turista :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek