• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat já si dělala srandu :grinning: :grinning: , zkus se měřit - prý je to přesnější, jinak já mám dole 2kg
my počali 28.10. v Českém Krumlově, 28.9. mi umřela moje babi - ale na to jsem přišla až po roce
1. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

my měli něco přes 70 lidí a svatbu jsme si platili sami :wink: Nám trvali přípravy déle,protože já bazírovala na detailech a vše muselo bejt sladěný :grinning: :grinning: :grinning: dokonce i svědci se ženichem a nevěstou :grinning: :grinning: :grinning: No jsem na tohle magor :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se mohla živit organizací svateb :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

včera jsem se vypařila, mládě začalo plakat.

Ev, teda to musela být velká svatba, tolik lidí snad ani neznám :grinning: :grinning: :grinning: Más fotky? dej odkaz prosím :wink:
2. říj 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lukýno se láduje hruškou tak můžu chvilku nakouknout. Díky za gratulky a tipy na holčičku :grinning: No já si stejně myslím že to bude zase kluk, cosi jsem na UTZ zahlídla mezi nohama, ikdyž dr říkal že je brzo... Tak uvidíme :slight_smile: Mně je to tentokrát úplně jedno co to bude, klidně beru kluka všema deseti :dizzy_face:

Jinak koukám že vzpomínáte na svatbu, my měli na hostinu asi necelých 40lidí a večer nás pak bylo dohromady asi 50. A to jsme hodně redukovali :grinning: Kat, kdy tě to vlastně čeká, už máte termín?
2. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno
evi to byla velká svatba, my měli 25 lídí a stačilo to :slight_smile:
za chvilku razíme na plavčo :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nemám nikde fotky. :wink:

Nás je hodně a hlavně sousedů jsem tady vyrůstala a všichni se kamarádíme od mala a všichni už byli povdávání a oženění tak to pěkně naskákalo a Aleš má velkou rodinu :wink: A to jsem hodně lidí nepozvala,protože jinak by nás bylo přes 100 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, termin jeste nemáme, teda já mám vymyšleno 12.6.2010, ale neoddává se každý týden,a nahlásit se můžu až od 15. 10, takže ted vím prd, jestli se toho 12. nebude oddávat, tak může být termín 5.6 nebo 19.6. Doufám, že do jednoho z nich se trefím,ale kdyby se neoddávalo toho mého 12,tak preferuji 19. 6., pěkně aby bylo teplíčko :grinning: :grinning:

Jinak Luc, já bych druhé taky klidně brala kluka :wink: ted mi říkala, jedna kámoška, že každá mamina si přeje mít holčičku, tak jsme prostě jinačí, no :grinning: :grinning: :grinning:

Ale každopádně, doufám, že ve dvacátým týdnu budeš hlásit, jestli je mimi chlapeček neboi holčička :wink:

Jo a ještě holky poradte, kdybych mela možnost volby, kterej čas se vám na svatbu zdá optimální, myslím, že bych mohla mít na vybranou zhruba od 10 do 15 hod.diky :wink:
2. říj 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,my měli obřad ve 14h :wink: Kamarádka měla v 10 h a bylo na vše málo času :pensive:
2. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme zpět z Yamahy, Kláruš spí a já jsem chvíli jukla, než budu muset letět na 12 do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme teď byli na svatbě kde bylo 90 lidí :slight_smile: ... no a my jsme spočítali svatební hosty zatím na cca 110 lidí .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jenže než my se budeme brát, tak se to 10 změní :wink:

Ty jo, co naše těhulky Makču a Mišu.... myslím na ně :wink:
2. říj 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat my měli obřad taky ve 14hod a myslím že to byl ideální čas, ráno jsem nemusela vstávat v 5 nebo dřív abych vše stihla a nám to prostě vyhovovalo.

Lukáš usnul, tak jdu uklízet. Pa holky :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, vy nejste vzití? to jsem nevěděla, a plánujete a máte termín?

Tak já budu rezervovat 14 hod. díky :wink:

Já vařím, dnes toho mám hodně, malýho hlídá děděček, tak vařím do zásoby, cca 4 jídla :grinning: :grinning:

Na Makcu také myslím, podle mě už porod má za sebou :wink:
2. říj 2009 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,ono se to pak zredukuje neboj a tolik jich nebude :grinning: :grinning: My jdeme na Yamahu v pondělí ráno :wink:

Kat,jasně 14 h je nejlepší :wink:

Kája ted usnula a já bych měla jít zabalit dárky jedeme zítra na oslavu :slight_smile: ale asi to dárkové taštičky jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, náš svatební den - obřad 11h ( zbytečně brzy!) lidí 25 a pak když se dělala akce pro známé v létě, grilovalo se prase a soudek píva apod. tak okolo 60ti. :slight_smile:
Sabi se nádherně rozťapkává - to je slovo, co? :grinning: Jdu si s ní dát 20! :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z plavání, já bych šla spát, ale Terce se moc nechce :frowning2: , protože teď vstává kolem 9 :slight_smile:
Kat my měli obřad ve 14 - to je nejlepší :slight_smile:
Jinak jsem byla nakupovat - přijedou kamarádi na celý víkend - budeme pařit :grinning: :grinning: , těším se :slight_smile:
mám strašnou radost přijede i kamarád, o kterém jsem psala v březnu - prodělal rakovinu lymf. žláz - léčení dopadlo dobře, užil si své - hlavně ozařování, ale teď už to má za sebou - tak snad to bude dobré :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó a představte si, S. -ráno si vylezla z naší postele na okno a otevřela si ho! Ještě že máme staré dvojité :pensive: já už jí viděla dole, úplně se mi udělalo blbě, asi z ní bude horolezec, leze pořád po výškách... :confounded:
2. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory my taky lezeme po výškách, teď má největší zábavu vylézt na židli, seskočit oběhnout a znovu :grinning:
2. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,tak to si to moc užijte a je dobře,že je kamarád v pohodě :wink:

Kája,zase pořád leze na sedačku a pak slejzá a dneska jí to sjelo a namlátila si čelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky :slight_smile:
sedačku známe, Terka po ní lítala a občas šlápla vedle a slítla :angry:
2. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dvacet se protáhlo skoro na dvě hodiny, :slight_smile: paráda :wink:
Jo jenže kdo má mít na to nervy, na ty naše horolezčata :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nejsme, a termín nee.... myslím že se vememe tak za deset let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jiti, to je super s tím kamarádem :dizzy_face: ... moc si to užijte a hlavně zapijte tu jeho pspěšnou léčbu, ať je to na furt :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: Tak já dneska měla fakt zajímavej den. Ráno jsme vyrazili na su socku. Tam nám pán řekl, že je technická chyba mezi nimi a naším pediatrem a tudíš neměli zprávu, že jsme absolvovali roční prohlídku. Tady totiž musí doktoří vykazovat jestli chodíme na všechny vyšetření a jak se o malého staráme :confused: No načeš se tedy omluvil a tak jsme to vyřídili rychle a v klidu.
Pak jsem šla na tu gyndu. Chtěla jsem se informovat na to očkování proti rakovině a nachat si napsat prášky. Tak očkování by mě vyšlo na 600euro :confused: :sweat_smile: takže to ještě budem muset promyslet a zjistit jak se k tomu postaví pojišťovny. Prášky jsem dostala a teď to hlavní. Při prohlídce jsem zahlédla na ultrazvuku takovou řernou dutinku a za pár sekund se mě doktorka ptá, kdy jsem naposledy mens. a já 18.9. No to vypadá jako kdyby jste byla těhotná :astonished: :astonished: :grinning: Takže udělali test moči, ale to bylo negativní, takže k tomu ještě krev a ta bude v pondělí. Ale já si myslím, že těhu nejsem to by to musel bejt fakt zázrak. Doktorka říkala, že to může být i nějaká bublina nebo prostě něco jiného než mimi. No ale řeknu vám, jsem napnutá jak struna :dizzy_face: Když jsem vylezla z ordinace smála jsem se jak pako a manža na mě koukal co se děje, tak jsem mu to povykládala a pak už se řehnil taky :grinning: Takže se v pondělí ukáže co to je. Ale jsem si na 99% jistá, že těhu nejsem. Už jen, když to srovnám s Tedíšem. Zjistili jsme to když jsem byla ve 4tt a v moči to vidět bylo a na UTZ ještě nic. A teď je to obráceně a to se mi tedy moooc nezdá. :sweat_smile: Ale přeci jen, když doktorka řekla, že i sliznice je zesílená a vše tomu naznačuje......
2. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni to by byla pecka :grinning: Tak držím palce ať to dopadne jak si přeješ :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to tedy jo. No asi to bude dlouhej víkend a pondělí, než budu volat pro výsledky :grinning: Trochu mě ale hlodá v hlavě co to je jestli to opravdu není mimi :frowning2:
2. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Moni, dobře to dopadne a ikdyby to mimčo nebylo tak určitě to nebude nic vážnýho.

Loučím se, přeju krásný večer, jdu se věnovat manžílkovi :dizzy_face: pa pa
2. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkuju :dizzy_face: Snad se stal zázrak a je to zdavoučké mimi :wink: né žádnej problém :unamused:
Pa a krásnej večer :wink:
2. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my taky patříme mezi horolezce a boulařky na čele.... malá tam má teď šílený strup už týden a každý se ptá, co se jí stalo :wink:

teda Moniiiiiii, to zní krásně :dizzy_face: živě tě vidím, jak se tváříš při odchodu z ordinace :sweat_smile: tak moc a moc přeju, ať to dopadne pozitivně, prostě tak, jak si to s manžou přejete :wink:
2. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani děkuju v pondělí vám hnad písnu jak dopadla krev :confused:
2. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Moni :slight_smile: :dizzy_face: Tak držím pěsti, ať je vše dle tvých představ :wink:

Jo a teď jsem viděla v TN že prý je na webovkách WHO zveřejněn článek o tom, že očování proti sezoní chřipce zvyšuje riziko nákazy pras. chřipkou... :astonished: ... a prý řada českých lékařů nedůvěřuje vakcině proti pras. chřipce :confused: ... no je pravda že je to neprvěřená vakcina....
A naše Dr. mi furt cpe očkování proti chřipce pro Klárku :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, no to je nářez :grinning: já chci abys byla těhu :wink:
2. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bobul,t :dizzy_face: ky jsem to viděla a pak věř doktorům každej tvrdí něco jinýho :confounded:
2. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek