• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No, Ev, to je právě naprd... člověk - laik neví co je vlastně pravda :pensive:
2. říj 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je tedy něco. Se přiznám, že při každém očkování malého mám vždy výčitky, že to do něj ládujem dobrovolně a modlím se aby mu to spíš neublížilo :confounded:
2. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jsem na tom stejně :pensive:
2. říj 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mily cervencovky, :slight_smile:

tak zrovna dneska sem chci prispivat a tady se teda zrovna dejou veci.. ze jo, Kouzlo? To by bylo bajo, kdyby to vyslo :dizzy_face:
Hodne dlouho jsem tu nebyla, snad si na mne jeste vzpominate... Obcas jsem na vas jukla, ale povetsinou nebyl cas prispivat, protoze nase mala samice se neustale neco dozaduje a ja hledam spise v tematech, kde se resi nejaky otazky a temata, o kt.se chci dozvedet vic - strava, kojeni, vztekani atd.
Je to neuveritelny, ze uz to za chvili budou skoro dva roky, co jsem se do tohohle tematu poprvy prihlasila, samozrejme stejne jako vy. Vidim to jako ted, Lucinecka byla zakladatelka v 5tt, mela takovou rozesmatou fotku v pase a ostatni se zacaly pridavat.. :slight_smile: No jsem posledni dny nejaka nostalgicka a vzpominam na to, jaky to bylo v tehu, jak jsem se tesila, shanela nekolik mesicu ty pravy tehotensky rifle, mela pohodicku s nohama nahore, nikdo okolo me furt nerval, nedelal v byte bordel a netahal me v 5 rano za nos. :sweat_smile:
Ted jsem v ocekavani podruhy, tentokrat by to melo byt kvetnatko, tak prosim, drzte palce, at to vsechno dobre dopadne a zvladnu to. :slight_smile:
Jinak prazacky, moc dekuju za pozvani, ale v Praze uz nebydlim, jinak bych samo moc rada dorazila i s tou nasi malou dracici. Dobrou noc, hojky a mejte se. V pindeli nakouknu, jestli je Kouzlo v jinaci :grinning:
2. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,taky mám výčitky :cry:

Xav,tak velká gratulace :wink:
2. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Xav, jasně že si na Tebe pamatujem :wink: ... to je paráda... moc držím pěsti, ať se Květňáko povede :dizzy_face:
A přijď častěji :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda xav taky se přidávám ke kratulaci :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky mě to tak hlodá v hlavě :sweat_smile: Teď se ten náš šmudla probudil s pláčem, je tu s náma v obejváku a mele a mele. bťapa bťapa bábí, deda, pe pe bděďa...... já ho miluju :grinning:
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer maminky, já jen hlásím, že u nás je všechno v poho akorát času čím dál míň :sweat_smile: Honzík už lítá jako drak, takže nestíhám nic než hlídat, aby někam nezahučel. Máme už 14 zoubků, krásně vyslovuje některá slůvka a je už moc šikovný :wink: Pořád se snaží obouvat botičky (už se mu to i povedlo), hrozně rád jí oběd lžičkou (no máme ho potom všude) a krámuje ve skříních :sweat_smile: Myslím, že přesně víte, jak to u nás vypadá :dizzy_face:

Moni no to je teda překvápko :dizzy_face: Bubu moc držet palečky!!!!!
Xav gratuluju!!
Kat my se brali ve 12 h. a taky bych to klíďo udělala dýl :wink:
Luci opatruj bříško a pozdravuj Lukyho :slight_smile:
Evi ahojky :grinning:
2. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je teda překvápko, tak ted budu do pondělí napnutá jak struna, at to vyjde :wink: :wink:
2. říj 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Moc vás zdravíme. Tento týden jsem dost pracovala, tak jsem vůbec nestíhlala.
Moníííííííí,tak to je bomba, držím pěstičky :dizzy_face:
Xav, gratulka k těhu :dizzy_face:
Luci, super, že je Cipísek (Manka) v pořádku, jen tak dál :wink: a zdravíme Lukáška
JInak, svatba..... Tak to já budu vdaná tak v důchodu.... a už je mi to i celkem jedno,protože stejně v životě mi to nejde,tak jak jsem si myslela :wink:
A už nevím, co jsem chtěla :grinning:
Už tu dlouho nebyla Arin :confused:
Ve středu začínáme opět chodit plavat s Pall a Kájkou,tak se těšíme :wink:
Přejeme hezký víkend
3. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoooj tak sem si koupila nový kočík a to PP GT MOKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda držím vše co máme , aby to bylo tak, jak si přeješ
xav, taky gratuluju....
u nás se blýská na leší časy
hany sice přišel o práci
ted makám na dětském ARU n aplný úvazek
je to maras záhul, ale nejde jinak
samy víte že bez prašulí to je napytel
ale miminečko za 3-5 let povoleno dle situace...takže se už ted nemůžu dočkat a jsem ráda, že Sárinka nebude sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky no uvidíme. Mě pořád vrtá hlavou to že na UTZ by něco vidět bylo a v moči né??? :astonished: Nemáte s tím některá zkušenost?????
3. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucen hoď foto kočíku :wink:
3. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni až zítra jeinak si zadej do vyhledávač Peg Perego GT v barvě moka
moni třeba jde o falešné těhu dutinka bez emrya a tudíž bez produkce hcg...proto moč nula a uzt totok
3. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni JÁ MÁM ZKUŠENOST JINOU, TĚHU TEST POZITIVNÍ, KREV JAKO TĚHOTNÁ A NA utz nic vidět nebylo, až za cca 10 dnů a byla Sabinka :slight_smile:
3. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni teda, tak přeju ať to dopadne dobře.

Luc ten kočárek se mi líbí a moc, jak jsi s ním spokojená?

Xav gratulka k těhu :dizzy_face:

Se nám tady to druhé těhu nějak rozmáhá :dizzy_face: je to krásný :dizzy_face:

Já už bych taky druhý chtěla, ale bohužel zatím nic :frowning2:
3. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj holky :grinning:

jsem na vás přišla nakouknout???

a koukám samé novink

xav gratulka :slight_smile:

mončo téééééda, jesm napjatá za tebe :slight_smile:

holky jak vidím jak to tady těhotní tak už se těším na to taky ale až od února startujem :slight_smile:

kal neboj určo to brzo vyjde, jak dlouho se snž???

já mám stejnou zkušenost jako cory takže neporadím :unamused:
3. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

den byl náročnej,ale Kája už spí :wink:

Moni,mám stejnou zkušenost jako holky :slight_smile:

Kal,držím palce a´t se to brzo povede :wink:

My ještě rok počkáme :wink:
3. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi teprve chvíli :sweat_smile: ale já mám tak nějak obavy, že to bude trvat ještě déle než u kubíka. Ale řekla jsem si, že nemá cenu se s tím nervovat, tak tomu nechávám naprosto volný průběh. Co se má stát to se stane :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda babuchy,tady je to samá snažilka :wink:

Kal, at to brzy vyjde :wink:
3. říj 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:

Evi to je nejlepší když děti odpadnou vysílením :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,ona takto odpadává každej den :grinning: protože spí jen jednou za den a většinou jen hodinu někdy tedy hodinu a půl,abych jí nekřivdila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem dneska bez muže tak můžu brouzdat po netu a přišla jsem za váma nakouknout :slight_smile:

Evi dneska mi Lukáš taky odpadl hned, dokonce bez uspávání, bez pohádky, prostě jako za starých časů než nám to ty zuby blbý celý rozhodily :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni zkus se zeptat porodní babičky, ta by ti mohla napsat vysvětlení proč je moč negativní a na UTZ je něco vidět :wink:
3. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,zuby jsou hrozný :unamused: Se obávám,že nám teď taky nějakej leze,protože se Kája dost budí a to normálně nedělá,ale nechce mě tam pustit :unamused:
3. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my máme 11 zubů, strašně dlouho měl 6 a teď během měsíce a půl 5 zubů. 4 mu rostly naráz, byla to hrůza. Od července se zhoršilo usínání, nechtěl usnout sám jako vždy a museli jsme uspávat. Až teď je to lepší, když jsme přišli na to že zabírá číst pohádku a pak krásně a rychle usne.
3. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,my už máme právě 12 zubů 3 měsíce a rostlo jí 6 zubů najednou a stoličky se prořezávaly víc jak měsíc :confounded: ale myslím,že má nateklé špičáky,ale fakt nevím :unamused:
Ale i se zubama usínala dobře jen se pak budila :frowning2: no a pak spala celou noc bez probuzení a poslední dobou se zase budí,ale naštěstí tam přijdu pohladím a ona zase hned spí :wink:
3. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONIIII ___ tedaaaaaaaaaaaa určo napiš
Xa .. veliká gratulace

Lucenek ano taky to mám tak, další za 3-5 let
3. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám se i ty noci hrozně zhoršily, teď spí už asi 3 týdny v pokojíku a poslední 3 noci docela dobrý, 2 spal celý a včera se jen jednou vzbudil, dala jsem dudyna a hned usnul, takže pohoda. někdy je schopnej i 2 hodiny babounit :rolling_eyes: Pořád čekám kdy se to zlomí nejsem zvyklá na tak dobrý noci :grinning:
3. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,tak už je Luky taky v pokojíčku jo :wink: Káju jsem tam frkla,když jí bylo 11 měsíců a spí tam dobře,ale ona od miminka spala vždycky celkem fajn ještě jsem nezažila,že by byla vnoci vzhůru dýl jak 5 minut,proto se bojím až budu mít další mimi tak mi to dá vyžrat a bude zlobit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek