• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jj, přestěhovala jsem ho tam ze dne na den, ty noci byly hrozný tak jsem říkala že horší už to být nemůže a hned tam hezky spinkal celou noc, ale pak se zas začal budit, ale to ty zuby no. Hlavně tam vykopu i manžela ať jde Lukyho utišit, páč když spal s náma v ložnici tak manža ani nevěděl že Luky vstává :grinning: Takhle se aspoň o to lítání vedle podělíme :wink:

Jinak já si říkám že by druhý dítko mohlo být spavější. Lukáš je v tomhle po tátovi, málo spí, přes den max 1,5 hod a v noci od půl 8 nebo od 8 (záleží jak rychle usne) tak do 6 většinou. Teď teda spí až do 7, ale s tím že se vzbudí ve 4 nebo v 5, manža ho donese k nám a spí s náma do těch 7. Jsou spavější děti. Tak jsem zvědavá na cipíska :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc :grinning: No jsem zvědavá zda to bude cipísek nebo manka já myslím,že to druhý :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku to taky existuje??? Dutinka bez embria :astonished: Tak to asi bude náš případ :confounded:
S Tedíšem to právě taky bylo tak, že test moči pozitivní, krev taky a UTZ nic až později se ukázal holomek jeden :grinning:
A to se musí nějak odstranit nebo to prostě zmizí samo?????? :frowning2:
Jinak taky plánujem další až tak za rok dva, ale pokud to klapne teď, tak prostě naše plány předěláme :grinning:
3. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já myslím že kluk, manža myslí že holka, všichni v mém okolí mi říkají jak mi to sluší což spíš taky sedí na kluka a vy koníkovky tipujete holku, no jsem vážně zvědavá jak to nakonec dopadne :grinning:
3. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že to bude mančička :grinning:
Luci jaký porodní babičce?????? :confused:
3. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,no uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:

Moni :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni když je dutinka bez embrya tak to se prostě asi to mimčo přestane hodně brzo vyvíjet. Pak buď odejde samo nebo se musí na revizi. Ale neboj, nemá smysl teď myslet na nejhorší. Já třeba u Lukáše šla na UTZ strašně brzo a měla jsem taky nejdřív jen prázdnou dutinku. Uvidíš v pondělí, vím že jsou to nervy a strach ale přeju ti ať to dobře dopadne.
3. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tady na koníkovi, ve volné diskuzi je téma Poradna porodní babičky, kde radí PA a je to super, taky jsem tam xkrát psala.
3. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já taky nejdřív měla u tedíše prázdnou dutinku, ale pzitivní testy :frowning2: Takže doufám, že to i samo odejde a nebude nutná revize :confounded: Se bojím bojím
3. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nemaluj čerta na zeď, snad to bude v pohodě :slight_smile: Napiš té babičce, třeba bude vědět co by to mohlo být.
3. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, udeřila moje hodina kdy odpadávám, takže jdu na kutě. Mějte se krásně a dobrou noc :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to bude dobrý uvidíš :slight_smile:

Luc,dobrou noc :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci už jsem jí napsala, tak snad mi odepíše bábí :grinning:
Pa a dobrou noc..
Evi snad jo, ale pořád nad tím přemýšlím. Byla to jak rána z čistého nebe a fakt jsem byla šťastná, že bych byla zase těhu, ale čím dál víc si myslím, že to bude spíš jen problém a né těhu.
No nic jdu taky na kutě. Se toho pondělka nedočkááám chjo :frowning2:
Krásné sny mamky moje :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,neboj pondělí tady bude už za chvilku :wink:

Dobrou noc všem :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Moni zítra už se dočkáš :slight_smile:chápu, že to čekání je dlouhý :frowning2:
4. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak resty hotové, fotky, které mi došly na mail, jsou zpracované. Nic dalšího už nemám :slight_smile:
Jedná se o katerinku a jani.rce
4. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vy jste se včera rozpovídaly :slight_smile:

jinak krásné slunečné ráno :slight_smile:
Moni, věřím, že to dobře dopadne a už necelých 24 hod a budeš vědět, na čem jsi:slight_smile:
Kal, držím palečky na snažilkování :wink: a mooooc díky za fotky:slight_smile:

jinak nám už Janí lítá po bytě jak torpédo. Ze dne na den. v úterý se začala pouštět nábytku a za 3 dny už nás nepotřebovala vůbec :sweat_smile:

tak já zase peru,dokud svítí sluní, jen nevím, kdo tu hromadu bude žehlit :wink:

přeju pěknou neděli všem :dizzy_face:
4. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

bolí mě celá pusa,ale od zubu to není spíš asi nějaká chřipková nemoc :unamused:

Jani,tak sluníčko nasměruj do Prahy tady je hnusně a fouká :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malá je šikula :dizzy_face: Kája se pořád bojí a chodí jen za ruku nebo tam,kde se má čeho držet :wink:
4. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak budem těhotnět spolu pak jo? :grinning:
kalerat jooo moc, jedinou vadu bych vytkla a to brzdu, je jen ruční a cvaká se tím cvakátkem, jako zaaretuje je stabilní, obrovský koš, perfektní mainpulace, super polstrování a má to vychytaný pásy, jsou 5ti bodové a jdou nacvaknou na zádovou opěrku an pevno, nebo vycvaknout a dítě je kurtováno ale může se předklonit k madlu aniž by vznikla fuga mezi tádam a a opěrkou kočárku, a hrozilo tak vyvlíknutí z popruhů.Jako ten je zatím nej co jsme prubla...a lituju, že jsem ho neměla od narození Sáry s navettou atd.....
4. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc jj to ti věřím, mně se ten kočárek líbí mooooc. Jsem ráda, že jsi spokojená, třeba někdy si ho taky koupím :grinning:

Evi tak ať je brzo líp :wink:
4. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je fakt bomba a na tu výbavu..nánožník super pláštěnka a ledvinka na madlo...no sem mooc spokojená
4. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik vůbec stojí?
4. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ukaž nám nějakou fotečkuuuu. Mě se taky moooc líbí i ty barvy co jsi vybrala :wink:
Tak porodní babi mě taky moc neuklidnila, prej si mám počkat do výsledků chjo. Chtěla jsem jen vědět co by to mohlo být jiného :frowning2:
Kal vy se budete už taky snažit o další mimi?? :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi šupajdi si pro vitamínky a actimel :wink:
4. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vertbaudet.de/de/maedchenkleidung-shirts-t-shirts.htm

Holky jukněte krááásný hadéérky a obzvlášť pro holčičky. Ale i kluci kupodivu super.... No asi neodolám :grinning:
4. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19381544&tab=0
to je on moni a akci za 9990 kč ho mám, s těmi doplňky.
Moni ono ti ani nic jiného nezbývá, je to buď hop nebo trop...ta nervozita, to je maras, ale jinak to bohužel nejde Moni, vydrž
4. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš moni nehaž takový odkazy joooo mám n poště magabalisko nextíku......ale i pro sebe džíny a kalhoty jsou fakt super
4. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen já vím :rolling_eyes:
Já jsem teď malému objednala za skorem 100euro z HaM, takže nárok na nákup mám až příští měsíc :sweat_smile: :grinning: Ale ty webovky si pěkně uložím a vyčkám :grinning:
4. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni a kdy jdeš?na KO myslím?
4. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ten je faaakt bombáckej :wink: :wink: :wink: My včera prodali ty golfáče zelený a ještě chci někde udat tu Muru. Pro další mimi ať bude teď nebo později, chci novej jinak vše ostatní bude po Tedíšovi.
4. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek