• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni no necháváme tomu volný průběh.

Luc jj je moc hezký :slight_smile: i ta barva :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, tak přeju brzký úúúspěch :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jj jak si kupovala ten zelenej jsem ti chtěla napisat že je naprd ty hůlky, ten nízký koš, celkově pidi kolečka...ale pak sem na toi zapoměla....holtmyslím že mi první mateřství dalo dost co se týče potřebnosti a nepotřebnosti věcí plus priority kočáru že......
Kal na sluníčku je to čokoládka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni díky... :slight_smile:
Jinak hezký věci, fakt moc, ale já už tento měsíc taky utratila dost, takže už nemůžu nic :grinning:

Luci :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to mazec jak prašulíny letí co..... :confounded:
4. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo, hlavně kolik věcí koupím Kubovi, sobě skoro nic a mu milion věcí. Teď jsem mu objednala chlupatku z nextu, tak už se moc těším až přijde.
4. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky na www.docsimon.cz
najdete levné lékarenské produkty vč. dětské kosmetiky klorané, Bébé..apod, vichy bionaire atd..např lacalut pasta za 55Kč... :wink:
4. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to mazec :grinning:
Já taky v HaM objednala chlupatou mikču, tak jsem na ní zvědavá a teploučkou bundu. Jinak dál bodíčka, tepláky,trika s dlouhým rukávem no a 100euro v predeli :angry:
4. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Moni ty máš super, že se orientuješ v euru, já si říct 100 euro tak je to 100 jako sto :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni no tak HM je třeba tady hodně drahý, nevím jak v německu
4. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak já jsem s Cittou zatím taky mooocinky spokojenáááá. Je to bomba kočík a nikdo ho tady nemáááá jen jááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc díky za tip na lékárnu, kuknu
4. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni no fidíš :grinning:
Jo je tu HM drahý jak prase....ale kvalitka to je, pár kousků jsme dostala darem
4. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to je super pocit, že ho nikdo nemá, že :grinning:

Já jsem koupila kubovi z hm podzimní bundu, stála teda 700 kč, ale vím, že ji využije hodně dlouho. Je to 86, ale myslím, že mu bude ještě v poho příští rok na podzim, rukávy musím hodně ohrnovat
4. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét tady je levnější jak v CR. Tam už na malého nic nekupuju jen tady v N. Na posledním triku co jsem mu tam kupovala dělal rozdíl 2 eura. Pak na věcech co stojí trochu víc už to pak dělá třeba i 300Kč :astonished: Jo tady v N se vyplatí nakupovat pro děti i co se vybavy týče.
Lucen taky mě to někdy zavádí ty malé částky..... ale ten plat je taky v menší částce než v CR :grinning:
4. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to jo....já si nedovedu představit mít výplatu v eurech , by mě jeblo asi :grinning: doufám, že dlouho euro nebude, chudáci slováci, maj platy menší a základní potraviny 2-3x dražší všude....
4. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo s kvalitou jsem moooc spokojená. Pořád to drží tvar barvu i po miliontém praní. Já mám 90 procent oblečení z HaM. A jak píšeš Markét oni to totiš dělají trochu větší jak je psaná velikost a tím pádem to i déle vydrží. Já jsem s HaM moc spokojená i s věcma pro mě. Tam já bych mohla žít :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to euro je svinstvo. Každej němec vzpomíná na marky :angry:
Včera jsem byla s malým po dlouhé době na zápase a zvládl to super. Celou dobu mi seděl krásně na klíně a neustále sledoval maskota. Je to takovej obrovskej mamut. No byl z něj úplně paf. Tleskal, pískal...... No prostě středem pozornosti :grinning:
Tak a už je vzhůru tak já musím pro něj a pak jdem zase na házenou, tentokrát, ale bude táta v roli trenéra. tak se mějte krásně a papa....
4. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni to jo kvalita hm je výborná :slight_smile: Užijte si to papa
4. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík :slight_smile: no snad se to zlepší zítra se chystám k DR,protože mě fakt bolí celá levá tvář až ke krku :confounded:

HM je super taky máme pár kousků,ale ceny by vážně mohly bejt lepčejší :grinning:

Luc,krásnej kočárek :wink:
4. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Moni a nezkušela jsi testit????

luc kočík krásný, já měla forkon, byl super a hl.tam byla velká korba!!!!!!!!!všechny kočárky dělají 75cm a firkon měk 85cm to bylo fakt super ale pro druhé chci jiný kočík, ještě nevím jaký,ale zasse nějaký s velkou korbou, ale takové se moc nedělají.... :angry:
4. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
konečně je co číst :grinning:
Jani a Luci, myslím, že budu těhulkovat taky s vámi :slight_smile:
Jinak HM je super,já si objednávám i pro sebe z katalogů od sestřenky, která žije v Německu a opravdu spokojenost, nic není vytahané atd :wink:
Kal,ať se brzo zadaří :wink:
Holky, kolik vám dítka vypijí za ten tekutin?? Voda, čaj... děkuji :wink:
4. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi nezkoušela protože žádný nemám. V pátek po kontrole jsem byla tak pak, že mě ani nenapadlo ho koupit. V sobotu jako na potvoru svátek, takže všude zavřeno a v neděli také tak. No pecháč prostě :angry:
4. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme měli s Tedíšem zase zážitek. Šli jsme za taťkou do haly, která je kousek od fotbalového hřiště. (Ahlen hraje 2 bundesligu) A celou cestu pořád pendlovali policejní auta. A byla jsem už kousek od haly, když najednou předemnou policajti na koních, s helmama obuškama a vedli dav fanoušku z Rostocu. Najednou jsem byla uprostřed davu s kočárem a psem. Tak jsem se radši uklidila k jednomu baráku a čekala až přejdou. Samožřejmě převážně inteligentní holé hlavy, kterým se fanoušci říkat nedá. Proběhlo tam pár průpovídek k malému.... jako jednou budeš fandit jako my a podobný hovadiny. Jsem měla sto chutí mu říct, že tak blbej nebude, ale radší jsem držela pusu abych přez ní nedostala. Pak začali štěkat na Akima, tak se tam ke mě radši na chvilku postavil polda. Za tím nejagresivnějším davem jeli další policajti na koních, tak je ještě Tedíškovi ukazuju a najednou koně vypálili, protože jen co nás ten dav minul se to najednou začalo rvát. No řeknu vám paka vylízaný fakt........ Kůli tem blbům zašpérovaná celá ulice, chaos, jen to stojí prachy a houby z toho........ Ale poprvé jsem viděla koně v akci a řeknu vám fakt hustý. Ty prostě jdou a nebojí se ničeho. Sama na koni jezdím a tak vím, že normální necvičený by do toho davu nikdy nešel. No řekla bych, že pár těch blbů bude mít otisk podkovi ještě dlouho :grinning:
4. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,teda to jsou paka :angry: :confounded: ješt
4. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to omylem poslala dřív než jsem to dopsala :confounded:

Ještě,že se vám nic nestalo :wink:
4. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Se mi tu u vás včera líbilo tak jsem tu dneska zas :grinning:

Moni to máš teda zážitky, bych se pěkně bála :confounded:

Táni malej mi v létě pil tak 800ml čaje a k tomu 250ml mlíka ráno a večer jak kdy od 100 do 250ml. Teď je to horší, mlíko zůstalo ale čaje vypije půlku.

Luci krásnej kočík :slight_smile: Mně se PP taky líbilo, chtěla jsem ho jako golfky, ale byl nám úzkej.
4. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni teda to bych se moc bála, hlavně, že se vám nic nestalo. Na zítřek drží ať to vše dopadne jak nejlíp může :slight_smile:

Táňi Kuba vypije tak cca litr možná i více čaje a 180 ml mlíka. Vypije to zhruba každý den.

Tak jdu na Superstar, konečně něco co mě v tv baví :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :astonished: :astonished:
Holky,tak to vám teda dítka pijou dost malá 370ml mléka a tak 200ml vody (čaje) ale občas má i den, kdy nevypije ani 150ml vody (čaje) :confounded:
Luci, kočík krásnýýýý :wink:
4. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni a z čeho Kristýnka pije? Lukáš začal víc pít až z hrníčku s brčkem.
4. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek