• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
táni sára mě vypije čistě čaje 900ml, plus 200 ml mlíko, plus polívka
pije z avent hrnečku
4. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já taky měla zadek sevřenej, ale byla jsem připravená Tedíše bránit zuby nehty, kdyby se někdo přiblížil nebezpečně blízko. :angry:
My vypijem tak cca500ml čaje a 460ml mléka. Ale holky máme teď docela problém s jídlem nemáte nějaké webovky s recepty pro děti? Já už nevím co mu mám dát a jak to vařit, aby to mohl. Na skleničky mi nějak dlabe :frowning2:
4. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája,pije vody a čaje docela dost jen odmítá mléko to vypije tak max.90 ml :unamused:

Moni,já dávám Káje to co jíme my a když máme něco co nemůže tak jí vářím polívky :wink:Skleničky už nejí dlouho :wink:
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni mám mega seznam pošli mi IPmail, pošlu ti hood dezertů, přes polévky...no uvidíš
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani u nás je to taky krize s pitím... vypije tak 400 ml mléka ve dvou dávkách a tak 400 - 500 ml vody, čaje nebo juice :unamused:
Kolik by teď prcci měli vlatně vypít?

Moni tak hlavně že jste OK :unamused: ... tady ty magory fakt nemusím :rolling_eyes:
4. říj 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
4. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky příjem u ročník¨ho dítěte cca kolem litru tekutin.....takže se počítá ččajík, mlíčko plus tekutiny v jídle polívka....
4. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul já je přímo nesnáším.... prostě paka a duté hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak litr nedá ani omylem :-/...
4. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi se jakštakš vejdem :grinning:
Když měl tu letní chřipku, tak za den vypil 7x 260ml....
4. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to my když počítám i polívku taky :grinning: :grinning: :grinning: akorát to mlíko mě trápí to tedy fakt odmítá dneska vypila 120 ml,ale to je maximum a nebývá to tak často :unamused:
4. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a co jí dáváš za mlíčko??? Zkus třeba změnit značku :wink:
4. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,já už právě zkoušela všechno a nic :frowning2: ale DR říkal ať to nehrotím a dávám jí víc mléčnech výrobků :wink: tak to fakt už neřeším,protože bych se zbláznila :confused:

Přeju všem dobrou noc a Moni držím palce na zítra :wink:
4. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno
ev.....my taky máme max 200ml, spíše 150ml den a pak šmytec,lsnídá jogurt, sem tam dám kinder mléčný řez :wink:
5. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my ten litr asi nedáme... polívky nechce :unamused:
Včera byl ale úspěch... chutnal ji náš "dospělácký" oběd... konečně. Dělala jsem kuřecí kostky na mrkvi a kukuřici s těstovinama... teda bylo to neslané a nemastné, ale hlavně že to chutnalo Kláruš :wink:

Moni, moc držím pěsti :dizzy_face:

Jejda, Lucen, co ty tady tak brzo :confused: :sweat_smile: ... Sárinka tak brzy vstává? :confused:
5. říj 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

moni držím :slight_smile:

Bobulko tak hlavně, že chutnalo :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, no konečně.... Kláruš furt chce jíst jen ty své blafy, vařené :unamused:
Co má rád Kubík???
5. říj 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Lukáš už jí taky naše dospělácký jídla, svoje šlichty nechce :grinning: Tak jen míň solím a kořením a baští s náma, teda samo ne všechno ale většinu už jo.
5. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinenko, tak to tiše závidím, já furt vařím dva obědy... naše moc nechce...
Holkýýýý, tak poraďte co mají vaši drobci rádi :wink: :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul Kubík jí to co jíme my. Snažíme se přizpůsobit jídelníček, tak aby to mohl jíst i on. Když náhodou vařím něco co nemůže, tak mu udělám něco jinýho.
Třeba jsme teď v týdnu měli rýžový nákyp a Kuba se mohl utlouct, nebo mu taky hrozně chutná koprovka
5. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kopravka ee, ani skleničky kde je kopr nejí... ale aten rýžový nákyp zkusím :wink:
5. říj 2009 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinečko, tak tak letí.... za chvíli ti začne druhý trimestr.... :dizzy_face:
5. říj 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko my jsme skleničky postupně odbourávali už dávno a vařila jsem mu jeho zeleninu, nejdřív nechtěl, ale pak jsem po tom roce začala trochu solit a hned baštil. Teď jí s náma třeba maso na másle se sýrem a bramborama, rýži a vepřovový na přírodno, těstoviny s rajčatama, pangase s bramborama, polívky miluje, dělám je hodně hustý a může se utlouct atd atd. Zkoušej to, Klárka se určitě chytne :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, já vím :dizzy_face: Letí to neuvěřitelně rychle, u Lukáše mi to ani nepřišlo ale teď to valí děsným tempem :grinning:
5. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno :slight_smile:

tak Moni, myslím na tebe a myslím, že jsme tu všechny netrpělivý, s čím příjdeš:wink:

Tak nám malá něco jí co my, něco ne. Může se utlouct po těstovinách, to jí stačí samotný:grinning: a má moc ráda rajskou. nebo zapečený brambory s brokolicí, to máme rádi všici :sweat_smile:
a co se týká kopru, tak ten já nesnáším. ani když se vaří, tak ten asi vyzkouší až ve školce :sweat_smile:
jo ale přestala úplně jíst kaše, ty fakt nechce. takže ty 2 nenačatý krabice asi sní Terinda :slight_smile:

a máme menší úspěch na nočníku. už na něm KONEČNĚ vydrží sedět aspoň minutu :slight_smile: a 1x před koupáním se nám povedlo i vystihnout čííííí a tak byl úspěch. Teda, zatím jen jednorázový. Přes den si nočňajzu nevšímne, nebo spíš jako vozítko pro věci:slight_smile:
5. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda kopr miluju, takže Kuba je náš :slight_smile: on ho má taky děsně rád.
Každýmu chutná něco jinýho
5. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koprovku nemám ráda, tak ju nedělám :slight_smile:

Jani my dneska zkoušíme nočník, Lukáš tam sedí v pohodě, kaká dá se říct jen tam, samo sem tam nějaká nehoda do plíny když to nechytnu, ale problém mu to nedělá, má nočník rád. Čurá mi tam při každým přebalování (cca každou hodinu) ale jak je bez plíny tak čurá každých 10min a zatím končí většina na podlaze :grinning:
5. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, mám dotaz. nepoužíváte některá ten menstruační kalíšek co tu pořád nabízejí? :wink: podle mě to asi není špatný a ušetří se asi dost peněz. nemáte některá zkušenost?
Ahojky,
vendy Davča taky nic moc nejí, ale po pangasi se mohl utlouct,dělala jsem ho na zelenině a snědl celej mega filet jak já.Včera měl rajskou a taky mu moc jela.Polívky moc nevařím, protože jsme z toho prasátka, všude to máme po kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marky tu koprovku už děláš z normoš mléka?
Luci a kdo ti dělal NT?
Jinak UM doněj nedostanu ani náhodou, jen jogurt, kaši a ty sýry kidiboo, ale ještě kojím
My skleničky dáváme od narození jen vyjímečně, když jsme na cestách, ale jí prostě chutnají ty neslané, vařené blafy :unamused: ... naše jídlo buď odmítá úplně, nebo sní pár lžiček, ale snad se to zlomí...
No a polívky sní tak dvě lžičky... ale když jí dám to její, tak zblajzne i dvě misky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jani, tak to je skoro jako u nás... konečně si sedne na nočník bez řvu, ale nic se zatím nedaří...
Lucinečko, ty jsi s Lukym dělala tu BKM, že? Jak jste na tom vy?
5. říj 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek