• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Tak ty bezplínkový začátky si s TEri už vůbec nepamatuju :sweat_smile: ale vím, že byla celkem šikulka a bez plen kolem 2.roku. Nějak ještě nejsem na to "odchytávání" a vysvětlování připravená :slight_smile: :wink:
5. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Luci, ty jsi to zrovna napsala, než jsem to dopsala :wink:
Romi ahoj :slight_smile: jsi šikula že ještě kojíš, jsi snad poslední, co?
... ryba taky nic moc... ale zkoušela jsem jí asi 4x :wink:
Já jsem koprovku dělala nejdřív z jogurtu a pak ze zakys. smatany :wink: , ale nejedla to opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. říj 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty už aspoň víš jak na to, ale z toho budu jelen, jak ji naučit na nočňajz :sweat_smile:
5. říj 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nočník je u nás jen jako hračka jo a kamoška ten kalíšek měla, ale nějak s tím nebyla spokojená, tak ho nepoužívá
Jo moni,jsme zvědavíííííííí :sweat_smile: :sweat_smile:
5. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi jj dělala jsem to z normálního mlíka
5. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nad tím kalíškem taky přemýšlela.... :wink:
5. říj 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko, však píšu, že už si to moc nepamatuju :sweat_smile: a hlavně, obě jsou absolutně jiný, takže i zvykání na nočník bude asi porblematičtější:slight_smile:
a Romi, díky za reakci...
no, tak my zkusíme rybu asi dneska... uvidím:slight_smile: zatím jí měla jen ve skleničce a nic moc tedy :confounded:
5. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak dneska snad budem vědět na čem jsme...... I když u nás nejdenic normálně, takže počítám s nějakou abnormalitou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, ještě kat na tuty, ale kdyby pil UM tak končím, ještě tu mám babánový nutroš, tak toněkdy zkusím,ale minule na UM prskal a vztekal se, jenže on nepije ani nic jinýho, jen trochu vody
Kal a i normálně koprovku s octem?
Jo ale ryba taky nicmoc, jen ten pangas
Bobul, přemýšlela a zatím nerozhodla? :wink: a nemáš taky nějaký reference od kamarádek? já zatím nic ...
Jani kalíšek mám, ikdyž teď zas nějakou dobu nevyužiju :grinning: Mám ladycup a jsem moc spokojená, určitě ta investice stojí za to, vrátí se to za chvilku a je to hygieničtější :slight_smile: Jdi do toho, já ho moc doporučuju :wink:

Romi já jdu na NT na Veveří příští úterý. Můj dr to ale dělá taky, teda bez krve, jen UTZ. Ikdyž jsem to od něj nechtěla, páč se to taky platí a 2x je to blbost, chtěla jsem i tu krev a na Veveří mají lepší UTZ tak jsem chtěla tam. No prostě mi to teď taky udělal, změřil to šíjový projasnění a řekl že i nosní kůstku máme. Tak jsem už klidnější a toho NT na Veveří se nebojím.
5. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,nám ve 12 tt Vlašín řekl pohlaví
5. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci, moc díky, asi do toho taky půjdu :dizzy_face: akorát na cesty asi moc používat nejde, ne? myslím kvůli hygieně...

jo a malá má novou zálibu. Objevila odpadkový koš a tak teď furt sbírá sebemenší smítka a hned s ním do koše :slight_smile: před chvílí jsem dovysávala, tak na chvílu je klid:grinning:
5. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi vím že on to umí takhle brzo. Ale nevím jestli jdu zrovna k němu. Ale chci se zeptat i tak. Stejně myslím že to bude zase kluk, Lukáše jsme na tom NT sami poznali :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani záleží co myslíš na cesty... Jako dovolenou? Já si ho brala všude. Měla jsem s sebou sterilizační tablety milton, v nějaký nádobě jsem to vysterilizovala a pak už se to jen v průběhu MS oplachuje pod vodou až na konci cyklu zase sterilizuje.
5. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža ho taky sám poznal, já byla ráda,když jsem vubec poznala, že to něco,bude asi plod :slight_smile:
Já taky chtěla šíleně holčičku a ted bych brala druhé možná víc kluka :wink:
Jo a ještě využiju toho, že tu někdo je a nepíšu sama :sweat_smile:
co používáte do myček za tablety nebo prášek. já vyzkoušela mám teď calgon nějaký levnější a je na ... fakt hnus nádobí :angry: chtěla bych něco šetrnějšího, když už tam myju nádobí i pro Jaňulu. díky za rady :wink:
Romi blázníš, samozřejmně bez octa
5. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, právěže nikdo z okolí ho nemá, tak nevím :wink:
tak to už vlastně nemusíš vysávat.... malá to udělá za Tebe a ještě máš pro ni zábavu na celý den... :grinning:
Klárku taky velice zajímá koš, ale tak v něm nejraději kramařit :angry:
5. říj 2009 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, myslím jako třeba jen někam na půl den nebo den. Prostě kde musíš použít veřejný záchody. ale i tak díky, asi do toho půjdu :wink:

tak začneme tipovat, kdo tu bude další těhulinka ne? za chvíli se to tu pěkně rozroste si myslím :wink:
5. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi asi to tak máme všechny, taky jsem chtěla první holku a teď klidně beru druhýho kluka. Jsou totiž boží :dizzy_face: Ikdyž dneska se mi zdálo že jsem na Obilňáku porodila holčičku, 3400g a 53 cm :grinning: Tak uvidíme jaká bude realita, počítám totiž s klukem a pro změnu s 4kg :grinning:

Jani já mám nějakej calgonit ale dobrej jsou prý i z dmka nějaký tablety, název nevím. Šetrnější a ekologičtější by mohl být ecover, myslím že taky dělá něco do myčky ale vyzkoušeno nemám.
5. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky,
malá mi tu začala fňukat, tak jdeme zkusit spát,ale asi dopadnem jak včera, že spala uzž jen 1x po obědě.... no, nějak jí rozptýlim... zatím pa a moc díky :wink:
5. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tu chválím dítě jak má nočník rádo a on si ho teď nasazuje na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude hnus bez octu marky :slight_smile: už jsem jednou koprovku dělala, teda z UM ale prskal
Nebo čím jiným kyselit, citronová štáva do koprovky asi nebude moc dobrá co
5. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak on neví jak chutná koprovka bez octu, on ji má rád a sní je. je to teda jedno z mála jídel, který jí nádherně
5. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda s octem jsem chtěla napsat :grinning:
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Jani :slight_smile:

¨Romi a ty ses tehdy objednávala přímo k Vlašínovi nebo to byla náhoda že na vás vyšel? Můj dr mi totiž řekl že jsem se měla objednat přímo k němu ale já si o to neřekla, ale říkám si že je to vcelku fuk, odborníci jsou tam snad všichni ne?
5. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo holky myslíte že tam mám ještě zavolat a trvat na Vlašínovi? U Lukáše jsme ho taky neměli. Dr mi to řekl až po tom co jsem se tam objednala. :unamused:
5. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla to náhoda luci, aleon prý ako jeden z mála pozná pohlaví takhlebrzy.
Marky, takže dala jsi tam ten ocet??? :grinning: ted jsem z toho jelen :grinning:
5. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi pro něj jsem tam ocet nedala :grinning:
5. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek