• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Romi tak tos měla fajn žes na něho kápla :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
moje dr mi taky řekla,at se objednámk němu, ale mě to bylo tenkrát jedno, protože jsem se objednála docela pozdě asi v 10-11 tt a byla jsem vůbec ráda, že mě vzali
5. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No kdyby mi to dr řekl hned jak mi vypsal žádanku, ať se objednám přímo k němu tak jsem to udělala, ale on mi to řekl až jsem byla dávno objednaná a je mi to blbý měnit. Navíc ta baba na telefonu byla milá jak hřebík v zadku tak se mi s ní nechce moc hádat že chci zrovna ho.
5. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji za info,ohledně toho pití :wink: Malá pije z aventu hrnečku,tak zkusím ještě to s tím brčkem,díky :wink:
Malá taky miluje těstoviny a některé jídla jí s námi, jinak ji ještě vaříma dávám sušené kořeni Horalka je tam mrkev, petržel a jiná sušená zelenina....
a už nevím, co jsem chtěla.. :grinning:
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jdeme ven, dadulka se vzbudil a mám od včera uvařenou rajskou
Numi, hrnky s brčkem máme 2 a taky nic moc oproti ostatním kolik toho vypijí, pije i z normálního hrnku a skleniček, to mu docela jde
Na tu horalku se taky chystám
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dobrej na dochucení je bio zeleninový bujón z alberta :wink:
5. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

byly jsme s Kájou na Yamaze a moc se jí to líbilo :slight_smile: odpoledne jdeme ještě cvičit škoda,že se nám to vše sešlo na pondělí :wink:

Já jdu za chvilku k DR,protože mám nateklou tvář a krk,ale nic jiného mi není tak nevím co to může být :unamused:

Romi,taky máme rajskou od včera :wink:

Kája skleničky odmítá dlouho a to její vařený taky tak jí to co my a když máme něco co nemůže tak jí uvařím maso,brambor a mrkev to miluje :wink:
5. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a ten Valšín je ňáká kapacita? :confused:
Romi já jak dělám tu koprovku se zakys. smetanou, tak už se moc kyselit nemusí :wink:
Horalka je super, tu používám už dlouho pro Kláruš i pro nás a teď jsem začala používat biobujony od Vitany, všechyny druhy (bez glutamatů a s málem soli)
Tani, zkoušela jsi reklamovat tu houpajdu???
5. říj 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobulko, jj, Vlašín je vyhlášená kapacita :wink:

Evi taky jsme chtěli chodit do Yamahy, ale bylo to zrovna v blbej čas kdy mi Lukáš spí tak jsme to odřekli. Takhle máme v úterý dopo cvičení a ve středu dopo takovej tvořící kroužek :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, už vím :grinning:
Jani, menstruační kalíšek má kamarádka a velká spokojenost :wink:
Vendy, to byla Pall já ji mám ok, my ji letos moc neužili :wink:
5. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem uvařila bramborovo kašu a zapékanou brokolici, květák, šunčičku, žloutek a sýr. Tak jsem zvědavá na ty moje dva strávníky co mi na to řeknou. Táta takovéhle blafíky má rád, tak ještě ten malej šmudla.....
5. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni kdy jdeš na kontrolu? Ať vím kdy držet palce :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a já dělám pro Janí novinku. File s nastrouhanou mrkví a k tomu brambor. udělala jsem toho víc, tak zbyde i na mě :wink: jen aby to ten mlsounek jedl:slight_smile:

jinak jsem koukala na tu Yamahu a u nás je jen na Mělníku ale až od 17 hod večer, což je dost pozdě. to už máme doma Teri a jezdíme pro tátu z práce. tak uvidíme na 2.pololetí :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tani, aha... já že ty :grinning:
Moni zní to dobře, my s Kláruš dnes budeume dojídat včerejší oběd :wink:
Lucinecko, a co je to za tvořící kroužek? Ta zatím spíš asi víc tvoří maminky, co :grinning:
5. říj 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to je teda pěkně blbej čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobul nevím, jdeme poprvé zítra. Ale myslím že si tam děti budou i hrát, nějaký básničky písničky učit, prý i něco tvořit což si u Lukáše fakt nedovedu představit ale uvidíme :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pak poreferuj :wink:
My chodíme do Yamahy od září a spokojenost veliká, akorát je to v pátek o půl deváté a to je taky naprd čas... navíc na dvanáct mám školu, tak je toho moc :confounded:
5. říj 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Mám po delší době chvíli čas, tak nakukuju :wink:
Zkoušku z estetiky ještě nemám, páč úča je vtipná. Jsem za ní přišla, jestli ji ta moje práce došla (posílala jsem to na email) a ona, sedící u kávičky s jinou účou mi odpověděla, že došla, ale neměla ČAS se na ni podívat. Bych jí flákla :angry: :sweat_smile:

Právě jsem se vrátila z města, koupila jsem malýmu zimní botičky, u nás na horách bude sníh za chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou krásný a byly děsně drahý, celých 300 kč :dizzy_face:

jinak náš prcek je ještě z většiny na skleničkách, naše jídlo nechce vůbec, jen ty jeho blafy, co má už půl roku pořád stejný, jo a pořád nemůžu dávat větší kousky, maso mixuju úplně do hladka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pije pořád málo, tak 200ml čaje za den, 300 mlíka v noci (2x po 150), dneska jsem mu zkusila dát hrneček Avent 18+ a docela mu to jde :wink: tak uvidíme, jestli toho nevypije víc

jani, nad kalíškem přemýšlím už delší dobu a asi do něj půjdu :wink:
luci, ty jo, už 12tt :confused: :dizzy_face: strašně to letí
moni, dneska ještě určitě nakouknu,jsem napnutá jako kšandy :dizzy_face: :sweat_smile:
já ale pro sichr začala brát antikoncepci, taky to celý měsíc mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nemůžu mít teď druhý,nejdřív škola :wink:
a stejně z vás budu asi poslední snažilka, chtěla bych druhý, až bude Matýsek v první třídě :wink:

tak já jdu něco dělat, po víkendu je tady děsnej burdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, co máte v plánu na víkend?
5. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí na kontrolu nejdu nebo aspoň zatím není planovaná. Budu volat jen pro výsledky a podle nich se asi pak uvidí. Uvidím jestli bude ještě manža doma a kdyžtak si tam zaběhnu osobně. Jinak výsledky budou až po páte hodině...
Jo holky jsem si teď dala ten obídek a je to fakt mooc dobrý, takže jestli to ty dva nebudou jíst tak budu asi nas..... :grinning:
5. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru já jsem taky napnutá jak kšandy a to dvaktrát omotaný dokola. Hodiny posouvám očima. Ale to že bych byla těhu strach nemám, spíš co to je jiného a jak to půjde ven :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,ještě nevím měla by dorazit tchýně asi,ale uvidíme co mi řekne DR jdu tam za půl hodiny a pokud dostanu antibiotika tak mám smolíka :confounded:
5. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak ale zase se toho rychle zbavíš. Ať je ti brzy líp :wink:
5. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,no snad jo spíš si myslím,že tam mám nějakou bulku mez ikrkem a pusou,ale nic tam nevidím,ale bolí to jak čert a nemůžu polykat :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Možná to budou oteklé mandle. Nejaká anginka.....
5. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak jsem dnes dala poprvé Klárce oběd, ať se s ním popere sama... zatím to baští rukama :sweat_smile: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,mandle nemám už od 17 let :grinning: :grinning: :grinning:

Bobul,dobrý šíkulína je Kláruš :wink:

Jdu se oblíknout a mažu :wink: Kája spí,ale hlídat na chůvě jí bude babíííííí :wink:
5. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul :grinning: na to ještě odvahu nemám :grinning: My totiž jak vidíme jídlo začne se v tom ňahňat, ale do pusy nic nedá....
5. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky, tak jsem vyrazila se Sabinkou a psem na houby. NEROSTOU.
Sabi už chce jenom to co jíme my, sklenička jen výjímečně, když nestíhám a ona má hlad ( jinak by to stejně asi už ani nejedla)
evel - Sabi také miluje mrkev,bramboru a maso :slight_smile: jak jsi psala s tou tváří a krkem, mě tohle dělal moudrák, ani to nebolelo jen jsem vždy natekla...
numi - jak jsi psal o menstruačním kalíšku, nedávno jsem se o něm bavila s kamarádkou, když byla u nás na návštěvě a manžel nechtěl věřit že něco takového existuje :grinning: musela jsem mu to najít na netu! :grinning:
bobul - pošli trochu koprovky, ňam :slight_smile: u nás se dojídá včerejší knedlo/zelo
5. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi :grinning: :grinning: Tak jestli ti nerostou další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,nestraš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Cory,no to snad ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Cory, u nás není koprovka, ale kuřecí kousky s mrkví, kukuřicí a těstoviny...
A Kláruš je statečná, v jedné ruce drží lčičku a druhou to vyjídá přímo z misky :grinning: ... ale většina skončila v ní, pod ní je jen torška :wink:
5. říj 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek