***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
lucinecka
5. říj 2009
Romi tak tos měla fajn žes na něho kápla 🙂
romi.r
5. říj 2009
moje dr mi taky řekla,at se objednámk němu, ale mě to bylo tenkrát jedno, protože jsem se objednála docela pozdě asi v 10-11 tt a byla jsem vůbec ráda, že mě vzali
lucinecka
5. říj 2009
No kdyby mi to dr řekl hned jak mi vypsal žádanku, ať se objednám přímo k němu tak jsem to udělala, ale on mi to řekl až jsem byla dávno objednaná a je mi to blbý měnit. Navíc ta baba na telefonu byla milá jak hřebík v zadku tak se mi s ní nechce moc hádat že chci zrovna ho.
numi
5. říj 2009
Ahoj holky,děkuji za info,ohledně toho pití 😉 Malá pije z aventu hrnečku,tak zkusím ještě to s tím brčkem,díky 😉
Malá taky miluje těstoviny a některé jídla jí s námi, jinak ji ještě vaříma dávám sušené kořeni Horalka je tam mrkev, petržel a jiná sušená zelenina....
a už nevím, co jsem chtěla.. 😃
romi.r
5. říj 2009
jdeme ven, dadulka se vzbudil a mám od včera uvařenou rajskou
Numi, hrnky s brčkem máme 2 a taky nic moc oproti ostatním kolik toho vypijí, pije i z normálního hrnku a skleniček, to mu docela jde
Na tu horalku se taky chystám
lucinecka
5. říj 2009
Holky dobrej na dochucení je bio zeleninový bujón z alberta 😉
evelina0007
5. říj 2009
Ahoj holky 🙂

byly jsme s Kájou na Yamaze a moc se jí to líbilo 🙂 odpoledne jdeme ještě cvičit škoda,že se nám to vše sešlo na pondělí 😉

Já jdu za chvilku k DR,protože mám nateklou tvář a krk,ale nic jiného mi není tak nevím co to může být :-|

Romi,taky máme rajskou od včera 😉

Kája skleničky odmítá dlouho a to její vařený taky tak jí to co my a když máme něco co nemůže tak jí uvařím maso,brambor a mrkev to miluje 😉
bobulle
5. říj 2009
Holky a ten Valšín je ňáká kapacita? =-)
Romi já jak dělám tu koprovku se zakys. smetanou, tak už se moc kyselit nemusí 😉
Horalka je super, tu používám už dlouho pro Kláruš i pro nás a teď jsem začala používat biobujony od Vitany, všechyny druhy (bez glutamatů a s málem soli)
Tani, zkoušela jsi reklamovat tu houpajdu???
lucinecka
5. říj 2009
Bobulko, jj, Vlašín je vyhlášená kapacita 😉

Evi taky jsme chtěli chodit do Yamahy, ale bylo to zrovna v blbej čas kdy mi Lukáš spí tak jsme to odřekli. Takhle máme v úterý dopo cvičení a ve středu dopo takovej tvořící kroužek 🙂
numi
5. říj 2009
Jo, už vím 😃
Jani, menstruační kalíšek má kamarádka a velká spokojenost 😉
Vendy, to byla Pall já ji mám ok, my ji letos moc neužili 😉
kouzlo
5. říj 2009
Tak jsem uvařila bramborovo kašu a zapékanou brokolici, květák, šunčičku, žloutek a sýr. Tak jsem zvědavá na ty moje dva strávníky co mi na to řeknou. Táta takovéhle blafíky má rád, tak ještě ten malej šmudla.....
lucinecka
5. říj 2009
Moni kdy jdeš na kontrolu? Ať vím kdy držet palce 🙂
jana.rce
5. říj 2009
a já dělám pro Janí novinku. File s nastrouhanou mrkví a k tomu brambor. udělala jsem toho víc, tak zbyde i na mě 😉 jen aby to ten mlsounek jedl🙂

jinak jsem koukala na tu Yamahu a u nás je jen na Mělníku ale až od 17 hod večer, což je dost pozdě. to už máme doma Teri a jezdíme pro tátu z práce. tak uvidíme na 2.pololetí 🙂
bobulle
5. říj 2009
Tani, aha... já že ty 😃
Moni zní to dobře, my s Kláruš dnes budeume dojídat včerejší oběd 😉
Lucinecko, a co je to za tvořící kroužek? Ta zatím spíš asi víc tvoří maminky, co 😃
lucinecka
5. říj 2009
Jani to je teda pěkně blbej čas :-p

Bobul nevím, jdeme poprvé zítra. Ale myslím že si tam děti budou i hrát, nějaký básničky písničky učit, prý i něco tvořit což si u Lukáše fakt nedovedu představit ale uvidíme 🙂
bobulle
5. říj 2009
Tak pak poreferuj 😉
My chodíme do Yamahy od září a spokojenost veliká, akorát je to v pátek o půl deváté a to je taky naprd čas... navíc na dvanáct mám školu, tak je toho moc :-S
berus
5. říj 2009
Ahoj ženský 🙂

Mám po delší době chvíli čas, tak nakukuju 😉
Zkoušku z estetiky ještě nemám, páč úča je vtipná. Jsem za ní přišla, jestli ji ta moje práce došla (posílala jsem to na email) a ona, sedící u kávičky s jinou účou mi odpověděla, že došla, ale neměla ČAS se na ni podívat. Bych jí flákla ]-( :-N

Právě jsem se vrátila z města, koupila jsem malýmu zimní botičky, u nás na horách bude sníh za chvíli :-p Jsou krásný a byly děsně drahý, celých 300 kč x-)

jinak náš prcek je ještě z většiny na skleničkách, naše jídlo nechce vůbec, jen ty jeho blafy, co má už půl roku pořád stejný, jo a pořád nemůžu dávat větší kousky, maso mixuju úplně do hladka :-p

pije pořád málo, tak 200ml čaje za den, 300 mlíka v noci (2x po 150), dneska jsem mu zkusila dát hrneček Avent 18+ a docela mu to jde 😉 tak uvidíme, jestli toho nevypije víc

jani, nad kalíškem přemýšlím už delší dobu a asi do něj půjdu 😉
luci, ty jo, už 12tt =-) x-) strašně to letí
moni, dneska ještě určitě nakouknu,jsem napnutá jako kšandy x-) :-N
já ale pro sichr začala brát antikoncepci, taky to celý měsíc mám :-p :-p :-p , nemůžu mít teď druhý,nejdřív škola 😉
a stejně z vás budu asi poslední snažilka, chtěla bych druhý, až bude Matýsek v první třídě 😉

tak já jdu něco dělat, po víkendu je tady děsnej burdel :-p

evi, co máte v plánu na víkend?
kouzlo
5. říj 2009
Lucí na kontrolu nejdu nebo aspoň zatím není planovaná. Budu volat jen pro výsledky a podle nich se asi pak uvidí. Uvidím jestli bude ještě manža doma a kdyžtak si tam zaběhnu osobně. Jinak výsledky budou až po páte hodině...
Jo holky jsem si teď dala ten obídek a je to fakt mooc dobrý, takže jestli to ty dva nebudou jíst tak budu asi nas..... 😃
kouzlo
5. říj 2009
Beru já jsem taky napnutá jak kšandy a to dvaktrát omotaný dokola. Hodiny posouvám očima. Ale to že bych byla těhu strach nemám, spíš co to je jiného a jak to půjde ven 😞
evelina0007
5. říj 2009
Beru,ještě nevím měla by dorazit tchýně asi,ale uvidíme co mi řekne DR jdu tam za půl hodiny a pokud dostanu antibiotika tak mám smolíka :-S
kouzlo
5. říj 2009
Evi tak ale zase se toho rychle zbavíš. Ať je ti brzy líp 😉
evelina0007
5. říj 2009
Moni,no snad jo spíš si myslím,že tam mám nějakou bulku mez ikrkem a pusou,ale nic tam nevidím,ale bolí to jak čert a nemůžu polykat 😞
kouzlo
5. říj 2009
Možná to budou oteklé mandle. Nejaká anginka.....
bobulle
5. říj 2009
holky, tak jsem dnes dala poprvé Klárce oběd, ať se s ním popere sama... zatím to baští rukama :-N 😃
evelina0007
5. říj 2009
Moni,mandle nemám už od 17 let 😃 😃 😃

Bobul,dobrý šíkulína je Kláruš 😉

Jdu se oblíknout a mažu 😉 Kája spí,ale hlídat na chůvě jí bude babíííííí 😉
kouzlo
5. říj 2009
bobul 😃 na to ještě odvahu nemám 😃 My totiž jak vidíme jídlo začne se v tom ňahňat, ale do pusy nic nedá....
coryna
5. říj 2009
Ahooj holky, tak jsem vyrazila se Sabinkou a psem na houby. NEROSTOU.
Sabi už chce jenom to co jíme my, sklenička jen výjímečně, když nestíhám a ona má hlad ( jinak by to stejně asi už ani nejedla)
evel - Sabi také miluje mrkev,bramboru a maso 🙂 jak jsi psala s tou tváří a krkem, mě tohle dělal moudrák, ani to nebolelo jen jsem vždy natekla...
numi - jak jsi psal o menstruačním kalíšku, nedávno jsem se o něm bavila s kamarádkou, když byla u nás na návštěvě a manžel nechtěl věřit že něco takového existuje 😃 musela jsem mu to najít na netu! 😃
bobul - pošli trochu koprovky, ňam 🙂 u nás se dojídá včerejší knedlo/zelo
kouzlo
5. říj 2009
Evi 😃 😃 Tak jestli ti nerostou další 😃 😃 😃 😃
evelina0007
5. říj 2009
Moni,nestraš :-p 😃

Cory,no to snad ne :-p :-N
bobulle
5. říj 2009
Cory, u nás není koprovka, ale kuřecí kousky s mrkví, kukuřicí a těstoviny...
A Kláruš je statečná, v jedné ruce drží lčičku a druhou to vyjídá přímo z misky 😃 ... ale většina skončila v ní, pod ní je jen torška 😉

Začni psát odpověď...

Odešli