• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahá, tak nic :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak angína to není :wink: ale mám tam nateklinu a než to splaskne po spreji co jsem dostala to bude chvilku trvat :confounded: a prej to bude ještě pár dní bolet :unamused: Ale neměla bych tím nikoho nakazit,ale raději mám být vklidu to se jí řekne s Kájinou fakt vtipná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak mažu na cvíčo a do lékárny a přijdu se juknout co Monička :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no Moni kde jsi??? jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
Eveli ať to brzo přejde :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky zvědavec a furt tu slídím :grinning:
5. říj 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky zvědavá, ale Monča přeci psala, že to bude vědět po 17 hodině :wink:
5. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak David dnes luxusně jedl rajskou,tak snad nikdy v životě nejedl :sweat_smile: , žádné hračky nepotřeboval a dokonce ani bryndák nebyl potřeba.Snědl to 5 minut a nikde žádnej bordel, tak jsme se šli ven vyfotit
Vendy, dej recept na ty kousky a na tu koprovku ze zakys.smetany
Jdu hodit ty fotky
5. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, super fotky :wink: to jsi fotila sama,????? fakt krásný detaily :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já fííím, ale co kdyby to bylo dřív :wink: :grinning:
5. říj 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jo sama, ale david vubec nespolupracoval a rval si šutry do pusiny a orchidej mi rozcupoval hned při první fotce
5. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi fotečky krásné :dizzy_face:

Koprovku dělám tak, že na másle nebo oleji (či kombinaci) udělám jíšku, tu zaliju vodou nebo vývarem (nebo jsem dřív přidávala kostku bujonu) a uvařím omáčku. Přidám kopr (čerstvý trošku povařím) a když je omáčka moc řídká,tak ještě dohustím záklechtkou. Dochutím cukrem, solí, horalkou a nakonec přidám hustou zakys. smatanu (ne do bublající omáčky). Dávám k tomu nejraději vajíčko a brambor.

No a ty kousky: ve voku jsem si osmahla jednu cibulku, orestovala jsem kuř. kousky a na tenká kolečka nakrájené dvě mrkve. Vše jsem orestovala, zalila vodou, přidala jeden bio bujon - bylinkový, trošku provens. koření a horalky a podusila. V polovině jsem přidala plechovku kukuřice. Ještě dodusila. Mírně zahustila záklechtkou. Dávala jsem to teď s těstovinama, ale dá se to i s rýží a bramborem :wink:
5. říj 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíc se mi líbí ta u plotu :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy díky za recepty,zítra udělám ty kostky
a za pochvalu :slight_smile:
já dávam občas davčovi steakové koření,našla jsem jedno co docela jde je tam totiž jen,sul, pepř,petržel,hořčice bílá,česnek, cibule,kapie
5. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych se Romi bála, že je to pálivé :confused:
5. říj 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, taťka s Kláruš vyjeli drandit na tříkolce,tak se jdu chvíli věnovat škole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
není to vubec pálivé, pepř je i ve skleničkách a já tam dám jen fakt minimum,takže o nějaké ostrosti nemůže být ani řeč
5. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyžděláte zaklevku,děláte to z obyč mouky,nebo třeba z gustinu??? :confused:
5. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už mám výsledek. Test je negativní, ale asi tak před 3 hodinama jsem začala krvácet :confounded: Takže možná to odchází z těla.... Zítra v 1h mám zavolat přímo doktorce a uvidíme co mi řekne... :frowning2:
5. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2: ty ses těšila, že? :pensive:
5. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi já ani nevím. Byla jsem na 99% procent jistá, že těhu nejsem prostě by to byl fakt zázrak, ale sere mě, že pořád nevím co to je a jestli jsem to taď jako zase dostala atd. Ale lhala bych, kdybych říkala, že mě představa být znova těhu nehřála u srdíčka.....
5. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :confounded:
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale neberu to nějak tragicky možná asi tím, že to nebylo plánované.....
Holky nemáte některá anitkoncepci Bella Hexal35???
5. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, držím pěstičky :wink:
Moni, já teď teprve dobrala Azalii a v pátek jsi jdu na nějakou novou,ale vůbec nevím,co mi nabídne,tak holky klidně piště, s jakou jste spokojené...
5. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nezobu nic :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni děkuju :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2: to je mi líto :pensive:

Taky neberu nic :wink:
5. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je ok. Moc vám děkuju za podporu hlavně aby to šlo pryč normálně jsem to dostala a mohla začít brát prášky. :wink:
5. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :frowning2: , ale hlavně aby jsi byla brzy fit na mimčo :slight_smile:
Romi, jj, vím Sunarka dává bílý pepř... :wink: . Já jsem co se týká koření docela srab. Zatím dávám jen tu Horalku, ty bio bujony, občas provenskálské koření, petrželku, majoránku, kmín a jinak nic....
Jo dáváte už česnek???
5. říj 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni je mi to líto :frowning2: Ale máš pravdu radši ať to odejde přirozeně, než to řešit jinak.

Bobulko já jsem česnek ještě nedávala.
5. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky :wink: ,
dekuju Vam moc za gratulace :dizzy_face:
Moni, to me mrzi. Ale je videt, ze mas k tomu pozitivni pristup, tak to je dobry znameni, ze za par dni nebudes o nicem vedet. :wink: Uvidis, co ti rekne dr.
Lucenku, a proc jsi prodala Quinnaka?
5. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, tak snad to bude dobrý :wink:
5. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek