• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Dneska mi celý den nešla kobyla :angry:
6. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mě taky neee....
Dnes jsem volala s doktorkou a prý si s tím nemám dělat hlavu počkat až přijde MS a začít brát prášky. To krvácení prý může být i ovulace. Nic mě nebolí, špatně mi taky není, tak to nechám být a uvidíme. Kdybych to nedostala mám přijít a nejspíš dostanu vyvolávačku...
Tak my jdem do vany.... :wink:
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak alespoň že tak. Já vykoupala teď a taťka leží se Sabi v ložnici. :wink:
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to taky dneska nešlo a to jsem výjmečně měla čas :unamused:

teprve dneska jsem zjistila, že mají u nás ve vinotéce burčák, už je vlednici, to bude večer veselo :sweat_smile:

jo a dneska se chystám na stříhání Matýska, už jednou jsem mu zkracovala ofinu, dnes to vezmu víc,snad to přežijeme bez zranění :sweat_smile:

evi, tak se brzy uzdrav :wink:
moni, tak ať to dostaneš
6. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru děkuju, dééržím palce na stříhání. Já malého kudlala cca před týdnem. No zapotila jsem se fest :grinning:
6. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory se máte že máte taťku doma, my jsme zasejť sami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaaaaaaaaaaaau,

taky mi to nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni,tak hlavně,že ti nic není :slight_smile:
Beru,no snad jo :wink: ,ale moc se to nelepší :unamused:

Jo a moje opožděné dítko se dneska stavělo bez opory a vydrželo i chvilku stát a pak udělala asi 2 kroky no asi je tady poslední,ale to neva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel proč opožděné :slight_smile: to jsou jenom ostatní moc napřed :grinning: Jo Sabi, co přišla na to jak stát bez opory už ťape docela slušně, žádný dálky, ale přece :dizzy_face:
Jo v 18h vypadala že neudrží oči, jak je ospalá a teď vykládá v postýlce.. :o)
6. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nebuj my se taky nikam nehrnem...... poslední určo nejste :wink:
6. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ona dělá všechno opožděně :grinning: :grinning: :grinning:

Cory,to já když Káju položím do postýlky tak do 5 minut spí :wink:
6. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska konik stávkoval, ale mně to teda dnes nevadilo. Dopo jsme byli na kurzu Koťátek. Bylo to moc super.

Evi jak už jsem ti psala na Facebooku, Kája je šikula a ani se nenaděješ a bude lítat jak drak.
6. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel - Sabi taky - NĚKDY :grinning:
6. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme teď nějaký problémy s usínáním a spaním jako takovým. Někdy usne krásně jako včera a dneska už tam půl hodiny rynčí, vztéká se......... V noci se pořád budí s pláčem. Já fakt nevím co je. Už si připadám jak když jsem kojila. Nevyspalá unavená. :angry:
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,Kája sice usíná do 5 minut pořád,ale poslední dobou se taky budí s pláčem :frowning2: ,ale naštěstí tam přijdu pochovám a do 3 minut spí :wink: tak snad je to jen období,protože jinak spala celou noc :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,jj díky já vím :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem měla dneska kobylí absťák :sweat_smile: ale aspoňse nám konečně po x-dnech skoro dotáhl program na plánování zahrady, tak si zase bude s čím hrát :wink:
včera jsem konečně dokopala tu zahradnici aby přijela, tak aspoň něco malinko máme v ruce a SNAD v sobotu vyrazíme na nákup dřevin a cibulovin, SNAD.

jinak dneska Jaňula překvapila, spala dopo 1,45 hod a odpo další 40 min. Už jsem nevěřila že usne, ale tesně před barákem to zalomila :wink: taky jí to trvalo teď dýl, než zabrala. snad nebudem vstávat zase po šestý ráno, jako dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a budí se nám malá taky s pláčem. někdy se jen přetočí, prdne si, někdy si vybrečí "nunu" ale nebudí se úplně, naštěstí....
6. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,presne to stejny jsem si rikala, ze se budi casto jak kdyz byl mimi, nevim, co se deje, uz spal i celou noc, ale ted se porad budi :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky někdy stačí dát dudu a pak spí dál, ale včera třeba strašnej lítostivej pláč.... museli jsme ho vzít do obejváku, aby se ulkidnil. No a pak zase usne, ale musím tam tak 5x za noc jít a utišit. Někdy se taky povede, že jdu jen jednou, ale byli časy, kdy jsem nemusela vůbec :frowning2:
Kat já mam kruhy pod očima jak vrata :confounded:
6. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no oni nás namlsali tím,že spali celou noc a te´d nás zkoušej co vydržíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kája už se před půl hodinou s pláčem vzbudila tak jsem tam šla pohladila a hned usnula :slight_smile: :pensive:někdy jdu jak píšeš jednou,ale někdy víckrát :frowning2:Tak snad zase budou spát celou noc :wink:
6. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,super fotky :wink: Tedík je božííííííííííííííí :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuju za pochvalu :dizzy_face:
Jo asi zkoušej co vydržíme.... no já už tedy melu z posledního bléé
6. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme ostříhaný a docela v poho :wink:
nebrala jsem mu to moc, chci mu nechat delší vlásky,když se mu tak krásně vlněj :dizzy_face:

evi, buď ráda, že nelítá, já občas únavou padám na deržku :sweat_smile:

moni, tak noc na dnešek jsme měli taky děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: bulel 3x, uklidnilo ho jen pochování a pak jídlo
u nás to vypadá na oba špičáky :confounded:
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, fotky jsou skvělý :dizzy_face:

já budu muset taky nějaký přidat, poslední dobou na to kašlu :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no já si myslím,že bude lepší až bude chodit sama,protože jinak musím celej den chodit s Kájou za ruku a to mě neba :wink:
6. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně, na to já nepomyslela, páč já nikdy malýho nevodila, jsem to ani nestihla, asi 14 dní ťapkal okolo nábytku a pak už sám :wink:
6. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a Kája chodí okolo nábytku 3 měsíce a pořád za ruku chce chodit asi měsíc a každej den je to víc a víc :wink: A když dělám,že jí nevidím jak natahuje ručku tak je naštvaná :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :wink: tak hoď foto jakou jsi mu udělala frizuru :grinning:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
mně Mates nosí boty, já dělám blbou a on se vzteká, že je máma tupá a nechápe, že chce ven :sweat_smile:

právě koukám, jestli jsem neudělala blbost s těma zimníma botičkama, koupila jsem je v Pettu, je to značka coccodrillo a nemůžu najít,jestli jsou dobrý, ale když mě se tááák líbily :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, se mnou malej za ruku zásadně nechodí, nevím proč, ale s kdejakou bábou na ulici by šel, tak to prostě nechápu :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek